New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 NONSTOP bar ~ Jednooká žába

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitimeTue Dec 17, 2013 11:32 pm

Bar se nachází v samotném středu tohoto prohnilého města. Schází se zde spodina ale i obávaní nukenini aby zde obchodovali a nebo se jen opíjeli. Bar vede tlustá žena, se kterou si není radno zahrávat. Rozhodně se s nikým moc nepáře a pokud proti ní budete mít nějaké kecy můžete očekávat návštěvu jejích namakaných synů.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 8:58 pm

Znova som.. pila. Po stiahnutí asi druhej fľaše tvrdého alkoholu som okom hodila pohľad na môjho "súpera", ktorý to nevydržal a radšej sa vzdal skôr, než by si mal ešte nejakým vážnejśím spôsobom ublíźiť v súťaží o pití alkoholu so mnou. Bolo to až nespravodlivé, keďže na mňa alkohol ako aj ostatné veci účinok nemali. Zobrala som z pultu svoje peniaze po čom som si ich len založila do zákutia plášťa. Hlbšie som si na hlavu natiahla klobúk a následne som po bare začala hľadať môj kontakt, s ktorým som sa tu mala zísť. Išlo o oči môjho klanu.. ževraj mal stopu. Bola to pravdepodobne lož no stále to malo pre mňa až moc veľkú váhu, aj keby som kvôli tomu mala padnúť do nejakej pasce.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 9:29 pm

Toruchi

Presne ako sa dalo očakávať od čestného chlap, na pokyn aký mu bol daný od tejto ženy, posadil sa do kúta miestnosti kde jasne očakával kedy nadíde jeho čas, aby si dožiadal svoju pozornosť. A práve keď sa Rokuji rozhliadla po bare aby okom zaznamenala kde jej kontakt sedí, postavil sa starší pán z ktorého bol cítiť závan morského prílivu a veľmi drahej voňavky, aby uvoľnil svoje miesto na stoličke mladej dáme, ktorá si u neho objednala svoje služby. S kapucňou na tvári v tmavom kúte miestnosti mohol pripadať trochu strašidelne a podozrivo, dôvod prečo stále neukázal tvár bol možno pre túto chvíľu nejasný. Avšak dalo sa to neskôr preukázať dostatočným argumentom. „Vítam vás.. Dúfam že cesta sem nebola nepríjemná, v týchto časoch je až príliš nebezpečné túlať sa týmito uličkami.. Hlavne vaše pohlavie..“ Podľa všetkého dosť úchylným a chlípnym pohľadom prebehol po celom tele osamelej ženy, dlho si prezeral kontúry jej tváre kým sa znova neutiahol do tieňa z ktorého povstal a svoju váhu nepreniesol na stoličku ktorá pod náporom jeho váhy hlasno zavŕzgala, až samotný bar na dlhý okamih stíchol. Nepokračoval vo svojich slovách, kým znova neožila reč v bare a on sa s pokojom zapozeral do nádherne farebných očí svojej šéfky.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 9:50 pm

Zazrela som môj kontakt. Prisadla som si k nemu pri čom som si len objednala ako mne, tak aj jemu rundu nejakého drahého alkoholu. S peniazmi som moc problém nemala nikdy.. aj keď na druhú stranu som ich zas nemala toľko, aby som si mohla dovoliť tie oči odkúpiť. Jednu ruku som si položila na stôl, zatiaľ čo druhá bola stále niekde vo vnútri plášťa. Jeho poznámky som trocha ignorovala, teda tie narážajúce na moje pohlavie a tak. Kto vie kde žil.. v tomto svete sa ženská ako ja dokázala nejakému chlapovi v pohode vyrovnať. Aj keď proti takej presile by to už mohol byť menší problém.
Stále bez slova som si usrkla z pohára a na Toruchiho som sa ani nepozrela. Vlastne som ani nič nehovorila, vedel prečo tu som.. na nejaké formality som si nepotrpela.. nie na takomto mieste. Len som z plášťa vytiahla balíćek peňazí zviazaný do jednej kôpky, ktorý som však zatiaľ nechala pred sebou. Položila som na neho jeden prst.. až po tom som sa Toruchimu zahľadila pod kapucu.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 10:02 pm

Toruchi

V tej chvíli bolo snáď nadmieru jasné o čo sa v tomto príbehu jednalo. Bola to rázna ženská ktorá šla na vec okamžite a to sa Toruchimu páčilo. S pohľadom plným zvedavosti sa zahľadel ako vyťahuje obrovský balíček peňazí, pokladajúc ho na stôl okamžite trhol nervózne rukou, no zastavil sa, keď položila palec na peniaze a zazrela na neho. Ešte viac sa v ten okamih utiahol do kúta, akoby sa bál že by ho dokázala odhaliť, zachovávajúc si svoju úplnú anonymitu si stiahol trhnutím rukavice, aby zakryl svoj neúspešný pokus o prebratie peňazí bez toho aby dodal svoj sľúbený tovar.
„Nebudeme to preťahovať, každý sem prišiel pre svoje, ja pre peniaze a vy pre..“ V momente kedy dohovoril, položil na stôl podivný obrázok, divne zapáchajúci od močoviny a cigaretového dymu, mierne po stranách ohorený ale jasne ukazujúci niečo zvláštne. Obrovské oči, červené oči, podivné buľvy v tme, ale tá farba, toľká pestrosť, taká škála farieb.. Oči jej klanu, uložené v temnote.
„Oči vášho klanu.. Neuveriteľnej hodnoty.. Na čiernom trhu ich cena stúpla, pri poslednom hone bol zavraždený ďalší s tým že sám obetoval svoje oči aby ich nezískali.. Existuje jedna mapa.. Mapa ktorá vás zavedie presne na miesto kde by mali ležať tieto oči. Minulý týždeň, väčšia skupina lovcov zaznamenala stopu člena vášho klanu a prenasledovali ho kým ho nezabili. Jeho oči nedbanlivo ukryli do tajnej skrýše, vediac že ich sledujú ďalšie skupinky. Nedávno som narazil na posledného z tejto bandy, očividne na pokraji smrti. Jediná vec ktorú mal pri sebe bola tá mapa..“ Pomaly vytiahol z druhého rukáva ďalší odrap, ale v tento moment určite nie od močoviny zapáchajúceho. Bol to nákres, kde ležali súradnice a ako u pirátoch, aj na mape označené miesto s veľkým, červeným X.. Ale nie farbou, krvou.. Toruchi sa jej zahľadel do očí, sledujúc každý jej pohyb a reakciu na existenciu tejto mapy.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 1:48 pm

Vypočula som si ho, rovnako ako som sa aj pozrela na fotku. Trocha to so mnou zaškrípalo a vo mne sa zodvihla prudká vlna hnevu. Vedela som sa však naozaj dobre ovládať a tak som len ostala sedieť a chvíľku som sa na fotku pozerala. Keby že nemám hnedé šošovky, asi by mi v očiach momentálne bolo vidieť podobné oči ako tie, ktoré boli na obrázku. Peniaze som nakoniec posunula smerom k nemu, pri čom som očakávala tú mapu. Nemyslela som si, že sú tieto informácie tak úplne pravdivé. Každopádne tento týpek sám o vedel o tom, aká je reputácia dôležitá.. hlavne tu, a keby že sa rozkríkne že rozšíril falošné info, pravdepodobne by do konca života stratil všetky zakázky aké len mohol ešte získať.. a to že by ten jeho život bol naozaj krátky som radšej ani nespomínala. Čakala som už len na to, kým mi dá mapu.. po tom by ma to už nič nedržalo.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 3:37 pm

Toruchi

A vtedy nastal nečakaný zvrat v dejestve aký nemohla očakávať ani len Rokuji. Pretože v momente keď pred zamaskovaného Shinobiho za ktoré služby si tak draho zaplatila, pradložila peniaze s ktorými si chcela kúpiť oči, muž bez najmenšieho zaváhania priložil mapu k sviečke položenej na drevenom stole a následne horiacu mapu hodil na zem kde sa spálila na popol.
„A tá mapa je teraz na jedinom mieste..“ Hlas ktorý používal sa zmenil od okamihu, kedy posledný kúsok papiera zhorel na popol. Tentoraz neznel tak staro a podráždene, znel podivne dravo, nie moc chamtivo ale určite vášnivo, kde sa dala poznať túžba po koristi, po love. Kapucňa letela na zem a odhalila prečo bol hlas tak tichý. Totižto v tom okamihu zazrela pred sebou vysokého muža, mladého podľa držania tela, ktorý mal ale na tvári podivnú masku zakrývajúcu celú jeho tvár.
„V mojej hlave..“ Bolo nadmieru jasné o čo mu týmto činom šlo. Pripojiť sa k nej, k výprave za očami tak drahými a tak cennými, iba o niečo menejcenejšími ako obávané Doujutsu Byakuganu alebo Sharinganu. Predsa len konečne chytil peniaze a tie posunul smerom k nej, aby si ich vzala späť.

Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 5:19 pm

Pootočila som hlavu na stranu.
"Nemám záujem.. spolčiť sa s mŕtvolou." Pousmiala som sa a len som si peniaze zobrala späť.
Mohol pocítiť.. ako mu telom začína stúpať nevolnosť. Tie peniaze boli samozrejme otrávené.. len s tým že ja som proti tomu jedu bola imúnna... ako v podstate proti všetkým ktorý by na mňa mohol niekto vytasiť.
"Jed ktorý som použila ťa zabije.. do týždňa. Tým pádom máš presne sedem dní, kým mi donesieš tie oči. Potom ti podám protilátku. Nesnaž sa ísť za medikom, s týmto jedom by ti nepomohli ani nejaké legendy.. jeden blbý krok.. jedna zlá protilátka a jed ťa zabije v tom momente.. dokonca aj keby si sa napil alkoholu či užil nejakú drogu alebo nejaký obyčajný liek." Pohodlnejšie som sa oprela o stoličku.
"Prajem ti úspešný lov, v tvojom vlastnom záujme." Neostávalo mi nič iné len čakať, kým sa zoberie a vydá sa splniť misiu ktorú som mu "zadala"
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 6:05 pm

Toruchi

Chvíľu predsa len sa rozhodol sledovať tento podivný útok o vraždu, kým ho to naozaj neprestalo baviť. Ostal v pokoji sedieť na mieste, kde doteraz sedel, rukou pomaly poklepkával po drevenom stole pričom stihol utrieť dosť veľkú vrstvu prachu, druhou rukou si podpoieral znudene bradu a sledoval ju cez masku. Neuvedomovala si do čoho sa zaplietla a ani v najmenšom nedokázala pochopiť silu jej potencionálneho súpera, ktorého pred chvíľou otrávila.
„Pokúsim sa obalamutiť človeka tak vysokého ranku a ani si nezistím čo dokáže? Som síce trochu natvrdlý ale až taký blbý nie som. Ja mám dôvod tam ísť, v tej skrinke ukrytej hlboko pod zemou, je aj niečo iné ako len oči. Je tam istý dopis, list ktorý chcem. Preto som ja odpovedal práve na tvoje zavolanie, máme spoločný cieľ...“ Pretočil pod maskou oči čo ona mohla len ťažšie zahliadnuť, pričom sa pozdvihol ťažko na nohy hrajúc malátneho. Popravde malátny bol, a nevoľno mu naozaj bolo, musela ho otráviť naozaj, ale to čo ovláda on za schopnosti.. Ruku vystrel vpred a na končekoch prstov sa mu objavili dierky. Cez dierky by v normálnom prípade mala prelievať krv, nie však u neho, keď na zem začala v kvapkách dopadať podivná čiernastá tekutina, ktorej množstvo sa mohlo približne rovnať množstvu jedu ktorý sa mu stihol namnožiť v tele. Pri poslednej kvapke tejto tekutiny bolo už nadmieru jasné, že sa jedu proste zbavil tým že ho oddelil od krvi, následne čoho sa vytratil takmer celý bar a oni ostali v miestnosti samotný.
„Cesta je ťažká, strastiplná a hlavne tajná a je nemožné ju bez mapy nájsť. K nájdeniu očí som vaša jediná nádej a či sa rozhodnete ísť alebo nie, je mi to fuk. Oči ale nezískate nijako, som posledné vodítko.. Beriete alebo nie?“ Spýtal sa neohrozene, nebál sa, ani smrti, bolesti a hlavne sa nebál jej čiernych praktík!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NONSTOP bar ~ Jednooká žába Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP bar ~ Jednooká žába   NONSTOP bar ~ Jednooká žába I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
NONSTOP bar ~ Jednooká žába
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NONSTOP Bar
» NONSTOP bar

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: