New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 NONSTOP Bar

Goto down 
+5
Blue
Tategami Raizou
Reikin Shindo
Minako Kami
Rirī
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeTue May 07, 2013 8:00 pm

Bar se nachází kupodivu na kraji vesnice aby případní opilci nerušili lidi okolo.
Jede se tu nonstop ale pokud to někdo hodně přepískne vyhodí ho nemilosrdně na ulici.
Alkohol se zde nalévá jen osobám starších 18-ti let!!
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeTue May 07, 2013 9:09 pm

Než jsem došla do svého oblíbeného baru, setmělo se úplně. Cestou jsem potkala pár zamilovaných párů, které se buď vracely z pozorování západu slunce nebo šly na rande. Pomalu jsem vstoupila a poohlédla se po rozsáhlé místnosti plné stolů. Přímo naproti mně stál bar plný všemožných druhů saké a jiných alkoholických nápojů. Posadila jsem se přímo k baru a tyč o něj opřela. Barman hned věděl co chci. Chodila jsem sem skoro každý večer. Během chvíle se přede mnou objevil kalíšek a láhev saké. Vedle mě už se někdo skácel na zem. Nalila jsem si první kalíšek a hnd ho vypila. A takhle to šlo několikrát stále dokola. Po chvíli jsem si už objdnávala další láhev. Ráno bude zajímavé...
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 5:04 pm

Prechádzal som cez dedinu ulicami a sledoval som oblohu, pomaly sa zotmelo. Všimol som si jeden bar, v ktorom som už párkrát bol. Tak prečo si to nezopakovať? Ale dnes som predsa už mal nejaký ten alkohol v krvi, tak by som si mal radšej objednať niečo ľahšieho.
Vošiel som do baru. Všimol som si tu zopár ľudí. Niektorých som aj poznal. Pristúpil som k baru a vypýtal som si jedno pivo. To som už dlho nepil a bolo by dobre si nejaké fajné dať. Tak ja som pil len málo kedy. Keď som sa posadil za bar pozrel som sa doprava a koho tu čerti nedoniesli, hneď vedľa mňa sedela tá žena z ulice. Ja som k nej neprehovoril a len som si pil svoje pivo. Veď mi predsa nechcela prezradiť svoje meno. Začal som rozmýšľať nad Yuri či sa fakt veľmi urazila alebo to hrala. A ešte by mala ten svoj výtvor premaľovať. No možno ďalší deň pôjde.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 5:16 pm

Pršelo. Jako každý den dešťové kapky bičovali střechy okolních domů. Z části proto že jsme byli v Ame a z části protože jsem prostě měl rád déšť. Rytmické bubnování mě jako vždy uklidňovalo a vzduch byl díky dešti čistý. Jedna výhoda Ame. Mířil jsem si to pomalými kroky přímo k baru. V okolí bylo ticho ale těsně před barem se rozvalily dveře dokořán a dvě "Gorily" vyhodily ven chudáka který to přepískl a dle zápachu docela hodně. Dlouhým krokem sem ho překročil a vešel dovnitř. Promoklý plášť s kapucí hodil na věšák a hledal místo u baru. V tom jsem uviděl jasné oranžové vlasy které nemohli patřit nikomu jinému než Minako. Namířil jsem si to přímo k ní. Dlouho jsem se s ní neviděl.
"Zdravím, už je to dlouho co ?" pronesu klidně a vezmu si židli vedle její pravice. Pohledem prošmejdím všechny lahve za barem a ukážu na skotskou whiskey.
"Dvakrát." řeknu bez jakéhokoliv náznaku úsměvu. Můj znuděný výraz byl opět na scéně.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 5:21 pm

S kalíškem v ruce jsem se chvíli potácela na stoličce a chvílemi to vypadalo, že spadnu. Měla jsem v sobě tolik saké, kolik ho nevydrží ani někteří muži. Pak někdo vešel. Což bylo naprosto normální, každou chvíli někdo přišel nebo odešel. Ale dokud si TO vedle mě nesedlo, tak mě ten příchod nijak nezaujal. Krví mi putoval alkohol a byla jsem úplně jiná. Usmívala jsem se, koketovala jsem s ostatními ochlasty a stále si nalévala další a další. Podívala jsem se doleva a vykulila oči. "Heleme sé! Koho nám to sem vítr zavál! Zdejší shinobigashgriru" Prohlásila jsem ožrale a ani nebyla schopná správně vyslovovat. Měla jsem mnohem hrubší hlas než za střízliva - skoro jako pila. Dopila jsem kalíšek a třískla s ním o stůl. "Tak a teď se vás na něco zeptám. Měli jste taky někdy pocit, že na vás nikomu nezáleží?" Mou dobrou náladu vystřídala jakási ožralecká deprese. Začala jsem tam vyvolávat všemožné teorie a stěžovat si na svůj život. Ostatně jako každý večer strávený v tomto baru.

V tom se ale do baru přihnal někdo další. Byl to Raizou, můj parťák, kterému jsem se svěřovala se všemi svými problémy. Když jsem nebyla střízlivá. "Výborně! Další pán na holení. *ŠKIT* Drahý Rajzó, povídej, jaké problémy tě sem přivedly tentokrát, co tvá mise?" Chovala jsem se jako blázen. Alkoholu jsem do sebe lila stále víc a víc. Někdo by mi asi měl připravit kbelík..
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 5:31 pm

Kami začala niečo hovoriť, bola dosť opitá a mala dobrú náladu než, keď bola triezva. Ale tá jej otázka ma zarazila trošku, zrazu bola depresívna.
Huh? Aha .. no tak ten pocit som zažil..
Povedal som a pil som ďalej. Prišiel tu nejaký Rajzó a toho poznala. Potom som sa pousmial a povedal som.
Raizou? Nemá tvoja priateľka už náhodou dosť?
Vypadala, že má dosť stále si pýtala ďalšie a ďalšie saké. No čo asi niečo zapíjala. Úprimne mi to bolo celkom fuk.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 5:41 pm

Podíval jsem se na oba dva. Toho chlápka jsem od někaď znal ale kdo si má sakra pamatovat tyhle všechny tváře ? Jeden byl takovej a druhej jinačí. Zapamatovat si je všechny bylo trochu moc i na mě. Pronikavým pohledem jsem si prohlídl Kami od hlavy až k patě. Měla výrazně červené tváře a výraz který se slovy popsat nedal. Vrátil jsem se pohledem k tomu vedle ní
"Trošičku." řeknu a naznačím prsty onu "trošičku". Nebyl jsem však její otec nebo tak ovšem co jsem udělal že jsem poslal Whiskey která přistála před kami tomu vedle ní.
"Tak nazdraví." řeknu a vypiju celý obsah skleničky naráz. Očima však stále těkal vedle. Čekal jsem že Kami něco za chvíli vypustí z pusy ale slova to pravděpodobně nebudou.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:10 pm

Čtvrtá láhev saké byla zcela prázdná. Měla jsem přivřené oči a hlavu skoro položenou na baru. Zamlaskala jsem a odložila kalíšek. Podívala jsem se na Raizoua (??), jak se baví s tim druhym ninjou, byla jsem tak nalitá, že jsem už ani nevěděla, jak se vlastně jmenuje. "Áno, jen takhle malilililililinkato trošičku." Viděla jsem jak mi bere whiskey a uraženě práskla do stolu. Pak se mi ale náhle udělalo velice špatně. Trošku jsem se nafoukla a zvedla se ze stoličky. Cestu na záchody jsem už znala nazpaměť, takže jsem tam doběhla celkem rychle. Cestou na záchody jsem se opírala o tyč a když už to bylo skoro venku, přidržela jsem si vlasy, aby nebyly zasaženy. Po pár minutách jsem vylezla ze záchoda. Celá bledá. "Bláh! Dneska mám dost..." Na bar jsem položila zbytek peněz, co jsem měla, a pomalu se posadila na svou židli. Alespoň jsem myslela, že jsem si tam sedla. Ve skutečnosti jsem si ale sedla na někoho vedle mě. (Můžete si vybrat na koho Very Happy ) Nic netušící jsem si povzdechla a chvíli zírala do neznáma. Pak jsem se podívala dolů a viděla čtyři nohy. "No já mám fakt dost..." Myslela jsem, že mám halušky. Takhle jsem si nikdy na nikoho nesedla. A ještě že jsem nevěděla, na čem dotyčnému sedím.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:30 pm

Ja som si len tak popíjal, keď bežala kami na záchod trošku som sa pousmial. Vyšla, tak niečo mrmlala a ja som jej nerozumel. Nakoniec prišla k stolu a sadla si na moje nohy. Ja som sa pozeral na jej chrbát a na tvári som mal úškrn. Začal som jej ťukať prstom do pásu, aby sa otočila. Potom som s úškrnom povedal.
"Hej, zlez zo mňa. Fajn?"
Bola celkom opitá, vlastne bola dosť na mol, keď nerozoznala mňa od svojej stoličky. Keď som sa tak zamyslel, zistil som, že som už asi pol roka nemal žiaden vzťah. Ten naposledy zničila moja sestra. No čo už. Stáva sa a nedával som jej to za vinu .
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 6:40 pm

Podíval jsem se na ty dva jak tam tak sedí a rozhodl se že budu potřebovat další pití. Znovu jsem se podíval na ně a nevědíc co si o tom myslet. Podle výrazu toho chlapa bych řekl že chtě nechtě se mu to líbilo. Já sem prostě chtěl aby se myšlenky odplavili a proto...
"Skotskou... dvojtou." řeknu na barmana a podívám se opět vedle.
To jsou jako spolu nebo je tak nadraná že nerozezná židlu od chlapa ? pomyslím si nic neříkaje a objenávám další Whiskey. Dneska to bude ještě zajímavý. Podívám se na bar kde už byla ona tekutina. Opět jsem ji nalil do sebe jakoby nic.
"Takže vy dva jste... spolu ?" řeknu bez sebemenšího náznaku úsměvu nebo zájmu. Chtěl jsem si trochu rejpnout.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 7:20 pm

Ťukání do zad jsem vůbec nepostřehla, jeho hlasu jsem si ale nevšimnout nemohla. Omotávala jsem si prst vlasy a když jsem ho uslyšela, vykulila jsem oči a pootočila se. Připadalo mi, jako bych snad byla na chvíli střízlivá. Protože jsem ho opravdu viděla za sebou. Nebyly to halucinace a v baru nebyla židle co by vypadala jako Reikin. Prudce jsem se zvedla a zrudla. Podívala jsem se na Raizoua a zamračila se. "Spolu?!" Hlavou mi přeběhly události z minulosti. Měla jsem chuť mu dát facku. Ale neudělala jsem to. Chvíli to vypadalo, že ze mě alkohol opravdu vyprchal. Vzala jsem do ruky tyč a naštvaně odešla z baru. Práskla jsem za sebou dveřmi a zamířila co nejrychleji pryč.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 7:26 pm

Kami sa prudko postavila a po chvíľke odišla preč. Tak a moja zábavka odišla. Dopíjal som si svoje pivo a povzdychol som si.
"Ach jáj. "
Naďalej som pil pivo, pomaly som ho pil. Vôbec som sa neponáhľal a načo by bolo treba ponáhľanie? Veď každý deň sa niekam ponáhľam a niekam bežím. Tak teraz som mal takú pokojnú chvíľu. Konečne niečo pre mňa.
Návrat nahoru Goto down
Blue
ANBU
Blue


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 7:31 pm

Šel jsem do baru s jasným cílem a spokojeně jsem se usmíval, už jsem se nemohl dočkat až se konečně pořádně odreaguju po tom všem zařizování. Rozrazil jsem dveře a s úsměvem přes celý obličej jsem se rozhlédl po lokále. Pohled mi padl na dvě osoby u baru. Úsměv se mi ještě rozšířil a vydal jsem se k nim.
Dobrej, dvě vodky a jemně perlivou vodu. Křikl jsem na barmana a to už jsem byl u těch třech.
Zdravím já sem Blue. Můžu se přidat? Ani jsem nečekal na reakci a už sem zabral volnou židličku na které nejspíš ještě před chvílí někdo seděl protože byla odsunutá. Prohlížel jsem si ty dva kluky, co očividně byli ninjové. Už jsem chtěl začít mluvit, když v tom jsem dostal svou objednávku, vzal jsem jednu vodku, kopnul jí do sebe a zapil lokem vody.
Co oslavujete? Zeptal jsem se těch dvou. Protože tu nejspíš byli spolu.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:18 pm

Zběhlo se to ráz na ráz. Asi ji to trochu vyprovokovalo.... měl bych se nejspíš omluvit... a ještě k tomu...
"Hej NEZAPLATILAS !!!" zařval jsem na ni ale už bylo pozdě. Barman se na mě tak podíval a nadzvedl obočí. S odporem sem vytáhl peněženku a zacáloval všechno co vypila. Peněženka byla podezdřele prázdná. Až příliš.
Když přišel ten další pokrčil jsem rameny.
"Asi to jak jsem přišel na mizinu hádám..." řeknu a podívám se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeWed May 08, 2013 8:34 pm

Dopil som pivo a povedal som.
Ja nič neoslavujem, lebo sa ešte musím pozrieť niekam.
Postavil som sa zo stoličky, zaplatil a nakoniec som pomalým krokom odišiel.
Mal som namierené do Amekageho kanclu či sa náhodou nevrátil a či tam nemám nejakú spravu. Bol som triezvy. Jedno pivo som úplne dobre zvládol. No jedno pivo by zvládlo aj decko. Cestou som sa pozeral na oblohu a pomaly som prechádzal cez prázdne ulice smerom k tej budove, kde bola kancelária.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeThu May 09, 2013 5:24 pm

Hnusnej bratr! Za tohle bude pykat! ZA TOHLE umře!
Vrazila jsem do baru a zadržel mě vyhazovač.
"Co je?! Mě už je 18!" Spražila jsem ho pohledem a vytáhla doklad, no jo bylo mi 18 let sice jen chvíli ale bylo! Po jeho zamručení jsem strčila doklad zpět do kapsy a sedla si k baru. "Já nevim co...třeba saké to je fuk." Zamrmlala jsem a podepřela si hlavu, byl čas plánovat mega giga ultra hustou pomstu!
Návrat nahoru Goto down
Blue
ANBU
Blue


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:00 pm

Díval jsem se na záda může co tu cucal pivo a potom co ho dopil odešel, byla to celkem škoda. Ve více lidech mohla být větší sranda. Pohled mi padl na jeho kolegu co tady zůstal a usmál jsem se od ucha u uchu. Pozvedl jsem druhýho panáka vodky.
"Tak na to, jak jsi přišel na mizinu." Usmál jsem se a vypil vodku.
"Co se stalo, že si bez peněz?" Zeptal jsem se pořad s pitomým úsměvem. Najednou do baru vletěla nějaká holka. Nevypadal špatně, ale zároveň byla očividně naštvaná a já měl ze zkušenosti na takové lidi špatný vliv. To mi ale nezabránilo abych si jí nepokrytě prohlížel.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:13 pm

Po pár skleničkách jsem se měla o hodně líp. A dokonce jsem měla vymyšlenou mou pomstu za to, že mi roztrhal plakáty. Nyhahahaha ten bude koukat. Zazubila jsme se sama pro sebe a hrála si s prázdnou skleničkou. V očích mi teď hrály nebezpečné, rošťácké plamínky. No jen počkej brácho..budeš litovat. Úsměv mi ale najednou zmizel když mi došlo, že jsem svoje prachy utratila za Dango pro bratra. Omg..asi budu muset zdrhat. Nenápadně jsem si prohlídla vyhazovače u dveří a povzdechla si. "Taková gorila." Zamumlala jsem a vrátila se pohledem ke skleničce. Kdybych to uměla ovládat přemůžu ho raz dva. Zase jsem si podepřela hlavu a koukla se na barmana. "Ještě jednou a připiš to na účet bráchovi. Však víš, Reikin Shindo.." Zkusila jsem to na něj a kupodivu mu to vážně napsal na účet. Skvěle...to se k té pomstě hodí. Zakřenila jsme se a napila se.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:14 pm

Svižným tempem jsem se vřítila do baru a mířila přímo proti jednomu člověku. Raizou.
To tu přespal?! Podle jeho výrazu se zdál být vyčerpaný. Přistoupila jsem k baru a všimla si té otravné holky. Co ta tady dělá?! Na modrovlasého ninju jsem se na chvíli podívala a přeměřila si ho pohledem. Pak jsem očima přejela po Raizouovi a zvedla je v sloup. "Raizou, máme důležitou neodkladnou misi, musíme okamžitě odejít." Původně jsem ho chtěla ze stoličky zvednout, ale vykašlala jsem se na to. Doufala jsem, že bude mít na misi dost energie.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:25 pm

"Byl jsem ve špatný čas na špatném místě..." řeknu s pokrčením ramen a vypiju to poslední co mi zbylo z Whiskey. Trochu to přeci jen zahřálo. Skoro jsem zapomněl že něco tak dobrého dokáže člověk vyrobit. Alkohol byl v naší rodině prokletím u mě však i darem. Nikdo toho nevydržel tolik jako já. Teda nikdo koho jsem znal.
"Já sem Raizou." řeknu a napřáhnu k němu ruku. Měl jsem docela žízeň a chtěl jsem toho chlápka vyzvat na panákovanou ovšem dveře báru se otevřeli a dovnitř vtrhla Kami.
"Co je to za misi ?" řeknu s pokrčením ramen. Ospalej sem vůbec nebyl. Jako ninja jsem byl zvyklí nespat delší dobu. 14 hodin bez spánku byl docela čaj oproti jiným dnům. Nikam se mě však vůbec nechtělo takže by mě musela zaujmout aspoň trochu. Poočku jsem pokukoval po té holce vedle. Nevypadala vůbec špatně...
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:50 pm

Pozvedla jsem obočí a chytla ho za svršek oblečení. "Jdeme, vysvětlím ti to cestou, tady to nebudeme rozebírat." Ještě jsem se rozhlédla po baru, vzala jednou ochlastovi vodku, vypila ji, skleničku mu vrátila, mávla a odtáhla ho ven. Tam jsem mu řekla všechno o naší misi. "....A nezapomeň, máme jen tři dny! Sraz bude u brány, čekám tam..." Pustila jsem jeho triko, pod nímž se rýsovaly vypracované svaly, a odešla. (PŘESUN)
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:13 pm

Nechal jsem se tedy odtáhnout od baru. Co bylo nejhorší že jsem chtěl vidět jestli by ten u baru semnou dokázal držet krok. No žo už se nedozvíme. Venku jsem poslouchal o co vlastně de. Nadzvedl jsem obočí. Dárkovej koš ? Všímat si Ninjů... Nesnáším teplo ... a pokud mám odejít vezmu si déšť sebou. Složil jsem jednu pečeť a z ruky vylétl malinký mráček a sformoval se do malého černého deštníku. No trochu deště tam přeci neuškodí ne ? pomyslím si a poškrábu se na hlavě. Krom toho pokud mám šmírovat Shinobi tak bych aspoň mohl zjistit jejich počet když už nic. Prokřupal jsem si teda zápěstí a poté prsty. Kouknu na oblohu. Přestávalo pršet lusknul jsem prsty a černé cosi vyrazilo k obloze. Znovu se rozpršelo.
"Tak to je lepší." řeknu a mírně se pousměji. Poté vyrazím za Kami a užívám si jak kapky padají na deštník.

/přesun/
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeSun May 12, 2013 8:17 pm

Došiel som aj s Mayu-ou a pozrel som sa na ňu pred vchodom do baru.
Tak tento bar sa celkom dá.
Poznamenal som predtým, než sme vstúpili. Následne som otvoril dvere do baru a počkal, kým vojde prvá, následne som vstúpil za ňou.
Sadol som si za bar a opýtal som sa jej.
Ako sa darí u vás v Uzushiogakure no Sato?
Mierne som sa usmial na Mayu. Ja som sa v podstate stále usmieval.
Zahliadol som tu Yuri a mierne som sa na ňu zamračil, keď že minule len tak zdrhla a vedel som, že chystá pomstu. Následne som sa otočil na Mayu a dodal som.
"Ja ti to zaplatím, nenechám predsa ženu platiť. Len si objednaj čo chceš."
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeSun May 12, 2013 8:25 pm

Usmiala som sa a vstúpila som. Bolo to tu pekné a v prvom rade tu nepršalo. Sadla som si teda k baru tiež a prehodila som oba svoje plášte cez operadlo stoličky.
Hmm, tak... podľa toho čo tu vidím... dvakrát dango, zelený čaj aaaa..... ryžové víno! Povedala som z úsmevom. Čajom som plánovala zapiť tabletku proti bolesti hlavy, nedalo sa to už vydržať, a ryžové víno? Tse, to je asi jediný alkohol ktorý dokážem vypiť bez toho aby som pôsobila opito!
U nás v Uzu? No, ako sa to vezme. Nič zvláštne sa v poslednej dobe neudialo, až na pár menších útokov ktoré nestoja ani za zmienku... ale mám pocit že sa niečo udeje... neviem prečo. Už dlho bol pokoj, chystá sa niečo veľké... alebo mám len bujnú predstavivosť... zasa.. Ale to bude aj tým že už chcem team... ale ešte ho mať nemôžem... kso... Povzdychnem si, dostanem to čo som si objednala a hneď sa vrhnem na čaj. Z bočného vrecka vytiahnem tabletku ktorú rázom zapijem a hneď nato sa napijem aj z ryžového vína. Potrasiem hlavou a doširoka sa usmejem. No tak, víno máte rozhodne kvalitné! Prehrábla som si mokré vlasy a znova ma trošičku striaslo. A čo vy tu v Ame? Ako sa darí? Spýtala som sa z úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitimeSun May 12, 2013 9:02 pm

"Ja si dám ramen, ovocný čaj a možno to víno čo ona."
Povedal som na barmana, ktorý pracoval na objednávkach.
Hneď ako som dostal objednávku pomaly som popíjal čaj.
"My v Ame, sme na tom dosť bledo. Neviem čo sa stalo s jednou Jouninkou, ktorú som poslal na misiu s tým Raizou-om. Najradšej by som sa tam chcel ísť sám presvedčiť, ale počkám radšej ako zareaguje Amekage a navyše tu stále prší. A ja v osobnom živote, no nedávno som sa pohádal so sestrou. Vlastne sa iba urazila."
Mierne som sa otočil a pozrel von. Stále tam pršalo.
Z hlavy som si dal dole kapucňu.
"Som rád, že ti to víno chutí. A tiež si myslím, že sa niečo udeje. Potom čo sa doniesla správa, že na post Kusakageho sa umiestnil niekto nový. No som zvedavý."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NONSTOP Bar Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
NONSTOP Bar
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» NONSTOP bar
» NONSTOP bar ~ Jednooká žába

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: