New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní brána

Goto down 
+2
Kensei
Lucy Arashi
6 posters
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Dec 14, 2013 1:20 pm

Hlavní brána 1mfg7
Bránu hlídají okolo jednotky ANBU. Bez povolení do vesnice nebudete moc vstoupit.
Jestliže to bude akutní, musíte požádat o svolení Kusakage.
Jestliže máte misi a řeknete mužům u brány za jakým účelem chcete vstoupit a oni vás buď pustí nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Kensei
Jōnin
Kensei


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 15. 12. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 2:43 pm

Pomalu přijdu k bráně, protože mám svůj úkol od Kage, jistě nebude problém mě ven pustit. Proto se vydám ihned k jezeru dle rozkazů, hodlám tento úkol splnit co nejdřív, rád bych měl chvilku volna, kdy si budu moci promluvit o samotě s mou papričkou.

přesun
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 11:24 am

Šiel som z ulíc až k bráne. Už prešli dva dni môjho voľna a ja som sa len spokojne usmial a čakal na Konan. Kto vie kde sa fláka...
Teraz ma napadlo, že celú dedinu majú na starosti ženy. Kusakage je žena, zástupkyňa je žena. Dokonca aj Anbu veliteľka bola žena. Všetky mladšie než ja... Čo to ako sakra bolo? Protekcia, určite.
Na pleci som mal batoh a v ňom ešte jednú maličkosť. Bol som bez masky, po dlhej dobe som šiel na misiu bez masky...
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 7:35 pm

V obláčiku dymu som sa objavila hneď vedľa Akihira, pevne som verila, že ho tým vystraším. Avšak pochybovala som o tom práve kvôli faktu, že je to ANBU. Asi sa mi to trošku nevydarí, ale tak je to už jedno. Mohol si všimnúť, že mám pri sebe sedem mečov, ktoré som potrebovala pre techniku Tanca siedmych mečov. Možno trošku meškám, za čo sa ospravedlňujem. Ak teda si pripravený, môžeme vyraziť. Usmiala som sa na stráže, ktoré tu postávali a oznámila im, že ideme na misiu, nech nám teda tú bránu otvoria. Bez odvrávania a zbytočných poznámok otvorili, raz dva som cez bránu prešla a rýchlym krokom, ktorý sa neskôr premenil na beh, som zamierila do Yuki. Veľmi dobre som vedela, kde sa nachádza. Len som mala trošku strach. Nepoznala som tamojšieho Yukikageho a už vôbec som nevedela, čo mám od tých shinobi čakať. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 7:45 pm

"Trošku? Už tu čakám niekoľko hodín...."
Povedal som, ako zvyčajne som musel mať nejakú poznámku.
Šiel som hneď za ňou. Po dlhej dobe von z dediny.
Horšie bolo, že sme mierili do Yukigakure, o ktorej som nevedel nič. Bola známa, svojim Kage. Nikto nevedel ani len či je to muž alebo žena. Na čiernom trhu sa vsádzali dlhodobé stávky na to aké je to pohlavie.
Ja som dúfal, že to bude žena... Asi len z princípu, lebo tie sú priateľnejšie než starý dedkovia...
Presun
Návrat nahoru Goto down
Mitsuko
Velitelka ANBU
Mitsuko


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 16. 12. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:31 pm

Prošla jsem branou a vypadala jako normální shinobi. Normální oblečení i výbava.
U pasu se mi ale houpala maska, když se dostanu nepozorovaně do vesnice bude hračka se vydávat za jejich člena jednotky, teda pokud se k nikomu nepřiblížím až moc blízko. Doufala jsem, že má cesta tam nebude zbytečná a vlastně i kdyby jo tak by to bylo jedno. Na stěžování si nemám právo.

~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:59 am

Vzdechl jsem si. "To zase bude cesta.. nechceš mi dát nějakou mapu abych se vyznal v tom bludišti prosím ?" Udělal jsem na ní psí očka. Věděl jsem že neodolá, mým očím nikdo neodolá. Nepotřeboval jsem žádné genjutsu, žádné oční kekkei genkai.. já jsem byl boží prostě už od narození.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 1:02 am

Podívala jsem se na něj, spíš jsem pohled zabořila do jeho pronikavých očí, do kterých jsem chvilku koukala a pak se pousmála.
"Měl by jsi zapracovat na nové oční taktice, pan sukničkář."
Vyplázla jsme na něj jazyk. Mapu jsem u sebe fakt nenosila a navíc...stejně bych mu jí možná nedela...nebo jsem jí měla? Kdo ví...
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 1:04 am

Ke svůdnému pohledu jsem přidal novinku.. takovou kterou ještě neznala.. smutné zakroucení rtů.. byl jsem přesvědčivý.. jako štěnátko co chce podrbat. "Noták, prosím.. snad mě nenecháš bloudit.." Řekl jsem postupně klesajíc hlasem.. náznak toho že jsem byl "smutný"
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 1:06 am

Snažil se, šlo to vidět, že opravdu ano, ale asi zapoměl, kdo jsem. Myslel si že kukučem dokáže cokoliv, ale já nikdy nepodlehla, byla jsem až moc tvrdohlavá na to, abych měnila své rozhodnutí. Povzdechla jsem si a pokrčila rameny.
"Je mi líto...nic nedostaneš. Když ses dostal v pořádku sem, dostaneš se i v pořádku zpět."
Usmála jsem se na něj andělsky a koukala na ten jeho psí obličej. Pravda, byl dobrý, ale já až moc silná na to abych podlehla.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 1:11 am

Otočil jsem se k ní zády "Pf.. jak myslíš.. jen se modli že tam budou stejně hodní lidi jako byli když jsem šel sem.. protože když mě napadnou... umřou" Řekl jsem v klidu a s úsměvem na rtech.. jako by se nechumelilo. Kukuč sice nezabral.. ale jestli mi nepomůžou z toho lesa ven.. budu hodně naštvanej.. a to nedopadá dobře.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 1:14 am

Pousmála jsem se a ruce si dala do sebe, venku bylo chladno, ale čerstvý vzduch jsem potřebovala.
Dívala jsem se na něj, jak se otočil zády a pak se pousmála.
"Hai, beru na vědomí."
Znovu ten andělský a nevinný pohled, kterým jsem ho obdarovávala pocelou dobu pobytu u brány.
Jen jsem čekala...co udělá, jestli opravdu odejde...nebo.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 1:26 am

Udělal jsem pár kroků k bráně a pak jen otočil hlavou k ní. "Brzy nashledanou.. určitě se ještě někdy příjdu podívat.. jak se ti tady ta vesnice rozpadá" Vyplázl jsem na ní jazyk. Otočil jsem hlavu z pět jak má být a vyrazil (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 1:28 am

Pousmála jsem se, prokoulila očima a povzdechla si.
Když odešel, otočila jsem se směrem k vesnici a šla si dát někam teplé jídlo, už dlouho jsem nejedla.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Kensei
Jōnin
Kensei


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 15. 12. 13

Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitimeWed Jan 15, 2014 8:48 pm

Konečně se vracím z mise, takže mě stráže vpustí a já unaveně zamířím do kanceláře.

přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní brána   Hlavní brána I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní brána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavní budova
» Brána Amegakure
» Hlavná brána
» Hlavná brána
» Brána Yukigakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: