New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Akihirov byt

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:17 pm


Akihirov byt

Je celkom malý byt v jednej ubytovni. V byte sú tri izby, kúpelňa, WC, kuchyňa, obývačka. Prvá izba patrí Akihirovi, s obrovskou posteľou. Pri nej leží čierny nočný stolík.V spálni ma aj šatník a skriňu. V ďalších izbách sú menšie postele, vlastne ako by tam nikto nežil...
Kúpeľňa je celkom dobre zariadená. Je tam výrivka, sprcha, dvojité umývadlo malá skrinka na ručníky. Kuchyňa má základnú výbavu, málo kedy je  však používaná. Obývačka je celkom pekná, je tam veľký gauč, pred ním je telka, sklenený stôl tiež. V celom dome je však trošku viac neporiadku, Akihiro moc neupratuje a je mu to jedno.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:27 am

Prišiel som až pred dvere môjho domu. Odomkol som si dvere a vstúpil som dnu. Bol tu neporiadok a to teda dosť, vedel som, že zajtra budem musieť upratovať, ale dnes som už na to nemal. Šiel som do kúpeľne. O chvíľku som z nej vyšiel a rovno som si ľahol do postele.
*Zajtra to bude zaujímavé.*
Pomyslel som si pred tým ako som zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:56 am

Ráno som vstal tak primerane ani som nespal dlho, ale ani krátko, bol so vyspaný, ale ešte som si ležal v teple mojej postele, keď som sa pozrel na podlahu, no bol tu celkom neporiadok, musel som sa donútiť k tomu, aby som to tu upratal, ale najskôr som musel vstať z tej vyhriatej postele a obliecť sa, keď som vstal, obliekol som si moje zvyčajné oblečenie. Dal som sa do rýchleho ranného upratovania, najprv som vošiel do kuchyne. Tu bol celkom poriadok, väčšinou som sa tu málo zdržiaval, horšie to bolo ako som prišiel do obývačky, všade samé omrvinky, poliaty gauč a neinditikovateľne škvrny. Začal som s upratovaním, zbytočné oblečenie som nahádzal do skrine, vlastne do tej prázdnej skrine v hosťovskej izbe som nahádzal skoro všetko, zavrieť ju však bolo naozaj ťažké, nohou som sa zaprel o podlahu a len tak tak som ju zavrel. Pretrel si spotené čelo a pokračoval v podrobnejšom upratovaní, bolo tu veľa prachu. V celom dome som pootváral okná a za dve a pol hodiny, keď som to mal všetko ako tak hotové som si konečne mohol vydýchnuť a sadol som si na gauč. Na dnes som mal teda naozaj dosť alkoholu a dokonca aj nejaké to občerstvenie. Po tom všetkom som šiel do kúpelne a v prvom rade som sa osprchoval... Teraz som už len chystal veci, ako bol alkohol a nejaké kupované koláče a podobné drobnosti. Ani som nevedel, prečo to všetko robím kvôli Kusakage a načo som ju pozval, rozmýšľal som o tom, že som sa asi v poslednej dobe trošku zmenil.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:11 pm

Jeho adresu jsem si samozřejmě pamatovala. Stačilo si jednou přečíst jeho složku a bylo to, paměť mi až takový problém nedělala, spíš něčí společnost, nebyla jsem zrovna zvyklá, že s někým budu na svátky, už jsem si jaksi odvykla od normálního života.
Povzdechla jsem si před dveřmi a pak s odhodláním zaklepala. Bylo možná brzo, ale aspoň jsme se mohli zabavit nějakými konzolemi, nebo něčím, do kanclu jsem nehodlala chodit.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:59 pm

Musel som aj variť, respektívne som pripravil len niečo na večeru i keď som vedel, že najskôr sa prejem cukrového a potom nebudem ani chcieť tú večeru. Nuž mal som to ako tak hotové. Po tom uprataní, sa normálne zmenila akustika domu, keď som niečo povedal, znelo to trošku inak ako predtým. Ešte som si obliekol moje obvykle nohavice a dal som si čierno bielu kockovanú košeľu. Niekto zaklopal, myslel som si, že je to Lucy, preto som ešte bežal do kúpelne, pozrel sa či vypadám v pohode... Nebolo to také hrozné, vytiahol som nejakú extra drahú značkovú vôňu pre mužov a dal som ju n a seba. Šiel som k dverám. Otvoril som jej a keď som ju zazrel, v hlave som si povedal *Wau!*. Asi si dala záležať na sebe, lebo ja ani moc nie.
"Ahoj, dnes vypadáš úžasne..."
Povedal som hneď aj lichôtku, ktorú som myslel smrteľne vážne.
"Tak poď dnu..."
Pozval som ju s úsmevom a čakal, ako zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:19 pm

Když se otevřely dveře, podívala jsem se na něj. Taky vypadal úplně jinak a to jsem si myslela, že se to opravdu nechystá nijak extra slavit a že tu snad budu jediná tak podivně oblečená, ale mile mě překvapil.
Při jeho lichotce jsem se lehce začervenala a usmála se.
"Děkuji...Taky vypadáš suprově." Mrkla jsem na něj a vešla dovnitř. Nikdy jsem si nemyslela, že někdo bude mít doma víc poklizeno než já a to bylo co říct, já na pořádek byla tak trošku magor.
"Wow, že ty jsi uklízel!" Podívala jsem se na něj překvapeně. Nejen že tu bylo krásně poklizeno ale dokonce to tu i vonělo.
"Ty...opravdu vaříš jo." Usmála jsem se a položila mu víno a cukroví na linku. Naklonila jsem se ke kastrolu a spokojeně jsem se usmála.
"A to jsem si myslela že to opravdu strávíme v teplákách a vodkou na pohovce s chipsama." Byla jsem mile překvapená a vlastně i spokojená, toto bude sranda.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:40 pm

Šlo to celkom hladko a dokonca som dostal pochvalu.
"Tomu ver, že som to tu celé vyupratoval, konečne... po dlhom čase. Veľmi dlhom čase."
Poviem s úsmevom, bolo to už strašne dávno, čo som tu upratoval.
"Etoo... už to bude hotové, nejako som neplánoval a ani neviem čo máš rada, tak ak ti to nebude chutiť skočím po rámen alebo dango. Ryba to nie je, lebo tých mam plný krk.."
Povedal som, tie ryby mi už liezli hore krkom, stále som ich jedával. V hrnci bola omáčka, ktorá bola hotová mäso bolo upečené a prílohu som mal tiež hotovú. Nuž všetko som to povypínal.
"Pravdupovediac, to bol môj plán alfa, vodky mám dosť, cukrovího a chipsy ako tak, ale ráno mi prišlo na um, že to radšej urobím trošku krajšie, ale tú vodku s chipsama môžeme tiež vyskúšať ak chcete."
Pousmial som sa, pre mňa by to nemal problém, doniesla víno, rozmýšľal som či ho otvoriť, ale radšej som sa opýtal. Nasmeroval som si to do mojej malej komôrky, kde boli menšie zásoby všetkého.
"Tak čo si dáme? Vodku, víno, whiskey, tequilu, šampanské, saké?"
Začal som menovať rôzne druhy alkoholov, ale radšej som skončil, mal som tu toho viac. Už som len čakal na to, čo si vyberie.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 4:45 pm

S údivem jsem se na něj koukala a byla opravdu nadšená.
Byla jsem si jistá, že to bude super, jak s alkoholem tak i bez něj.
"Kdepak, ráda si dám dílo mistra kuchaře." Podívala jsem se do hrnce a omáčka nádherně voněla, kam se momentálně hrabe rámen. Kabát jsem si pověsila na věšák a při jeho výběru alkoholu jsem vytáhla to své víno.
"Co takto toto? Mám to doma už fakt dlouho, byl to dárek od dědečka k osmnáctinám, hold jsem tehdy byla abstinent." Zazubila jsem se a podala mu ho, já vína otvírat neuměla a kdybych se o to pokusila, kdo ví jestli by to přežil.
"A chipsy si pak dát taky můžem, nemám nic proti." Opřela jsem se o linku a koukala, jak bude otevírat víno. Samozřejmě až dojde si dáme něco z jeho rozhodně báječné sbírky lihovin.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 5:01 pm

"Tak fajn..."
Povedal som a došiel som až k nej a usmial som sa. Zobral som otvarák na vína a ľahko som ho otvoril.
"Jesť chceš teraz? Alebo neskôr?"
Opýtal som sa, mne to bolo jedno, medzitým som zobral dva poháre určené na víno a nalial som víno do nich.
Víno vypadalo super, hneď som si skúsil privoňať. To víno bola trieda, čo som si ani z môjho platu nemohol dovoliť. Trošku som sa nad tým pousmial, lebo práve teraz som sa chystal piť niečo ako moju mesačnú výplatu.
Pohár som držal v ruke a pozeral som sa jej do očí. Čakal som, kým si zoberie tiež svoj pohár, následne som jemne cinkol môj pohár o ten jej.
"Tak na tieto sviatky.. aby boli čo najlepšie a na nás dvoch."
Povedal som niečo ako prípitok a pomaly som si dal trošku toho vína, bolo naozaj skvelé, malo vyváženú chuť.
"Tvoj dedo mal teda dobrý výber vín.."
Pochválil som a sledoval som ju.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 5:30 pm

"Můžem si to dát klidně i teď, jestli máš hlad. Já tak napůl." Usmála jsem se na něj a vzala si skleničku do ruky a nechala ho ať mi nalije víno. Ani jsem pomalu sama sobě nevěřila, že jsem kdysi bývala abstinentem, pff...
Nalil mi a podívala jsem se mu do očí a cinkla si s ním.
"Jo, šťastný a veselý." Pousmála jsem se a napila se vína, které jsem si nechala na jazyku vychutnávat.
"Páni, ani jsem netušila že děda měl vkus." Usmála jsem se, byla jsem ráda, že jsem ho otevřela zrovna teď a dokonce s ním, což jsem nikdy ani nemyslela že se stane.
"Pomůžu ti, tak? Kde máš talíře."
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 6:05 pm

"V hornej polici v pravo."
Povedal som a otvoril som hrniec s omáčkou, vytiahol som mäso a pozrel som sa na šalát, ktorý som mal pripravený. Počkal som si, kým vytiahne taniere.
"Môžeš rozložiť ešte príbory na stôl ak chceš, sú hneď v šuflíku vedľa drezu."
Povedal som a začal som servírovať, najskôr som dal šalát, k tomu mäso a polial som to omáčkou. Omáčky som moc nechcel dávať, lebo tam bolo dosť šalátu. Urobil som to dvakrát a doniesol som to na stôl. Priniesol som servítky a dal som ich ku každému tanieru, tak isto som si položil pohár k svojmu tanieru a taktiež som dal víno do stredu stola. Trvalo to len chvíľku. Počkal som si, kým si pôjde Lucy sadnúť a odsunul som jej stoličku, ako sa patrilo, potom som si sadol oproti nej.
"Dobrú chuť."
Poprial som jej s úsmevom. Jedla bolo na každom tanieri tak akurát. Ja som sa pomaly pustil do jedla, ale čoskoro zmizlo z taniera, samozrejme som musel medzi jedlom aj zapiť tým vínom.
"Uhm... Nikdy som si nepredstavoval, že budem sedieť s Kusakage pri jednom stole, cez sviatky..."
Pousmial som sa a povedal som si skôr len tak sám pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 6:57 pm

Na jeho informaci jsem hned reagovala a podala mu talíře. Měla jsem za to, že to tam budu muset i nandat, ale on to jídlo opravdu udělal sám i s tím, že ho naservíroval. Pousmála jsem se a připravila na stůl příbory.
Když mi odsunul židličku, vděčně jsem se usmála a posadila se naproti němu. Hned po tom co jsem mu popřála taky dobrou chuť jsem se pustila do jídla, vonělo a vypadalo úžasně.
"Wow, počkej, to jsi opravdu vařil sám? Chlap umí vařit líp než žena, kam to vede." Řekla jsem pobaveně a nadmíru spokojeně, měl to vynikající. Zapila jsem nějaký kus vínem a když jsem dojedla, otřela jsem si ubrouskem pusu. Všimla jsem si že už i on dojedl, proto jsem mu podala ruku, aby mi dal talíř s příborem a šupla jsem to všechno do myčky. Víno jsem měla v ruce a otočila se směrem k němu opřená o linku s úsměvem.
"Já jsem si zase nikdy nemyslela že vůbec s někým svátky strávím. Děkuju ti." Usmála jsem se na něj a napila se znovu vína, které mi ubývalo, takže jsem si dolila a jemu vlastně taky.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 7:48 pm

"Zas nepreháňaj, náhodou ja toho moc neviem variť, len pár podobných maličkostí, piecť už vôbec neviem, raz som si celú kuchyňu zasmradil a dokonca mi začala horieť, málo kedy sa tu zdržiavam..."
Pousmial som sa, bol som rád, že jej chutilo, vína ubúdalo. Chcel som aj spratať riad, ale ona to nejako rýchlo stihla, nuž len som sa pousmial. Ten tanier som jej samozrejme podal.
"Ani nemáš za čo ďakovať, keby že tu nie si, mám tu extrémny neporiadok, sedím na tamtom gauči a pijem niečo z mojej zbierky. Ani by som sa asi poriadne nenajedol. Takže ti môžem ja tak poďakovať."
Usmial som sa, myslel som to úprimne, čo sa u mňa moc často nevidelo.
"Tak teda pozrieme nejakú tú vianočnú rozprávku? Alebo komédiu, síce sú tam aj horory... Ja neviem, čo si pozrieme, ale dáme si tie chipsi, cukroví a dopijeme to skvelé víno? A pridáme niečo ďalšie?"
Opýtal som sa a chcel som počuť jej názor na tento plán... Bolo mi to v podstate jedno, momentálne som aj bol rád, že vôbec niekto ma prišiel navštíviť a nebol som tu sám, čo som si nikdy nevedel priznať.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 7:58 pm

"Ále, rozhodně lépe než já. Já vlastně dokážu maximálně špagety, nejsem moc domácí typ ženy." Prozradila jsem se trošku zčervenala. Nebylo to zrovna mou pýchou, protože každý od ženy čekal že bude umět dokonale vařit. U mě se daly čekat spíš špagety a nějaké ty opravdu maličkosti a na pečení jsem byla taky levá. Jediné co se mě jako ženě přichytilo byl cit pro pořádek a čistotu.
Při jeho skromnosti jsem se usmála, vlastně oba dva jsme byli rádi že jsme toto udělali, takže to bylo v pohodě. Na jeho nápad jsem kývla spokojeně hlavou, vzala víno a cukroví, které jsem položila na stoleček u pohovky. Stačilo už jen aby vzal chipsy a když tak ještě nějaký pití, to už bylo na něm. Já jsem si sedla na sedačku s tím, že jsem nohy měla pokrčené vedle sebe a opřela se. Čekala jsem jen na to, co by tam chtěl dát za pohádku.
"Tak, vyber nějakou. Neznám žádnou, takže překvápko žádné nebude." Řekla jsem radši předem, protože ať tam dá jakoukoliv, tak se na ní určitě ráda podívám.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 8:10 pm

"Takže, ja ani neviem Kusakage-sama, čo tam mám dať."
Pousmial som sa a zapol som telku. Hodil som tam náhodný program a zabehol som po chipsi a džús, potom som ich tu položil a šiel som do mojej menšej komôrky, kde som začal vyberať, nikdy som nemal rád vyberanie, vždy som všetko chcel dokonalé, ale každý alkohol bol pre niekoho iného. Rozhodoval som sa chvíľku, ale zobral som teda vodku, keď že očakávala, že ju budeme mať. Prišiel som tam a položil to na stôl, posledný krát som šiel do kuchyne po veci ako poháre na džús a malé poháriky na vodku a ešte aj svoj pohár vína. Položil som to tam a sadol som si na pohovku.
"Uff, tak dúfam, že to je všetko."
Odpil som si z vína, to som chcel najskôr dopiť, než začneme s niečim ďalším.
"A čo vaša rodina? "
Opýtal som sa, minulý deň mi to trošku vŕtalo hlavou... Prečo ju neprídu navštíviť. Medzi tým som prepínal kanály a zastavil som to na nejakej kreslenej rozprávke s leňochodom, mamutom a šabľozubím tigrom (doba ľadová xD).
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:11 pm

Když přišel i s tou spoustou věcí, usmála jsem se škodolibě, že jsem mu s tím ani nepomohla, no jo, hold jsem se neměla tak brzo uvelebit.
"Pff...fajn fajn, raději mi říkej Lucy. Kusakage tu zní až moc odborně." Usmála jsem se na něj a natáhla se pro svou skleničku vína, ze které jsem si upila a do pusy pak dala jedno z cukroví a spokojeně se usmála.
"Určitě, je tu toho víc než dost." Pobaveně jsem se na něj chudáka stahanýho koukala a když pustil Dobu ledovou, mohla jsem se utrhat smíchy, tu pohádku jsem milovala.
"Velmi dobrý výběr." Zazubila jsem se a při jeho poptávce na rodinu jsem kousat přestala a polkla s tím, že jsem to zapila vínem.
"No, rodina...To je věc kterou rozebírat radši nebudu, pokazilo by to celou atmosféru a vlastně i celý den." Mrkla jsem na něj a do pusy si dala další druh cukroví.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 9:36 pm

Mohol som jej hovoriť jej pravým menom a nie stále Kusakage-sama tamto .. Kusakage-sama hento ...
"Lucy, je to oveľa lepšie než Kusakage, už som sa bál, že mi to nenavrhneš..."
Poškrabal som sa po hlave vo vlasoch.
Rozprávka, ktorú som náhodne vybral sa jej páčila a mne prišla taktiež celkom vtipná, takže to celkom vyšlo.
"Hai Lucy, ja som len zvedavý."
Pousmial som sa, nechcel som ju pokúšať, lebo by som skončil asi tak na pol mŕtvy... Začal som sa nacpávať cukrovím a zapíjať to vínom. Pomaly však dochádzalo a nakoniec som nám obi dvom dolial poháre a fľaša bola prázdna.
"Etoo, neviem či máš rada vodku? Alebo ju mám vymeniť za niečo iné?"
Opýtal som sa radšej pred otvorením, lebo som ju nechcel naozaj zbytočne otvárať.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 9:35 pm

Kývla jsem na to, že mi může klidně nalít vodku, nevadila mi.
"Klidně, já piju vše." Usmála jsem se na něj a podala mu svou skleničku.
Pak jsem jen čekala až mi nalije a mohli jsme si dát.
Částmi jsem se koukala na Dobu ledovou a pak hned na něj, byl roztomilý!

//Omlouvam se, ale píšu z tabletu, tak se mi moc psát nechtělo xD, ale není to tak hrozné.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 9:55 pm

Nalial som nám do malých pohárikov, ja som za vodkou vždy pil džús, ktorý som mal v pohári.. V tom malom poháriku som mal vodku. A tam som ju nalial aj Lucy... Po chvíľke som to vypil, ako zvyčajne bola taká dosť silná...
"Vieš čo je na tomto večeri najviac čudné aspoň pre mňa ?"
Opýtal som sa a zároveň som mal prichystanú odpoveď.
"To, že si Kusakage... vždy som si predstavoval, workoholikov, ktorý sa nevedia baviť. Aj keď viem, že to je asi troška zlá predstava, ale ja si robím obraz o človeku hneď i keď ho nepoznám. Som plný zlých vlastností."
Povedal som sebakriticky, ale s úsmevom.. Pozeral som sa na televíziu, ale aj na ňu a tak striedavo... Potom som zas do nalieval do pohárikov a pokračoval v pití.

//Neva ^^
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 10:27 pm

Ten džus k vodce nebyl vůbec špatný.
"Wow, s tím džusem to je fakt dobrý."
Pochválila jsem jeho nápad a při jeho představě jsem nadzvedla pobaveně obočí až jsem se opravdu zasmála.
"Workoholik někdy opravdu jsem, ale to neznamená že se mnou přece není sranda ty šašku."
Vyplazla jsem na něj jazyk pobaveně a povzdechla si.
"I když..."
Nedořekla jsem to a zbytek věty jsem si rozebrala v hlavě.
Sundala jsem si mikinu, protože tu bylo teplo a tak podivně jsem se na něj podívala.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 10:42 pm

"Šašku? Ja nie som šašek!"
Povedal som "urazene", ale samozrejme som to tak nemyslel, na chvíľku som sa aj správal, tak že mi to vadilo, ale potom ma to prešlo.
Alkohol v krvi som nejaký mal, ale nešiel som na to zhurta, a preto som sa aj cítil v pohode.
"Čo sa tak pozeráš?"
Opýtal som sa a nadvihol som obočie...
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 11:28 pm

"Ale ano, občas jsi."
Vyplazla jsem na něj jazyk pobaveně a pak si vzala chipsy do ruky a začala je chroustat.
"Já? Jak jako."
Usmála jsem se nechápavě a dala si do pusy linecký cukroví.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 11:44 pm

"To tak možno len ty!"
Tentokrát som ja vyplázol jazyk.
"No tak ako pred chvíľkou..."
Odpovedal som s menším úsmevom. Zapozeral som sa na chipsi, tiež som mal chuť.
Najskôr som si dal cukroví a znova som nalial do pohárov a rovno som sa aj napil.
"Dáš mi chipsi?"
Opýtal som sa, keďže mala celý balík držala v ruke a bol odo mňa trošku ďalej.
Ani som si to nevšimol, ale sedel som dosť blízko nej. Ani neviem ako, ale pravá ruka mi nejako prekĺzla poza Lucy, a tak bez toho aby som si uvedomil, tak som ju držal jemne za jej bok.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:06 am

"Pff...Já nikdy, jsem Kusakage, jako šašek se nechovám."
Zamluvila jsem to a odkašlala si.
Hned po tom jsem si nalila do sklenice džus a napila se.
"Hmmm..tak chipsy by jsi chtěl, klidně až přiznáš že já se jak šašek nechovám.
Zazubila jsem se škodolibě a zchroustala bramburku.
Jeho ruky jsem si zatím nevšimla, možná to bylo jeho záchranou, a možná taky nemuselo.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:18 am

"Tsss.."
Zasyčal som, ale nedala mi na výber, musel som to povedať, lebo som chcel chipsi.
"Tak dobre, nie si sašek..."
Povedal som a potom sa mi objavil na tvári veľký úsmev. Nastavil som ľavú ruku a čakal, kým mi ich dá, tie chipsi.
Rozprávka pomaly už končila a mňa nenapadalo, čo ďalej.
"Yosh, čo budeme robiť, keď skončí to v telke?"
Všimol som si moju pravú ruku, teraz som si to už aj uvedomoval, ale nechcelo sa mi to nejako riešiť, prišlo mi to celkom príjemné...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akihirov byt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akihirov byt
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: