New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Horúce pramene

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 7:44 pm

First topic message reminder :

Horúce pramene - Stránka 2 20121006-kokoro_footbridge1
• Jedna z najväčších ale aj najnavštevovanejších budov z celej Uzu.
• Jedná sa o veľké kúpele, ktoré sú vybavené rôznymi bazénmi i výrivkami, kde si ľudia nájdu to svoje.
• Tak isto tu ľudia nájdu výbornú masáž, ktorá im určite spríjemní návštevu tejto budovy.
• Okrem bazénov sú tu aj sauny, ktoré ľudia tak isto navštevujú s veľkou obľubou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 1:14 pm

Na dedka mám ešte času dosť, úprimne si ale želám, aby som ten vek ani nedosiahol.
Pobavene som reagoval na to rýpnutie, ktoré som ani ako rýpnutie v podstate nebral.
Ohľadom veku, tieto malé podpichnutia... to nevadilo asi nikomu nijak.
A ešte som nešedivel, takže dedko ani niesom!
Heh, zdá sa, že obom nám nevadí strieľať si do tváre...
Vetu som ani nedopovedal, a prešiel som jedným prstom až k jej tvári, kde som ju ďobol do piercingu.
Nuž, keď sa s ním tak hrala, upozornila naň, a ja sa chytím kľudne každej možnej témy.
A tak trošku som aj uvažoval o tom, že má menej piercingov než ja... zrejme by som sa mal začať krotiť.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 1:22 pm

"Myslíš že máš času dost jo? Jenže já tu vidím šedý vlas."
Ukázala jsem neurčitě na jeho vlasy a zazubila se.
Prohlídla jsem si jeho tetování na tváři s pak sjela niž, jestli nemá ještě někde.
Zastavila jsem se u jeho ramena, to tetování vypadalo...povědomě.
Chytla jsem jeho ruku kterou mi sáhl na piercing a koukla se na zápěstí.
"Vypadá to povědomě.." Poznamenala jsem a prohlížela si plameny.
Já měla tetování tři, jedno přes celá záda abych zakryla jizvu, další na rameni a na zápěstí.
Jenže ani jedno o mě ostatním nemohlo nic prozradit, jeho tetování ale ve mě zanechávaly opět pochybnosti.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 1:57 pm

Šedý?
Zopakoval som trošku prekvapene, a len som si potiahol pár vlasov až k očiam, teda, tie, na ktoré približne ukázala.
Eh, to bude len môj starý melír!
Uškrnul som sa, ale fakt to bol melír, veď ja som si furt menil aj farby vlasov... teda, nie furt, ale ani nie málo krát.
Potom si začala prezerať moje tetovania, a najmä to na ramene.
Povedome?
Podvihol som obočie, a zvedavo som ju sledoval, aj to ako mi vlastne odtiahla ruku.
Žeby mám vytetované niečo spojené s ňou? Alebo jej minulosťou?
Nakoniec som si začal niečo hmkať, nejakú melódiu, kým si prezrie aj tie všetky ostatné... mal som ich dosť no xD.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 2:03 pm

"Připomíná mi to.." odmlčela jsme se a přemýšlela jestli to řeknu nebo ne. "..Uchihy."
Po tom co jsem to řekla jsem pustila jeho ruku a bez výrazu se na něj koukla abych viděla jeho reakci.
Kdyby to byl vážně Uchiha měla bych celkem problém.



Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 2:10 pm

Si ty ale vychytralá.
Usmial som sa a spustil som ruku pod vodu.
Stalo sa mi to prvý krát, že ma podľa tých plameňov, ktoré znázorňovali v podstate Amaterasu, niekto spoznal, čo som v skutočnosti zač.
Vlastne... bola teraz prvá a jediná, kto o mne vedel, že som Uchiha.
Teda, vlastne si to len mohla myslieť!
Pretože som nehodlal túto skutočnosť potvrdiť.
Je to tetovanie založené na Amaterasu plameňoch, ale si dosť šikovná, že si to takto uhádla.
Žiadne "Áno, som Uchiha" ani "Nie, niesom Uchiha"...
Musela si to iba domýšľať, a sama si vybrať, či to vezme iba za prosté tetovanie, alebo tetovanie s významom.
Ale bolo celkom zábavné ju vidieť, ako stratila tu svoju úplnú pohodu a kľud.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 2:14 pm

"Hmm.."
Ušklíbla jsem se a opřela se. Pro mě teď byl Uchiha, lepší je počítat vždy s tou horší možností.
Nijak jsem se ale nevzrušovala, boj s Uchihou by byl celkem zajímavý to je pravda ale na ten dojde tedy jindy. I když jsem tady v lázních měla výhodu.
"Kdy jsi si nechal poprvé píchnout piercing?"
Nadhodila jsem abych se vrátila k té normální konverzaci.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:05 pm

...Keby som len tušil, s kým to tu vlastne posedávam.
Určite by som najprv onemel, a následne by som asi vybuchol jak sopka, načo by som sa zložil hneď tu pod vodou.
A to ona zatiaľ vedela o mne už dosť, vlastne vedela niečo, čo celá Uzu nie!
A je z Yuki! Niekto z Yuki vie niečo také!
Mal som si zrejme dávať väčší pozor, obzvlášť keď tam aj pôjdem.
Ak by s týmto zistením počítali, mohlo by tam byť v jednom momente po mne.
Tseh. Prižmúril som oči, načo som ich aj zavrel, a zas som sa oprel o ten studený kraj.
Tuším na 15-ku.
Odvetil som, načo som dvihol jednu ruku, a ukázal som si na tetovanie na krku.
A toto spolu s piercingom.
Pousmial som sa, ruku som zas spustil a vydýchol som.
Tak či tak, to jej zistenie mi teraz vŕtalo v hlave.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:31 pm

"Já o rok později." Prohodila jsem a vyplázla jazyk v kterém jsem měla svůj první piercing.
Zároveň jsem se koukla i na další jeho tetování a pobaveně se uchechtla.
Zatím jediné co jsme tu dělali bylo porovnávání si piercingů.
Jestli je Uchiha tak by měl mít Katon.
Mimoděk jsem si olízla zamyšleně rty a pořád sledovala jeho tetování.
Hmm, je to sice blbé ale některé moje techniky by nezastavil.
Pousmála jsem se a přestala zírat na to tetování.
Uchihové jsou ale celkem arogantní, to na něj ale zase nesedí.
Namotala jsem si červený pramínek vlasů na ukazováček.
"Za chvíli budu muset vyrážet, předpokládám ale, že se uvidíme v Yukigakure."
V očích se mi nevinně zalesklo a stejně tak jsem se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 5:04 pm

Ale čo, tak rýchlo?
Nadvihol som obočie, otvoriac samozrejme aj oči.
Pomaličky som sa odsunul od kraja, a presunul som sa bližšie pred ňu.
Hádam sa neponáhľaš domov, alebo?
Naklonil som trošička hlavu, a rukami som dosiahol toho, že som sa opieral o slabšie vystúpený spodok bazéna.
Čiže som bol až takmer po krk po vode, a bola to menšia výhoda, aspoň mi nevidela ruky.
Hoci... nič som s nimi nerobil, ale to je jedno, proste ich nevidela xD.
Tak mi napadlo... ty nemáš tetovanie, ktoré by bolo podľa niečoho spravené?
Nevinne som sa zatváril, znova, a hlavu som naklonil na druhú stranu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 5:10 pm

"No, původně jsem měla přinést prostě dopis a vrátit se. Kdo ví jestli si pro mě někdo nepříjde."
Prohodila jsem a pokrčila rameny.
"Mám, ale to ti ukazovat nebudu. Musela bych dát dolů ručník."
Zatvářila jsem se tajemně a stejně tak se usmívala.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 5:24 pm

Zvláštne, obvykle sa ale listy posielajú len prostredníctvom sov, orlov a iných letcov.
Zamyslene som zamrmlal, ale tak... občas sa vysielali aj osobne tí... "poslovia", takže to bolo jedno.
Um, tóó... vadí?
Spýtal som sa pobavene, nemyslel som to vážne, teda, možno nie!
No fakt, ktorý chlap by si taký pohľad odoprel?
Maximálne niekto s iným orientovaním, a to u mňa teda nebolo!
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 5:47 pm

"Když jde o takovou věc je snad jasné, že se pošle posel."
Oponovala jsem mu a ušklíbla se.
"He vlastně ne."
Ušklíbla jsem se a stoupla si, otočila jsem se k němu zády a spustila ručník k pasu aby viděl záda.
Přes celá záda jsem měla vytetovaný obrázek ve kterém byl hlavní hvězdou japonský kapr Koi, který byl symbolem hlubokého odhodlání a síly. Kapr měl bílou barvu a na hlavě měl červený flíček, to značilo silnou osobnost věřící v sebe a svou hrdost.
"Někomu kdo toho o tetování asi ví hodně nemusím vysvětlovat co to znamená že?"

Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 06, 2013 6:33 pm

Trošku som sa posunul dozadu, ale fakt len trošku, a už som kukal na to jej veľké tetovanie.
Prezeral som si to celé dopodrobna, študoval to, a nepochybne by som po tom skúsil aj prechádzať prstom.
Eh, no, vlastne som to aj urobil.
Natiahol som ruku, vystrčil som ju tak spod hladiny, a začal som prstom krúžiť po tom japonskom kaprovi.
Potom som sa pousmial, nechal som nejaké kvapky stekať po jej chrbtom dole, a ruku som zase stiahol.
Fakt zaujímavé, tiež by sa mi hodilo niečo také veľké.
Poznamenal som potichu, nedovoľujúc si stiahnuť z nej ani pohľad, hoci som už mal tetovanie dopozerané.
No, až taký preborník v tom niesom... ale čo to už o tom viem.
Opäť som sa široko usmial, a niečo mi síce muselo dochádzať dlhšie, ale snáď som celé to tetovanie pochopil na 100% jasne!
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 07, 2013 1:36 pm

Zase jsem si dala ručník tak jak měl být a otočila se k němu čelem.
"Když mě omluvíš už budu muset jít. Mám ještě pár úkolů."
Trochu mi cukl koutek do úsměvu.
"Ale předpokládám, že mě odvedeš až k bráně abych nááhodou cestou něco nevyvedla. Jste tu v Uzu pěkně paranoidní."
Poznamenala jsem zatímco jsem vylezla z vody a zamířila do šatny.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 1:18 am

Oh, škoda.
Stisol som neexistujúcu slzu, a chvíľu som sa tváril, že ma to fakt až... až ranilo.
Ale prešiel iba moment, a už som opäť s úsmevom sledoval ako mieri preč.
Čo poznamenala som iba odignoroval, bolo dobré mať prehľad o každom cudzincovi.
Jedno "veď nič nespraví", a just niečo vyvedie.
Chvíľu som ešte posedával vo vode, až som nakoniec vyliezol a šiel som sa prezliecť.
Zároveň som ostal na nejakú chvíľu bez spoločnosti, čo mi dovolilo zamyslieť sa opäť nad tým, že ma tak tým tetovaním odhalila.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 2:18 am

Proč zrovna Uchiha...ze všech možných lidí to musí být Uchiha. Jasně nekoukat do očí..
Převlékla jsme se a před zrcadlem si upravila vlasy.
Neměla jsem potvrzené že je to Uchiha ale bylo lepší počítat s tímhle.
Vyšla jsem ze šaten a vrátila na recepci klíčky, usmála jsem se na obsluhu a protáhla se.
Už jsem se viděla v Yukigakure, doufala jsem že se tam mezitím nic nestalo, ale kdyby jo dostala bych zprávu.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 2:34 am

Nahodil som na seba tu tunu divných vecí a aj doplnkov, vlasy som si lepšie upravil a vyšiel som zo šatne.
Prišiel som hneď ku recepcii, kde som odovzdal kľúče a otočil som sa na Seinu.
Môžme?
Nadvihol som obočie, znova ako správny gentleman ukazujúc rukou, nech vyjde ako prvá.
Ale aj ako správny gentleman, púšťal som ju pred seba aj kvôli tomu pohľadu... to bolo jasné no.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:45 pm

Objavila som sa pred budovou kde som sa oprela o plot a čakala som na tých dvoch. Nuž, aj keby neprišli, dnešný večer som si plánovala poriadne užiť. Po tomto by som šla pekne do sídla kde by som si dala čaj a prečítala si nejaký nový zvitok.
Teraz som sa ale len usmievala a čakala som.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:49 pm

"Jistě"
Přišla jsem k němu a spolu s ním se vydala pryč, k bráně.
Cestou jsem mlčela a jen se zvláštně usmívala, no kdo by se neusmíval nad tím co se mi honilo hlavou.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:57 pm

Přiskočil jsem před budovu a chytil Mayu, která čekala před koupelema. " Ha a mám tě, teď ty Yuu " Můj stín po něm ihned vyjel aby ho chytil a já se pomalu přibližoval dovnitř. Protože řeklo se kdo tam bude poslední. Ale oni ještě nevstoupili dovnitř takže byla moje šance. Byl jsem totiž před Mayu. Která mě následovala stejnými kroky, protože byla napojena na kagemane a druhá část stínu pronásledovala Yuu aby ho zastavila než dorazí dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 7:21 pm

Bežal som pri kúpele. Už som videl , že som skoro tam , keď som zrazu zbadal ako sa Mayu hýbe presne podľa Isshina. Vedel som , že sa za mnou blíži tieň. Ach , a ja som nechcel podvádzať. Vytiahol som špeciálny kunai a hodil ho. Kunai sa zapichol do dverý kúpeľov a ja som okamžite použil Hiraishin. Objavil som sa pri dverách. Otočil som sa a vyplazil na Isshina jazyk. Potom som sa otočil kunai vytrhol a schoval ho a vošiel do vnútra. Víťaz, víťaz !!! Ozívalo sa po chodbe. Tak čo , kto to dnes zaplatí ?
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 7:30 pm

Pripravte sa na to ako vás tam utopím... a Yuu-sama ty si podvádzal! Aj ty Isshin-san! Povedala som z hrozivým hlasom. Kso, tento týždeň si už nebudem môcť dopriať svojich deväť porcií rámenu! Nafúkla som sa urazene no potom som zažmurkala na oboch. Však nenecháte platiť dievča? Zatvárila som sa roztomilo a z očí mi vyhŕkli slzy. Samozrejme, všetko bolo len naoko, ale nebála som sa použiť svoje čaro aj na personál plus... ešte vždy ich môžem vydierať tým ich spoločným obedom, hmm.... stačí jedna malá klebietka.... Zasmiala som sa v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 7:36 pm

Sklonil jsem hlavu aby neviděla můj výraz a pak jsem se usmál. Zrušil jsem kagemane aby mohla jít ještě přede mnou dovnitř. Já jsem neměl ani v plánu nechat dámu platit. Šel jsem ke vstupu, uklonil se a rukou mávnul na vstup kudyma měla jít. " Rač tedy dále. Platit samozřejmě budu já když nám tu Yuu použil Hiraishin. Ano Yuu, moc dobře vím, že to byl on. " Zasmál jsem se a počkal až vejde a mezitím jsem se díval na svou peněženku a pomalu se loučil se svými úspory.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 7:45 pm

Héj! Povedal som viac menej prekvapene. Ja , že som podvádzal , ty si použil svoje hijutsu tak mi nehovor , že ja podvádzam. Zasmial som sa. Hiraishin som použil až keď na mňa išiel tvoj tieň, takže! Vyplazil som naňho jazyk. Akože mne nerobí problém platiť. Kúpele nestoja veľa a s mojim platom som si to mohol dovoliť. Vytiahol som peniaze za všetkých troch a podal ich Isshinovi. Na zaplať to. Dnes vás pozvem ja už keď som platil v tej reštaurácii. Ale nabudúce! Nahodil som pohľad a tón masového vraha. Platíte vy! Potom som sa začal tváriť normálne. No poďme už , neviem sa dočkať.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 7:53 pm

Zatvárila som sa víťazne. Mayu strieľa, MAYU BODUJE! YATTAAAA! Trošičku som zvýšila hlas a vyskočila som. Ďakujem vám obom! Vyskočila som na oboch a oboch som ich naraz objala. Potom som sa rozbehla smerom k šatniam.
V šatni som zo seba zhodila všetko oblečenie, poskladala som ho a odložila som svoju katanu do stojana v rohu. Obtočila som okolo seba uterák a pomaličky som vyšla zo šatne už smerom k bazénom. Cítila som sa veľmi bezbranne, ale objavila som bazén kde nikto nebol a preto som už pomaličky vstupovala do vody. Veď oni si ma nájdu, zasmiala som sa v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Horúce pramene - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Horúce pramene
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Horúce pramene
» Horúce pramene

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: