New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hiashiho dom

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeSun May 05, 2013 1:27 pm

Keď prejdete cez nepriehľadnú bránu, ktorá je na múre a postavíte sa na mostík ku vchodu do domu, tak uvidíte dom podobný tomuto:

Narozdiel od väčšiny domov v štvrti tento dom nemá poschodie, práve naopak má dvojitý suterén. Spodná časť slúži ako pivnica a vyšší suterén je obytný. Dom je takto navrhnutý schválne. Hiashiho starý otec bol za mlada naozaj kreatívny človek, zrejme po ňom to jeho vnuk zdedil. Na svojom pozemku v štvrti vykopal veľkú dieru. Obložil ju kachličkami a do jej stredu postavil dom s jedným poschodím. Prízemie však vyzeralo trošku inak ako poschodie. Bolo stavané vodotesne a sklá boli tvrdené, už bolo jasné čo robí.
Z poschodia sa stalo prízemie a z prízemia sa stal prvý suterén. Jamu okolo domu totiž Hiashiho starý otec zaplnil vodou a ako inak doplnil to rybami a vykrášlil na vzhľad mora. Do vonkajších stien zabudoval vyhrievanie aby voda nikdy nezmrzla, v teplejších častiach roka sa tam dá aj plávať. Teraz je dom ako tŕň v oku v celej Yuki, teda bol by keby okolo pozemku nebol miesto plota biely múr, ktorý úplne zavadzá vo výhľade na pozemok a na druhú stranu dom kvôli nemu vôbec nepôsobí ako vezenie, naopak toto ohraničenie pôsobí len doplnenie krásy domu v Yukigakure.

V prízemnej časti sa nachádza jedna kúpelňa spojená s toaletou, obývacia miestnosť, kuchyňa spojená s jedálňou a spálňa Hiashiho rodičov. Táto izba ešte donedávna bývala Hiashiho, ale rozhodol sa, že chce izbu v prvom suteréne a jeho mama práve naopak chcela mať izbu v prízemnej časti tak sa vymenili.

Kuchynka:
Pohľad z miesta - na ľavo malá jedáleň na pravo pult z kuchyne, v predu obývačka:
Priblíženie obývačky:

V prvom suteréne sa teda nachádza už spomínaná Hiashiho izba. Vďaka architetúre vyzerá naozaj úžasne. Podobne to je aj s hosťovskou izbou, ktorá je vedľa.
Potom sú tam tri kúpeľne, jedna má vchod z Hiashiho izby, druhá z hosťovskej. Tretia patrí k herni, tam môžete nájsť biliard, bowling, pingpong, šípky a množstvo ďalších hier.

Hiashiho izba:
Hosťovská:

Druhý suterén je obyčajný, skrátka skladisko. Do jednej z miestností si spravil Hiashi vchod priamo zo svojej izby pretože tam presťahoval všetky svoje krámy.

Výťah a dvere na schodište, oboje smerujú od prízemia až po druhý suterén:
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeSun May 05, 2013 10:59 pm

Otvoril som dvere vošiel dnu, hneď ich dôkladne zamkol a hneď zamieril k výťahu, ťahajúc, no nie tak úplne ťahajúc Shiro za sebou. Mal som dojem, že z toho množstva kolečiek čo okolo mňa po ceste spravila sa jej každú chvíľu zatočí hlava a spadne tak som radšej dával pozor, aby ešte neprišla k úrazu.
Nikoho som nikde nevidel tak som zavolal výťah.
Zvezieme sa dolu a potom pošlem von dva klony, skúsim ho odlákať preč.
Hovoril som strašne potichu tak, že ma mohla naozaj počuť len ona. Nebol som si totiž istý či nenačúva niekde za dverami. Keď výťah prišiel vošiel som dnu. Počkal na Shiro a zmačkol číslo "-1".
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:51 pm

Vošla som za ním a len som sa stále obzerala za seba. Netušila som, či nás sleduje alebo nie. Každopádne Hiashi bol asi skúsenejší než ja.. teda určite a tak som to všetko nechala na ňom. Podišla som aj s ním ku výťahu a čakala som, kým výťah príde na nulté poschodie. Na jeho slová som len prikývla.
"Uhm.. myslíš že nás sleduje?" Spýtala som sa ho zvedavým hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 5:52 pm

Samozrejme, je to jounin, ktorý nemá čo robiť , okrem toho, že má zabezpečiť aby ostali ľudia vo vnútri. Poskladal som pečate a vytvoril dva klony, ktoré som poslal von cez terasu. Jeden vyzeral ako ja a druhý ako Shiro. Ak by teda mohol niekoho Yuki zbadať boli by to práve oni. Potom sme sa zviezli dole. Tak vitaj u mňa! povedal som potom, čo som otvoril dvere na svojej izbe, vošiel dnu a prizval Shiro ďalej.

(klony presun)


Naposledy upravil Hiashi Yuki dne Mon May 06, 2013 7:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 6:54 pm

"Chmm.. keď myslíš." Zamumlala som a nakoniec som vstúpila do jeho izby. S otvorenými ústami som civela na ten,, poriadok? priestor? Kto vie.
"Ugh.. uhm.. eh.." Nezmohla som sa ani na slovo. Mal to tu naozaj veľké ! Moja izba mala sotva pár metrov štvorcových a o niečom ako vlastná kuchyňa som ani nesnívala.
"To tu.. bývaš.. sám?" Spýtala som sa ho, páč sa mi stále nejak nechcelo veriť, že toto priestranstvo využíva len jeden človek.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 7:52 pm

Poškrábal som sa trápne na hlave pretože mi došlo, že ona zrejme taký luxus nemá. V podstate tu väčšinou len spávam. Povedal som s úškrnom, ktorý naznačoval, že by som ju kľudne aj pozval bývať k nám, keby rodičia súhlasili. Nevedel som však či má rodinu, alebo niečo také. Prešiel som k svojmu "akvárku" teda vlastne k oknu a dotkol sa ho. Priblížilo sa zopár rýb a ja som sa len spokojne usmial. Potom som vybehol z izby von. Poď ukážem ti ešte herňu a potom sa pôjdem pozerať na bitku, ak ho ešte Seina-chan nezabila.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:00 pm

Stal jsem na vysokem stromu. Kdyz nakonec nekdo vylezl vez pres terasu po chvili pozorovani jsem je nechal jelikoz slo poznat ze to jsou klony. Napad to byl dobry ale no mozna by jim na to skocil Genin ale ne Jounin.
"Deti maji vazne predstavivost."
Rekl jsem do vetru a posadil se na vetev. "Na tohle vam neskocim." A dal jsem pozoroval dum z dalky.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:29 pm

Na jeho slová som sa musela zasmiať.
"Keby som mala dom ako ty, nevychádzala by som z neho !" Zachichotala som sa, na čo som si s údivom začala prezerať akvárko. Následne však vybehol z izby von a ja som sa sotva stikla na akvárko čo i len na pár sekúnd pritisknúť.
"H..Herňa?" Zamumlala som zmätene no to už som ho následovala. Tento krát ako nejaký zombík. Snažila som sa s ním však držať krok. Už jeho izba pripomínala nejaké super miesto na hranie, a to akvárko !! Naozaj mal aj herňu? Prestala by som sa diviť, keby že mi zrazu ukáže nejaký domáci kolotoč.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:44 pm

Otvoril som dvere do celkom priestrannej miestnosti. Rozhliadol som sa a potom zmačkol niekoľko gombíkov. Svetlo nad každou jednou vecou sa rozsvietilo a pri bowlingu sa zosunuly kuželky. Prikráčal som k dráhe, vzal do ruky jednu guľu a po asi 10 sekundovej príprave ju hodil. Bol to trapas, dve kuželky mi ostaly stáť. Krivo som sa zatváril a spýtal sa. Nechceš si to skúsiť? Pri jej postave som síce na moment zapochyboval, že by vôbec dokázala vrhnúť guľou, ale chcel som byť slušný, navyše, nebol som zrovna človek čo mal veľa kamarátov a preto som si chcel Shiro čo najviac užiť.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 9:00 pm

Vošla som dovnútra a, znova toľko vecí a také priestranstvo. Začala som sa celkom hanbiť za to, kde bývam ja. Prezrela som si bowlingovú dráhu a zároveň aj ostatné veci teeeda, nevedela som kam sa otáčať skôr. Trocha neopatrnými krokmi som podišla k Hiashimu. Kritickým pohľadom som si prezrela guľu, ktorou sa to robilo. S odhodlaným výrazom som nakoniec chytila jednu z tých menśích a druhou rukou som si ju pridržiavala.
"J..ja to zvládnem!" Zašomrala som od námahy a nejakým spôsobom sa mi ju podarilo udržať nakoniec len v jednej ruke. Snaźila som sa zopakovať to, čo on. No.. nebol to nijak dobrý pokus. Jak som hodila guľu, neudržala som rovnováhu a spolu s guľou som letela kupredu. Dopadla som na bowlingovú dráhu a guľa sa mi nakoniec skotúľala z prstov a zapadla do jarku bez toho, aby som zhodila čo i len jednu kužeľku. Teda.. okrem toho som pochopiteľne mala prešlap, alebo v mojom prípade skôr prelet.
"A..ta...ta.. au." Začala som sa pomaly zbierať na nohy, pri čom som si dlaňami oprašovala trocha odrené kolená a lakte.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 9:31 pm

Keď som videl ako Shiro letí utekal som k nej no pádu som už nezabránil. Pomohol som jej vzťať so slovami: Si v poriadku?
Díval som sa jej do očí čakajúc odozvu, Ak chceš naučím ťa to. Ponúkol som sa napokon, alebo aj niečo iné ak chceš. Dodal som po to čo som sa rozhliadol po tom množstve vecí, čo som tu mal.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeMon May 06, 2013 9:50 pm

S jeho pomocou som nakoniec stála na nohách a len som začala skackať.
"Hmm.. som v poriadku." Zazubila som sa a následne som spravila zopár krokov do strany. V momente som musela vyvažovať balanc rukami, páč bola predsa len podlahovka na bowlingu lesklá a šmikľavá. Nakoniec som sa zachytila v dosť komickej póze o Hiashiho rameno oboma mojimi rukami.
"Uuuuhm, naučil by si ma niečo bezpečnejšie?" Zachechtala som sa a ospravedlňujúco som sa na neh ozadívala.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeTue May 07, 2013 2:04 pm

Odrazu som zacítil ako moje klony zmizly. Zrejme ich niečo alebo niekto zničil, alebo zašli moc ďaleko a stratil som nad nimi kontrolu? Nevedel som si to vysvetliť. Von nejdeme, prehlásil som. Klony zmizli, všimli by si nás. Potom som zbehol pohľadom na biliard a pomaly prešiel očami k mini golfu, čím som sa vrátil k otázke Shiro. Uhm, prikývol som, mohol. Pousmial som sa nad tým čo povedala, vraj nebezpečné. Podišiel som k minigolfu a vzal do ruky jednu z páliek, potom som prišiel k biliardu a vzal tágo. Postavil som sa pred Shiro a natiahol ruky, v každej som držal jednu. Tak, ktorú si vyberieš?


*pre neznalcov, aj keď myslím, že ty to budeš vedieť http://sk.wikipedia.org/wiki/Tágo
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeWed May 08, 2013 1:45 pm

Na strome se toho moc nedelo ani kolem. jenom tak jsem si sedel na strome a sledoval okoli. I kdyz to vypadalo ze se nikam nechystaji ale ani to jsem nehodlal nechat na nahode. Jelikoz u deti clovek nikdy nevi co jim stoupne do hlavy. A S nasi Yukikage taky zrovna nebylo jednoduche porizeni.
"Pche snad uz na Akademii neskoncim je to des ucit decka. to urcite a pak mi je jeste da do tymy ne? Ani napad." Chvili jsem si jen tak nadaval na tom strome fakt se mi moc nelibyla predstava mit na krku deti. A dale sledoval dum. Mel jsem v planu tady jeste nejakou chvili sedet a pote odejit.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeWed May 08, 2013 2:08 pm

Prikývla som no nemrzelo ma, že sa na ten súboj nebudeme pozerať. Chodila som za ním ako prívesný vozík a keď mi dal na výber jednu z palíc, trocha som zneistela.
"T..toto.. je bezpečné?" Zachechtala som sa a nakoniec som si zobrala tú menšiu palicu, teda tú na minigolf. Vživote som ju pred tým nedržala v rukách. Vlastne som ani nevedela čo to taký minigolf je. Vonku sa hrať nedal kvôli počasiu a nedalo sap ovedať, že by mi o ňom niekedy niekto rozprával.
"Uhm.. čo sa s tým udiera?" Spýtala som sa po chvíľke a začala som hľadať nejakého umelého panáka.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeWed May 08, 2013 3:49 pm

Spravil som asi päť krokov a vzal zo stojana bledo modrú golfovú loptičku. Jedna vec bola, že farebne sedela k Yukigakure no Sato. Na druhú stranu táto farba vynikla v miestnosti a keď sa jedna z loptičiek niekam zakotúľala bolo ľahké ju nájsť. Tam. Ukázal som prstom na minigolf, ktorý sa dal prestavávať podľa toho ako to kdo chcel. Teraz bol zhruba na takej úrovni naozaj pre začiatočníka. Aj ten čo nikdy niečo také nehral, by loptičku trafil do jamky maximálne na tretí pokus. Položil som loptičku na začiatok dráhy a ukázal Shiro kam sa má postaviť. Skús sa postaviť niako takto a buchnúť do loptičky, skús odhadnúť silu tak aby nebola príliš veľká ani malá. Cieľom je tamtá jamka. Predviedol som Shiro ako zhruba má vyzerať postoj a úder. Potom som len ukázal na jamku a odstúpil asi o meter.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:09 am

Postavila som sa na ukázané miesto a zapozerala som sa na loptičku, ktorá bola podo mnou. Po tom som pohľad uprela na kvázi pálku. Trocha som zbledla, ak to v mojom prípade vôbec ešte bolo možné. Nedržala sa mi práve pohodlne a už na prvý pohľad mi bolo jasné, že je na mňa veľká. Každopádne som to skúsila. Napriahla som sa a pravdepodobne som nejak nepochopila zmysel hry, aj keď mi ho vysvetlil. Teda bála som sa, že dám tak hrozne slabú ranu, že tam tá loptička ani nedojde. Preto som švihla celou mojou silou, čím som loptičku odpálila niekam do tramtárie a pálka mi ešte k tomu aj vyletela z ruky, takže si to križovala cez minigolf niekam do miestnosti. Ako keby som zamrzla na mieste. Trhane som sa pootočila k nemu a ospravedlňujúco som sa na neho pozerala.
"G..G..g...gomen.." zamumlala som na čo som si len rýchlo dlaňami zakrila oči. Nechela som vidieť ako sa na mňa hnevá.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeThu May 09, 2013 5:11 pm

Palica skončila kdo vie kde, zrejme niekde na golfovej dráhe. Do loptičky dala takú ranu, že sa odrazila od minigolfu a nejakým nedopatrením si to namierila rovno na moju hlavu. Trafila.
Keď sa teda na mňa Shiro otočila s ospravedlnením a zakrytými očami. Ležal som na zemi so zrejme rozbitou hlavou a stále tak prekvapený čo sa stalo, že som ani nestihol zaregistrovať bolesť. Mal som zrejme aj ľahký otras mozku, pri ktorom väčšinou nasleduje zvracanie, to sa však ešte nestihlo dostaviť. Možno aj preto, že som sa ešte nepokúsil vztať. Shi..ro.., van..kúš, vodu a.. a obväz. Dostal som zo seba.
Po boku čela mi stekala krv a ja som len tak zízal pred seba. Napokon sa mi zatočila hlava a stratil som vedomie.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:05 pm

Nic se nedelo a tak jsem usoudil ze se asi ani o nic nepokusi. Pocital jsem stim ze Yukikage je uz zdrejme zpet.Takze nebyl duvod se zde jiz dele zdrzovat. Na strome jsem poskladal jednoduchou pecet a v oblacku koure jsem zmyzel.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:32 pm

Vystrašene som sa na neho pozrela. "Hiashi!!" Vykríkla som a rýchlo som ako splašená začala pobehovať hore a dole.
"Vedro, handru.. vodu, kečup.. eh.. čo to trepem on nechcel kečup." Začala som si takmer trhať vlasy no v momente som presnorila každý jeden kúsok domu, čo mi trvalo asi sekundu páč som sa naozaj ponáhľala !! Pribehla som až k nemu a vodu som mu na tvár vyliala.
"Ehm.. toto.. asi nechcel.. sakraa Shiro ! Rob niečo!" Prikázala som si, na čo som sa zmohla len na jednu jedinú vec. Čupla som si k nemu a rýchlo som mu obväzom ofačovala hlavu. Následne som ho zodvhila !! Teda, zlý pokus. Vypadol mi z rúk a ja som sa s hrôzou pozerala, ako sa znova udrel.
"Baka BAKA BAKAAAA!!!" Zakričala som samú na seba, po čom som ho rýchlo chytila za ruky a tie som si zaprela o chrbát. Keď už som ho neuniesla celého, apsoň som ho vláčila !! Nikto tu nebol a ja som netušila, ako zavolať do nemocnice či ku Kage. Moje obväzy neboli nič moc, nikdy som sa to neučila robiť a tak mu p ochvíľke z hlavi skĺzly.
"Hiashiiii !! HIASHIIIIII !! " Začala som na neho kričať. Chcela som ho prebudiť páć sama som nemala šancu, dostať ho čo i len k výťahu. Po chvíľke som sa rozplakala páč a len som s ním začala mikať.
"Baaka Hiashi-baaaka !! Preber sa Hiashi-kuuun.. prosím .. baaka !" Zamumlala som a znova sa mi podarilo ho aspoň o ten jeden centimeter posunúť smer výťah. Mohlo byť celkom zaujímavé sledovať ma, keď ma popadol hysterický záchvat ako teraz... všetky štádia behom pár sekúnd.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:20 pm

Keď ma obliala vodou, nadobudol som pomaly vedomie. Teraz som však už cítil všetkú bolesť a bol som rád, že žijem. Hlava ofačovaná, v pozadí som počul výkriky. Bolo to moje meno.
S posledných síl som sa prevalil na bok a vyvracal všetko čo som zjedol z jedla toho ANBU. Našťastie som vracal na opačnú stranu ako stála Shiro.
Keď už mi v žalúdku nič nezostalo, cítil som sa o trochu lepšie. Zvládol som otvoriť oči a odplaziť sa asi meter a pol od svojich zvratkov. Na mieste som sa oprel o stenu v polohe podobnej niečomu medzi sedením a ležaním. Arigatou. Shiro-chan. Dostal som zo seba. To bolo, ale zrejme preto, lebo som si vlastne neuvedomil čo ma takto položilo.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:51 pm

Pozrela som sa na neho zo slzami na krajíčku. Znova som sa takmer rozplakala no rýchlo som si začala utierať oči.
"B..baka.." Zamumlala som, po čom som sa na neho zvalila a začala som ho rukami udierať do hrude.
"Hiashi-BAKA BAKA BAKA BAKA BAKA... !! " Hovorila som stále a stále dookola. Vôbec som s tým nechcela prestať no kaźdý ma nejakú kondičku a tá moja nebola zatiaľ bohvie čo. Doznievali posledné údery, ktoré vôbec neboli silné ... boli skôr také preventívne, výchovné !!
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeThu May 09, 2013 10:13 pm

Trošku mi nedochádzalo prečo mi neustále nadáva, ale rozrušená určite bola. Na to, čo sa mi pred chvíľou stalo som na tom nebol zrovna najhoršie. Teraz som si už normálne sadol a pritiahol si plačúcu Shiro k sebe a objal ju. Som v pohode, myslím. Začínal som poriadne vnímať okolie, takže dezorientácia pomaly pominula, potreba vylievať žalúdok bola stále, našťastie už nebolo čo. Pustil som Shiro jednou rukou a stiahol si z hlavy obväz. Poutieral som krv čo som mal po tvári a potom ho pritlačil na ranu aby som zastavil krvácanie, alebo to čo z neho ostalo. Chvíľu som len takto sedel a dúfal, že ma čo najskôr prejdú závrate aby som to tu mohol vyčistiť a ísť spať. To bolo všetko čo som teraz potreboval.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeFri May 10, 2013 7:52 pm

"Baka.. to nebola bezpečná hra.." Zamumlala som, keď si ma pritiahol k sebe a objal. Sama som hlavu zaborila do jeho mikiny a tak bolo viac než pravdpeodobné, že ju mal behom pár sekúnd vlhkú od sĺz, ktoré som si tam poutierala. Neplakala som, páč som bola nešťastná teda.. skôr som sa naozaj zľakla, že sa mu niečo vážneho stalo.
"N..nemám zavolať niekoho? Tvojich rodičov? Niekoho z klanu?" Spýtala som sa s ustarosteným hlasom a stále s pocitom zožierajúcej viny som si prezerala jeho zranenie.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitimeFri May 10, 2013 9:24 pm

Krv mi už prestala tiecť, tak som si len pre istotu obväz znovu obviazal. Shiro ma hriala, čo bolo veľmi príjemné vzhľadom na to čo sa mi stalo. Pomaly mi začínalo byť lepšie. Dones mi prosím ťa niaku vodu a hlavne, nevolaj nikoho. Povedal som keď už som mal mikinu pomaly premočenú a len kývol smerom k výťahu aby vedela, že má ísť hore. Žalúdok už sa mi prestával obraciať hore nohami, takže sa mi zdalo, že napiť sa by mohlo byť dobré. Skúsil som sa postaviť s tým, že prejdem k sebe do izby no zatackal som sa a skoro spadol. Našťastie tam bola tá stena o ktorú som sa s istotou oprel.

-

Moja mama sa práve vrátila domov a rovno zakotvila v kuchyni. Bola niečo nakúpiť a ona vždy varila rada. Experimentovala keď nemala čo robiť a pri jej dobrých schopnostiach z toho vždy vyšlo niečo medzi dobrou a skvelou úrovňou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hiashiho dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hiashiho dom   Hiashiho dom I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hiashiho dom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: