New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Park uprostred Uzushiogakure

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 8:23 pm

Park uprostred Uzushiogakure Images?q=tbn:ANd9GcTvsHaIIQ64SUhNv-Ope5uGFAW_01-_FcpybGsSVuGf958o1kUF
• Uprostred dediny sa nachádza menší park s krásnou prírodou, ktorú ľudia aj kvôli pokoju často krát navštevujú.
• Po parku sú poukladané lavičky, ktoré tu taktiež ľudia využívajú dosť často pre oddych.
• Park vlastní aj malý potôčik rieky, ktorý má priezračnú a čistú vodu. Niektorí tento potok pomenovali "Zdravý prameň".
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:27 pm

Sedela som pod stromom, Shiro a Gure ležali vedľa mňa a Kuro dával pozor na okolie a ležal z hlavou položenou na mojich nohách. To je ale pokojný večer, skoro až príliš. Pomyslela som si a prehrábla som si prstami vlasy. Nebolo časté že som ich mala len tak voľne rozpustené avšak, niekedy sa to jednoducho hodí.
Premýšľala som, bolo by vhodné ísť teraz domov a pospať si. Predsa-len zajtra by som mala ísť pomáhať do nemocnice. Lepšie som si sadla a privrela som oči. Moji traja spoločníci nedovolia aby mi niekto niečo spravil takže sa nemám čoho báť. Pomalinky som zaspávala.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 2:56 am

Kráčal za nosom... a ten mal namierený práve k tomuto miestu.
Zastavil sa pri jednej z lavičiek, zvedavo sa pozrel na Seinu a pobavene sa uškrnul.
Ulicu si mi vyradila, takže park.
Oboznámil ju s miestom, keďže v noci sa to ťažko spoznávalo, a potichu sa rozhliadol po cestičke.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 3:01 am

"Oh skvěle.." Potichu jsem se zasmála a protáhla se.
"Takže..Hisagi, co teď?" V očích se mi objevila malá jiskřička a zakřenila jsem se.
Odhrnula jsem si z obličeje pramínek který mi tam nezbedně spadl a pořád se trochu usmívala.
Pak jsem se letmo rozhlídla abych zjistila jaké to tu mají a zase se vrátila pohledem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 3:05 am

Ty si tu hosť a tá, ktorá má niečo robiť, ja ťa mám iba strážiť.
Pokrčil pobavene ramenami, a oprel sa rukou o lavičku.
Len ju v tichosti pozoroval, škeril sa a rozmýšľal, jak a čo ako skončí.
Takto v tme jej ale žiarili piercingy, ktoré začal trošku pozornejšie sledovať.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:36 am

Prudko so mnou trhlo, práca! Rýchlo som vyskočila na nohy a rozbehla som sa smerom k nemocnici. Hlavná sestra ma pretrhne! Alebo horšie, najprv mi vynadá do lenivých psov a potom ma pretrhne! Po chrbte mi prešiel mráz, rýchlo som pozbierala odvahu a už ma nebolo.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 1:05 pm

"Jo ták."
Zakřenila jsem se a protáhla se, začala jsem si hrát s piercem ve rtu a rozhlížela se.
"Moc lidí tu teda není co?"
Poznamenala jsem a přišla k lavičce o kterou se opíral.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 1:22 pm

To nieje.
Odvetil kuknúc sa po okolí, vlastne tu nebol nikto iný.
Zrejme teraz každý trávil čas doma, než ísť sem do parku.
Prestal sa obzerať až keď pristúpila celkom k lavičke, a s úškrnom na ňu pozrel.
Tak? Máš nejaký nápad?
Spýtal sa trošku pobavene, hoci sám netušil prečo.

V tomto momente som sa práve ja už ale túlal po dedine, hľadajúc aspoň nejaké známky po dvoch osobách, ktoré som hľadal. Teda, jednu som hľadal, ten Jounin bol iba bonus...
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 1:29 pm

"Hm..což o to já bych měla nápadů hodně."
Zazubila jsem se a upřela se o lavičku jednou rukou jako on.
"Jenže některé jsou možná trochu nemístné.."
Ušklíbla jsem se nevině a přejela mu rukou po hrudi přičemž jsem se mu koukala do očí.
Na chvíli jsem se ještě rozhlídla jestli tu někdo není a nadzvedla obočí.
"Není to...Uzukage?"
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 1:37 pm

Tak to ma musíš s niektorými oboznámiť... aj s tými nemiestými.
Uškrnul sa na ňu, a tento výraz si nechal aj vtedy, keď už jej ruka bola na jeho hrudi.
Už by sa aj sklonil k nej, ale to ho zarazila otázka.
Ihneď sa obzrel po okolí, načo v diaľke, nie moc veľkej, zazrel spomínanú osobu.
Eh, asi. Vyzerá to tak.
Pošepol jej odpoveď, a zvedavo na ňu hľadel, či asi jeden z jej nápadov dokončí, alebo pre ich vlastnú... "bezpečnosť" sa zase budú správať normálne. Ja som sa totiž stále blížil už za cieľom, ktorý som v diaľke zazrel.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 1:41 pm

Byl celkem daleko takže to zatím bylo v pohodě, a ještě v tom šeru...no musel by mít sakra dobrý zrak.
Zakřenila jsem se a koukla se zpět na Hisagiho.
"Škoda že nepřišel později."
Zašeptala jsem když jsem si stoupla na špičky a políbila ho.
Pak jsem se odtáhla, olízla si rty a opřela se normálně o lavičku.
"Vás bych tu v tuhle dobu nečekala. Dostal jste chuť na procházku?"
Pronesla jsem pobaveně směrem ke kagemu který se blížil.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 1:54 pm

Už nešiel ani odpovedať, keď si všimol, že sa postavila na špičky.
Iba sa k nej trošku sklonil, a s trochu pobaveným výrazom si vychutnal bozk, a po ňom sa začal tváriť "akože nič".
Celkom mu to aj šlo, ale u neho bolo aj zvykom, že mal nejaký priblblý výraz v tvári, takže sa mohol pokojne aj uškŕňať.


Prechádzku? Um, iste.
Zaškerenie teraz bolo už aj z mojej strany, a len som tak kukol na Hisagiho, ktorý už sa tváril neutrálne. Potom som ešte kukol na Seinu, zas naspäť, a zase naspäť.
No, v tom liste chýba jedna informácia. Uviedol som dôvod svojho príchodu, hoci v tom bola aj malá zámienka. Ale o tom nikto nevedel! Teda, možno Yuu, ale nikto iný! Asi, snáď.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:04 pm

Sledovala jsem Uzukageho s divným úsměvem, kdyby jen věděl jak se jeho Jonin nechá svést.
"Ou a jaká? Že by Yukikage na něco zapomněla?"
Nadzvedla jsem obočí a pousmála se.
Že bych na něco zapomněla?
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:14 pm

Seina nebola jediná s divným úsmevom, rovnaký mal aj Hisagi, u ktorého to bolo ale normálne. Len som sa snažil to nejako nevnímať, alebo tomu neprikladať nejakú dôležitosť, veď čo, keď sa chcú divné usmievať.
Um, v liste chýba dátum, deň. Objasnil som, spýtavo na Seinu hladiac. Práve som si uvedomil, že tam bude riadna kosa... a ja až tak zimu rád nemám... chjo, to bude dosť otrava. Nuž čo, raz mi neuškodí chlad!
Čo tie výrazy? Nedalo mi a spýtal som sa, keď som už nevydržal ignorovať ich úsmevy. Žeby... nié, to by si ten Jounin nedovolil!
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:19 pm

"Á...vážně tam není?"
Sakra...to je z toho jak mě Shaky naštval. Na chvíli jsem se zamračila a pak se zase usmála.
"Myslím že to má být 14.5."
Odpověděla jsem mu a pak se koukla na Hisagiho.
"Hm? Jo, Hisagi-kun mi povídal o jedné jeho vtipné příhodě."
Zakřenila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:33 pm

Zopakoval som si tie čísla párkrát v hlave, a potom som už prikývol. To bude určite zaujímavé. Snáď to nebude nejaká pasca, už len to by mi chýbalo. Následne si moju pozornosť ešte získali tým, že ten Jounin vraj povedal nejakú príhodu. Škodoradostne mi vystúpil úsmev, a naklonil som trošičku hlavu.
Príhodu? A čože sa ti stalo? Zvedavo som podvihol obočie, veselo sa na nich dívajúc.
Jounin sa nervózne kukol na Seinu, a potom hneď na mňa. Začal si otvárať a zatvárať dlane, čo ale nebolo vidieť vďaka tomu, že mal ruky za chrbtom.
Noo... vravel som jej... žé... že som tuná spadol do potoka! Raz, dávno. Vytrúsil zo seba, či to bolo smiešne... no, to neviem, ale aspoň sa tak veľmi nezakoktal.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:45 pm

"Jop, a mě se to stalo tam u nás taky."
Dodala jsem a pokrčila rameny.
"Takže to je ta.. veselá příhoda."
Mrkla jsem na kageho a pak se koukla na Hisagiho.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 5:35 pm

A-há. Pomaly som prikývol hlavou na pochopenie, a bez slova som ostal na nich kukať.
Hisagi sa s už úsmevom neviniatka kukal niekde mimo spoločnosti, a Seina sa zase kukala na neho. Bol to taký menší kruh. Nakoniec som si povzdychol, a trošku som sa zase uškrnul.
Ak chceš, už môžeš ísť. Dostaneš zato aj... jeden deň voľna. Uškrnul som sa na Hisagiho, ktorý iba divne mávol rukou, a nejako sa z miesta veľmi nepohol. Otočil sa skôr k Seine, a zvedavo na ňu čučal. Mal poslúchnuť? Alebo naopak požiadať o zotrvanie? xD Tak či ona, netušil čo to vôbec malo byť so Seinou, alebo či to vôbec nejako mal brať.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 6:16 pm

"A kdo mě tu bude hlídat?"
Nadzvedla jsem obočí a koukla se na Rena.
Zase jsem se koukla na Hisagiho a zpět na Rena.
Tak koho?..Kage nebo Jonin. Jonin se dá líp ovládat, s kagem to je horší ale je to výzva.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 6:29 pm

Heh, koho si vyberie...-te. Uškrnul som sa na ňu, prehodiac pohľad na Hisagiho. Ten prekvapivo iba mávol rukou, uškrnul sa a akoby namieril na Seinu prstami.
Veď my sa ešte uvidíme pri bráne. Zasmial sa, takmer namieril a povedal aj niečo mne, ale v pravý čas sa otočil a vydal sa k bráne.
Tak, eh... najesť ste sa už stihli? Nadvihol som obočie, aspoň som chcel byť trošku oboznámený tým, kde s ňou ten Jounin bol, a čo stihli. Zároveň som ju ale nechcel brať ani na miesta, kde by mohla vidieť niečo... niečo pre jej oči nepotrebné.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 7:58 pm

Zazubila jsem se na Hisagiho a koukla se na Rena.
"Jo, už jsem jedla."
Pousmála jsme se a pak se zamračila.
"Ale říká se, že je tu hodně zajímavých míst tak bych nějaké ráda viděla než se zase vrátím do Yuki."
Strčila jsem ruce do kapes a sledovala ho.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:13 pm

Začal som ticho rozmýšľať, čo teda podniknúť. Ale ono vlastne nebolo ani treba dlho rozmýšľať, ona sama navrhla, že chce vidieť nejaké miesta. Tak som sa teda usmial, a otočil som sa jedným smerom.
Um, okrem parku tu máme plno ulíc s obchodmi, alebo kúpele, alebo... jeden skvelý bar, a ešte nejaké tie veci. Vymenoval som zopár, a pomaly som vykročil s rukami vo vreckách bundy.
Ako sa mimochodom voláte? Ešte zo zvedavosti som sa spýtal, meno tuším nevravela, a ak áno, tak mám dobrú sklerózu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 11:44 pm

"Koupele, máte je odkryté? Tedy myslím venku? U nás je máme vevnitř."
Zakřenila jsem se zvědavě a šla jsem vedle něj.
"Seina, těší mě."
Koukla jsem se na něj a pak zase před sebe.
"Jen tak mimochodem, mátě tu milé Jouniny."
Prohodila jsem a potutelně se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 11:53 pm

Vnútri aj vonku.
Pobavene som odvetil, a ešte som aj po jej predstavení sa, kukol pred seba.
Seina...Seina... niekde som niečo podobné už počul.
Ale určite nie práve toto meno, len niečo fakt podobné.
Ren, aj mňa teší.
Usmial som sa, znova, a keďže sa vyjadrila ku kúpeľom, naladil som našu trasu práve k nim.
Obsah jej ďalšej vety ma ale prekvapil.
Eh, skutočne? Čakal som skôr sťažnosť, Hisagi je jeden z najväčších provokatérov a otráv. Zrejme sa mu teraz nechcelo.
Pobavene som poznamenal, jeden čas som k takým tiež patril.
Ale to v puberte! ..., ktorú mám síce v slabom podaní aj teraz, ale to je len detail.
Presun


Naposledy upravil Ryutaro Ren dne Sun May 05, 2013 11:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitimeSun May 05, 2013 11:58 pm

"Vážně, Hisagiho bych chtěla mít u nás, aspoň bych se nenudila. Máme tam samé blbečky co neznají srandu."
Zalhala jsem a ušklíbla se, o srandu se tam staral můj bratránek a moje ochranka.
"Jo a mám vyřídit, že přijdete nebo ne?"
Zeptala jsem se po chvíli a šla dál po jeho boku.
-přesun-

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Park uprostred Uzushiogakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Park uprostred Uzushiogakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Park uprostred Uzushiogakure
» Park
» Uzushiogakure no Sato / 渦潮隠れの里
» Schopnosti Uzushiogakure no Sato
» Trosky Uzushiogakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: