New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Čajovna

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 9:13 pm

First topic message reminder :

Čajovna - Stránka 2 Tearoom_a_by_cds_618-d6e48g5

Čajovna která je jedna z mála v Ame a proto že jich má Ame tak málo tak je taková směska všeho co potřebuje člověk když má chuť zarelaxovat. Je také velmi navštěvovaná díky cukrárně která tvoří velkou část budovy. Uvnitř je klid takže ideální místo když chcete na chvíli vypnout.


Naposledy upravil Tategami Raizou dne Fri Jan 10, 2014 10:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 5:38 pm

Zakryla jsem si obličej před návalem střepů. To mě nepřekvapilo, co udělal s tak silnými řečmi. Co mě ale doslova srazilo na kolena, bylo co následovalo hned potom. Vytasil s mou největší fóbií. Polil mě strach a horkost. Dívala jsem se mu do očí s opovržením, v tu chvíli jsem začala uvažovat, co na to řekne Amekage, budu muset asi opustit vesnici. Při té myšlence mi píchlo u srdce. Kousek jsem od Amekageho ustoupila, přece nebude chtít být chráněn vrahem.
"Názory se mění!" prohodila jsem chladně
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 7:56 pm

Lidé okolo už začalo bejt jasný že tady k něčemu dojde a proto vzali nohy na ramena. Poté jsem se věnoval tomu cápkovi. Bylo mi jedno kdo nebo co je a co má společnýho s Reinou. Tohle byla moje vesnice a v mé vesnici mám pořád ještě váhu já.
Otočil jsem se k Reině. Její pohyb jsem zaregistroval a s úsměvem jsem zakroutil hlavou.
"Kdepak, vrať se tam kam patříš. " bylo mi jedno co udělala v minulosti. Pokud to nechtěla říct měla k tomu důvod. Pukud chceš mít pěknou budoucnost tak neřeš minulost. V mnoha ohledech jsem s tím musel souhlasit. Oči se věnovali teď už jen našemu hostovi.
Stejně jako on jsem spojil ruce a soustředil chakru. Mraky které se zde začali objevovat byli nabité elektřinou schopnou roztrhnout člověka vejpůl. Další mrak se objevil pod mýma nohama a což mě taktéž dovolilo si poletovat.
"Je tohle opravdu nutné?" zeptal jsem se a rukama ukázal kolem. Nebál jsem se. Mnoho lidí by teď padlo na kolena a prosilo o život. Já ne. Pokud by se něco stalo byl jsem rozhodnutý ho vzít sebou.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 8:25 pm

„Mier je nutný dosiahnuť za akýchkoľvek obetí, nech už sú to aj nevinný obyvatelia tejto dediny..“

Prehovoril keď v tom momente vypustil guličku zo svojej ruky, tá naplnená čakrou ktorá sa dala prirovnať ohromnej Bijju Dame pomaly zamierila k slnku, hľadala ho a dokonca prerazila mraky ktoré pod nátlakom sily v podnebí a sily akú mal samotný Ittai v tele, prerazil všetky mraky a dokonale vynegoval jeho techniku. Áno, taká mocná technika to bola, ktorá dokázala úplne pohliť jeho techniku. Chibaku Tensei ktorá dokázala vytvoriť mesiac, tak silná, keďže Ittai vôbec nebol na konci zo silami ale práve naopak, bol ich plný, oproti nemu bola Nagatova technika len hlúpa gulička na hranie. V tento okamih bolo každému jasné že sa niečo deje.

„Amegakure patrí vďaka, nikdy by som si ju nedovolil zničiť. Avšak vo svete v ktorom žijeme nenájdeš odpustenie. Ponúkam ti svet kde nájdeš voľnosť.. Ponúkam ti svet kde tvoja minulosť nebude existovať a konečne nájdeš pokoj. Bude to svet bez sporov, násilia a bez nutnosti robiť vecí aké si robila. Už nikdy viac..“

Prehovoril znova, sila jeho hlasu bola znásobená múdrosťou a pevnosť preukazovala ako vážne tieto slová myslí. Bolo jasné že nemienil útočiť. Pričom jej hľadel do očí, sledoval ich a snažil sa v nich nájsť tú temnotu aby jej ukázal ešte väčšiu bolesť a temnotu, a následne jej ukázal aký je tento svet zničený a bez nádeje, a hneď aj fiktívnu minulosť ktorú chcel previesť do reality za pomoci plánu ktorý vytvoril. Prišiel som hlavne kvôli Reine, jej minulosti, jej povahe a hlavne schopnosti a jej obrovskej moci ktorá by aj jemu mohla poriadne zatopiť pod prdelou. Ruku predložil vpred, hľadel jej do očí a čakal čo odpovie.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 8:43 pm

Otevřela jsem pusu, že něco řeknu, ale nic z ní nevyšlo. Civěla jsem na něj. Roky se snažím potlačit tu chuť zabíjet, maskovat černý krystal, aby se nemísil s obyčejným, aby nikdo nepoznal jakou chuť mám občas někomu ublížit. A on si přijde a já to mám pustit ven? Jen tak, když jsem si teď vybudovala konečně zázemí? Těkala jsem pohledem z jeho ruky na něj a zpátky. Nesměla jsem podrazit Amekageho, potom jak se ke mě zachoval a bez ptaní mě vzal, aniž by věděl co jsem zač. Podívala jsem se s obavami na něj co on na to říká. celou dobu jsem se nehnula z místa, ale přeci jen jsem přistoupila o krok k němu.
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:10 pm

"Svet, kde nie je potrebné sa skrývať.."

Povedal posledný krát, a až v tomto okamihu očakával reakciu. Posledná veta ktorá ju mohla presvedčiť. Nevedel čo sa jej deje v hlave, vôbec nevedel o jej vernosti ale dostatočne vedel ako v organizácii môže perfektne svojimi schopnosťami pomôcť. Hlavne jej úžasná čakra. Tá čakra mohla dostatočne vydržať na vysávanie samotného Kyuubiho, preto práve ju chcel. Pre jej schopnosti a moc ktorú v sebe mala zakorenenú. Pre to čím bola, Kana, klan najmocnejší zo všetkých na svete, výjma Uchíhov a Senjuov.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:54 pm

"Chci ti říct že nevím co se stalo. Vím co se děje. Nechci tě ztratit. Jsi skvělá ochranka a vynikající společnice." řeknu s úsměvem. I když jsem cítil tu chakru a i když jsem věděl že zastavit to Jutsu mohl být problém rozhodně jsem nehodlal Reinu obětovat. Stále tu byl důvod k úsměvu. Někdo mě mohl mít za blázna, úsměv v takové situaci... vážně?, ale já jsem měl důvod k úsměvu protože jsem navzdory všemu byl šťastný. Takže jsem se stejně jako on nachystal. Obloha nad nad námi začala bouřit a moje oči se zbarvili do světle modra jako barvy blesku. Rány které se všude kolem ozývali byli na poplach. Blesky udeřili do signální věže nebo tzv. poplachové věže. Byli na poplach. Lidé věděli co to znamená a ninjové taky. Někdo tu je. Blesky byli připraveny kdykoliv udeřit na libovolný cíl který jim zadám a stejně tak to začalo vřít v kavárně. Vzduch doslova elektrizoval a napětí houstlo.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 9:59 pm

Nevěděla jsem co dělat. To co Amekage řekl, bylo víc než úžasné nikdo mi nikdy tohle neřekl. Cítila jsem se provinile, na jednu stranu jsem vnitřně toužila jít s ním a na druhou stranu jsem nechtěla odejít od pohodového života a od povinnostech. Podívala jsem se na Amekageho omluvně a zaostřila jsem zrak na toho týpka.
"Půjdu s tebou, ale tu věc z oblohy odstraníš." promluvila jsem rázně a nejen z oblohy ale i mě z očí sršely blesky
Návrat nahoru Goto down
Ittai

Ittai


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 16. 12. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:45 pm

Gulička ktorá nad oblohou riadila nezmizla, nepadla k zemi kde sa rozplynula v tisíckach kvapkách ktoré sa ozývali rozčerenou oblohou odkial sa ozývali obrovské výbuchy a bilo sa na poplach. Ostala ako poistka. Tým že som ešte nestpustil techniku som im zachránil život ale naneštastie pre nich som mal vždy dostatočné množstvo schopností aby som v jednej chvíli zniči celú túto dedinu. V tento moment som ale chytil Reinu do ruky, a okamžite sa zdvihol aj s ňou do vzduchu odkiaľ som sa chcel práve s ňou premiestniť odtiaľ preč. Ak sa ma pokúsia zastaviť, stane sa to čo najmenej očakávajú a to práve zničenie ich dediny mojou technikou.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:54 pm

"Co?...Ne hej hej, pusť mě!" jeho rychlá reakce mě dost překvapila a já nestačila včas reagovat. Ale svůj ortel jsem si evidentně podepsala sama. Nestačila jsem se ani rozloučit, i když se mi v hlavě rodil plán. S tímhle chlápkem si budu muset promluvit. Málem mi ukápla i slza a se strachem se podívala na Raizoua. Ale kývla jsem na něj a upustila jsem z dlaně malý krystal. Doufala jsem, že si toho ten týpek nevšiml, mělo to být na památku a doufejme že i gesto návratu.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 12:47 am

"Naviděnou." řekl jsem jí a věnoval jí smutný úsměv.Její rozhodnutí mě zaskočilo. Ovšem neměl jsem v plánu ji na místě zabít jako nukenina. Tak by to udělal každý jiný kage. Neměl jsem v plánu ji ani za nukenina prohlásit. Tak hodná duše jsem byl.
Mohl jsem tu jeho techniku roztrhnout vedví. Mohl jsem toho bastarda odrpásknout při první přiležitosti co se ukázal ale neudělal jsem to. Věděl jsem že rozhodnutí byla správná ale výsledek?
Puf a byla pryč. Byla to patová situace a moje výhra by byla malá v porovnání s jeho. Když už odešli pryč byla kolem mě jednotka anbu té sem řekl co a jak ať zvýší kontroly u vesnic a prohlásí Reinu Kanu za nezvěstnou. Kapitán Anbu kývl a tak učinil. Dalšímu jsem Poté jsem se vrátil do Čajovny kde sem na stole nechal tučný honorář který by mohl stačit podniku na několik měsíců živoření a tam sem uviděl ten krystal. Vypadal obyčejně ale aspoň nějakou vzpomínku. S povzdechem z mraku který zde poletoval vyšlehla jehla ve tvaru blesku která prostřelila krystal skrz na skrz takže v něm byla díra přímo na provázek. Uvázal jsem si krystal kolem krku. Nevěděl jsem jak se mám cítit. Naštvaně? Zrazeně? Smutně? To se těžko dalo říct. Ruka sjela ke kapsy a nahmatala Hirashin kunai. Byl čas. pomyslel jsem si. Kunai se proletěl vzduchem a zapíchl se do blízkého trámu. Sedl jsem si na stoličku a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 4:50 pm

Po neobjasnenom presune z lesa pri Uzu, kde som Mogena nechal samého, čo možno nebolo múdre ale naopak som mu dôveroval, som sa objavil priamo pri kunai-i, ktorý iba pred krátkym momentom Amekage hodil do trámu. Čakal ledva niekoľko sekúnd a už som sa objavil rovno pred ním. Očakával som, že sa síce budem nachádzať inde, ale keď už som si všimol, že sme niekde v podniku či kde, začal som sa obzerať. Trochu to tu pripomínalo slušnú reštiku... po bitke. Chvíľu som sa mlčky ešte obzeral, až som nakoniec zastavil pohľadom na Amekagovi. Bez výrazu som sa na neho ostal dívať a čakať na vysvetlenie, prečo ma ohlásil. Sám som zároveň teraz nič nepovedal, vlastne ani nejako nepozdravil. Možno to nebolo nutné od tejto situácie, ktorá mne síce bola neznáma, ale tak už teraz som mal zvláštny pocit, že tu niečo asi nebude v pohode. Okrem toho, Amekage by ma asi ťažko len tak pozval teraz a takto na čaj.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 6:37 pm

"Máme problém." řeknu prostě bez sebemenší známky úsměvu. Pokud na něco, tak na úsměv jsem opravdu náladu neměl. Bez nějaké delší prodlevy jsem mu odcitoval co se stalo. Jak přišel borec s Rinnenganem a "unesl" moji ochranku. Odcitoval jsem mu veškeré slovo které někdo pronesl a řekl jsem mu každý pohyb co se stal. Nakonec jsem dodal.
"...a pak jsem poslal pro vás. Možná si říkáte že s tím nic dočinění nemáte ale mohl by jste mít nějaké informace. Byl pravděpodobně z klanu Uzumaki." řeknu i když jsem o tom pochyboval. I kdyby byl z Uzu smazal by po sobě jakoukoliv stopu a zabil kohokoliv kdo s ním měl jen dočinění. Alespoň tak bych to udělal já na jeho místě.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 7:27 pm

Pozorne som si vypočul Amekageho. Už len to, že sa tváril úplne inak než keď som ho stretol po prvýkrát mi naznačovalo, že sa niečo vážne muselo stať. A aj stalo, aspoň podľa toho, čo mi vyrozprával, a to dosť podrobne. Podľa jeho slov sme tu mali ďalšieho Peina... respektíve Nagata.
"Všetky informácie o nepriateľoch Uzushiogakure ste dostali. Alebo aspoň minimálne Váš zástupca. Ak už o tom neviete, mali by ste aspoň vedieť to, že o tomto prípade Uzushiogakure nemá žiadne informácie. Až doteraz." Zľahka som sa zamračil a jednu ruku som si zastrčil do vrecka, zároveň čo som spravil krok od trámu, z ktorého som tiež druhou rukou vytrhol ten kunai, čo ho Amekage dostal. Iba som si ho ponechal v ruke a po pár krokoch som zastavil pred Amekagom. Iba som naň mlčky uprel zrak, pretože som k tomu zatiaľ nemal čo viac povedať. Či skôr som nevedel, toto síce mohla byť záležitosť iba Amegakure, ale zároveň nemusela. Preto som zatiaľ iba nad tým uvažoval a nič viac nevravel.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 7:44 pm

"Jak jsem si myslel." řeknu nahlas. Ani oni o něm neměli žádné info. Takže i když byl s největší pravděpodobností z Uzu nebo minimálně jeho předkové jsou z Uzu neměli o něm nic a vyštrachat něco o jeho rodině by bylo jako hledat jehlu v kupce sena.
"Každopádně přejdeme k věci. Potřebuju od tebe laskavost. Reina Kana. Moje ochranka. Teda teď už bývalá ochranka. Území Uzu je velké a je nedaleko od našeho. Proto bych chtěl aby jsi po ní rozhlásil pátrání. Pošlu ti veškerý údaje který budeš o ní potřebovat. Podle toho jak mluvil chce "Přinést světu mír" a "Kdo není s ním je proti němu" takže pochybuju že se bude zajímat jen o Ame." řeknu. Hlavou mi lítali různé myšlenky které byli více osobní než "pracovní". Každopádně další chlápek s Rinnenganem na scéně je vždycky problém. Obzvášť když je na špatný straně barikády. Viděl jsem postoj jak k tomu stavěl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čajovna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čajovna   Čajovna - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čajovna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: