New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Yuki no mori / les

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeSat May 04, 2013 2:37 pm

Yuki no mori / les Pixiv_12

Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
NPC




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 05. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 1:01 pm

_Kirito_
Mladík, který pokousal strážnou utekl až sem do temné části lesa. Věděl, že teď to bude horší než kdyby se nechal zavřít za krádež. Hrozilo, že po něm půjde Yukikage a asi se nebude držet zpět, protože jí nyní dal záminku k tomu aby ho zabila.
"KSOO!!!" Až teď mu docházelo, že ukrást samotné Yukikage svitek byla největší blbost, kterou kdy udělal. Co si sakra myslel?! Že se na to nepřijde? Že z toho v klidu vyvázne a dál bude žít v Yukigakure?
Vylezl na jeden ze stromů a vyhlížel někoho kdo si pro něj přijde.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 1:14 pm

Klon
Dorazila jsem na kraj lesa a dala si ruce v bok.
"Tak kde je ten parchant?!"
Zavrčela jsem a koukla se na Katsura.
"Kdo ho najde dřív bude tomu druhému den sloužit...a pořádně."
Prohodila jsem a ušklíbla se, následně jsem se rozeběhla do lesa.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 2:42 pm

Doběhl jsem sem spolu s ní a chvíli ji poslouchal a pak už ji jen viděl vběhnout do lesa"Ah pořád tak spěchá" Prohodil jsem znuděně a rozeběhl jsem se za ní, šel jsem ale jinou cestou. Ona šla po zemi a já si vyskákal nahoru na strom a skákal z jednoho na druhý, byla otázka času kdy ho najdu a díky bohu to trvalo chvilku. "Ohayo !" Křikl jsem když jsem byl najednou kousek za ním "Víš že utíkat z vězení se nemá ? ..je to dost neslušné" Prohodil jsem na provokaci a připravil si do ruky svou "maličkou" sekeru.
Návrat nahoru Goto down
NPC




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 05. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:44 pm

_Kirito_
Vzduch byl najednou chladnější, Kirito se otřásl...Yukikage tu byla.
Samotná Yukikage si přišla pro něho. Nervózně polkl a složil pečeť. Zkoušet s ní bojovat je jako dráždit už tak rozzuřeného hada bosou nohou. Jenže s něčím Kirito nepočítal, nepočítal s Katsurem. Tlumeně vykřikl a seskočil ze stromu na zem.
Lekl se ho! Nezbylo nic jiného než vzít nohy na ramena a utíkat co nejrychleji dovedl.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:46 pm

Klon
Postupně jsem zpomalila a nakonec normálně šla, přece se kvůli takové nule nebudu namáhat. Katsuro ho stejně najde, jenže to bych mu pak musela sloužit..to ani náhodou!
Rozhlídla jsem se a zahlédla někoho jak běží přímo ke mě. Opřela jsem se o strom a tam se schovala, založila jsem si ruce na prsou a když kolem mě proběhl ušklíbla jsem se.
"Pořád utíkat nemůžeš." Pronesla jsem chladně.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:49 pm

Když se rozeběhl běžel jsem za ní "Chachá našel sem ho první..sluho !" A se smíchem jsem běžel kolem ní náseldující toho utečence. Těšilo mě že mi bude sloužit..teda aspoň jsem v to doufal, u ní člověk nikdy neví.
Návrat nahoru Goto down
NPC




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 05. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:52 pm

_Kirito_
Utíkal dál jenže ho zamrazilo když uslyšel hlas Yukikage uběhl ještě pár metrů a pak se váhavě zastavil. Polkl a otočil se na Yukikage a Katsura.
"Já jsem.." Zakoktal a složil pečeť, les se ocitl v mlze.
Bylo slyšet jen to jak se dal zase na útěk. Nic jiného mu nezbývalo, nemohl přímo bojovat proti nim, nepřežil by. Však on není nějaký extra ninja.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:54 pm

Klon
Nahlas jsem mlaskla a zamračila se, on ho fakt našel první.
"Zapomeň"
Zavrčela jsem a rozeběhla se do mlhy.
Nezajímalo mě proč to udělal, nebo že je to oproti nám nula a musí mít naděláno.
Používat ale proti němu extra techniky se mi nechtělo, neměl právo takhle zemřít.
Zasloužil si ubohou smrt.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 4:02 pm

"A dost !" Kdřikl jsem, už mě nebavilo utíkat, jelikož díky tomu jak zastavil a použil kirigakure no Jutsu ztratil svůj náskok a pak se zase rozeběhl a šlo slyšet křupání sněhu věděl jsem kde přibližně je a jak daleko odemě, chytil jsem tedy sekeru a hodil ji po něm, pak jsem zatáhl za provaz a čekal jsem že se mi vrátí i s jeho tělem, bohužel. Byl dál než jsem si myslel ale i tak ho aspoň škrábla a to mi stačilo. "Tak..ty seš tenhle rok druhá oběť ..buď rád" Pousmál jsem se a vytáhl jsem si bodák kterým jsem se bodl do ruky a namaloval znak. "Končíš..ale zabije tě ona..bude to mnohem horší" Šeptnul jsem a olízl krev ze sekery. Během okamžiku má kůže zčernala a místo mě tam byla smrtka..potkat se v noci asi se podělám strachy. Bodákem který jsem měl v ruce jsem se bodl do kolena a to znamenalo že i v jeho kolenu se udělala díra a tudíž nebylo možno aby dál běžel. Počkal jsem než dojde Seina a když procházela kolem mě jen jsem se usmál. "Zbytek je tvoje zábava" Vytáhl jsem bodák z kolena a projistotu jsem si ho bodl i do ruky..co kdyby jí chtěl náhodou ublížit
Návrat nahoru Goto down
NPC




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 05. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 4:06 pm

_Kirito_
Najednou ucítil jak ho něco štrejchlo ale běžel dál, jenže noha se mu podlomila.
Bolestí zaskučel a chytl se pak i za ruku.
Něco mu teklo po tváři...byly to slzy, jenže věděl že na ty je teď pozdě.
Otřel si je hřbetem ruky a nepokoušel se vstát, čekal..slyšel blížící se kroky, cítil jak se blíží smrt.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 4:14 pm

Klon
Prošla jsem okolo Katsura a jen tak jsem do něj schválně strčila.
Zakřenila jsem se a šla dál, k osobě která ležela na zemi.
Došla jsem k celkem mladému chlapci a mlčky se zastavila.
S chladem v očích jsem si k němu dřepla a konejšivě mu přejela dlaní po tváři.
"Krást Yukikage něco, co má zůstat tajemstvím není moc dobré."
Zašveholila jsem.
"A protože to teď víš, budu se tě muset zbavit."
Zatvářila jsme se skoro až lítostivě, ve skutečnosti mi to ale bylo putna.
Než stačil něco udělat složila jsem pečeť a jeho ruka zmrzla, stoupla jsem si a dupla mu na ní.
Lehce jsem se pousmála, hrála bych si dál ale neměla jsem na to náladu, led ho obalil celého a tak jsem ho tam nechala.
Mlha zmizela a tak jsem se vydala zpět ke Katsurovi.
"Co jsem to chtěla...jo jsi můj sluha."
Zářivě jsem se na něj usmála a šla dál.
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 4:29 pm

Když umřel pečeť se zrušila a já si schoval své nářadíčko zpět na své místo. Pak ke mě doletěla ta její poznámka a já jse jen ucechtl "Na to zapomeň..to ty mě ! ..já ho nešel první a to jen protože si líná ! ..počkej..sluha jako jak sluha ? ..třeba sexuální sluha by mi být nevadilo..když tak koukám na to jak mé holčičky porostly" Vyplázl jsem na ní jazyk a připojil se k ní na odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitimeMon May 06, 2013 4:43 pm

Klon
Strčila jsem ruce do kapes a ušklíbla se.
"Nevadilo? Fajn, ještě že to vím. Ostatně i kdyby ti to vadilo měl by jsi celkem smůlu."
Prohodila jsem a pokrčila rameny.
Já dostala vždy to co jsem chtěla a když ne bylo zle..a stejně jsem to nakonec dostala.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yuki no mori / les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yuki no mori / les   Yuki no mori / les I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yuki no mori / les
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yuki no mori / les
» Koke no Mori /Machový les/
» Kusatta no Mori /Zhnitý les/
» Yuki / Jōnin
» Yuki/ Lachtani

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: