New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelária Uzukageho

Goto down 
+7
Mayu Inuzuka
Milli Senju
Isshin Nara
Yuna Kurama
Milli Yuki
Yuu
Raiken
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 7:39 pm

First topic message reminder :

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 SQart_open_358x185px
• Kancelária je luxusne zariadená, nachádza sa v najväčšej budove z celej dediny.
• Výhľad na celú dedinu si každý deň vychutnáva Uzukage, ktorý tu úraduje a pracuje.
• V kancelárii sa nachádza aj skrinka s technikami, misiami a informáciami, avšak veľká väčšina z nich sa nachádza ešte v inej miestnosti.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Nao Okumura

Nao Okumura


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 8:35 pm

Nezaťažoval som sa klopaním, dvere som bez nejakého väčšieho zaprenia vyvalil, ale naozaj potichu, následne som vošiel s Minako dovnútra. Rozhliadol som sa, mal tu nejaké malé dievča, možno bol pedofil, kto vie, budiť som ho nechcel. A ak on nechcel vojnu, musel ma prijať, za tým som si stál, keď som sa postavil proti nemu a zahľadel sa na neho, dúfajúc že to pri bráne vysvetlí.
Návrat nahoru Goto down
Minako Okumura

Minako Okumura


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 8:38 pm

Dorazila jsem hned za bráškou. Po Uzu jsem se moc neporozhlížela, sice to určitě byla krásná vesnice, ale kromě prohlídky vesnice jsme měli jiné věci na práci. Docela mě překvapilo, že tu s námi fakt nechal klona, s Naovo výbušností, tu ten klon nebude moc dlouho a Uzu bude kompletně nechráněná.
Porozhlédla jsem se po kanceláři a zívla, chtěla jsem už domů a vyřídit to tu co nejrychleji.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 11:17 pm

Klon za stolom čakal, že to vybaví druhý klon, ktorého som nechal pri bráne... zrejme nastalo chyba, keď sa tu vrútil Kusakage a bez klona. Pfééh. Založil si ruky na hrudi, trošku sa podoprel o stôl a nakoniec aj tak vstal. Bez slova prešiel k druhej strane kancelárie, vzal dve stoličky a tie položil pred stôl. Následne sa na stôl aj posadil, či skôr oprel, a pozrel sa na návštevu z Kusa.
Prosím, urobte si pohodlie. Potichu som preniesol, len tak letmo kuknúc na Milli. Zrejme ju to vtrhnutie nezobudilo, aspoň sa klon zrejme ušetril o ďalšie zvedavé otázky. Teraz sa zase ale kukol na Kusakageho, ešte doteraz som vlastne nevedel, o čo tu vôbec ide. Teda, vedel som, že niekto zabil syna feduálneho pána, a ten niekto mal čelenku Uzu. Lenže to bola hovadina, pretože ja som s tým fakt nič nemal!
Takže, v akej veci ste vlastne prišli? Už som Vám vravel, že s tou vraždou nemám nič spoločné, to Vám prisahám. Je mi ľúto, že sa niečo také stalo, a nemám ani potuchy, ako je možné, že ten vrah mal údajne čelenku Uzushiogakure. Tak či tak, okrem ospravedlnenia či vysvetlenia, ktoré sa Vám tu snažím presadiť, ma už nenapadá, prečo by ste sem mierili tú cestu. Prehovoril potichu a pokojne k návšteve, bolo vidno, že nechce spor, neželá si jeho revanie, a ešte bohvie čo ďalšie.
Návrat nahoru Goto down
Ryuzetsu

Ryuzetsu


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 10. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 12:33 am

Prechádzal som chodbou premýšľajúc: Bude tam vlastne alebo tu budem vonku čakať ach jo jak ja neznášam čakať nechápajúc sa dostal pred dvere. Zaklopal a čakal na odpoveď po pri tom ako pomaly pušťal ruku dolu vedla tela. Pochybujem že ma ešte dnes zadelý do týmu zašomral si po pri čakaní a čakal na povolenie na vstup.
Návrat nahoru Goto down
Nao Okumura

Nao Okumura


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 5:56 pm

Postavil som sa naproti Uzukágemu, priamo pred stôl nereagujúc na fakt, že sa nachádzam v cudzej dedine na pokraji vojny. Nehľadiac tiež na súčasnú situáciu kedy som Uzukágemu zničil bránu a terén pred ňou, som sa zahľadel mu priamo do očí. "Nevidíte že sa niekto snaží vyvolať vojnu medzi našimi dedinami?" Spýtal som sa s nehraným záujmom ale stále chladným výrazom, pričom ruky som dal za chrbtom do krížiku na znak ségre, aby mi držala palce, pretože som bol v tréme. "Minako, si tu Néé~chan?" Zaznela otázka v mojej hlave, nechal som si ale chladný výraz a stále pozoroval Uzukágeho.
Návrat nahoru Goto down
Minako Okumura

Minako Okumura


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 6:14 pm

Jako obvykle jsem vešla do kanceláře s ním, nikdy jsem ho nenechávala samotného, byl to můj bratr a bylo mou povinností být s ním a chránit ho. Nic jsem neříkala, tyhle diplomatické věci mě moc nebraly. Jen jsem se na Naa pousmála, zatímco jsem mu nenápadně stiskla rameno a odebrala se vedle křesla, kde Nao seděl, ke zdi, kde jsem se o ni zády opřela, meče zacinkaly, zkřížila jsem ruce na prsou a sledovala okolí.
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 19, 2013 12:59 pm

To je možné, ten incident totiž nemá s Uzu nič spoločné. Prehovoril s ľahkým povzdychom, už len pomyslieť na vojnu bolo dosť divné, nie ešte skutočne nejakej čeliť. Okrem tohto ale od klona nič viac nezaznelo, ten za dverami si bude musieť počkať, tu sa niečo riešilo. Už mu len teda hľadel do očí a čakal, čo také povie. Ešte tu bola jedna vec, ktorá bola... otázna... kto bol ten pred bránou, koho Kusakage zmlátil?
Návrat nahoru Goto down
Ryuzetsu

Ryuzetsu


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 10. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 4:17 am

Nikto neodpovedal tak som sa rozohodol ísť si trochu zacvičiť. Pohol som sa teda k trénovacim priestorom. Pomaly som išiel dolu schodmi a premýšľal. Kde je prečo tam nebol možno tam bol nič som nepočul prídem neskôr zrazu som sa ocitol von z budovi prekvapene som skonštatoval. Toto bolo rýchle zamyslel som sa až moc. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Nao Okumura

Nao Okumura


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 3:37 pm

Samozrejme by som rád podal mladému Genínovi prednosť, ale naša rada bola naozaj dôležitá. Nechcel som vojnu, musel som sa jej vyhnúť. Pre dobro dediny som bol ochotný pokľaknúť pred samotným Uzukágem. "Verím, vidím vám v očiach pravdu.. Čo to ale má znamenať, možno by bolo dobré upozorniť ostatné dediny. Niekto chce vyvolať vojnu, možno by bolo dobré vypátrať ho.. Ale prečo som tu, dlho boli vzťahy medzi nami napäté a je čas ich ukončiť. Prišiel som sem takmer neozbrojený len s jedným Jouninom na znak vieri, prajem si konečný mier.." Zaznelo v kacnelárii mojím hlasom, nakoniec soms stíchol, o krok pristúpil z rukami zopätými na prsiach, očakávajúc reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 6:01 pm

Nakonec jsem došel ke kanceláři Uzukageho kde se však stále konverzovalo. Šlo to slyšet až přes dveře tak jsem se jen opřel vedle dveří a neklepal. Počkám zkrátka tak dlouho dokud neopustí tu místnost. Najednou jsem se zde cítil mnohem lépe než na cvičišti což bylo zvláštní. Čerství vzduch jsem měl nejradši, ale někdy je lepší zalézt někam do stínu a pod přístřešek bez větříku.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 8:34 pm

Dosel jsem k budove s kanclem a podival se do nejvissiho patra. No moc se mi tam nechtelo ale techniky jinak neziskam. Nakonec jsem se vydal do kanclu.
Behem cesty do schodu se mi v hlave hnalo jedine.
Ja a tym? Smesne, neni sance nehodlam se jen tak s kazdym kamaradickovat jenom proto ze si mysli ze jsou vyjmeci. Staci mi to jak je to ted nikdo se o me nezajima a je to tak nejlepsi. tyhle myslenky se mi prohanely hlavou behem cesty po schodech.
Nakonec jsem se vyskrabal nahoru a pak si sedl na lavicku. Smerem k Ishinovi jsem toho moc nerekl nemel jsem co. Pouze jsem cekal az se dostanu na radu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Senju

Milli Senju


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 06. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeTue May 21, 2013 4:44 pm

Celou dobu jsem spokojeně spala a nevšímala si nikoho kolem mě. Najednou jsem se ale rozmrzele protáhla na gauči a pootevřela oči. Okamžitě jsem zjistila, že tu jaksi nejsem sama ale spolu s Uzukagem tu je ještě někdo. S jemně červenými tvářemi jsem se mlčky posadila a snažila dělat, že tu nejsem. Asi bych měla jít..ale slíbil mi zmrzku a je tu kočka...juj! A určitě mě našel jak spím v jeho křesle. Rozladěně jsem polkla a zabodla pohled do podlahy zatímco jsem skoro nedýchala aby si mě pokud možno nikdo nevšímal. Sem tam jsem se letmo koukla na muže který tu byl a přemýšlela odkud je.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Shinobigashiru
Yuu


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 01. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 22, 2013 6:59 pm

Nachádzal som sa vo vnútri kancelárie , keď prišli tí dvaja shinobi z inej dediny. Stál som opretý o stenu neďaleko od kageho. Tss! Zamrmlal som si. Takže vám ide o mier a na to ste zničili našu bránu. Neviem ako vám ale mne sa to nezdá moc mierumilovné. Egoisti. Povedal som potichu tak , že by to nemohli počuť. Prišiel som bližšie ku kagemu chytil ho a naklonil k nemu hlavu a pošepkal. Si si istý , že je dobrý nápad nechať ich v kancelárii , čo ak ho zas chytia nervy a zničí aj kanceláriu? Opýtal som sa a pri tom som nenápadne nechal na kagovi pečať , ktorá je potrebná na Hiraishin.
\\ Dúfam , že mi neušla pointa bol som dlho afk Very Happy //
Návrat nahoru Goto down
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 22, 2013 9:44 pm

Skôr než klon Kusakagemu odpovedal, na chvíľu prešiel pohľadom na Yuu-a, ktorý sa ku nemu sklonil. Iste, bolo možné, že tie nervy chytí a rozmláti to tu. Ale v tom prípade by na mier mohol zabudnúť, a keďže na ňom bolo jasne vidieť, že ten mier chce, určite nebude taký blbý, aby sa naštval a celé to pokazil či už sebe, alebo aj mne. Inak povedané, dôveroval som tomu, že to už prebehne v pokoji, ktorý som si želal.
Verím mu, snáď sa nemýlim. Odvetil šeptom Yuu-ovi, načo sa odklonil a trošku ospravedlňujúco sa usmial na Kusakageho.
Uzavrieť mier... v tom nevidím problém. Avšak ak ide o kontaktovanie druhých dedín... um, nechal by som to možno v tajnosti medzi tými našimi, mohla to byť jedna zo zvyšných, viete? Nadvihol trochu obočie, Yukigakure v podstate až tak nepodozrieval, predsa len, mali sme s nimi konať Chuuninske skúšky a navyše mierová dohoda nebude určite vynechaná. Ostávala len Ame, v závoji tajomstva, keďže ja som o nich v podstate nič nevedel, iba ak také základné veci o nejakých slávnych technikách, ale nič viac. Bola to pre mňa nepreštudovaná oblasť, v podstate... tak trochu všetky dediny boli pre mňa na tom rovnako... no to je fuk.
Nechám ale rozhodnutie na Vás, či to oznámite ostatným dedinám alebo nie. Napokon, určite sa niečo už len dostane aj do sveta, bez toho, aby sme to museli nejako extra oznamovať. Ale ako vravím, nechám to na Vás... S mierom súhlasím, hoci... na moment prerušil a pozrel sa oknom k bráne, ktorá na tom dobre moc nebola. Teda, ani nič extra hrozné, ale ani v poriadku ...prekusnem ten bordel pri bráne, ak to už nezopakujete. Pousmial sa na neho, načo znova stíchol, aby nechal priestor k slovu aj zvyšku prítomných... alebo len Kusakagemu.
Návrat nahoru Goto down
Ryuzetsu

Ryuzetsu


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 10. 05. 13

Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jun 06, 2013 3:28 pm

Prišiel som späť a znovu zaklopal. Čakal som na odpoveď tak som si sadol na lavičku a sedel nič nepovedal aby so náhodou počul keď ma zavolajú.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelária Uzukageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Uzukageho   Kancelária Uzukageho - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Uzukageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kancelária Uzukageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: