New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dům Shiryuu Nao

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 21, 2013 1:07 pm

First topic message reminder :

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Hd-wallpapers-french-architecture-wallpaper-japanese-house-cherry-blossoms-lantern-rain-1920x1200-wallpaper
Dříve v tomto menším sídle žila celá rodina Shiryuu. V současnosti tu žije pouze sama Nao a stará se o celý dům, který v poslední době spíše chátrá, až na její pokoj, koupelnu a kuchyň. V domě je spoustu nevyužitých pokojů a dům má i vlastní malé dojo. Sakuru před domem vysadila její rodina a Nao k ní má zvláštní vztah.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 9:12 pm

Netrvalo dlho a dostavil som sa domov aj ja. Nebol to môj pravý domov ale aspoň z časti zaplňoval moje srdce prázdnotou, a to mi zatiaľ stačilo. Nao sa zdala v pohode do chvíle kým neprišla do miestnosti, ale až tak často som ju nevídal. Nemusel som sa preto báť niečo ako sú hádky. Ako vždy, skončil som tam kde vždy, postavil som sa na záhradný balkónik a začal sledovať hviezdy. Podľa všetkého som ani nikdy nespal, teda nevidela ma, jedine keď som bol v bezvedomí. To mi stačilo aby som bol ako tak v pohode, meditácia a sledovanie hviezd!
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 9:40 pm

Vylezla jsem z koupelny v čistém a suchém oblečení a zamířila do kuchyně. Mokré oblečení ze dne se zatím sušilo. Knihu jsem odložila na stolek a připravila si pořádný hrnek kakaa. Vždycky mi pomohlo nabrat energii a uklidnit mě za všech situací...Navíc mi chutnalo...to možná bylo hlavní. Koukla jsem se z okna a povzdechla si. Možná bych na něj mohla být trochu...přátelštější? Přemýšlela jsem, jak se to vlastně projevuje...nikdy jsem přátele neměla. Udělala jsem kakao i do druhého hrníčku a vyšla na balkon. Posadila se kousek od něj, koukala na sakuru a podala mu jeho hrníček. Sama jsem ze svého mlčky upíjela.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 10:17 pm

Netušil som prečo to urobila, ale akonáhle mi podala hrnek s kakaem, nedokázal som na malý okamih ani zistiť, kto som. Naozaj som bol v šoku, kedže toto bol jediný druh priateľského puta aký som za život dostal? Chytil som hrnček, keďže na sebe som to ako vždy nedal poznať a zahľadel sa jej do očí. "Čím si si musela prejsť, keď sa z teba stalo toto? Nájdem odpoveď v tvojich očiach?" A možno som aj ja usúdil že doteraz som možno len dával na prvý dojem skôr, ako som zistil aká je v skutočnosti. Natiahol som sa predsa len cez balkón aby som znova videl na hviezdy a usmial sa. Prvý krát za život som mal úprimný úsmev ktorý možno ani nevidela ale bolo mi to fuk. Pre zmenu, som ale mlčal ďalej, tak ako vždy, a sledoval hviezdy.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 10:36 pm

Trochu uraženě jsem se na něj podívala, ale on měl poprvé za celou dobu na tváři úsměv...tak jsem to nechala být. Povzdechla jsem si a znovu upila z kakaa. Stalo se ze mě toto? ... co? ... Nevěděla jsem, co přesně tím myslí, i když jsem asi tušila...Dnes jsem byla až moc unavená na to, abych byla protivná...možná to ani nebyla únava...možná jsem byla smutná...ale netušila jsem proč a štvalo mě to. Ještě že jsem měla po ruce kakao.
"Náš klan...mí rodiče mě tak vychovali..." Odpověděla jsem, jakoby nic a dál pozorovala růžové lístky sakury pohupující se ve větru.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 10:50 pm

Popravde som očakával že niečo na tento spôsob odpovie. Vlastne práve výchova nášho klanu nás robila tým, kým sme, až potom bol druhoradý dopad na našu osobnosť z okolia. Ale ak sa raz uzatvoríme, je len veľmi ťažké prelomiť chladnú schránku do ktorej sme uzatvorený. "Máš ešte niekoho?" Spýtal som sa okamžite na to, nevedel som aký veľký má klan alebo o čom to je spojené, ale chcel som si overiť či je na tom ako ja, pretože ak áno, dokázal som ju pochopiť a snáď aj rychlejšie prelomiť túto kliatbu aká ju postihla. Tak som to volal, tak isto ako som mal kliatbu ja, moje druhé ja.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 11:02 pm

Nechápala jsem, proč se mě na to ptá...a ani proč já mu odpovídám. Ale vlastně mi to ani nevadilo. Opřela jsem se zády o stěnu domu a podívala se na hvězdy.
"Možná...někde...ale spíš ne." Pocítila jsem podivný pocit...že jsem vlastně úplně sama už několik let. Proč mi to nikdy nedošlo? Ignorovala jsem to? Bylo mi to jedno? ... Ne...jen jsem to ukryla hluboko v sobě a chtěla se stát silnou. Napila jsem se kakaa...a asi se snažila ty pocity spláchnout i s ním zpátky do sebe. Bez účinku...Jen tak jsem tam seděla a obrátila pohled k tmavé obloze a hvězdám. Dnes byly kupodivu hezky vidět, což se tu moc často nestávalo.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 3:20 pm

Stáli sme na tom balkóne naozaj dlho, kým som sa odlepil pohľadom od nej a zapozeral sa na oblohu kde začali prebleskovať prvé paprsky svetla. Už som sa neusmieval, ale v duchu som nebol tak kľudný ako som to nechával na sebe vyzerať. Teraz som tak trochu pochopil, že osud našich klanov a tak isto rodičov a podobných vecí boli takmer rovnaké. Asi som bol jediný kto ju vedel v situáciach pochopiť a tak isto mohla aj ona. Možno predsa len, ako sa to písalo v tých knižkách o vzťahoch medzi ľuďmi, je tu niekto komu časom poviem slovo, kamarát/priateľ.. "Ďakujem že si ma nechala tu bývať, dlh voči tebe budem splácať.." Poďakoval som po prvý krát odkedy som sa tu tak povediac nasťahoval. Nasťahoval no, mal som tu zo sebou len tričko a kefku a popravde, viac som ani nepotreboval.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 7:34 pm

Kakao v hrníčku bylo stále dost teplé na to, aby ohřálo i hrníček a tím i moje ruce. Jinak by mi byla asi vážně zima. Měla bych jít dělat něco smysluplnějšího... Povzdechla jsem si a upila naráz asi půlku z hrníčku. Můj pohled se obrátil zpátky k Akiovi, když mi poděkoval.
"S tím počítám." Zasmála jsem se a zvedla se. Tentokrát to nebyl arogantní smích. Odešla jsem zase zpátky dovnitř, odložila hrníček v kuchyni a začala číst knihu, kterou mi půjčil Amekage.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 8:27 pm

V noci som započul poplach v dedine, preto som vzhliadol k oblohe kde sa niečo dialo. Netušil som čo sa to deje, ale viac som nereagoval keď blesky z oblohy zmizli, po čom sa všetko ukľudnilo a Nao zaliezla dovnútra. Ja som nevedel čo v túto chvíľu robiť, ale nudil som sa a moje Genjutsu schopnosti začali zaostávať. Potreboval by som tréning ale nanešťastie pre mňa, som taktiež potreboval človeka na ktorom by som bol schopný si to vyskúšať. Pri pohľade na Nao som to okamžite zamietol, nechcel som jej niečo urobiť, v podstate som ju začal mať nejako rád. Ale potreboval som nájsť niekoho, aj keby staršieho sa skúsenejšieho. Možno by šlo keby som ja a Nao dostali nejakého súpera proti sebe. Kde bol ale sensei som nevedel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Shiryuu Nao   Dům Shiryuu Nao - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Shiryuu Nao
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Shiryuu Nao
» Shiryuu Nao (Genin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: