New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Akihirov byt

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:17 pm

First topic message reminder :


Akihirov byt

Je celkom malý byt v jednej ubytovni. V byte sú tri izby, kúpelňa, WC, kuchyňa, obývačka. Prvá izba patrí Akihirovi, s obrovskou posteľou. Pri nej leží čierny nočný stolík.V spálni ma aj šatník a skriňu. V ďalších izbách sú menšie postele, vlastne ako by tam nikto nežil...
Kúpeľňa je celkom dobre zariadená. Je tam výrivka, sprcha, dvojité umývadlo malá skrinka na ručníky. Kuchyňa má základnú výbavu, málo kedy je  však používaná. Obývačka je celkom pekná, je tam veľký gauč, pred ním je telka, sklenený stôl tiež. V celom dome je však trošku viac neporiadku, Akihiro moc neupratuje a je mu to jedno.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:31 am

"Hmmm....ale jo, znělo to celkem věrohodne, na.
Podala jsem mu vítězně brambůrky a pak se nahla po skleničce od vína, kam jsem si dolila ještě trošku.
"Umm...nevím, tak něco vymysli ty koumáku, ja zábavu už vlastně vůbec neznám. "
Řekla jsem ironicky a až pak si všimla jeho ruky a podívala se na něj překvapeně s nadzvednutým obočím a značně pobaveným obličejem.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:44 am

Zobral som si chipsi a spokojne som si ich chrúmal.
"Pff, prečo práve ja ? Nie som moc tvorivý typ ... "
Povedal som, naozaj ma nič nenapadalo, skoro nič, nuž začal som rozmýšľať nad všeličím.
"Etoo... poker asi nemáš rada čo?"
Opýtal som sa, lebo ja som miloval poker... Celkom ma to bavilo hrať.
"Tss už dlho tu nebola žiadna žena dlhšie ako jednu noc, takže nemám poňatia, čo by sme mohli robiť... Ty si predsa super Kusakage... tak sa ukáž..."
Podpichol som ju a čakal ako bude reagovať.
Na jej reakciu súvisiacu s mojou rukou som sa len pousmial a nechal som ju tam, asi jej to nevadilo, inak by asi reagovala inak... Aspoň to som si myslel.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 12:57 am

"Poker bych s chlapem ani nikdy nehrála, ještě by jsi mě o všechno obral...no vlastně, já tu ani nic nemám,
Uculila jsem se jak andílek a jeho slova jsem brala jako kompliment.
Samozřejmě že jsem super Kusakage, ale...pardon, ja žádné hry neznám, maximálně na schovku, ale kdo ví, jestli bych se pod vlivem alkoholu ještě vůbec někde objevila. Hledaná Kusakage...to by byl vrchol trapnosti.
Ukradla jsem mu bramburku a napila se vína.
"Jo a jestli nechceš aby tvá ruka skončila na ambulanci, tak ji odděláš."
Sladce jsem se na něj usmála.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:04 am

Celkom som sa zasmial, hrať sa na schovku v tomto stave, by bol docela extrém.
"Vieš byť ale riadne krutá."
Povedal som, ale ruku som stále nechal tak, najskôr som spravil veľkú chybu.
"Čo mi takého môžeš spraviť?"
Provokačne som sa opýtal, naozaj to robil ten alkohol, normálne by som to takto neriešil, ale teraz som to tak urobil.
Mal som celkom hravú náladu.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:19 am

Povzdechla jsem si a dopila víno ve skleničce.
"Takže mi chceš říct že neodděláš jo?"
Nadzvedla jsem obočí a naklonila se k jeho uchu.
"Ani si neuvědomuješ, čeho všeho jsem schopna i tady...viď?"
Uchechtla jsem se sladce a pak se s úsměvem odklonila.
"Máš štěstí že dnes násilí neprovozuju, ale jestli chceš, klidně se ti něco moc škaredého stát může."
Podívala jsem se na jeho ruku okolo svého pasu a snažila se tvářit smrtelně, ale vedlo mě to spíš ke smíchu...hold alkohol se začal trochu projevovat.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:29 am

Ruku som radšej dal preč aj napriek tomu, že sa mi moc nechcelo.
"Fajn, fajn, nechcem aby som skončil na tej kapačce!"
Povedal som s menším smiechom. Naklonil som sa pre alkohol a dal som si, zapil som to džúsom.
"Určite sa teraz cítiš oveľa lepšie."
Usmial som sa a potom som sa poškrabal vo vlasoch a oprel sa o sedačku, hlavu som zaklonil dozadu a zhlboka som vydýchol. Ani som si neuvedomil a bolo už pekne neskoro, ale nejak som to ani nevnímal.
"Musím ti ale niečo povedať..."
Povedal som a hlavu som mal stále zaklonenú a čumel som na strom.
"Som rád, že tu dnes si ."
Dodal som k vete predtým, samému by mi tu tak fajn nebolo!
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:46 am

Vítězně jsem se usmála.
"Samozřejmě, přímo dokonale."
Mrkla jsem na něj a měla chuť na nějaké ovoce.
Předem jsem mu řekla že si nějaké v jeho ledničce vezmu.
Chtěla jsem maliny nebo jahody, ale jablko bylo taky fajn.
Spokojeně jsem si zpátky sedla a byla překvapena tím co řekl.
"Hai, já jsem raky ráda, že s někým jsem, takže děkuji."
Usmála jsem se na něj vděčně.
Kdyby mě nepozval, asi bych ještě teď seděla v kanclu a pracovala.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:54 am

Nespokojne som sa zatváril a potom som si už dal normálne hlavu.
"Stále som nič nevymyslel, napadajú ma len samé stupídne a otrepané hry ako je fľaša a podobné blbosti. Naviac pochybujem, že by ste niečo také chceli hrať..."
Povedal som nespokojne, ale po chvíľke som nahodil zas úsmev. Znova som sa napil a tentokrát si dal aj cukrovinku zo stola.
"Yosh? Mám otázku..."
V tomto stave to neveštilo nič dobré.
"Po tom, ako sme sa nepohodli nakoniec na ulici, prečo ste prijali pozvanie od takého idiota ako som ja?"
Našťastie to nebola zas tak hrozná otázka, bol som predsa zvedavý... Ja by som sám od seba neprizval pozvanie nikdy...
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 2:03 am

"Pff...prosim tě, zahraju si s tebou klidně i člobrdo, hlavmě ať se nějak zabavíme."
Teda, flaška vd dvou by byla asi zajímavá, no okomentovala jsem to jen takto, nijak jsem se nevyjádřila, v podstatě mi bylo jedno co si zahrajem.
"Víš, měla jsem v plánu tě zabít, tak mi přišlo vhodné nabídku příjmout a zabít tě tu ale...kdo ví, než jsem odešla, zapoměla jsem si doma pyrotechniku, takže žádný vzrůšo nebude.
Řekla jsem to velmi věrohodně, i když to byla ironie.
Ráda jsem odpovídala ironicky na otázky, na které jsem pravdou odpovědět neuměla.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 2:10 am

"Stále som si nezvykol, občas ti tykám a vykám."
Povedal som a uvedomil si, že pred chvíľkou som to skombinoval.
" Zabiť ma? Nie, to by ti nevyšlo som až príliš okuzlujúci na to aby si ma zabila."
Uškrnul som sa a na telku som sa už ani nepozeral, len som sa pozeral na ňu.
"Jop, a som tiež aj skromný!"
Usmial som sa a myslel som to ironicky... Rozmýšľal som nad tým či by som tú fľašu mal zakomponovať do tohto večera alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 2:21 am

Mávla jsem rukou, nijak mi to nevadilo, že si kombinoval tykání a vykání, obojí mu bylo schváleno.
Ooo, proč si všichni muži až tak přehnaně věří...u ostatních žen v domácnosti klidně. Mě ale nedává problém někomu ublížit. "
Podivně jsem se na něj usmála a dala si nohu přes nohu s tím že jsem se o sedačku opřela.
"Extrémě pohodlný gauč, asi ti ho ukradnu do kanclu...a nebo ne, to bych pak nemusela ani plnit své povinnosti, nebudu riskovat."
Povzdechla jsem si a zasmála jsem se...skromný, to jsem slyšela od něho poprvé, ale asi trošku přeci jenom byl.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 2:28 am

Pootočil som hlavou a pozrel sa von oknom, vlastne som videl tmu, nemal som pojem o čase.
"Tssss .. Chcete snáď povedať, že nie som okuzľujúci? "
Znova som sa napil a už som s tým radšej stopol, lebo som pociťoval ten alkohol v hlave trochu moc, ale ovládať som sa vedel.
"Ešte Vám musím povedať jednu vec."
Zas som začal hovoriť trošku s účinkami alkoholu.
"Ste naozaj úžasná a krásna."
Ani neviem, prečo som jej to hovoril, ale bol som proste už opitý a to čo som povedal som myslel vážne.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 2:35 am

"Ale ano, samozřejmě...okouzlující šáša."
Řekla jsem pobaveně a s humorem, ne nijak urážlivě.
Taky jsem už zabrzdila trochu s pitím a vykulila na něj oči.
"Páni, asi by jsi měl přibrzdit s tím alkoholem."
Usmála jsem se a snažila si v duchu říkat že je exremně opilej, abych se nečervenala...
I když se lehká červeň ukázala, když jsem si to říkala, byla pryč a já se na něj jen přitrouble usmála.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 2:43 am

"Súhlasím!"
Povedal som s úsmevom. Začal som byť unavený.
"Asi by som mal, ísť... do mojej postele."
Povedal som trošku zosekane, lebo som bol už opitý, nuž našťastie som nevyvádzal.
"Vy, ty, ak chceš. Môžete tu prespať."
Poznamenal som tiež trošku zosekane. Ukázal som na moju spálňu a postavil som sa, hlava sa mi zakrútila a radšej som si sadol naspäť.
"Tak dnes spím na gauči."
Povedal som si sám pre seba a nejako sa chystal na spánok. Už som si stihol dať dole aj košeľu.


Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 5:20 pm

Byl už unavený a ja také.
Když si stoupl a zamotaknse, pokroutila jsem pobaveně hlavou a stoupla si taky.
Aspoň jsem mu trošku poklidila stůl a když jsem se otočila, jestli nechce pomoc ještě s něčím, už měl rozeplou košili.
Otočila jsem se zády a usmála.
"Než půjdu domů, chceš s něčím pomoct?"
Bylo mi blbé odejít aniž bych mu nepomohla.
Zároveň jsem musela udržet to, abych se neotočila, když byl polonahý.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 5:34 pm

"Asi nie, to snáď zvládnem."
Povedal som si, samozrejme som mal na mysli až ráno, v tomto stave by som snáď všetko vedel pokaziť.
"Trafíš vôbec domov?"
Opýtal som sa, lebo som o tom trošku pochyboval, ja by som s tým mal problém určite.
"Nechcete tu ostať? Určite?? Miesta tu mám dosť a bude mi smutno..."
Povedal som s menším a šibalským úsmevom. Zatiaľ som sedel na gauči a rozmýšľal či ísť do spálne, mal by som to samozrejme zvládnuť, len som bol lenivý sa postaviť, dobre sa mi tu sedelo.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 5:49 pm

"Ovšem že ano, nejsem opilá na tolik, abych netrefila domů."
Usmála jsem se a povzdechla si.
Stále jsem byla otočená zády a nad jeho slovy jsem se krapátko zasmála.
"Už vidím jak si lidé šuškají, že jejich Kusakage vychází ráno z jiného domu než bydlí, navíc když v tom domě bydlí muž."
Uchechtla jsem se a povzdechla si.
Otočila jsem se a podívala se na něj.
"Tak dobrou...noc.
Trochu jsem se zasekla když jsem viděla jeho horní část těla.
Znovu jsem přivřela oči a snažila se nahrabat na sedačce svůj kabát.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 6:02 pm

Unavený som bol, nakoniec som sa rozhodol, že radšej budem spať v spálni.
"Heh, aspoň ma neuvidíš ráno tak rozbitého."
Povedal som a myslel som to vážne. Zobral som kabát a podal jej ho.
Napadlo ma, že ju pôjdem vyprevadiť k dverám, preto som sa postavil a držal balanc. Po chvíľke som všetko vypadalo v pohode. Počkal som, kým sa obliekla a obula a pri odchode ma niečo napadlo.
"Etoo... Ale ešte jednu vec chcem bez ktorej nezaspím!"
Navrhol som s úsmevom.
"Pusu na dobrú noc."
Obhájil som sa a čakal, čo urobí, keď že som mal alkohol v krvi, tak mi to neprišlo ani blbé a bolo mi momentálne všetko jedno.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 6:21 pm

Vděčně jsem se na něj usmála když mi podal kabát a byl ochotný dojít i ve svém stavu až ke dveřím.
"Děkuji za skvělý večer."
Usmála jsem se a otočila jsem se s tím že už půjdu ale jeho požadavek mě překvapil.
Otočila jsem se na něj a zapla si poslední knoflík u kabátu.
"Akihiro toto...děkuji ti moc za báječný den. Já ale nejsem žena která...
Podívala jsem se mu do očí, které mě skoro až hypnotizovaly, proto jsem je zasekla do země.
"...je schopna někoho milovat, nebo projevit tyto city."
Nasadila jsem si rukavice a odešla.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 6:35 pm

Jej odpoveď ma zaskočila. Chápal som to, tiež som dlho zo seba nevydal takéto city, ale s ňou som vedel byť aj priateľský. Celkom mi pomotala hlavu.
"A to som chcel len pusu na líce."
Povedal som ako by smutne a zatvoril som dvere.
*Čo sa jej také mohlo stať? *
sam seba som sa v mysli pýtal, ľahol som si rovno do postele.
*Hai, mám ďalší dlhodobý cieľ!*
Pomyslel som si zas a rýchlo som zaspal. Večer sa mi páčil, ale to čo povedala na koniec mi vŕtalo hlavou...
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Dec 27, 2013 1:29 pm

Skoro ráno, vlastne bol už pomaly obed som sa zobudil s klasickou bolesťou hlavy a vlastne ma bolelo celé telo. Prvé čo som urobil, vošiel som do sprchy, lebo som fakt potreboval ľadovú sprchu na prebratie. Spomínal som si na včerajší večer, vlastne som si pamätal toho dosť... Urobil som facepalm, za to čo som robil. Fakt som jej povedal, že je krásna, nechcelo sa mi to mu veriť. Zhodou okolností dnes som mal zas nástup naspäť do práce, posledné dni som mal dovolenku. Po sprche som sa dával chvíľku dokopy, keď že som musel ísť si poobede do práce. Najedol som sa zbytkov zo včera, nejaké to mäso omáčka a šalát. Ešte som si chvíľku poležal, zobral som si zo sebou plnú výbavu, masku som si nechal pod plášťom. Nakoniec som si zamkol byt a vyšiel na ulicu, tajne som si dal Anbu masku na mieste, kde ma nikto nemohol vidieť.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akihirov byt - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihirov byt   Akihirov byt - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akihirov byt
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: