New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána Amegakure

Goto down 
+6
Akihiro
Shi
Reikin Shindo
Tategami Raizou
Mayu Inuzuka
Raiken
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 27, 2013 2:34 pm

First topic message reminder :

Brána Amegakure - Stránka 2 Walllscom37560
• Brána nieje extra posilnená, no hliadkuje tu zato veľa Jouninov a Anbu, ktorý vstup strážia.
• Okrem jednotiek je nielen brána ale aj celá Ame strážená dažďom, ktorý Amekagemu poskytuje prehľad o tom, kto sa nachádza v dedine, kto vstupuje atď.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue May 21, 2013 7:46 pm

Kráčal som vedľa Seiny. Dostavili sme sa pred bránu. Na tvári som nemal moc šťastný výraz.
Rozmýšľal som prevažne nad tým, prečo vlastne Amegakure no Sato zaútočila na Yuki. Zmysel to síce nedávalo, ale Amegakure mala v historií dosť zlých činov.
Ruky som si strčil do vreciek a v ústach som mal kúsok slamy.
*Nudné!
Prešlo mi hlavou a čakal som, kým sa niečo stane.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 22, 2013 2:56 pm

Stráže sa len zasmiali a jeden podišiel k ním bližšie. To je pekné čo chcete ste na území Amegakure tu si môžte hovoriť čo chcete ale nič nedostanete pokiaľ na to nemáte dokonalý dôvod takže dôvod návštevy a prečo práve Amekageho
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 23, 2013 3:01 pm

Klon
"Tak hele, neotvírej si tu na mě h*bu, řekla jsem že jsme z Yukigakure a chceme s ním mluvit, Jestli nás nepustíš poneseš následky." Poherdavě jsem se ušklíbla. "Vtipné ptát se proč jdeme zrovna za Amekagem. Za kým jiným asi jako máme jít? hm? Máte tu snad ještě někoho jiného kdo je hlava vesnice?"
Lehce jsem přimhouřila oči a chladně ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 23, 2013 5:23 pm

Po vyjadreni Seiny jsem zacinal mit velky dojem ze tohle nepujde tak jednoduse jak sem si myslel. Jelikoz Seinina povaha fakt byla vybusna coz zrovna v tehle chvily nebylo zrovna nejlepsi. Zacinal jsem mit divny pocit. Prisel jsem k Seine a rukou ji prikril pusu. Jelikoz se zacala chovat jako no Kage a ne jen Jounin.
"Omlouvam se za kolegini. Proste mame diplomatickou misi nic vic a prejeme si mluvit s Amekagem. Jelikoz je to hlava vesnice." A usmival se jak slunicko na hnoji.
A Ty se Seino krot!! Dodal jsem razne Seine.
Bylo mi jasne ze si to potom nejspise odskacu ale tak co Jelikoz jsem se fakt nehodlal jen tak divat a Cekat kdy se urve ze retezu a prokecne se sama. Byly jsme tu sice jako ochranka ale vyvolat boj hned u brany by nejspise nebylo tak dobre.
Momentalne jsem se staral o to aby se neprokecla sama jelikoz podle jeji nalady a chovani by to prislo brzy.
Tak jsem usoudil ze tohle bude nejlepsi co muzu udelat.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 23, 2013 7:05 pm

Len sa strážca pousmial a ostatný vzadu sa tajne chichotali. Je mi to jedno že je to diplomatická misiu ukážte mi papier že vás tu poslal vás káge a popremýšľam či vás pustím do vnútra vyzeráte skôr ako niekto kto bude robiť problémy.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 23, 2013 7:51 pm

Klon
"Odcházíme." Odstrčila jsem Yukiho a zlostně se mi zablesklo v očích.
"V tom případě Vám Yukigakure vyhlašuje válku za Vaší drzost a za zabití jednoho z našich členů! Potkáme se na bojišti, postarám se o to aby jste zaplatili za jeden život všichni." Jakmile jsem to dořekla v okolí se na okamžik ochladilo a chlad zmizel spolu se mnou a mým doprovodem.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 23, 2013 8:15 pm

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 23, 2013 9:08 pm

-Presun-
// Nic sa mi k tomu nechce vymyšľať Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Amegakure   Brána Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Brána Amegakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Brána Amegakure
» Hlavná brána
» Hlavná brána
» Brána Yukigakure
» Hlavná brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: