New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Amegakure

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeSat Apr 27, 2013 2:42 pm

Ulice Amegakure Streetlevel
• Je ťažké rozoznať jednu ulicu od druhej, pretože sú všetky naozaj podobné.
• Veľký ruch tu oproti ostatným dedinám nebýva, občas sa tu ukáže nejaká skupinka ľudí, ale inak tu okrem kvapiek večného dažďu skoro nič nieje. Teda, okrem niektorých obchodíkov a barov, no ani tie niesu priveľmi navštevované.
Návrat nahoru Goto down
Shi

Shi


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 07. 05. 13
Age : 29

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:15 pm

Chodil som ulicami. Tvár zahalená kapucňou z plášťu a šatkou, a po celom tele sa mi tiahol plášť. Z očami ktoré mi blúdili po okolí a pozerali sa na pár ľudí ktorý sa raz za čas ulicou mihli. Partička mladých drsňákov sa pokúšala šikanovať skupinku malých detí a tak som sa do toho zaplietol. Stačilo urobiť "bu" a hneď sa rozpŕchli ako kŕdeľ vrán. Boli to iba svalovci na jazyku. Deti sa rozpŕchli tiež. Imidž a povesť toho zlého netvora mi vyhovovala.
Z povzdychom a chvíľkovým zamyslením pohľadom do neba som pokračoval ďalej. Usadil som sa pri jednom malom stánku kde podávali pečené jedlo od výmyslu sveta. Tak som si objednal horúci čaj a niečo pod zub. Nebola mi zima ale v týchto chladných upršaních nocí teplo do brucha vpadlo vhod. Premýšľal som kedy zase odídem z dediny nech majú odomňa ľudia pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Shi

Shi


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 07. 05. 13
Age : 29

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 09, 2013 4:40 pm

Spočinul sem tu celou noc. Teda na ulicích sem spočinul...hlídat bezbranné a zabíjet každého hajzla který se mi dostane pod ruku. Ale mal som smolu a na nikoho som nenarazil. Po dlhom nudení sa som sa vybral do kanclu. Bolo na čase vypadnúť z tejto diery.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 6:55 pm

Došla jsem před budovu kterou jsem posprejovala a dala si ruce v bok. Čhe...ty toho nadělají. Vždyť je to hezký. Zamračila jsem se a naklonila hlavu na stranu abych lépe posoudila, jak se mi mé dílo povedlo. Nehodlala jsem to přemalovat...aspoň ne teď po tom co mi brácha udělal! Ať mě místo toho šoupne do vězení, ono to vyjde nastejno.

Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 8:54 pm

Prechádzal som pomedzi ulice Amegakure no Sato. Pozeral som sa po ľuďoch, tí našťastie sa nepozerali na mňa.
Zrazu som zozadu zazrel nejaké dievča. Zozadu vypadala ako Mei. Nikdy som Mei nevidel mŕtvu, ale povedali mi to ľudia, že ju zabili.
Pribehol som za Yuri a chytil ju za plece.
"Mei?"
Opýtal som sa a keď sa otočila, tak som trochu zosmutnel. Nebola to Mei. Pozrel som sa na Yuri a povedal som.
"Ah, to je omyl. Prepáč."
Neviem prečo, ale zozadu sa podobala na Mei. Mei mala tiež biele vlasy. A proste mi ju pripomínala. No kto vie či to tak naozaj bolo možno som ju chcel len vidieť, ale bola mŕtva.
Stál som tam len tak za Yuri a rozmýšľal som. Oči mi smerovali na tú kresbu na tej budove, ale naozaj som bol kdesi v mojich myšlienkach.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 9:01 pm

Jak jsem tak sledovala své dílo u pasu se mi houpala igelitka. Hmm...když to mám zamalovat tak to ještě dodělám. Zakřenila jsem se a vytáhla sprej. Jenže to mi někdo položil ruku na rameno. "Já nic nedělám!!" Vykřikla jsem automaticky a upustila sprej na zem. Lekla jsem se, že je to brácha nebo kage jenže když jsem se vyděšeně otočila stál tam někdo úplně jiný. "Kruci písek...málem jsem dostala infarkt!" Položila jsem si ruku na srdce a hlasitě si oddechla. "Chceš aby mě kleplo?" Nadzvedla jsem rozladěně obočí a pak jsem si uvědomila že mi řekl Mei. "Mei neznám..někdo takový tu je?" Naklonila jsem hlavu na stranu a sehnula se pro sprej, myslela jsem, že bílé vlasy tu mám jen já.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 9:12 pm

Bol som potopený vo svojich spomienkach, až pokiaľ Yuri nezačala robiť paniku.
Mierne som sklonil hlavu, aby mi nevidela priamo do tváre a potom som len povedal.
"Ne nechcem aby ťa kleplo."
Stále so sklonenou hlavou som ešte k tomuto poznamenal.
"Mei? Tá už ani nie je. Len sa mi zdalo, že si to ty, keď na na ňu zozadu tak podobáš, ale aj oči mala také podobné."
Následne som si dal naspäť na hlavu svoju masku. Kapucňu som si dal dole a cez masku som povedal.
"A načo máš ten sprej?"

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 9:22 pm

"Na nic...a na co ty máš masku hm?" Odsekla jsem..ne nepřátelsky ale ostražitě. To by mi chybělo aby to byl Anbu a nahlásil to kagemu! Schovala jsem ruku se sprejem za zády a zakřenila se jako andílek.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 9:30 pm

"Lebo ak by som ti ukázal svoju tvár musel by som ťa zabiť."
Povedal som a pod maskou som sa uškrnul. Nie že by som ju chcel zabiť, taký som aj nebol i keď niekedy aj hej.
No a načo ti bol ten sprej?
Opýtal som sa znova so svojím tajomným hlasom. Vôbec som ho nezvyšoval.
Rukou som si prešiel pomedzi vlasy a čakal som na jej odpoveď.
Vyvodil som si z toho, že to na stene tej budovy bol jej výtvor.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 9:36 pm

"He?" Koukala jsem na něj chvíli jako na cvoka a přemýšlela jestli by to fakt udělal. Nakonec jsem mávla rukou. "Tseh, riskla bych to. Stejně by jsi to neudělal." Zamumlala jsem se pořád schovávala sprej za zády. "No eh...našla jsem to tu na zemi..tak jsem to zvedla." Zamumlala jsem a udělala krok dozadu abych se přiblížila ke koši a mohla to vyhodit. Pak už mi to nikdo nedokáže!
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 10:00 pm

Stále som ju sledoval a keď povedala, že by to riskla. No neviem či by dobre urobila.
"Ja som schopný hocičoho."
Poznamenal som, moňzno by som ju nezabil, ale určite by som ju uniesol do chrámu a potom by sa ukázalo ,čo by sa s ňou stalo.
"Áno ty si to našla na zemi."
Povedal som ironicky s takým podtónom, že jej neverím. Potom som ukázal rukou na ten obrázok na budove a opýtal som sa.
"To ťa baví sprejovať?"
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 10:07 pm

"Jasně, jasně...to říká každý." Ušklíbla jsem se a nevěřícně mávla rukou. "Skutek utekl, ale to se stává každému...nic si z toho nedělej. Můj brácha by mě pomstil..muhehe" Znova jsem se zakřenila a udělala další krok dozadu, na zády jsem hodila sprej do koše a pak je strčila do kapsy. "Jo našla..." Zamumlala jsem uraženě, že mi nevěří. Pak jsem se koukla na obrázek a zase na něj. Trochu nejistě jsem pokrčila rameny a trochu se zamračila. "Hm..jo."
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeThu May 16, 2013 10:30 pm

"Hej, ja ešte nemám dôvod ťa zabiť, však nevieš ako vypadám tak nehovor, že mi skutek utekl! .... Tseeeh tvoj brat neviem či by mal šancu... "
Povedal som urazene, no ja by som neváhal. Sľub k Akemi ma zväzoval s pravidlami Hebikawa, tým pádom by som s tým musel niečo urobiť. Akemi som nechcel sklamať, ona mi zachránila život.
Keď sa priznala, že to nasprejovala, tak som sa pod maskou zas usmial a poznamenal som.
"Celkom pekné umelecké dielo, akurát je tam, kde by nemala byť táto kresba. Ach jaj ako ja neznášam nezmyselné pravidlá dedín. "
Tú poslednú vetu som si povedal sám pre seba, pre pravidla som vlastne prišiel o všetko. No so svojou minulosťou som bol zmierený, nasledoval som svoju budúcnosť a vnímal som prítomnosť.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeSun May 19, 2013 7:50 pm

Dala jsem si ruce v bok a vyplázla na něj jazyk. "Můj brácha je zástupce Amekageho! Ten by dal každého." Ušklíbla jsem se a založila si ruce na prsou. "Že? A oni kvůli tomu šílí...chtějí abych to přemalovala." Zamrmlala jsem nespokojeně a zamračila se.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeSun May 19, 2013 8:11 pm

"Nejde o to, akou hodnosťou si, ale o to, čo dokážeš a ako na sebe pracuješ. Ale to je jedno."
Povedal som a pod maskou som sa usmial trošku.
"No, však to je proti pravidlám, ten kto je proti nim musí buď s tým niečo urobiť, alebo budeš pykať."
Poznamenal som a potom som sa pozrel na tú kresbu ešte raz.
Mala by si to premaľovať, keď je tvoj brat zástupca Kageho, tak on musí byť vzorom pre ostatných a musí na teba klásť nejaké požiadavky, nemala by si mu robiť takéto problémy, je to predsa tvoj brat. Rodinu si treba vážiť, pokiaľ je.
Odsekol som a trošku som si spomenul na rodinu, ktorú už bohužiaľ, nemám.
Ale predsa by som ti nemal rozprávať čo máš a čo nie, si predsa dospelá.
Dodal som nakoniec a ruky som si strčil do vreciek. Nechápem, prečo som sa rozprával práve s týmto dievčaťom. A načo sa vôbec rozprávam s niekym.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeTue May 21, 2013 4:36 pm

"Tak budu pykat" pokrčila jsem lhostejně rameny a ušklíbla se. Tohle mi zrovna nijak extra nevadilo. "Přemaluju to až mi vrátí to co mi zničil." Zamrmlám a zhoupnu se na patách. "Hele, byl jsi v nějakých vesnicích? Je to tam lepší než tady?" Naklonila jsem zvědavě hlavu a sledovala ho. Možná bych si mohla udělat výlet.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitimeTue May 21, 2013 7:59 pm

"Pfuuu tak to je ťažká otázka. Bol som už v každej dedine, ale tu sa mi to zdá celkom priateľské. Buď rada, že máš domov ako je tento. Ja som mal vlastne problém, aby ma do nejakej dediny pustili a ani neviem prečo. Sú to mrchy! "
Povedal som trošku rozhorčene a potom som si uvedomil, že hneď na to ako ma nikam nepustili som urobil riadny bordel, ako napríklad moja minulá udalosť v Kusagakure no Sato a Uzugakure no Sato. V Uzu som rozbil bránu a v Kusagakure, no tam som nič neurobil, ale vlastne som len urobil problémy Uzu.
"Skočil by som s tebou aj na drink, keď že teraz ani nemám čo robiť. No nesmiem si dať dole masku, takže si neskočíme na ten drink. Ako pokec s tebou ma bavil, ale asi sa zas vydám na cesty."
Poznamenal som, nie že by som ju nejak nemusel a chcel rýchlo odísť, ale proste by som mal zájsť za mojim velením. Síce tí si ma vždy vyhľadajú, keď ma potrebujú.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Amegakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulice Amegakure
» Ulice
» Ulice a temné uličky
» Ulice a uličky
» Ulice Kusagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: