New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Park uprostred Uzushiogakure

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 8:23 pm

First topic message reminder :

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcTvsHaIIQ64SUhNv-Ope5uGFAW_01-_FcpybGsSVuGf958o1kUF
• Uprostred dediny sa nachádza menší park s krásnou prírodou, ktorú ľudia aj kvôli pokoju často krát navštevujú.
• Po parku sú poukladané lavičky, ktoré tu taktiež ľudia využívajú dosť často pre oddych.
• Park vlastní aj malý potôčik rieky, ktorý má priezračnú a čistú vodu. Niektorí tento potok pomenovali "Zdravý prameň".
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 2:52 pm

Procházeli jsme se jen tak kolem řeky parkem a povídali si o něčem. Já si užíval klid, který z parku přímo vyzařoval, a proto jsem se tu cítil dobře. Avšak koupele by byly lepší, protože mají tak trochu léčivé účinky co se týče uvolnění svalů a celého těla. Jak jsem si tak kráčel tak jsem je chtěl trochu vyzkoušet a nenápadně jsem změnil tvar svého stínu a můj stín vypadal jako stín nějakého samuraje, což vlastně ani moc jinak nevypadalo, protože jsem měl kolem pasu svou katanu, ale stín vypadal i přesto jinak než já.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 2:57 pm

Ako sme tak kráčali, nenápadne som sa obzerala po Kurovi. Nemohol len tak niekam odísť nie? Cítim sa podivne, nechránená. Rozpustila som si vlasy a pomaličky som kráčala. Úžasné... prečo nebývam bližšie pri tomto...? Moji predkovia nemali zmysel pre estetiku... Prehovorila som pokojne, síce som bývala pri jazierku ale toto bolo úplne nádherné.
U mňa doma je to... podivne prázdne a chladné.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 3:07 pm

Prechádzali sme sa cez park, zdali sa mi tak trochu neistý ako keby sa malo niečo stať. Hmm, ja tiež nebívam nejako moc blízko ale tak ja mám aspoň oborvskú záhradu , ktorá mi to krásne prostredie nahradzuje. Zrazu som uvidel lavičku. Nejdeme si sadnúť ? Zasmial som sa. Za niekoľko rokov , takých 60 , tam budeme sedávať a kŕmiť holubov. Nezdá sa vám to lákavé ?
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 3:15 pm

Zasměju se celkem hlasitě na Yuua a když dojdu k lavičce tak se posadím pohodlně na pravou stranu. " Ha, myslíš si, že tu ještě budem? My jakožto vysoce postavení shinobi, kteří jsou posíláni na mise u kterých je vždy riziko smrti když si nebudeš vteřinu dávat pozor? Představa to není špatná, ale realita je moc krutá. Škoda, že ten čas nejde nějak zastavit a my mohli mít tento ideální věk napořád. " Trochu jsem se zasnil a mohl jsem jim chvíli připadat jako malý snílek. Na chvilku jsem zavřel oči a pozvednul hlavu k obloze.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 3:21 pm

Sadla som si do stredu lavičky a oprela som sa. Zavrela som oči a hlasno som si vydýchla. Myslíš že sa 60 rokov dožijeme...? Kto vie čo všetko sa môže stať Yuu-sama... Predstava je to pekná ale... je možné že sa nesplní. Preto musíme žiť naplno už teraz nie? Usmiala som sa ale stále som mala zavreté oči.
Bolo by ale fajn dožiť sa vyššieho veku... a mať také ostatné drobnosti ako vlastnú rodinu a tak.. nie? Zasmiala som sa a natiahla som sa ako mačka. Ale zabudni nato že budem kŕmiť holubov! K tomu neklesnem! Znova som sa zasmiala.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 3:34 pm

Sadol som si na ľavú stranu lavičky. Viem , že je možné , že sa nám niečo na misii stane a zomreme ale tak nemusíme žiť len v tom , že zomrieme. Je jasné , že raz v živote zomrieť musíme a nemusí to byť za rok , dva , desať alebo tých šesťdesiat. A možno sa dožijeme viac rokov. Predsa len žijú aj starší ľudia , ktorý mali tiež to isté postavenie ako my. Zamyslel som sa , nečakal som , že zastaneme pri tejto téme. Je jasné , že shinobi svet je nelútostný ale rozhodne som nemienil rozmýšľať nad smrťou. A viete čo ! Povedal som hrdo. Keď sa tu takto za 60 rokov uvidíme budeme sa baviť o našej rodine a o tom ako sme prežili svoj život a Mayu-san tu bude kŕmiť holubov a keď zomrieme , zomrieme aspoň za dedinu , za našich ľudí! Ale nie fakt , nemusíme rozmýšľať o smrti ale o tom ako prežijeme starobu. Usmial som sa. Predsa len pesimizmus nepomáha telu.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 3:41 pm

" Dobře, tuhle sázku beru. Aspoň se máme do budoucna na co těšit. Jen taková otázka, která nevím jestli je vám nepříjemná. Kdyby jste jednoho dne zemřeli a někdo vás jako svého podřízeného přivolal zpět do tohoto světa. Jak by jste se zachovali? Čistě teoreticky, stát se to může. V minulosti se to stalo mockrát podle dějin. " Zamyslel jsem se nad tím jak bych se zřejmě zachoval já, ale záleželo by na tom kdo by mně přivolal zpátky. " A nebo jestli nechcete odpovídat co si tak popovídat už nyní o nějakých starých časech našeho mládí co? " Zasmál jsem se a opřel jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 3:56 pm

Heh, zaujímavá otázka. Snažila by som sa z toho dostať.. a potom by som tomu človeku pekne vysvetlila že ma má nechať odpočívať v pokoji... a nie je to správne, oživovať tých ktorý sú mŕtvi... Povedala som potom.
A fakt holuby kŕmiť nebudem! Nato môžete zabudnúť obaja! Vyplazila som na nich jazyk. Naša mladosť? Jashin, obaja tu hovoríte akoby sme mali 300 rokov všetci traja dohromady. Časy našej mladosti? Hmm... hmm... Zamyslela som sa, moje spomienky neboli moc veselé ale bolo v nich aj pár svetlých chvíľok.
Spomínam si na prvú službu v nemocnici... Heh, nebol si to náhodou ty Isshin-san? Môj prvý pacient? Zasmiala som sa. Aj keď... doteraz som nepochopila prečo si sa objavil v nemocnici akurát vtedy keď mi začínala služba... Zamyslela som sa nahlas. Čo vy dvaja? Nepamätáte na nejakú super ultra mega dokonalú príhodu z detstva? Spýtala som sa veselo.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 4:04 pm

Keby ma niekto oživil a ja by som bol mŕtvy. Hmm. Zamyslel som sa , celkom by mi to aj vadilo , keďže by som chcel mať aspoň pokoj. Tak by som ho mal asi chuť zabiť. Ale no Mayu-san , veď holuby sú mierumilovné. Nebodaj sa ich len nebojíš. Trošku som si zarípol. Tak moja super mega ultra či ako to bolo príhoda. No tak skoro ma zabili pri chunnínskych skúškach a zabili mi matku a mojho týmové partnera. Takže nič veselé.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 4:15 pm

" Hmmm, tak nemocnice říkáš? Možná dřív, ale netuším jestli si mně ošetřovala ty nebo jsme se potkali při mé službě na klinice. Nevím jestli o tom víš, ale v nemocnici mám takovou menší kliniku už nějakou tu dobu i když nejsem lékařský ninja. Já pomáhám hezky po staru ručně. Bez lékařských technik a jen za pomocí nástrojů. Pokrok jde přeci jen dopředu a ne vždy se budeme moct spolehnout na naši chakru. Co když se někdy stane, že chakra z tohoto světa zmizí z nějakého důvodu a my nebudeme moct používat žádné techniky, které jsme se naučili. " Měl jsem trochu delší svůj proslov, ale chtělo se mi zkrátka něco říct a na závěr jsem jen dodal. " Ze své minulosti si pamatuji jen pár věcí, například když jsem spěchal zachránit svou týmovou kolegyni, ale předběhli mně ANBU. A to jsem ji našel podle jejích korálů, které nosívala."
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 4:25 pm

To bolo... vtedy keď mi zabili môjho psa nie...? Pár rokov nato umrela Momo, moja sestra... a matka z otcom odišli k ANBU... Povedala som potom. Potom som sa pozrela na svoju ruku, korálkový náramok som si toho dňa nenasadila. Skôr som ho odložila a rozhodla som sa že si ho dám len na nejakú špeciálnu udalosť.
Nie nebojím sa holubov len... sú otravný! Ah, a nechcem dopadnút ako každá tretia babička v tejto dedine... Nafúkla som sa urazene.
Hmm, spomínam si na svoju skúšku na Jounina... ako sa ma zas nejaký blázon rozhodol zachrániť aj keď nemusel... Zavrela som oči a povzdychla som si. Mi sme fakt tá najväčšia kôpka nešťastia čo?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 4:36 pm

Keď zmizne čakra s tohto sveta budeme normálne žiť a možno aj menej agresívnejšie. Ľudia si budú menej vyskakovať a budú sa chovať viac úctivo. Teda to je môj názor. A možno aj sme najväčšia kôpka nešťastia. Každému sa stalo niečo zlé. Ale aj tak to neznamená , že musíme stále uvažovať len pesimisticky. Už ma to fakt nebavilo , rozmýšľať len nad minulosťou a čo s nami bude. Čo keby sme zmenili tému na niečo viac optimistickejšie ? Už nechcem počuť nič smutné.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 4:47 pm

" Tak něco vymysli ty Yuu. Proč necháváš výběr vždy na mně? Já netuším co je pro tebe optimistické a pesimistické. Každý to vidí jinak a tak to nelze přesně určit tak zkus tentokrát vybírat ty a já se pak do konverzace připojím. " Počkal jsem nějakou dobu abych si mohl vyslechnout téma o kterém chtěl mluvit Yuu. Když se mu zdály moje témata pesimistická tak bych chtěl slyšet něco od něj.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 5:08 pm

Pozrela som sa na Isshina a potom na Yuua. Privrela som oči a zasmiala som sa. Fakt sme mali ísť do tých kúpeľov, tam som vám aspoň mohla hodiť vodu do tváre pri každej pesimistickej téme. Šťuchla som ho oboch a nafúkla som sa.
Nabudúce platím ja, pôjdeme na rámen a potom pôjdeme... na spoločnú misiu! Zasmejem sa, bola by to sranda! Naše techniky ba aj štýl boja sú vážne odlišne, bolo by fajn vidieť ako sa dopĺňame.
Taktiež, potrebovala by som na chvíľku vypadnúť z dediny. Blíži sa výročie Tarovej smrti a počas neho som vždy preč z dediny, mám dlhodobú misiu alebo som jednoducho niekde... preč.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:12 pm

Ale ja neviem vyberať tému. Povedal som takým ironicky plačúcim tónom. Ale ne , šak pome sa baviť neviem , tak ako sa máte ? Zasmial som sa. Fajn je to trápne, mali sme ísť do kúpeľov. Môžme zájsť zajtra ak budete mať čas. Zamyslel som sa, či vôbec budem mať čas ja , lebo neviem kedy príde kage a ja som mal momentálne sedieť v kancelárii. Keď bude nejaká misia rozhodne na ňu musíme ísť! Povedal som akčne. Ale dovtedy. Nahodil som diaboľský pohľad a tón masového vraha som dpovedal. Kŕmiť holuby!
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:26 pm

Při jeho poslední větě jsem se hlasitě rozesmál. " Tak to určitě. S misí souhlasím, až nějaká bude určitě si pro ni zajdeme jako první. Co se týče koupelí, mně by nevadilo ani zajít tam teď. Už je skoro večer a to je nejlepší čas kdy tam jít, ale to závisí i na vás dvou. Já tam rozhodně dnes půjdu. Snad je trochu zlevnili od posledně, docházejí peníze, protože nejsou tak často mise "
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:34 pm

Vedela som že to všetko Yuu myslí zo srandy a rád rýpe, preto som to predýchala aj keď som potom povedala, možno trošičku podráždeným hlasom. Ešte raz spomenieš holuby a sľubujem že ich nakŕmim... TEBOU! Zalesklo sa mi v očiach a šťuchla som Yuuovi do ramena. Potom som sa pozrela na Isshina a šťuchla som aj doňho. Nebuď taký škrob Isshin-san!
Zoskočila som z lavičky a otočila som sa k nim. Takže kúpele! Kto bude posledný, ten to všetko zaplatí! Rozosmiala som sa a už ma nebolo.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:43 pm

Zasmial som sa na tom čo pvoedala Mayu. Tak fájn , posledný platí. Rozbehol som sa za Mayu , bola docela rýchla a tak som jej ani moc nestíhal. Mohol som pred ňu hodiť kunai a použiť Hiraishin ale zas by frflali , že len podvádzam.
(PRESUN)
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:54 pm

" Tak takhle ne, já vás nenechám tam být první " Rozeběhnu se jak nejrychleji můžu a snažím se je zastavit za běhu svým stínem a techniky kagemane. Naučil jsem se jí používat i za pochodu i běhu. Takže jsem běžel i zkratkami abych se tam dostal co nejdřív. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Sponsored content





Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park uprostred Uzushiogakure   Park uprostred Uzushiogakure - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Park uprostred Uzushiogakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Park uprostred Uzushiogakure
» Park
» Uzushiogakure no Sato / 渦潮隠れの里
» Schopnosti Uzushiogakure no Sato
» Trosky Uzushiogakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: