New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 NONSTOP Bar

Goto down 
+5
Blue
Tategami Raizou
Reikin Shindo
Minako Kami
Rirī
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

NONSTOP Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeTue May 07, 2013 8:00 pm

First topic message reminder :

Bar se nachází kupodivu na kraji vesnice aby případní opilci nerušili lidi okolo.
Jede se tu nonstop ale pokud to někdo hodně přepískne vyhodí ho nemilosrdně na ulici.
Alkohol se zde nalévá jen osobám starších 18-ti let!!
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

NONSTOP Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 15, 2013 7:01 pm

Když jsem navštívil svůj dům uvědomil jsem si že jsem tu už dlouho nebyl. Většinu času jsem nocoval pod širákem nebo mimo Ame. Bylo příjemné to tu zase vidět. Pobral jsem peníze ze svých úspor které jsem si naskrblil z misí. Poté se dal přímou cestou k baru... byl jsem rád že když už nic aspoň počasí bylo hezké. Padaly malé kapky a velmi příjemně se dýchalo. Když jsem byl otevřel jsem dveře. Vyhazovač mě jako vždy přivítal pohledem tipu " Zkus si něco a letíš ven" já mu to opětoval pohledem "Jen si to zkus". Přešel jsem k baru. Bylo tam lidí poskrovnu ale nestěžoval jsem si aspoň tu byl klid. Když už jsem byl u baru objednal jsem si jednu whiskey a zaplatil za panáky z minula. Poté jsem seděl a rozjímal. Skleničkou jsem točil v ruce a čekal až ji vypiji abych si mohl požádat pro další.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

NONSTOP Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 7:53 pm

Stále som tajomne prechádzal cez túto daždivú krajinu. Pri bráne mi našťastie nezobrali vybavenie.
Našiel som si jeden bar, pred ním som si zložil masku dole z tváre. Otvoril som dvere a vošiel som.
Na hlave som mal stále kapucňu, tak aby mi nebolo vidno do tváre. Nechcel som tu všetkým v bare ukazovať ako vypadám.
Sadol som si za bar a objednal som si dve poháriky saké. Rukou som si podoprel čelo a hlavu som mal zaklonenú smerom dole, tak aby mi nikto nevidel do tváre.
O chvíľku mi prišla objednávka. Rýchlo som do seba hodil jedne pohárik saké a len som tam tak sedel.
O niekoľko minút som vpil aj druhý pohárik a následne som sa postavil a zaplatil. Vyšiel som von z baru.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NONSTOP Bar - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NONSTOP Bar   NONSTOP Bar - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
NONSTOP Bar
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» NONSTOP bar
» NONSTOP bar ~ Jednooká žába

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: