New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelária Uzukageho

Goto down 
+6
Kazuki (Uchiha)
Kaori
Nao Uzumaki
Yuna Kurama
Raiken
Rirī
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Dec 03, 2013 9:07 pm

First topic message reminder :

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 SQart_open_358x185px

• Kancelária je luxusne zariadená, nachádza sa v najväčšej budove z celej dediny.
• Výhľad na celú dedinu si každý deň vychutnáva Uzukage, ktorý tu úraduje a pracuje.
• V kancelárii sa nachádza aj skrinka s technikami, misiami a informáciami, avšak veľká väčšina z nich sa nachádza ešte v inej miestnosti.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Yume Uzumaki
ANBU
Yume Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 30. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:54 pm

Jen jsem na Uzukageho přikývla.
Způsob, který ti nejvíc vyhovuje..
Bylo mi jasný, který to bude, ale bude to po dlouhé době věc, kterou udělám. Zbavím se masky.
"Tak no nevadí, děkuji, začnu na tréninkových místnostech.." Podotkla jsem, ještě se uklonila, rozloučila a kývla na Kaoriho, pak jsem se z kanceláře vypařila. Plnit novou misi.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 10:09 pm


Seděl jsem tam ve velmi nepohodlné poloze. Respektive jsem spal. Prst stále ukazoval na místo kde naposledy stál Uzukage. Poté co hlasitě praskli dveře se na sedačce cosi zamlelo a ona socha otevřela oči a řekla.
"..rgie. Takže vůbec nepotřebuju nějaký odpočinek. Můžeme hned vyrazit." řeknu a poté se rozhlédnu po místnosti. Stál tam Kaori... ten tam předtím nebyl. Uzumaki tam na druhou stranu nebyla. Uzukage taky nebyl tam kde jsem si ho pamatoval. Byl jsem si na 90... ne na 100% jistý že stál předemnou ale teď seděl za stolem. Další rychlý pohled byl na hodiny.
"Já usnul že?" řekl jsem se s hlasem který jasně naznačoval že otázka nevyžaduje odpověď. Podíval jsem se na Uzukageho s omluvným výrazem ve tváři ale nic víc jsem neříkal. Myslím že to hovořilo za vše.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 10:24 pm

So slabším úsmevom som kývol Yume, načo som sa pozrel na Mogena, ktorý sa zobudil. Ten ľahký úsmev sa zmenil už v úškrn, pričom som sa trochu od stola posunul, len aby som sa už tak znudene neopieral.
"Jop, zaspal. Aspoň už vyzeráš trochu normálnejšie." Poznamenal som trochu pobavene, už nepripomínal svoju mŕtvu stránku, takže aspoň niečo. A spánok mu tiež dodal isto energiu. V každom prípade, upravil som si plášť, načo som sa postavil. Vytvoril som si tu Kage Bunshin, ktorý si sadol na moje miesto a otočil som sa k Mogenovi, ku ktorému som prikročil.
"Tak poďme." Kývol som mu hlavou na náznak, aby ma nasledoval a prešiel som okolo Kaoriho, otvoril dvere a vyšiel na chodbu. Jemu sa bude venovať klon, veď to bolo vlastne jedno, či som tam bol ja alebo môj klon. Počkal som na Mogena, načo som za ním zavrel aj dvere a vydal som sa odtiaľto preč...
- Presun
Klon zatiaľ nasadil mierne zvedavý výraz a pohľad na Kaoriho, prišla na neho rada.
Návrat nahoru Goto down
Senju Mogen
ANBU
Senju Mogen


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 10:33 pm

Nasadil jsem totální Facepalm. Nemělo význam teď něco víc říkat. Usnout uprostřed rozhovoru to se nestávalo jen tak často. Podíval jsem se do okna a v něm viděl svůj odraz. Musel jsem uznat že jsem vypadal trochu líp. No alespoň jsem si ušetřil zbytečné hádky o tom že musím jít lehnout. Yay! I malá výhra ze počítá. Zvledl jsem se z gauče a rukou zamával Kaorimu na rozloučenou. Ten tam zůstal s klonem. Bez dalších slov jsem s rukou v kapsy a druhou svíraje housle šel za Uzukagem. Zajímalo by mě jaké místo vybere k tréninku.

~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 10:39 pm

Zamával som rukou na Mogena ako náhle odišli sadol som si do kresla pred stolom a vybral všetky zvitky ktoré som priniesol z Ame.Misia bola úspešná...Povedal som z úsmevom a zvitky som položil na stôl pred Uzukageho.Bude to výhodné spojenectvo...Dodal som a dalej som sedel v kresle...
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 2:25 am

Klon
Mlčky si zatiaľ prevzal tie zvitky, ktoré Kaori vyložil a bez toho, aby ich šiel hneď študovať, ich iba položil na kraj stola.
"Som rád, jednal si s Amekagom?" Spýtal sa zatiaľ, kým odomkol akýsi šuflík v stole. Z neho vytiahol vrecúško a to už aj s peniazmi, ktoré Kaori mal dostať za túto misiu. Zľahka mu ich hodil a šuflík zas zavrel a zamkol. Kľúč si schoval do vrecka vesty na hrudi a ruky už iba položil voľne na stôl.
"Dúfam, že všetko prebiehalo bez problémov." Dodal ešte ďalšiu vec a letmo kukol na zvitky, ktoré mu doniesol. Bude ich študovať, keď sa začne nudiť.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 7:25 pm


Amekage bol zaneprázdnený no všetko som prebral z jeho zástupcom...Povedal som a dúfal som že s tým nebude problém, vrecúško z peniazmi som chytyl do pravej ruky a schoval som si ho do vesty.Problémy neboli žiadne len nastala otázka aké máme vzťahy Yukigakure...Dodal som a čakal som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 3:09 pm

Klon
Krátko sa zamyslel nad otázkou ohľadom Yukigakure. Tam som sa totiž hodlal sám čoskoro vybrať, síce to bolo riziko, ale doma som mohol byť behom momentu. Chcel som hold vedieť, čo a ako je v Yukigakure. Bolo mi to jednoducho neznáme, nič som o tej dedine nevedel, maximálne také základné veci... oh, a ešte že je tam zima, ale to mi bolo tak na dve veci.
"Zatiaľ žiadne, povedal by som, že ľahko neutrálne. Ale možno sa to čoskoro zmení, to sa uvidí. V každom prípade, máš teraz právo na voľno, ak už nemáš záujem o misiu. Síce si mohol misiu využiť aj ako relax v cudzej dedine, ale k ďalšej misii ťa nútiť nebudem." Prehovoril nuž a opäť si podoprel hlavu rukou, síce už trošku inak než prv, ale v podstate to bola stále rovnaká poloha...
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 8:17 pm


Vypočul som si ho a dlho som ani nemusel premýšlať nad tým čo si vybrať.Najradšej by som išiel na misiu...Povedal som a dúfal som že nasledujúca misia sa bude líšiť od tej poslednej...
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 4:41 pm

Klon
"No, popravde mám pre teba iné využitie." Prehovoril a poškrabal sa vo vlasoch, nejak na to aj zabudol. Namiesto misie mu pridelil čosi iné.
"Máš na starosti, aspoň dočasne, sestry z klanu Kurama. Yunu a Kiyoko. Budeš to mať s nimi ťažké, ale snáď to zvládneš. Budem v to dúfať. Takže by si ich mal vyhľadať a zvoliť možno tréning, podľa toho, čo usúdiš za vhodnejšie." Prehovoril s ľahším úsmevom a tým vlastne aj stíchol. Bolo na nič dávať iba sólové misie, keď ešte neboli vybavené tímy. A tie boli dôležitejšie.
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jōnin
Kaori


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 17. 12. 13
Age : 28

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 10:21 pm


Počúval som mojú novú úlohu no ako som započul Kurama vedel som že to nebude jednoduché no nemienil sm proti tomu protestovať.Rozumiem...Povedal som a prikývol som na znak že som všetkému pochopil.Tak to aby som ich išiel nájsť...Dodal som ku koncu a postavil som sa z kresla pred odchodom som sa uklonil a odišiel ( Presun ).
Návrat nahoru Goto down
Shijin Hyuuga
Jōnin
Shijin Hyuuga


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 03. 01. 14

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 2:06 pm

Zastavila jsem se až u dveří kanceláře. Dlouho jsem tu nebyla.
Dovolená je dovolená.
A tohle bylo nejspíš poprvé v životě, kdy si ke mě o dovolené nenašla práce cestu. Už mi začala, potvora, chybět. Trocha akce, povinnosti... To neuškodí.
Zaklepala jsem na dveře a čekala na odezvu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Uzukageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kancelária Uzukageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: