New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pokoj Shiro

Goto down 
AutorZpráva
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Pokoj Shiro Empty
PříspěvekPředmět: Pokoj Shiro   Pokoj Shiro I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:02 pm

Izba v ktorej býva Shiro je celkom priestranná. Je vlastne vytvorená z dvoch častí. Prvá časť je práve niečo ako podkrovie bez okien, kam sa dá dostať len po menších schodíkoch. Tam sa nachádza obrovská posteľ a kopec hračiek či iných blbostí, ktoré sa jej proste páčia.
Spoiler:
Druhá časť je niečo ako kvázi pracovňa.. teda pre ňu skôr miesto, kde sa dá študovať. Je tam obrovské okno s vynikajúcim výhľadom do dediny.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Pokoj Shiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokoj Shiro   Pokoj Shiro I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:04 pm

Ležala som na zemi s nohami vyloženými na posteli a rukami natiahnutými smerom k stropu. V nich som držala knihu. Nemohla som si pomôcť.. človek by povedal, že to bude nejaký manuál na hádzanie shurikenov no v skutočnosti to bola kreslená rozprávka pre dvojročné deti. Mne sa proste páčili tie obrázky, ktoré som si stále dookola a dookola prezerala. Pod očami som mala menšie kruhy a vlasy sa nečesali.. človek sa už ani nepamätá. Každopádne som sa ani náhodou nemala zle ! Bola som úplne nadšená! Ak som nerátala to, že som namiesto spánku šesť hodín čumela do knihy, kvôli nervozite, nič mi tento deň nemohlo pokaziť. Bol to predsa len prvý deň, kedy som mala navštíviť akadémiu. Knižku som nakoniec hodila na posteľ a s pomocou rúk, som sa zaprela o zem a vyskočila som na nohy. Chvíľku som udržovala rovnováhu, po čom som vošla do skrine a prezliekla som sa z pyžama do môjho zvyčajného oblečenia. Skontrolovala som si, či mám stále na krku retiazku, ktorá nosila menší odznak s klanovým znakom. Bola tam. Na tvári sa mi vyčaroval veselý úškrn a tak som ešte rýchlo schmatla tašku, do ktorej som dala nejaký notes s perom. Následne som vybehla z mojej izby priamo do chodbičiek, z ktorých som si to namierila priamo von zo sídla až do dediny.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
 
Pokoj Shiro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lucy Shiro
» Lucy Shiro / LION
» Lucy Shiro (Kusagakage)
» ~Samui Shiro~ (genin)
» Lucy Shiro/Kusagakage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: