New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar U Sněhové vločky

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 8:22 pm

First topic message reminder :

Bar, který je otevřený NONSTOP. Samozřejmě se zde nenalévá alkohol osobám mladším 18-ti let a pro opilce je tu vyhazovač. Je zde několik oddělených místností, které slouží pro větší skupinky které chtějí mít soukromí nebo pro Yukikage.

Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 3:51 pm

No ted sem zacal mit fakt desne blbej pocit. Proc ja je to vlastne ucil tak aby se to naucily?
Problesklo mi hlavou.
"Zacinam mit dojem mila Yukikage-Sama, ze mate v planu me timhle mucit jeste dlouho. Neboli lepe receno mi ty co projdou dat na krk. Pokud Ano tak to reknete rovnou at si nedelam iluze o tom ze to pro me konci." At se mi to libylo sebemin vazne to tak zacinalo vypadat. A to se mi moc nelybilo.
" A kdyz uz jsmese tady tak hezky sesly chtel bych si vybrat par dni dovolene." Tentokrat jsem fakt cekal co rekne. vazne jsem chtel vedet jak to bude jelikoz jsem mel rad veci na rovinu a ne takhle blbe udelane ze jsem nevedel co me ceka dalsi den.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:47 pm

"Asi pred dvoma rokmi mi tú chuť ukázala moja ex.. "
Povedal som s úsmevom a potom som ešte dodal...
"Celkom mi chýba tá mrška! "
Spomenul som si na Shanu, ktorá mi celkom chýbala. Odišla asi pred pol rokom.
"No minulosť radšej nechám minulosťou."
Potom som sa na Seinu usmial a odpil si z pohára.
Mali by sme to dopiť nie?
Uškrnul som sa a dolial som si whiskey. Vo fľaši bolo teda ešte dosť tejto vzácnej tekutiny.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 10:18 pm

"Jestli bereš úkol jako mučení tak ano, hodlám tě mučit dokud nebudou zkoušky studentů."
Odpověděla jsem mu a koukla se na něj když se zmínil o dovolené.
"Až po těch zkouškách, na které je doufám připravíš a všichni je udělají."
Napila jsem se a ušklíbla se na Daichiho když řekl, že mu chybí ex.
Nechápu..
Trochu jsem protočila očima a jen Daichimu přikývla.
Dolila jsem si do prázdné skleničky a potichu si povzdechla.
Jednou rukou jsem si prohrábla vlasy a zaměřila se na barmanku, kterou jsem chvíli sledovala.
Pak jsme se potutelně usmála a koukla se zase na Daichiho.
"Takže, kde že jsme to skončili ještě než Yuki přišel?"
Nadhodila jsem.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 10:26 pm

Uklonil jsem se a nakonec si sel sednout nekam do rohu. Nemel jsem v planu to rozebirat dale. No stejne jsem z jeji odpovedi nepochopil. Jak presne to myslela. Nakonec jsem jen otevrel flasku se sklenickou jsem se ani neobtezoval a dal si par loku rovnou z lahve.
Nakonec jsem jen vytahl krabicku z brasnicky pres rameno a dival se na fotky. A pritom popijel Whisky z flasky. Muj vuraz v obliceji se nemenil ani nic takovyho. Proste ale ne dvakrat dobre to nebylo. Stale jsem se nemohl zbavit viny za jeji smrt. i kdyz vsichni mi odpustily ale ja sobe nikdy.
Kdybych tehdy necekal mohla byt vporadku? Nebo jsem tomu nemohl zabranit? tyh;le dve myslenky se mi stale honily hlavo a ja je nemohl vyhnat. Ani za tu dobu co se to stalo.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 10:28 pm

"Etoo, snažil som sa vyjadriť slovami aká si krásna... Ale to počúvaš asi často, že? "
Povedal som a uškrnul som sa.
Následne som si dopil pohár a mierne sa mi pred očami zahmlilo. Náslnedne som ale videl zas zretelne. Na mňa mal alkohol menší účinok, keď že som bol človek z klanu Hoozuki a my sme mali v tele trošku viac vody, než je obvyklé.
"Uhm.. Ta whiskey je celkom silná"
Dolial som si ďalší pohár a vo fľaši už toho nebolo veľa...
"Seina? Povedz, kedy si ty naposledy mala nejakého chlapa?"
Začal som sa pýtať trošku chúlostivejšie otázky. To spôsobil ten alkohol, zabudol som na to, že sa rozprávam s Yukikage, ale to mi bolo celkom už fuk. Teraz som Seinu pojal ako normálnu ženu z baru.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 10:43 pm

"Á jasně, už si vzpomínám."
Ušklíbla jsem se a protočila očima.
"Často?...tak jednou do roka." Zamumlala jsem a sledovala skleničku.
Když položil svou otázku s nadzvednutým obočím jsem se na něj koukla ale zachovávala jsem si víceméně neutrální výraz.
"Hmm v posteli? Nebo vztah? Jestli myslíš vztah tak ani jednou, nevěřím na lásku. A jestli myslíš to první tak.." Trochu jsem se ušklíbla. "..nedávno."
Napila jsme se a zívla.
"Co ty?"
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 10:51 pm

"To sa mi nechce veriť, to ti určite každý hovorí, aká si ...."
Povedal som s úškrnom.. znova. Vetu som schválne nedokončil.
Jej odpoveď na moju otázku ma zaskočila a jej otázka ma taktiež zaskočila.
"Pffuuuf, no ja som myslel skôr vzťah. Ja naň verím, predsa som aj jeden mal, taký vážny. "
Uškrnul som sa a očervenal som pri spomienke na Shanu. Škoda, že odišla. Ale proste musela a naše cesty sa rozdelili, teraz som na ňu musel zabudnúť.
"No a to prvé... ja si to nepoznačujem do kalendára, ale asi tak pred pár mesiacmi. V poslednej dobe sa mi nedarí na love, žien."
Nahodil som taký nevinný úsmev a dopil som ďalší pohár. Už som si dolial a vo fľaške ostalo ešte pre Seinu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 11:00 pm

Znova jsem se na něj letmo koukla když řekl, že věří na lásku a v očích se mi zalesklo pobavení.
Takové lidi jsem nikdy nechápala a asi nepochopím.
"Páni, tak to bych asi nevydržela."
Zakřenila jsem se nad jeho odpovědí a dopila skleničku, následně jsem si dolila a sledovala prázdnou flašku.
Nějak to do mě padalo a ani jsem nevěděla jak.
Zvláštní..
Přimhouřila jsem na chvíli oči.
"Nějak to zmizelo." Poznamenala jsem.

Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 11:17 pm

"Ono sa to dá vydržať, ale dlho to už nevydržím."
Poznamenal som a potom som dopil pohár.
"Tak to hej.. skúšala si tequilu piť, v dvojici?"
Keď som sa opýtal na tvári sa mi objavil široký úsmev.
"Ak by si mala záujem, mohol by som ťa to naučiť."
Keď som dopovedal na tvári sa mi objavil skôr taký nevinný výraz.
Rozhodnutie bolo na nej, nevedel som či vie ako sa to pije vo dvojici. Niekto pil tequilu normálne čistú a ja som to preferoval so škoricou a pomarančom na chuť.
Nakoniec som ešte nemohol zabudnúť dodať.
"Len že to sa tak pije len mimo verejnosti..."
Potom som nahodil úškrn a čakal, čo povie.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 11:28 pm

"Chudáčku."
Poznamenala jsem neupřímně a zakřenila se, v očích mi poskakovala škodolibost.
"Hm? Nezkoušela...koukám, že jsem toho nezkusila co se týká alkoholu dost."
Naklonila jsem hlavu na stranu a když dodal, že se to nepije na veřejnosti přimhouřila jsem oči.
"K tobě?"
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 11:36 pm

"Prosím vás, dajte mi jednu kvalitnú striebornú Tequilu."
Povedal som barmanke. Potom som sa pozrel na Seinu.
Ku mne, tak fajn.
Povedal som a uškrnul som sa. Nečakal som, že toto pozvanie príjme.
Dúfam, že potom od toho neodstúpiš, inak ťa budem volať ... no to si ešte rozmyslím.
Poznamenal som a zaplatil som za Tequilu... mierne som sa pousmial a dodal
Tak poďme nie?
Vydal som sa aj so Seinou do môjho bytu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 11:43 pm

"Čhe... kdo si myslíš že jsem?"
Zatvářila jsem se dotčeně když naznačil, že bych mohla odstoupit.
V soukromí..
Problesklo mi hlavou a zvědavě jsem se koukla na barmanku jakoby mi snad ona mohla něco říct.
Mlčky jsem se zvedla a šla s Daichim pryč.
-přesun oba-
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 11:21 pm

Vyhazovac by me za normalnich okolnosti vyhodil akorat ja tady cas od casu usnul tak to nechal tak. pokud bylo misto tak me nechal se vyspat kdyz se tu z niceho nic jsem dostal vzkaz od Yukikage. No tak mel jsem zrovna kocovinu jak blazen ale co se po flasce Whisky stava. Nakonec jsem teda vstal no nebylo mi nejlepe ale nakonec jsem teda zvedl se a dal se na cestu do kanclu. Spise sem nemel nejak ani tuseni co se muze dit tak jsem jen pozdravil a rozbehl se smerem ke kanclu.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar U Sněhové vločky    Bar U Sněhové vločky  - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar U Sněhové vločky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: