New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Horúce pramene

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 7:44 pm

First topic message reminder :

Horúce pramene - Stránka 3 20121006-kokoro_footbridge1
• Jedna z najväčších ale aj najnavštevovanejších budov z celej Uzu.
• Jedná sa o veľké kúpele, ktoré sú vybavené rôznymi bazénmi i výrivkami, kde si ľudia nájdu to svoje.
• Tak isto tu ľudia nájdu výbornú masáž, ktorá im určite spríjemní návštevu tejto budovy.
• Okrem bazénov sú tu aj sauny, ktoré ľudia tak isto navštevujú s veľkou obľubou.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:00 pm

Vzal jsem si od Yuua peníze " Tak díky, ale příště to platím já z mé kapsy. Teď jdeme do šaten, hned tam budu a sejdeme se ve společném bazénu všichni. " Jakmile jsem dopověděl tak jsem koupil 3x koupel pro nás a šel se vysléct. V šatně jsem ze sebe sundal všechno oblečení a dal jsem si okolo pasu jen ručník. Jakmile jsem přišel k bazénu zahlédnul jsem krásnou Mayu jen v ručníku. Už od pohledu šlo vidět jak hebkou má pleť. Ztuhnul jsemna místě když jsem ji uviděl.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:09 pm

Vliezol som do šaťne. Dal si dole všetko oblečenie a svoje zbožie v podobe kunaiov a iných vecičiek. Okolo pásu som si dal ručník. Išiel som za Isshinom a keď som uvidel ako pozerá na Mayu dal som mu pesťačku do ramena. Bacha , veď ty vieš načo. Začal som sa. Rukou som začal kývať na Mayu a prišiel bližšie k nej.Čáu Mayu , dúfam , že si to tu užiješ , už keď sme sem konečne prišli.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:16 pm

Oprela som sa o kamennú stenu za sebou a vydýchla som. Užijem? Aah~ Že váhaš! Pre Jashina, tu som nebola už ani nepamätám... Noták, trvá vám to! Voda je dokonalá! Smiala som sa. Do kúpeľov som chodievala veľmi rada, už len preto že po ťažkých misiách je teplá voda priamo slasť!
Hmm... asi vás dvoch budem prenasledovať každý deň.... Povedala som potom a privrela som oči.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:21 pm

Jakmile do mě ťuknul Yuu tak jsem se z toho upřeného světa dostal. Bylo to skoro jako automatické genjutsu, které však nikdo nevytvořil. Následovně jsem šel spořádaně k bazénu a pomaloučku jsem se ponořil do vody a rukama jsem se opíral o kraje. " Příjemně teplá koupel se hodí kdykoliv a kdekoliv nemám pravdu? " Uvolnil jsem se a na chvilku zavřel oči a když jsem je otevřel díval jsem se na Mayu, která už byla také ve vodě.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:25 pm

Všetci tam mali zatvorené oči ako keby im dal niečo fetnúť. A tak som využil situácia. Z cesty! Zakričal som a hodil bombu do vody. Všetci boli mokrý a ja som sa strašne smial. Fakt ste mali pravdu , že je to tu úžasné. Ach vedieť tak neaké suiton techniky , bola by iná sranda. Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:36 pm

KYAH! Nestihla som zareagovať a zaliala ma voda, keď som sa vynorila tak som musela vyzerať kvalitne nahnevane.
Dnes... budeš utopený... Povedala som a pozrela som sa na Isshina. Mohol by si ho podržať....? Prehodila som si vlasy dozadu aby som lepšie videla a pomaličky som sa prisúvala k Yuuovi. Popritom som si pukala prsty na rukách. Aaah~~ mám toľko techník ktoré som vždy chcela vyskúšať Yuu-sama... Ehehehe.... Suiton techniky.... prečo nie... Pokazil mi relax! Grr! Narástli mi dlhšie nechty a predĺžili sa mi vlasy, ale len o trošičku. To sa stane keď naštveš INUZUKU...
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:43 pm

Věděl jsem, že to Mayu myslela přeci jen ze srandu. Přeci by mu neublížila a tak jsem s úsměvem nenápadně chytil zezadu Yuua za ruce tak aby se mi nemohl vysmeknout a čekal jsem až k němu dojde Mayu s tím svým ďábelským výrazem. " Ber to s humorem kámo. Každý to jednou musíme zažít. Tak se připrav. " Stále jsem ho držel a čekal.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:50 pm

Nahodil som ksicht (O_o). Ona ma zabije. Pomyslel som si. Ona ma fakt zabije. Začal som behať v kolečku zo zdvihnutými rukami. Nie Mayu-san , prepáč ja som nechcel. Áááá pomoc stane sa tu vraždá! Pomóc. Kričal som na celé kúpele.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:58 pm

Moja rýchlosť bola sčasti zbrzdená vodou ale aj tak som ho stihla chmatnúť za ruku, v ktorej som mala chakru, a natlačila som ho na stenu.
Pššt.... nebude to bolieť.... len chvíľočku.... Povedala som sladučkým hlasom a pozrela som sa na Isshina. Pomôže mi tvoj tieň? Nerada by som nechala tuto Yuua-sama... čakať nadarmo... Povedala som pomalým, nežným hláskom. Či som bola nahnevaná? Nieee... len som si rada z ľudí robila srandu.
Tak čím začnem hmm....? Bleskové jutsu asi vynechám čo? Hmm... čo takto.... vziať si odniekiaľ centrafixu a dokresliť ti krajšie obočie? Hmm...? Čo navrhuješ Isshin-san?
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 08, 2013 9:01 pm

Hlasitě jsem se zasmál a dopomohl jsem ho zastavit stínem pokud nepoužil hiraishin tak jsem ho dostal a Mayu ho přitlačila ke zdi. " Já ti nevím. Tohle je tvoje show. Promiň Yuu, neber si to osobně. " Pořád jsem se musel smát, protože to vypadalo opravdu dost komicky. Věděl jsem, že si z něho stále dělá srandu tak jsem spolupracoval. Ale doufal jsem, že pak na nás nebude Yuu naštvaný.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 3:48 pm

Ale no Mayu-san netreba to preháňať. Veď každý je len človke. Prehlásil som emotívne. A následne na to začal kričať. Aáá chce ma zabiť. Pomóc. Tak som si pomyslel. Nemali by aj tu byť nejaký shinobi , čo keď tu bude chcieť niekoho niekto zabiť...Počkaj , počkaj. Čo chceš so mnou robiť? Zabiť ma nemôžeš vyplazil som na ňu jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:12 pm

Usmiala som sa. Spravíme dohodu Yuu-sama... Vzhľadom nato že začal Yuu robiť velikánsky rozruch, chcela som to urýchliť.
Získaš pre mňa... jednu malilinkú vec... Zaistíš mi... vlastný... medický.... tým v nemocnici... alebo miesto hlavnej sestry. Je to na tebe. Čo si praješ ty, Isshin-san? Povedala som a sladúčko som sa usmievala na všetky strany.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:53 pm

" Já?? Hm já ti vlastně nevím. Víš co? Překvap mně. Bude to aspoň zajímavější když nebudu vědět co se stane. Hm vlastní tým v nemocnici? To máš celkem dobré přání, ale dostala by jsi ho časem podle mně i tak. " Počkám si na Yuuovu odpověď a po jeho odpovědi ho pustím aby se mohl normálně hýbat a pak si dám ruce za hlavu a usmívám se. " Doufám, že sis to nebral osobně. Jen sranda, chápeš ne? " Začal jsem se hlasitě smát a potom jsem opět skočil do vody šipku a nevynoříval jsem se. Chtěl jsem něco zkusit a když jsem se vynořil. Ležel jsem na vodě obličejem ve vodě a zadržel dech, ale aby to nebylo poznat. Hrál jsem utopence a byl zvědav co udělají.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:55 pm

Aj tak si najlepší iryo-ninja , aj tak určite získaš nejaké postavenie. Ruky som dal pred seba a tým vyvtoril ochranný postoj. Aj tak viete , že všetko záleží na kagem čo povie. Takže ja vám nič slúbiť nemôžem. Povzdychol som si. Mal by som už ísť. Kage sa už určite vrátil. Vyliezil som von z bazéna. Potom sa uvidíme Mayu-san. Zasmial som sa. A hlavne už ma nebi! Povedal som takým epickým tónom ako keď naruto hovorí toe dojímavé kecy. Čáu Isshin. Zakýval som im a použil hiraishin za svojimi vecami. Obliekol som sa nakoniec opäť použil hiraishin do môjho domu.
(PRESUN)
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:18 pm

Za prvé, dostala som pochvalu od druhej najváženejšiej osoby v dedine kvôli čomu mi zčervenali končeky uší, za druhé, ten BAKA sa tu topí a očakáva že ho zachránim a za tretie je možné že budem mať medic team! YAY!
Otočila som sa na Isshina a vytiahla som ho z vody. BAKA! V termálnej vode sa toto nerobí?! Môže ti vytiecť mozog ušami! Napomenula som Isshina keď som ho vytiahla vonku, pustila som ho zo zovretia a preplávala som k okraju bazéna kde som sa oprela. Ešte stále som bola ale maximálne šťastná. Budem mať možno MEDIC TEAM! YAY!
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:25 pm

Když mně Mayu vytahávala z vody tak jsem se začal smát. Že zrovna říká takovéto věci v této chvíli. Byla ale teď nesmírně šťastná, že bude mít svůj vlastní medic tým a já ji to přál. Šel jsem zpět do vody a opřel jsem se o okraje. " Tak to ti gratuluji. Splní se ti aspoň jedno z tvých mnoha přání. " Odmlčel jsem se a jen tak si polehával a užíval si teplé koupele, která uvolňuje tělo i mysl. " Na takovou pohodu bych si hned zvyknul "
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:32 pm

Zasmiala som sa a prehrábla som si vlasy. Baka, môj sen sa od toho čo som si priala dosť líši. Mimochodom, nechcelo by sa ti ehm... ísť so mnou niekedy na misiu? Spýtala som sa a usmiala som sa.
Heh, pokiaľ nie tak nevadí! Sólo misie sú tiež v pohode! Aaah, ale čo keď náhodou dostanem tým? Hmm... to by bolo tiež okay! Nie? Ah, kso. Jashin-sama, ukľudni ma.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:37 pm

" To má být nabídka? Jestli ano tak ji beru s radostí. Aspoň by nebyla nuda na těch sólo misích nebo s těma nezkušenejma teenagerama, kteří se sotva stali chunniny a už si myslí, že jim patří celý svět. Takový umírají na bojišti jako první. Já jsem názoru, že před tím než se vrhneme do boje zapojíme trochu mozek a promyslíme si možné kroky, které můžeme a nemůžeme udělat. " Vypadal jsem velmi zamyšleně a pak jsem dodal " Asi se později podívám na kliniku, jestli tam někdo v tuto hodinu je. "
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:41 pm

Ja po tomto asi pôjdem za Kagem, požiadam ho o nejakú hliadkovaciu misiu alebo niečo... nemám chuť spať... Usmiala som sa. Avšak nepáčilo sa mi ako reaguje na nováčikov. Vieš, možno preto by si mal dostať tým. Aspoň by si ich naučil používať mozog a potom svaly nie? Tebe by sa tým hodil, baka. Usmiala som sa. Ah, je hlúpe očakávať že bude moja povaha pochopená. Inuzuka verí vo svorku (smečku), a snaží sa všetky články dobre vychovať. Ah, ďalší dôvod prečo by som sa mala dať k ANBU. Kso.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:50 pm

" Njn, ale je mi teprve 20 let. Kdo mně bude tak poslouchat když nejsem skoro o nic starší. Pokud bych měl dostat tým tak snad nějaký geniny, kteří teprve vyšly z akademie. Ti se dají vycvičit lépe dokud jsou teprve na začátku. Plus mám jednu metodu, která ověří jestli se hodí na týmovou spolupráci. Pokud projdou tak budu jejich sensei, pokud ne. Pošlu je zpátky do akademie. A jestli právě přemýšlíš, že by si se opravdu měla přidat k ANBU tak na to rovnou zapomeň. Takové krásné a chytré ženy by byla u ANBU škoda. Slyšíte ANBU, já vím že mně slyšíte!!! " Trochu jsem tu poslední větu řekl nahlas, protože ANBU většinou špiclují. A kdyby ne tak jsem si aspoň zakřičel.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:53 pm

Uvedomuješ si že skoro celá moja rodina, klan, je u ANBU? Zasmiala som sa hlasno, ale nie zas tak brutálne, aby som nerušila ostatných ľudí.
Krásna a múdra? Oooh, a kde je tá žena? Závidím jej. Zasmiala som sa ešte raz. Prehrábla som si rukou vlasy a zapozerala som sa do neba. Chudáci, tvoj tým. Ale... chcela by som to vidieť. Usmiala som sa na Isshina.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 10:32 am

" A co na tom, že většina vás je ANBU? Není to tradice nebo je to snad to samé jako u mně jako poradce kageho? Sice mně tam ještě nepovolal, ale může to udělat kdykoliv. Jinak na krásnou a moudrou ženu se zrovna dívám. Najdeš ji v mích očích. " Usměji se a zadívám se na ni s úsměvem. Ponořím se více do vody a trochu připlavu blíže. " Neboj, nijak zvlášť jim neublížím, jen mám metodu vyzkoušení si jejich spolupráce. Jsem si jist, že je to pravé na zkoušku. Aspoň si uvědomí kam vlastně patří. Ty by si snad nechtěla vlastní tým? Dá se říct, že budou něco jako tvůj odkaz, jelikož žáci dědí vůli svého mistra. "
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 11:02 am

To som nemyslela. Skôr to že sa tu niekde potuľujú moji bratranci, sesternice, rodičia a počúvajú čo mi tu hovoríš. Plus, Kuro k sebe určite povolal aj Shira a Gureya tak na tvojom mieste by som sa bála. Povšimla som si že priplával bližšie. Nejde o to čo by som chcela ja, ide len o to čo rozhodne Kage-sama. To čo by som chcela ja to mi nik nemôže dať.
No nič, je na čase ísť. Možno sa ešte stretneme Isshin-san! Sayonara! Pousmiala som sa, zdvihla som sa a odišla som do šatne kde som sa rýchlo prezliekla a vzala som si veci. Šla som za Kagem.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 10, 2013 3:25 pm

" Já se nějakých psů nebojím. Ať už jsou divocí, domácí nebo vycvičení. Uvidíme co na to tedy kage, já tu ještě chvilku budu a pak nejspíše se stavím na jinačí místo. Zatím se měj a přeji hodně zdaru. " Rozloučil jsem se s Mayu a polehával jsem ještě několik minut v horké vodě. Pak mi to ale začlo lézt až moc do hlavy a cítil jsem se divně, tak jsem raději vylezl, převléknul se a s poděkováním odešel z lázní. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Sponsored content





Horúce pramene - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Horúce pramene   Horúce pramene - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Horúce pramene
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Horúce pramene
» Horúce pramene

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: