New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Čajovna

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 9:13 pm

Čajovna Tearoom_a_by_cds_618-d6e48g5

Čajovna která je jedna z mála v Ame a proto že jich má Ame tak málo tak je taková směska všeho co potřebuje člověk když má chuť zarelaxovat. Je také velmi navštěvovaná díky cukrárně která tvoří velkou část budovy. Uvnitř je klid takže ideální místo když chcete na chvíli vypnout.


Naposledy upravil Tategami Raizou dne Fri Jan 10, 2014 10:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 9:25 pm

Byla jsem tu za celou dobu co tu pobývám poprvé. Prohlížela jsem si místnost a hned co k nám přišla obsluha požádala jsem je o diskrétnost a místo, kde nebudeme rušeni a budu ho mít celou dobu na očích. POkynul nám dozadu a hned se nás zeptal co si dáme.
"Já si dám Tchai a vy můj pane?" ušklíbnu se uličnicky
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 10:37 pm

Došli jsme do čajovny a musel jsem přiznat, byť se mi to příčilo jako stříbro vlkodlakovi, vypadalo to tu líp než v hospodě. Všechny ty serepetičky vázy a drahý poháry to mělo něco do sebe.
"No... čaj zní dobře." řeknu po chvíli. Znělo to strašně. Takovej Tatranskej čaj to mělo v sobě zvuk a sílu. Pití hodný chlapa. Začíná se z tebe stávat Anglán... pomyslel si můj vnitřní hlas ale na venek jsem se jen přihlouple přiculoval.
Při poznámce můj pane jsem se ohlídl kolem. Znělo to jak ze středověku a chvíli jsem se bál aby mě neměli za otrokáře.
"Hele.. řekli jsme si že na veřejnosti mi budeš tykat. Nemám rád když lidi ví kdo jsem. Přitahuje to pozronost." řekl jsem a nervózně jsem se rozhlédl kolem. Číšník už měl ten výraz podezdření a určitě za chvíli půjde do ...kuchyně nebo co já vím jak se tomu v čajovně říkalo, a začne drbat a za chvíli tu máme celej personál.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 10:44 pm

"pokud vím tak jsem slíbila že na veřejnosti Vám budu vykat." naklonila jsem se k němu a pošeptala aby neměl námitky, že to říkám nahlas sedla jsem si do nadýchaných polštářů a čekala na naši objednávku. Opřela jsem se o stěnu a na chvíli zavřela oči. Připadalo mi to úplně to samé jako ta osudná noc doma. Tak jsem raději znovu oči otevřela a začala myslet na něco jinýho než na to co se stalo.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 10:56 pm

Tváře mi trošku zčervenali když se ke mně naklonila. Amekage ne Amekage byl jsem přeci jenom chlap. Stejně jako ona se naklonila ke mě oplatil jsem jí stejný pohyb. Naklonil jsem se k jejímu uchu a pošeptal.
"Ale teď nejsem ve službě." řeknu a stejně jako ona si pohovím v oněch měkkých polštářích. Sakra... začíná se mi tu líbit. pomyslím si při pohledu na polštáře a hlavně při vzpomínce na tvrdé barové židle, cigaretový smrad a nadávky všude kolem. Jo ... tohle byla jiná liga. Přišla čísnice, což naznačovalo že moje domněnky byli pravdivé, a donesla čaj. Poděkoval jsem jí a pak se vrátil k Reině.
"Tam na vrchu. V kanceláři. Když mám na sobě ten mundůr jsem Amekage. V tu chvíli jsi moje podřízená. Tady v kavárně když mám na sobě tričko s nápisem Motorhead jsme si rovni. Žádná ochranka a Amekage. Jen Reina a Raizou." řeknu s úsměvem a napiju se Čaje. Sakra! To je zatraceně dobrej čaj. pomyslím si v duchu ale nahlas to neřeknu. Nesedělo to ke mě už když jsem to řekl v duchu. Nahlas by to znělo zatraceně směšně.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 11:06 pm

Když mi zašeptal do ucha, že není ve službě, tak jsem si to omylem vzala jako dvojsmysl a zčervenala jsem a zakryla to slovy a pohledem na svůj čaj.
"Dobrá." vzala jsem i svůj hrnek a napila se té skvělé tekutiny.
"Jsem tu poprvé za tu dobu co jsem tady. Miluju čajovny, ve Sněžné byla na každém rohu jedna a vždycky něčím specifická." usmála jsem se a podívala se na něj.
"To je lepší jako alkohol co?" drcla jsem do něj
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 11:19 pm

Usmál jsem se nad tím jak se začervenala. Slušelo jí to mnohem víc když se bavila. Zasloužila si to.
"Sníh jsem nikdy neměl rád." řeknu při narážce na sněžnou.
"Je těžkej a studenej. Musíš se ním brodit a dostane se všude. Za to takovej déšť. To je dar života. Bez něj by rostliny chřadly půda vyschla a časem by nebylo nic než poušť." z tohohle by každý poznal že Ame miluju kvůli mnoha věcem. Déšť byl jednou z nich. Miloval jsem každou její část. Hlavně její dívky. Někdo říkal že dokud bude v Ame pršet je v bezpečí vesnice. Možná na tom něco bylo. Když umřel první déšť přestal na dva dny.
"Má to něco do sebe." připustil jsem a víc ze mě na tohle téma nevypáčila ani stádem volů
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 11:23 pm

"To jediné se mi na AMe zrovna nelíbí, ten déšť, kdo se pak má česat s těma vlnama, hm? A mí motýlci..." z pod rukávu vyletěl jeden fialový motýl zatřepotal křidélky a sedl si mi na ukazováček,který jsem mu nastavila, "...nemohou volně létat, ale pravda něco to do sebe má." pousmála jsem se a zadívala se na něj. Bylo divné ho vidět v civilu.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 11:44 pm

"Nemyslím si že sníh by jim to v tomhle ohledu nějak ulehčoval." řeknu s úsměvem a opět se napiju čaje.
Pronikavý pohled z její strany mě "skenoval" od hlavy až k patě. Člověk by neřekl jak nepříjemné pro člověka na kterého na každém kroku civělo na deset párů očí bude pozornost nepříjemná. I když se teda jednalo o ne jen tak ledajaké oči.
"No i když je to tu hrozně hezký a tak postrádá to jednu zásadní věc." řeknu a zamyslím se. Postrádalo to tunu věcí avšak jedno tu chybělo nejvíc.
"Hudbu. Je tu moc ticho." řeknu. Opravdu zde chyběl nějaký ten gramofon nebo cokoliv. Klidně i nějaký ty klasický vypalováky mě to bylo fuk hlavně něco na nalazení atmosféry. Přeci jen být Amekagem má i své světlé stránky. pomyslím si a zajdu k číšníkovi po krátké domluvě sem se opět vrátil za doprovodu gramofonu který hrál pro mě neznámou píseň jak v tom byly houslí tak jsem se nechytal.
"Hned je zde lepší atmosféra no ne?"
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 11:51 pm

Nejdřív jsem překvapeně zamrkala kam jako beze mě jde, ale když se vrátil za doprovodu s hudbou tak jsem se zase uklidnila. Hudba byla víc než příjemná, nevím kdy jsem se naposledy takhle uklidnila. Hlavně nikdy jsem netančila s někým. CHtěla jsem to zkusit.
"Když už jsme tu tedy neformálně..." odmlčela jsem se. "Zatančíme si?" podívala jsem se na něj s prosbou v očích. "Jen na chvíli."
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 11:58 pm

Její přání mě teda upřímně zaskočilo. To ti patří že sis nepustil Guns n Roses. pronesl hlásek v mé hlavě.
Tancovat? Naposledy jsem tancoval .... kdy jsem to naposledy tancoval? Samozřejmě že jsem to uměl. Kdysi se na to daly holky docela úspěšně balit ovšem s věkem přicházeli povinnosti a s povinnostmi odcházela zábava. Tanec si rád připomenu.
"Bude mi potěšením." řeknu vstanu ze židle a přijdu blíže k její kde jí nabídnu ruku formálně se ukloním, nasadím vážnou tvář a vyzvu tradičním.
"Smím prosit slečno?" poté mi však zacukají koutky a řeknu.
"No co. I když se to ze mě alkohol snažil vymlátit dobré vychování tam ještě někde je. Hluboko uvnitř." řeknu s úsměvem a s rukou stále čekající na partnerku.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:01 am

Přijmu jeho pozvání a chytím se jeho ruky. Jednou mě učila kdysi matka tančit, ale nikdy jsem to ještě neaplikovala v praxi, před ním mi bylo jedno jestli se ztrapním. POložila jsem si jednu ruku na jeho rameno a druhou jsem stále nechávala v jeho dlani a zaposlouchala se do té písně. Bylo to zvláštní a divné tancovat v čajovně a s Amekagem. Ale zase na druhou stranu docela komické. Nic jsem neříkala jen přemýšlela jaké by to bylo asi tančit s otcem.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:14 am

Bylo vidět že tančila buď málo a nebo vůbec ovšem to nebyl problém. Stačilo abych ji vedl. Nebylo by to poprvé. Tančit jsem uměl docela dobře. Přeci jen opakování dělá mistra a v dávných dobách jsem ze sebe nějaké ty kroky dostal. V tichosti jsem uchopil její ruku, něžně ale důrazně, a druhou ji uchopil kolem pasu. Nějak jsem to s kroky nepřeháněl. Přeci jen v čajovně neměli mnoho místa. Po pár minutách (nebo snad po několika desítkách minut? Čas šel nějak mimo mě) jsem naznal že tance již bylo dost. Ruka která byla kolem pasu tedy povolila něžné sevření. Pravačkou jsem jí vyzvedl tak jsem ji i odvedl zpět na místo a posadil se naproti ní.
"No kdo by řekl že budu někdy tancovat v čajovně. Když si člověk řekne že už zažil všechno život mu naservíruje další porci." řeknu s úsměvem a napiji se čaje.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:20 am

Upřímně jsem se usmála.
"To byl můj první tanec v životě." prohodila jsem jakoby nic a napila se svého čaje.
"Otce tyhle věci nezajímaly a matka mě naučila jen něco málo. NIkdy nebyla příležitost." ztišila jsem hlas a pak si dala vlasy přes rameno na jednu stranu a vypadlý pramen jsem si strčila za ucho na druhé straně.
"Stejně nechápu proč zrovna mě přidělili k tobě." pronesla jsem ironicky na odlehčení tématu
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:28 am

"Na první tanec teda klobouk dóle. Pomatuju si že první partnerce jsem šlápnul na šaty což jí zanechalo jaksi na lehko." řeknu s úsměvem při vzpomínce na onu událost a při narážce na otce jen kývnu. Přeci jen já jsem měl rodinu v tomhle ohledu snad ještě horší.
"Však víš jak to je. Opačný póly magnetů se přitahuj nebo pokud to chceš jinak každý Ying potřebuje svůj Yang. Navíc požadavek že musí bejt přitažlivá jim pravděpodobně hodně zúžil výběr." řeknu a zasměju se nad tím že tenhle požadavek pro ty impotentní strejdy z rady musel bejt asi tučný sousto. Tentokrát ale vybrali dobře. Hudba se najednou změnila na něco co vypadal jako muzika z 80tých let takže to bylo přeci jen něco bližšího. Pop sice nebyl můj šálek kávy ale k čajovně se to asi hodilo víc.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:33 am

"Takže jsem podle tebe přitažlivá?" nahodila jsem laškovný tón řeči. Pravda v ANBU se asi moc ženských nenachází a kor ne tady v Ame, žádná by nevydržela ten nápor vlhka kvůli vlasům a pokožce. Divím se, že já jo, i když já to tu držím jen kvůli němu.
"Seš pro ně velký sousto, výš to? A já tě dostala za trest." ušklíbnu se
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:42 am

"Jistě." řeknu prostě s úsměvem sobě vlastním. Při poznámce o radě jsem jen mávnul rukou a dodal.
"No víš máme se navzájem strašně rádi. Naneštěstí pro mě sem slíbil "dědovi" že k ním budu hodnej a neneštěstí pro ně jsem nikdy nebyl dobrej v dodržování slibů. Za trest?" řeknu s úsměvem a odmlčím se. Podívam se směrem po čajovně a znova se vrátím k hovoru.
Sedíš si tu s Amekagem v luxusní čajovně kde je teplo a sucho. Tancuješ si a popíjíš čaj. Tvoji kolegové jsou tam teď někde venku. Promočení až na kůži ve vlhkém prostředí plné lidí co jim jdou po krku. Myslím že jsi nakonec nedopadla tak špatně. řeknu s mrknutím oka. Poté se hlouběji zaposlouchám do písničky a na chvíli vypnu.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:46 am

"To možná ne, ale dneska ráno to byl přímo trest jak dělaný za to že jsem si dovolila vzít si na pár dní dovolenou." A dodělat rodinné záležitosti. pomyslím si. Snad někoho nenapadne hledat mě tady. Všimla jsem si jak Amekage chvíli nereaguje a tak jsem se opřela o stěnu a zavřela oči. Vlastně má pravdu, tohle je lepší než někde venku v tom dešti pobíhat. Není to tak špatné, usmála jsem se a také se zaposlouchala. Měla jsem tendenci dokonce i usnout, ale to jsem si nemohla dovolit.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 2:04 pm

„A mnoho ďalších niekde vonku umiera za svoju vlasť, zo sebeckých rozkazov Kágov..“
Čajovna Rinnegan
Dážď nad Amekagure sa zmenil a pocítil to aj samotný Amekáge. Akoby niečo chladné privialo zo severu, niečo čo poháňalo pravé búrkové mraky, tie teraz zatieňovali Dažďovú úplne. Niečo podivné vyselo vo vzduchu ale žiade narušenie cez dážď nezaznamenal. Avšak napriek tomu pocítil prudkú bolesť v hlave a hrudi, než sa Reine a aj Amekágemu v tme objavili podivné oči, s fialovým kruhovým vzorom. Hlas ktorý započuli znel chladne ako dážď ktorý pri dotyku s pokožkou mrazil. Tak isto zneli nepriateľové slová ktoré započuli obaja účastníci príbehu, ktorému ani z časti nemohli porozumieť. Po tomto prudkom momente všetko stíchlo, atmosféra ešte viac zhustla a všetko sa vytratilo. Než..

„Povedzte Amekáge, je podľa vás mier dosiahnuteľný?“

Neočakávaný hlas sa ozval priamo za Amekágem, a keď sa otočil, postava nijako nezareagovala. Stála tam v pozore, vysoká a hrdo stojaca, so zakrytou tvárou v čiernej kapucni a rovnakej farby mala aj plášť. Plášť s červenými mrakmi, plášť ktorý kedysi označoval Akatsuki, ale nebolo tomu tak. Tento plášť patril Amegakure, tento plášť patril do dažďovej a oči najvyššej veže Ame sa práve navrátili do rodnej zeme. Postava nijako neútočila, ruky mala spustené pri tele a čakala na odpoveď od Amekágeho, ak sa mu vôbec nejakej dostane. Svoj cieľ už mal vybratý a pevne bol rozhodnutý ho za akýchkoľvek podmienok získať. Plášť Amegakure, ich ochrana a ich bariéra ale nezaznamenala žiaden vstup do tejto oblasti, naskytla sa otázka ako dokázal ňou prejsť. Bol snaď jeden z mála ktorý vedeli ako dážď vyblokovať, ale ako to bolo možné?
Theme:
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 2:34 pm

Reagovala jsem téměř okamžitě, hned potom co se vytratil ten divný pocit jsem si okamžitě stoupla před Amekage spolu semnou i dalších pět Rein, které jsem stihla vytvoři a ty ho obklíčily a utvořily kruh, kde stál Amekage. TO se mi snad jen zdá, zrovna tady. Ohlížela jsem se všude a preventivně jsem začala na Raizovi tvořit krystalické brnění.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 3:10 pm

I když ten cápek byl očivdně znalej v technikách ame byla to pravděpodobně delší doba co sem zavítal. Podíval jsem se přes rameno kde jsem ho uviděl.Byli mě jasný dvě věci. Zabít mě nechtěl. Kdyby to chtěl udělat mohl se o to postarat při vstupu. Nebyl tu tedy z důvodu válečného aktu takže nebyl důvod proč ho ohrožovat. Třeba má co si říct. Rukou jsem naznačil Reině pohov a jemu rukou nebídl židli. Nebyl důvod aby zde stál jako nějaký pánko. Druhá věc která mě byla jasná že věděl o historii Ame zhruba stejně jako já. Zajímalo mě jestli mě chtěl plášťěm vyprovokovat nebo něco naznačit.
Napiju se čaje a připravím se na odpověď.
"Míru v současném světě dosáhnout nejde. Historie nám ukázala že pokusy selhali a to z jediného důvodu. Svět se změnil ale lidé v něm zůstali stejní. Nevěří si. Jsou sobečtí a chtějí jen to co vyhovuje jim. Dokud se tohle nezmění mír nebude." řeknu prostě.
"No nevědomky jste mě postavil do nevýhodné pozice. Vy o mě asi víte první poslední zatím co já nevím nic. S kým mám tedy tu čest?"
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 3:38 pm

„Ja som Boh, ktorý zmení svet a prinesie mier..“

Slová ktoré v túto chvíľu vypustil z úst museli zamraziť aj toho najchladnejšieho človeka. Už to bolo dávno čo sa niekto dokázal takto označiť, a akým paradoxom bolo miesto kde sa takto označil. Prvý krát tomu bolo práve v tejto dedine. Kedy sa Nagato označil za most mieru než svoju myšlienku nezničil vierou v tak blbú vec, akou bola viera v Naruta Uzumakiho. Vtedy si maskovaný muž zložil konečne kapucňu, preukazujúc podivné červené vlasy klanu Uzumaki, ukazujúc tvár ktorú pokrívaly rôzne piercingy, presne na spôsob aký kedy používala Deva pri napadnutí Konohy v minulosti a následne odhalila to čoho sa ľudstvo najviac obávalo. Rinnegan.

„Amekage, patríte k ľuďom ktorým Amegakure verí. Pôjdu za vami, až do konca. Ako ste si isto mohli všimnúť, nosím plášť preukazujúci príslušnosť k tejto dedine. Prišiel som zatiaľ v mieri s ponukou..“

Prehovoril po chvíli, nereagujúc a totálne ignorujúc jeho pozvanie si sadnúť ku stolu. Taktiež očami na malý okamih neuveriteľne rýchlo prebehol po kryštalických klonoch od Reiny, kým na tvári nepreukázal aspoň jednu emóciu, a tk na krátky čas, jemný úsmev. Nebol to ale úsmev pri ktorom by vás zahriali pri srdci ale naopak, chlad ktorý vydával a plány aké sa mu museli odohrať v hlave dokonale prirážali k zemi kohokoľvek kto nemal moc sa mu postaviť. V tomto momente nemal šancu podľa všetkého ani samotný Káge tejto dediny a Reina Kana, z klanu presláveného práve svojou schopnosťou manipulovať kryštálom.

„Mier ktorý sa každý v minulosti snažil dosiahnuť, nevyšiel. Svet sa nemení len tak, musí zažiť istú katastrofu aby sa z nej mohli poučiť. Raz tu taký bol, kým neprišiel istý Naruto Uzumaki a nezmenil jeho plány. Svet bez vojen, bez napätia a nejakých sporov, svet kde je každý víťazom, svet plný lásky a porozumenia.. Pridajte sa k nám, a stvoríme pre vás takýto svet...“

Pri dopovedaní poslednej vety prudko otvoril oči a znova ukázal najmocnejšie Doujutsu aké mohlo existovať. Pekelné oči plne si veriac sledovali oči Tategami Raiza, uisťujúc ho o plnej podpore z našej strany a práve aj možností aké sme mali aby sme tohto snu mohli dostiahnuť. Prišiel sem práve kvôli Shotonu, ale pri prelietavaní nad Amegakure sa mu vrátili spomienky z minulosti. Nikto nevedel že práve on pochádzal z tejto dediny tak ako polovica jeho sfér. Patril pod správu dažďovej, a keby ju dokázal využiť ako svoj úkryt, svet Shinobi by sa nikdy poriadne nedozvedel kto do nich udrel ako kladivo do nákovy.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 3:58 pm

Rinnengan to bylo teda něco. Pravděpodobně bych se zapotil kdybych teď proti němu bojoval ovšem nabídku jsem přijmout nehodlal. Chlápek který o sobě tvrdil že je bůh a že svět změní a přinese mu mír to už jsme tu jednou měli. Schodou okolností měl Rinnengan taky a taktéž, zajisté schodou okolností, nosil stejný plášť hovořil stejné věci a pravděpodobně patřil i do stejného klanu.
"Jak říkáš přišel si s nabídkou. Nábídku kterou by na mém místě málo lidí odmítlo. Ovšem já jsem jedním z toho mála. Neber si to osobně ale přišel si pozdě." řeknu při vzpomínce na smlouvu s Uzu. Rozhodně jsem nepotřeboval rozeštvat si celou vesnici jen kvůli jednomu chlápkovi byť se jednalo o někoho jeho kalibru. Chtěl mě jen využít zatímco Uzukage chtěl pravé spojenectví. Kunai se značkou hirashinu mě začal hřát v kapsy a přemýšlel jsem zda by bylo rozumné ho taky zapojit. Zatím ne.
"Pokud to bude všechno támhle jsou dveře."
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 4:05 pm

I když mi řekl, abych povolila za nic na světě jsem to neudělala klony se ještě více semkly k sobě, tak aby Raizou na toho chlápka viděl. Neušlo mi, že bez těch cvočků by byl i pohledný, ale to šlo stranou. Moje všímavost mě mohla tentokrát zradit, ale ani ten úlisný úsměv mi neutekl. Vzpomněla jsem si jak se přesně tvářil můj bratr, když podepisoval smlouvu o převzetí majetku našeho klanu, a pak notáře zabil. Zamračila jsem se ještě víc. Nechápala jsem o co mu jde, ale když Amekage odmítl nastražila jsem veškeré své smysly.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 5:14 pm

„Ľudia si vás zvolili, lebo vám veria. Nemali by ste ich veri sklamať..“

Prehovoril znova rovnakým tónom. O Raizovi počul toho naozaj veľa a bolo mu jasné že jeho skalopevnú vôľu nikdy nezlomí. Avšak tentoraz proti sebe nemal zhovievavého súpera. Predovšetkým mal proti sebe súpera, ktorý bol schopný aj pre malý náznak zrady jeho viery zabiť nevinných. Predovšetkým, pre väčšie dobro! Chladnosť jeho hlasu prestávala mať až taký účinok na okolité teplo a aj samotné mraky ktoré sem privial sever začali ustupovať ďalej. Avšak tento krát pocítil Raizou a samotná Kana podivné tyky v žalúdkoch v momente keď pri jedinom žmurknutí oka sa všetky klony rozprskli na milióny kúskov kryštálu.

„Kto nie je s nami, je proti nám. Mier ktorý má nastať, nezastavíš.. V tom prípade sa musíš zmeniť aj ty Amekáge. A poznať bolesť ktorá mi otvorila oči..“

Telo muža sa zdvihlo zo zeme, vznášalo sa pár centimetrov nad zemou a ruky si spojil do dlaní. Zdalo sa na okamih akoby sa modlil ale sila čakry ktorá sa mu hromadila v ruke nešla porovnať so žiadnou silou, s akou sa mohol doteraz stretnúť. Avšak muž ďalej nič nerobil, akoby im dával poslednú šancu na voľbu. Poslednú šancu vzdať sa mu. Pridať sa na jeho stranu a pripraviť tento svet na mier. Očami však nespúšťal z dohľadu Reinu Kanu. Prišiel si po Shoton, a keďže to neprijal, jeho silu si musel skontrolovať sám.

„Reina Kana.. 7 rokov v kobke ti zastrelo zrak, práve ty by si mala chápať, že tomuto svetu už nie je možné pomôcť cestou, akú si volili ľudia doteraz..“

Prehovoril v náznakoch a práve ona mohla pochopiť o čo sa jednalo. Existoval ešte niekto, človek, ak sa medzi nich s týmito očami mohol ešte počítať, kto dobre vedel o jej minulosti, kto dobre vedel ako správne voliť slová a vedel presne čo sa udialo tej noci, kedy zabila Takera a vyvraždila svoju rodinu náhodným jedom. Jedno bolo jasné, tento človek nemal nad ničím zľutovanie, bol ako nezastaviteľný stroj s obrovskou mocou, pripravený zničiť všetko čo sa mu postaví do cesty. A možno vďaka tomu bol ochotný rozpútať bitku aby Reina pochopila, čo sa deje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čajovna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čajovna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: