New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Reikinov dom

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reikinov dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Reikinov dom   Reikinov dom - Stránka 3 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 2:12 pm

First topic message reminder :

Dom Reikina
Dom je dosť veľký a rozľahlý leží v dedine, presnejšie na okraji tejto dediny. Má veľkú rozlohu. Tiež je tam terasa. V kuchyni môžeme nájsť veľmi moderné zariadenie, Reikin tu moc času netrávi. Nie je na to čas. Pred kuchyňou je stôl na jedenie. Reikin vie trocha variť, ale moc to nepreferuje.V kúpeľni je záchod a pár umývadiel . V dome sú dve kúpeľne. Jedna je na prízemí a druhá na poschodí. Je tam taktiež menšia vaňa a sprcha, menšia skrinka na ručníky. Pár moderných zariadení. Spálne sú zariadené rôzne. Tá Reikinová je dosť veľká a hlavne tam má obrovskú posteľ . Oproti postele je veľká televízia. V dome sú 3 izby, z toho jedna bývala Yurina a tretia izba je hosťovská.  Obývačka je dosť veľká po okrajoch miestnosti je veľký gauč a oproti nemu je veľká televízia. Pred gaučom je menší sklenený stolík. Nachádza sa tu aj malý minibar, kde má Reikin dosť fľašiek, ale sú pod zámkou a kľuč od Minibaru má len on.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Reikinov dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Reikinov dom - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 08, 2014 11:09 pm

"Díky." šla jsem ke dveřím a podívala jsem se na něj.
"Dobrou noc." usmála jsem se a odcházela jsem ke svému bytu

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Reikinov dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Reikinov dom - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 08, 2014 11:15 pm

"Vďaka že si sa zdržala. Tak zas niekedy..."
Naposledy sa usmial a potom ako odišla som zatvoril dvere. Zhlboka som sa nadýchol. To víno som celé sám dopil. Trvalo to nejakú chvíľu, ale dopil som ho, potom by sa mi malo oveľa lepšie spať. Pomaly som došiel k svojej veľkej posteli a vyzliekol som sa. Ľahol som si na ňu. Vždy bola tak pohodlná. Pokojne som zatvoril oči a zaspal som.
Ja som si pokojne spal a zobudil som sa dosť neskoro. Kukol na hodiny. Vyskočil z postele rýchlosťou blesku nejako sa upravil a bežal som do kanclu, kde som mal byť aspoň dve hodiny minimálne.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reikinov dom - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reikinov dom   Reikinov dom - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Reikinov dom
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure :: Ubytování-
Přejdi na: