New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Uzumaki Nao [GENIN]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nao Uzumaki
Genin
Nao Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 12. 13

Uzumaki Nao [GENIN] Empty
PříspěvekPředmět: Uzumaki Nao [GENIN]   Uzumaki Nao [GENIN] I_icon_minitimeMon Dec 16, 2013 10:15 pm

Uzumaki Nao [GENIN] Hokage-lord-naruto.png
Uzumaki Nao [GENIN] 1hpcg7

Meno a priezvisko: Nao Uzumaki
Prezívka: Žabička
Vek:  15
Pohlavie: Muž(ské)
Klan: Uzumaki
KG:
Kekei Genkai klanu Uzumaki, sa v minulosti hovorilo o reťaziach, ktoré sa využívali čakrové reťaze, ktoré vystreľovali z tela, ktoré mali schopnosť zadržať aj Bijju, aj mocného Kyuubiho. Nikto nevie prečo, čo sa stalo, ale ako Naruto nezdedil túto schopnosť, nezdedil ju ani Nao, podľa všetkého príbizný samotného Naruta Uzumakiho.
Sensei:  Ren Namikaze

Vzhľad:
Pri jeho vzhľade, nahliadnime trochu do minulosti, pretože jeho podoba zo samotným hrdinom sveta, Narutom Uzumakim je priam fascinujúca. Nao je vlastne jeho verná kópia, až by sa zdalo že to je klon, alebo prevtelený Naruto, ktorý stratil pamäť. Stredne dlhé, špicaté neposedné vlasy, ktoré lemujú jeho pekne tvarovanú tvár, na ktorej tiež zdedil Narutove všade známe Kyuubiho 3 čiary pretínajúce celé líca na každej strane, a jeho tmavo-modré oči, ktoré doslova menia ľudí. Obvykle nosí oblečené takmer to isté čo nosil Naruto, ale nie je až taký kopirant. Obvykle ho však vidno v nejakej košeli, s krátkymi nohavicami, s čelenkou na čele, jeho najväčšou pýchou. Nie nadarmo, je to jeho vnuk..

Personalita:
Jeho povaha, to je to isté aj s vzhľadom. Hyperaktívny sangvinik, blázon a otrava, ktorý nevydrží byť ticho, alebo sedieť v kľude na jednom mieste. Je to totálne vymastené pako, ktoré sa chytí aj na vlastnú pascu, alebo sa pri behu cez les napichne na vetvu, na ktorú by sta ani nečakali že sa napichne. No napriek tomu aký je drzý, a dosť hlučný, má aj svoje svetlé stránky. Je odvážny, a nikdy sa nevzdáva, má svoj cieľ a ide si po tejto ceste, kým to nezíska, nikdy neberie svoje slová späť, to je jeho nindo, jeho cesta Ninji. Ak vám povie, že to urobí.. Urobí to, aj keby mal siahnuť pod dno svojích síl, a obvykle sa mu to podarí. Ohnivá vôľa, ktorou sa pýšila Konoha, ochraňovať tých, ktorých máš rád aj za cenu života, a jeho nezlomná vôľa nikdy sa nevzdať, z neho robia prvotriedneho ninju, schopného skoliť jednu prekážku za druhou. Jeho motom by bolo, aj všetko je možné, treba len veriť. No to sa stáva len v situáciach, ktoré sú dôležité. Obvykle sa správa ako pravý Naruto.. Ako Hlupák, pričom hlupákom ani nie je, len na seba strháva pozornosť. Napriek ranku ktorý má, je stále veselá kopa ktorá sa neustále smeje. No dokáže si udržať aj chladnú hlavu, hlave v situáciach, kedy musí za svojich priateľov pokladať aj život.
Sen:
Jeho sen, ako Narutov je prostý.
"Stanem sa Uzukágem!" Kričí. To je jeho cieľ, ktorým ide, a nemieni umrieť, vzdať sa alebo padnúť, kým to nedosiahne. Preto pre svoj sen, robí všetko čo môže.
"Ochránim všetko, čo mi je drahé, ochránim Vírivú!"

Uzumaki Nao [GENIN] 2557yhk
Dedina:  Ushiogakure no satto
Miesto narodenia:  Ushiogakure no satto
Miesto vzrastania: Ushiogakure no satto

Uzumaki Nao [GENIN] 6xxp2f
Rank:
Genín

Zameranie:
Ninjutsu/Senjutsu na vyššom stupni/Taijutsu/Rýchlosť tela/ Fuuton/

Body:
Ninjutsu - 2
Z troch základných zameraní sa zameriava na Ninjutsu. Presne to čo mu na akadémii nikdy nešlo, to robí, aby dosiahol to čo chce. Nie je v tom majster, pretože delenie čakry mu robí problém, ale jeho vôľa a hlavne jeho Uzumakiovská obria zásoba čakry ktorou oplýva, mu umožňujú tvoriť nespočetné Ninjutsu. Dokonca aj slávne a mocné Senjutsu ktoré ovládol v dokonalej forme. Jeho práca s čakrou je proste úctyhodná, a je len málo jedincov ktorý sa v sile Ninjutsu dokážu vyrovnať vnukovi toho slávneho Naruta Uzumakiho.
Genjutsu - 1
A nastáva problém, keďže toto pako padne aj do obyčajnej Céčkovej ilúzií, a ani za Boha sa nedostane von. No nič, nikto nie je dokonalý, a práve u Naa dostalo postihnutie toto odvetvie. Napriek jeho sile, v Senjutsu móde je takmer imunný voči tomuto odvetviu, mimo neho ho porazí aj skúsený Genín.
Taijutsu – 2
Jeho druhé zameranie, hneď po Ninjutsu. Boj na blízko, a boj na strednú vzdialenosť za pomoci pästí, techník a zbraní ako kunaie a shurikeny, to je jeho partia. Keď sa k tomu pripočíta obrovská výdrž, a jeho mocná a nezlomná vôľa, tak práve Taijutsu je niečo, v čom Nao exceluje.
Inteligencia – 2
Hmm.. Emmm.. Um.. ách, tŕň v oku, áno, práve u Naa sa objavuje Narutovský syndróm, alebo hlupáctvo. Nie, nie je to demencia ani nič iné, len je to obvykle problém s riešením ťažkej úlohy, alebo pomalé taktizovanie počas boja. No, aj tak je to dobrý priemer, a obvykle vždy dokáže sebou prekvapiť keď z rukávov ťahá jedno eso za druhým, na ktoré sú aj Inteligenti prikrátky. Tak ako Naruto, aj Nao je Shinobi číslo jeden v prekvapovaní okolia.
Rýchlosť – 2
No, tu to nie je žiadna sláva, ale je to taký Joninský priemer. Možno nie je najrýchlejší, ale ani najpomalší, a bohato mu to stačí. Nepotrebuje si zdvíhať ego tým, že predbehne súpera, on mu nakope zadok tak, že aj keď 1000 krát padne, 1000 krát sa postaví, a mocnejší a mocnejší.
Sila - 2
Taký istý talent ako v rýchlosti, si odniesla aj sila. Ako tam bolo spomínané, nezávisí výhra na tom, ako buchneš silno, pretože buchneš raz a silno, a nepriateľ spadne. Ale buchneš len priemerne, ale desať krát, a nepriateľa zlomíš! To vedie Naa k neustálemú zlepšovaniu delenia čakry, aby mal vždy mnoho po ruke. Ale čo je najdôležitejšie, v Senjutsu móde jeho sila by sa dokázala rovnať legendárnej Tsunade, ba dokonca by dokázal predčiť aj terajšiu Hokáge. Hokáge ktorú chce poraziť za každú cenu!

Uzumaki Nao [GENIN] 29gd5zk
~Prišiel som, videl som, ogrcal som~
Jedného krásne zapršaného večera, sa ozývali nemocnicou strašne hororové výkriky, pri ktorých tŕpla krv v žilách, a aj tý najodvážnejší, sa báli k nemocici priblížiť. A tí čo boli v nej, sa snažili ustúpiť, no mali prácu, a nemohli. Pretože ten rev, patril mne. Práve som sa narodil, a okamžite som svetu ukázal, že hlučnejšieho nebolo, nie je ani nebude. Okamžite som na seba strhol pozornosť každého útulku v Konohe, pretože moje ziapanie sa dalo prirovnať ku brechotu starého loveckého psa, ktorý nadšene výta pánička. No a čo prvé som urobil, len čo ma lekár vytiahol zo zadku (Alebo predku? xD Nikdy som nevedel, ako stranou prichádzame xD)? Otvoril som ústočka, a pekne doktorka.. Ogrckal. No čo! Prehnal som to so stravou s pupočnej šnúry, niet sa čomu diviť, že som okamžite hodil šabľu, za ktorý by sa nehanbil ani Sultán, ktorého práve vysielali na markíze. A tak som sa pekne ukázal na svetle, a dokázal, že to čo tu natropil Naruto je ešte nič v porovnaní s tým, čo tu narobím ja. A práve hneď ma prirovnali k Narutovi, pretože nie len že som sa na neho podobal, ani ja som nedal nikomu pokoj a ešte pár dní trvalo, kým ma vytiahli zo zvukotesného inkubátora, ktorý som nepotreboval ja, ale ostatok kliniky aby sa vyspal. A takto to začalo, môj život, pretože ja som chcel urobiť dieru do sveta.. Možno len dieročku... Maličkú.. Minimini.. Malkú.. Chibi ^^

~Prestal som grcať, začal som vystrájať~
Moje detstvo bolo také, ako každý očakával. Čo som chytil, to som zničil, a to čo som nezničil, bolo príliš pevné aby som chytil. Dokázala mi odporovať iba Nokia 3310, a miska rámenu v Ichiraku, ktorý som tak miloval. Áno, aj u mňa sa objavila táto slabina na rámen, ktorý som si hneď po prvom súste obľúbil, a vyhlásil ho za jedlo roku, čím som polichotil dedovi Ichiraku, a odvtedy som mal zľavenky na rámen. A o nič neprišiel, pretože som sa stal jeho verným zákazníkom, pričom moje známe -Itadakimááás! a -Dattebayóó! Bolo počuť u neho každý deň. Presne tak, a kde som skončil? Jop! Práve, moje detstvo bolo plné huncúctiev, rebelanstva a strhávania pozornosti na seba. Bodaj by nie, mal som aj staršieho brata, ktorý bol hotový poklad pre rodinu, ovládol Senjutsu v dosť mladom veku, stal sa Jouninom, s obrovskou čakrou a každý v dedine si ho pochvaľoval. A ja som vyrastal v jeho tieni, preto som vystrájal, chcel som im naznačiť, že v miestnosti som aj ja, že aj ja som živá bytosť, že aj ja potrebujem lásku a podobné veci, ktoré robia človeka človekom. No nič neprichádzalo, nikto sa o mňa nechcel zaujímať, a vo veku takmer 8 rokov, bol prihlásený na akadémiu, kde začal rebelovať nanovo.

~To isté, len vo väčšom balení~
A roky v akadémii boli rovnaké ako roky ignorácie doma. Aj tam som musel byť v tieni svojho veľkého brata, z ktorého sa stával mocný ninja, zatiaľ čo ja som prepadal na skúškach akadémie. Bol som príliš nesústredený, vyrušoval som, nedával som pozor a obvykle to končilo trestmi, pretože nebolo možné prinútiť ma počúvať nejakého učiteľa. Nemal som ich rád, ako oni nemali radi mňa, pretože som aj keď im pripomínal Naruta, vraj som zahanboval česť, ktorú získal môj brat, a tým ma pekne štvali. A k tomu sa pridal istý Senju, ktorého meno som si nikdy nemohol zapamätať, a tak som ho jednoducho volal Magor, čím som tvoril hádky a hádky. A jasne som v nich prehrával, pretože jeho som prešťať nemohol. A keďže som nemohol vyhrať slovný battle, tak som sa začal s ním byť, a aj tak som prehrával. A to ma štvalo viac a viac, až sme si vytvorili takú rivalitu, pričom sme si neuvedomovali, to puto čo máme, a že vďaka nemu sa obaja excelentne zlepšujeme, a napriek tomu, že som na akadémii, asi 3 krát prepadol, a práve kvôli Ninjutsu, presne vo chvíli, keď som prehlásil že je od dneška môj rival, a že ho zničím, som prešiel akadémiou vo veku 12 rokov! Viem, bol som tam dlho, ale však, keďže som len vyrušoval a učiť sa mi nikdy nechcelo, preto to trvalo. No stalo sa niečo čo...

~Budeš mi chýbať, no si môj pohon vpred. Len kvôli tebe, sa stanem Uzukágem!~
Presne v deň, kedy som dokončil akadémiu, som celý šťastný s čelenkou bežal domov, aby som to tam oznámil. Že som Shinobi, že začínam život ninju, a že začínam prerastať môj tieň. Celý šťastný som vyvalil dvere domu, v našom sídle, a celý šťastný vykríkol.
"Splnil som skúšku! Som Shinobi.. Mamíííí, Ocíííí.. Je tu niektóóó?!" No v dome nikto nebol. A tomu som nechápal, pretože moja rodina bola početná a stále bol doma aspoň jeden člen. Ale teraz sídlo zívalo prázdnotou, a nikto doma nebol. Vlastne bol, len sa neozýval. Nahnevane som kopol do rámu dverí a vošiel dnu, niečo rozbiť, a to sa aj darilo. Dobre vedeli že dnes mám skúšky, a oni nie sú doma. Nehnevane som začal rozbíjať nejaké vzácne váhy, maľovať sochy, pripravovať nejaké žartíky, keď som došiel do kuchyne a ten pohľad mi vyrazil dych. Mama sedela na stoličke, úplne na dne, plakala, bolo to vidno, a otec stále vedľa nej, strnulý a bledý ako krieda, akoby ho zasiahla smrť. Ale to ešte nebolo nič!
"Mami? Oci? Deje sa nie.." A vtedy mi zrak padol na dvoch ďalších ninjov, ktorý držali nosítka, a tam na nich ležal môj brat. Bledý presne ako otec, no skôr modrý, celý dokrvavený a bez ruky, a hlavne bez života. Rozšírili sa mi zreničky, podlomili kolená, a aj napriek tomu ako som ho nemal moc v láske, no bol môj brat, som padol na zem v bezvedomí.
Dve týždne trvalo než som sa prebral, už bolo po pohrebe a každý očakával že bude psychicky zničený. No to bolo len pár dní. Dotklo sa ma to, samozrejme, no to čo sa stalo neskôr ma prinútilo konať niečo iné. Pretože v deň keď som sa zobudil v izbe, ktorú už po mne aj pomenovali, som znova z nemocnice utiekol, ako vždy, a zamieril si to na jeho hrob. A tam stálo, krásnym písmom. "Ten, ktorý veril, že sa stane Uzukágem". Len tú vetu som si zapamätal. Bolo toho viac, a mnohý verili že sa naozaj ním stane. A tú vetu som si vzal k srdcu, a od vtedy bojujem v mene brata ktorého som nemal rád, odvtedy myslím na jeho sen, a sám ho chcem dosiahnuť, urobiť to čo on. On totiž na misii poslal tým preč, aby utiekli a sám ostal, aby bojoval a kúpil parťákom čas. Zomrel ako hrdina, bez splneného snu, ale preto, som ho chcel v jeho mene splniť ja!

Uzumaki Nao [GENIN] 350rted
Techniky:
E~Ranky
Rasengan (C~rank)
Návrat nahoru Goto down
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Uzumaki Nao [GENIN] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Nao [GENIN]   Uzumaki Nao [GENIN] I_icon_minitimeMon Dec 16, 2013 10:31 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
 
Uzumaki Nao [GENIN]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ryuzetsu Senju '/ Genin
» Yume Uzumaki (ANBU)
» Ken Furasshu / Genin
» Shiryuu Nao (Genin)
» Milli Senju / Genin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: