New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Amekageho

Goto down 
+5
Natsuo
Shiryuu Nao
Michiko
Tategami Raizou
Rirī
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:24 pm

Kancelář Amekageho Amegakuresplice
• Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov celej dediny, avšak nieje až tak výrazná, pretože oproti ostatným budovám sa výškou až tak neodlišuje.
• Kancelária je na tom najvyššom poschodí, odkiaľ Amekage šéfuje a prideľuje rozkazy svojim podriadeným.
• Budova je vyplnená aj miestnosťami s technikami, misiami a zvyškom ostatných dôležitých vecí a informácii.
• Ešte sa v budove nachádza aj veliteľstvo Anbu, ktoré je pripravené zasiahnuť, keby sa dažďom vycíti cudzia chakra.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 11:15 pm

Po krásně prospaném dni jsem došel k věži kde ležela moje kancelář. Sakra pokaždé kdy jsem přišel ke vchodu jsem si pomyslel. "Čí to byl nápad dělat kancelář takhle vysoko?" Ne že by mě nějak vadili výšky. To ne. Vadilo mu jak obtížné je se do takové výšky dostat.
"Ty schody budou jednoho dne moje smrt." zabručel jsem si pod vousy po několika překročených schodech. Nejen že jich tu bylo sakra hodně ale ta představa že večer se po nich bude muset zase sejít hezky dolů... nebyla nic příjemného. Nakonec měl však onen Herkulovský úkol za sebou a jediné co mi zbývalo bylo odemknout dveře a zasednout ke stolu.
Před kanceláří zatím nebylo ani živé duše.
"Heh ... není se čemu divit. Komu by se chtělo drápat do takové výšky. Aspoň bude míň práce." pomyslel jsem si a usedl za stůl. Když tu nikdo nebyl tak jsem se rozhodl že si dám menší snídani. Otevřel jsem "tajnou" přihrádku v šuplíku kde na mě vybaflo několik věcí jako například sušenky, pendreky a nějaké to pití pro dospěláky. Na stůl jsem nakonec po pečlivém výběru položil sušenky a z chladničky za sebou vytáhl mlíko. No nezbývalo nic jiného než těm sušenkám pomoct tam kam patří.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeThu Dec 19, 2013 11:51 pm

Plazila jsem se po schodech pomalu ale jistě nahoru. A to jsem nebyla ani v půlce."Pane bože! Já umírááám!" Zaúpěla jsem hlasitě a vůbec mě nezajímalo, jestli někoho ruším při práci nebo ne. Cestou nahoru mě předběhlo pár lidí, těm schody očividně problém nedělali. "Vezměte mě sebou!! Prosíím" Nic, zmetci mě tam nechali! První patro bylo za mnou! Udýchaně jsem se předkloněná opírala o stehna a vážně chtěla umřít. Cokoliv by bylo lepší než tyhle schody! Doufala jsem, že sem nějakou tu dobu nebudu muset.
Za tohle mi Amekage zaplatí! Zaplatííí! Když už jsem byla u toho Amekageho přiblble jsem se zakřenila a pokračovala ve svém namáhavém výstupu. Pff proč musí být náš Amekage tak starý. Nafoukla jsem tváře. Kdyby aspoň nebyl hezkej. Další patro bylo za mnou a dál jsem se věnovala svým myšlenkám. Chmm možná kdybych byla já starší..Ale počkat můj bratr je od něj mladší jen 6 let. Amekage je víc cool, takže Amekage se Seme a můj bratr Uke. A jsou si blízký...hmmmm Znova jsem se přiblble u smála. To budu muset bráchovi říct! Věděla jsem, že se zase bude zlobit protože já jsem ho dávala dohromady snad s každým chlapem ale to je fuk! Nějakým zázrakem jsem se ocitla před kanceláří a na pokraji smrti zabušila na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 12:01 am


Po snědení pár sušenek jsem otočil židli k směrem k oknu a užíval si úžasného výhledu. Pršelo což mi vůbec nevadilo. Miloval jsem déšť. Byl kolem mně už od útlého dětství kudy jsem chodil. Většina toho deště monitorovala vesnici a občas jsem tam poslal nějaký ten můj mráček abych zjisti co je nového. Byla tu nuda.Přitom co jsem si užíval onoho nádherného výhledu za dveřmi bylo nějaké pozdvižení. "Takže první zákazník eh?" pomyslel jsem si a lehko se usmál a čekal až ten někdo zaklepe. Nutně jsem potřeboval něco jiného než zírání z okna. O pár chvil se ozvaly hlasité rány na dveře.
"Dále." ozvalo se vzápětí a já se usadil hodil do sebe další sušenku namočenou do mléka. Tak kdo to bude ?
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 12:10 am

Vpadla jsem dovnitř v předklonu a zvedla ruku se zdviženým ukazováčkem aby mi dal chvíli čas. Udýchaně jsem koukala do země a druhou rukou se opírala o stehna. PANE...bože!Párkrát jsem se ještě zhluboka nadechla a pak se narovnala. "Výtah..prosím..výtah." Vydala jsem ze sebe a naposledy si pořádně vydechla. Koukla jsem se na něj a zase se blbě usmála. "Hehééé Amekage-samaaaa~ zdravíčko." Zvedla jsem ruku na pozdrav a pak mi padl pohled na pohovku, která dneska vypadala více než lákavě. "Ehm...s dovolením si sednu. Nebo Vám tu zkolabuju." Sekla jsem sebou na pohovku a spokojeně vydechla. Proč, že jsem to sem vlastně šla..JO!
Natočila jsem hlavu jeho směrem a rozpačitě se usmála. "Ehm, nevíte, kde je můj bratr? Nemá misi nebo tak?" Nějak ho nemůžu nikde najít."
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 12:25 am


Díval jsem se na tu dívku... už jsem ji předtím někde viděl jen jsem jí těžce zařazovalo. Žádný stresy časem na to přijdeš. Třeba se ti představí. pomyslel jsem si a dál na ní upíral pohled.
"Tenhle stav znám až moc dobře. Ty máš to štěstí že ty pos... sakra takhle bych asi mluvit neměl... že ty schody nemusíš chodit každej den." řekl jsem s mírným úsměvem na tváři a pomyslel na ten ďábelský vynález zvaný schody který je pravděpodobně největší obrana kterou tahle věž má.
"Posluž si." odpověděl jsem s vědomím že je to jen řečnická otázka. Tak či tak by si sedla a rozhodně jsem nechtěl aby mi tu zkolabovala. Ještě bych ji musel odnést dolů do nemocnice a jak jinak než po schodech.
Bratr?... pomyslel jsem si v duchu a najednou věděl kam jí zařadit.
"Kde je bratr říkáš? řekl jsem a zamyslel jsem se. Dneska má trochu volného času. Jestli vydržíš..." řekl jsem a zavřel oči. Mračna za mnou se začala stahovat a rozpršelo se o trochu víc. O pár momentů později jsem otevřel oči znovu a řekl.
"Reikin se poflakuje v ulicích. Kousek od náměstí." řekl jsem s mírným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 12:32 am

"Hááá já moc dobře vím co jste chtěl říct." Pobaveně jsem se zakřenila když mluvil o těch schodech a protáhla se. Když zavřel oči měla jsem možnost si ho neskrytě prohlížet a najednou se mi vybavila scénka z jedné Yaoi mangy, kterou jsem ráno četla a představila jsem si tam Amekageho a bráchu. Fuck.. Ucítila jsem jak mi teče pramínek krve z nosu a rychle jsem si jí otřela než otevřel oči. "Vy jste fakt cool!" Oznámila jsem mu to a vyskočila na nohy. "Teda kdybych byla starší nevím, nevím jestli bych se udržela." Zasmála jsme se a mávla. "Díky a naschle!" A jako velká voda jsem se hrnula zase pryč. Schody dolů jsem brala po třech, rozhodně to bylo lepší než se plazit zase nahoru!
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 12:49 am


Než by jste napočítali do 20ti byla pryč. Poznámka že je Cool ho potěšila. Přeci jen lichotka od dívky je vždycky něco co zahřeje. Ovšem co víc dostane je to co následovalo. Starší?
Jo jo měj se. řekl jsem nepřítomným výrazem když už byli dveře téměř zavřené.
Co sakra sem GPS? pomyslel si v duchu ale na sobě nedal nic dát. V hlavě měl totiž jednu věc... Starý? Vážně? ... myslel jsem si že jsen v nejlepších letech. No ... očividně už ne. Není to jako dřív kdy jsem lovil mladý holky v tomhle věku které mě považovali za neodolatelného. Patřím už fakt do starého železa? Podíval se do okna kde uviděl svůj odraz začínal se prohlížet. Když tu najednou kdesi schovaný mezi čupřinou černých vlasů se tyčil stříbrný vlas.
Ještě ty mě ser... řekl jsem si pro sebe a hned se toho prevíta zbavil. Pokrčil jsem rameny.
Co už... řekl jsem si, každej jednou zestárne. a s tímhle přesvědčením jsem se znovu pustil do sušenek.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 6:38 pm

Vyšla jsem z ulice, která vypadala stejně, jako všechny ostatní. Amegakure byla hotové bludiště a já byla ráda, že jsem to tu znala. I když ono trefit k Amekageho věži nebyl zase takový problém. Ani trochu se mi tam nechtělo, ale nic jiného mi nejspíš nezbývalo. Povzdechla jsem si a zamířila do budovy, kde na mě čekalo nekonečné množství stoupajících schodů. Ty schody snad nikde nekončí... Zavrčela jsem v duchu, ale nespěchala jsem. Má nálada dnes byla snad ještě horší, než počasí v Ame. Cestou mě přepadala chuť se otočit zpátky a jít pryč, ale tím bych si moc nepomohla. Nevím, jak dlouho mi trvalo dojít až nahoru, ale konečně jsem spatřila dveře Amekageho kanceláře. Zaklepala jsem na dveře, opřela se o své kopí a čekala na vyzvání. Doufám, že tam je a já sem nešla zbytečně...
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 7:06 pm

Sušenky jsem měl už dávno v sobě všechny a poslední dvě hodiny jsem se věnoval té hromádce papírů které tu předemnou leželi. Nejen že to byla tak nehorázně nudná a monotóní práce. Přečti, orazítkuj vem další papír a to prosím po celé dvě hodiny ale navíc jsem si  neuvědomil že když otevřu okno v téhle výšce vznikne průvan a který zvedne veškerou moji dvou hodinovou práci do vzduchu.
"Skvělý." řekl jsem zkrze zaťaté zuby a začal ty potvory sbírat ze země. Po nějaké té chvíli někdo zaklepal na dveře.
"Víc skvělý." řekl jsem potichu a dodal.
"Okamžik." a rychle vzal zbylé papíry ze země a narval je do šuplíku. Roztřídím je pozdějš.

"Vstupte." řekl jsem když jsem se usadil za stůl a čekal kdo bude dnešním druhým návštěvníkem
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 7:31 pm

Na vyzvání jsem otevřela dveře a vešla do kanceláře. Snad nevadilo, že jsem sebou měla své kopí, když jsem byla z vesnice, ale v kanceláři jsem byla poprvé...a kdyby to vadilo, nejspíš by mě někdo zastavil. "Amekage-sama.." Uklonila jsem se a chvíli se rozhlížela po místnosti. "Možná se ptáte, proč jsem tady..." Otočila jsem se k němu a pokračovala. "Moji rodinu jste nejspíš znal..a taky jistě víte, že se rozpadla a já jsem jediná, kdo tu zůstal..." Následovala malá odmlka. Nebylo pro mě zrovna jednoduché o tom mluvit. " Normálně jsou potomci našeho klanu trénováni sami mezi svými...um...ale tohle teď není možné. Přišla jsem vás požádat, aby jste mě oficiálně zařadil mezi ninji v Amegakure." Vážně nerada jsem někoho o něco žádala a chtěla jsem tuhle část mít už za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 7:51 pm

Sledoval jsem tu dívčinu která vešla dovnitř. Chvíli jsem ji nedokázal identifikovat jelikož sem ji zde doteď neviděl. Ovšem jak začala mluvit o rozpadlé rodině a "jediná kdo zůstal" hned mu bylo jasné odkud voda teče. Nechal ji domluvit a sledoval řeč jejího těla. Příčilo se jí to že musí žádat o pomoc a rozhodně jí současné téma nedělalo dobře.Žádný vtípky Raizou.
"Ano .. jistě slyšel jsem o tom." řekl jsem prostě a soucitně. "Samozřejmě že v našich řadách pro tebe bude místo jen musím... "řekl jsem a otočil se k šuplíku který byl odspodu až po vrch naplněn papíry.... "vyplnit ... pár... papírů..." řekl jsem stroze když jsem si uvědomil co to budeš obnášet.
Omluvíš mě na vteřinku. řekl jsem a zaplul pod stůl odkud najednou začali lítat papíry a složky na všechny strany když najednou.
"AHA!" ozvalo se vítězoslavně a moje hlava se opět objevila.
"Tady to máme standartní formulář pro vyplnění. Jméno přijmení a tak dále a tak podobně. Můžeš si ho vyplnit klidně tady jestli chceš. Pokud ne klidně mi ho časem přines." řeknu s úsměvem a dělám jakoby bordel kolem neexistoval. Poté natáhnu před sebe obě ruce. V jedné formulář a v druhé tužku.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 8:14 pm

Chvíli bylo ticho. Pozorovala jsem Kageho, který nejdřív ani nevěděl, kdo jsem...nebo se mi to možná jen podle jeho pohledu zdálo. Nebylo se čemu divit...Já s ním také mluvila poprvé v životě. Nakonec odpověděl. Nepotřebuju ničí soucit... Povzdechla jsem si naštvaně...ale nahlas jsem si nedovolila říct nic a dál ho poslouchala...a překvapeně sledovala jak rozhazuje papíry po celé kanceláři. Po chvilce nejspíš našel, co hledal. Přistoupila jsem k jeho stolu a vzala si věci, které mi podával. "Um...děkuji." Stála jsem nakloněná u stolu a začala vyplňovat potřebné údaje. Časem přines...To určitě. Představa dalšího výstupu schodů navíc, než bylo nutné, mě zrovna nenadchla. Po chvíli jsem vyplněný formulář položila před něj. "Hmm...tady to máte...je tu ještě něco?"
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 8:29 pm

Vzal si od ní onen formulář a hodil jedno razítko dolů a podepsal ho. Poté věnoval pohled jeho kanceláři. Zažila už lepší časy. Budu tu muset uklidit ale komu se chce. Oficiálně by musela projít i akademii ale vzhledem k situaci by to byla jen formalita a já si na formality nikdy nepotrpěl.
"Tak a je to. Právě si se stala oficiálně ninjou této vesnice. Jednoduchý že?" řeknu s úsměvem a pozastavím se nad její otázkou. Potřebuje tým a senseie ale koho? Je tu pár možností ale není třeba to uspěchat.
"Pro zatím ne. Časem ti přidělím tým a senseie ale zatím jich moc volných nemám. Takže tomu dáme trochu času. Takže pokud nemáš ještě něco na srdci je to vše." řekl a sledoval pokud by po mě něco chtěla.

Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 8:47 pm

Nic složitého to nebylo, ale já byla ráda, že jsem tuhle část měla za sebou. Musela jsem se dlouho přemlouvat, abych se sem vůbec odhodlala jít...i když mi bylo divné, že po mně chtěl jen vyplnit formulář. Asi má opravdu přehled o všech ve vesnici... Napadlo mě. Sensei a...tým?...hmmm. Nebyla jsem zrovna dokonalý spolubojovník pro tým. vlastně jsem nebyla vůbec týmový hráč a nejraději pracovala sama.
"To bylo vše...Nashledanou." Uklonila jsem se, vzala si kopí a odkráčela s oddechem z kanceláře.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 8:53 pm

Krokom, ktorý niesol tempo dôchodcu, som kráčal pomaly schodiskom. Schod po schode. Div som neumrel pri tom dvíhaní nôh. V tvári som mal zas ksicht, akoby som bol len chvíľu pred popravou, až nato, že toto bolo asi horšie. Konečne som to prešiel a musel som sa zastaviť pri stene, oprieť sa o ňu rukou a fakt si oddýchnuť. Hoc obyčajne som mal kondičku dobrú, ale schody... to bolo čisté zlo. Šuchtavým krokom som sa následne zas dostal až k dverám a lenivo som na ne zaklopal. Ak tam nebude, nech si ma neželá. Prejsť toľko schodov kvôli ničomu. Nahodil som znudený výraz, ruky som vopchal do vreciek a čakal som, kým mi Kage dá signál, aby som mohol vojsť.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 8:59 pm

Zastavila jsem se a zírala na ty schody.
Jednou mi to dneska stačilo..
Počkala jsem až okolo mě projde brácha a mez milosti jsem mu skočila na záda.
"Trénink...říkej tomu tréénink!"
Nehodlala jsem se pustit ani za zlaté prase! Dokonce ani za Yaoi mangu!
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:00 pm

Kývnul jsem Nao na znamení rozloučení. Den už se chýlil ke konci, alespoň ten pracovní, a byl ten pravý čas pověsit to tu na hřebík.
Když už jsem chtěl ze sebe shodit plášť a jít si večer "ulevit" další návštěva. Bože lásko v zapomněl jsem si snad poznačit že dneska máme den otevřených dveří? pomyslel jsem si kysele.
"Dále."řekl jsem téměř znuděně a ruku opět strčil do rukávu odkud jsem ji ani ne před pár vteřinami vydělal. Nasadil výraz který jasně naznačoval. "Bože jen ne další papíry." a usedl zpátky do křesílka.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:04 pm

Šiel som hneď za Yuri, nuž obehol som ju a ona mi skočila rovno na chrbát. Normálne som schody zdolal už celkom ľahko, denne som tu chodil za Amekagem, predsa som bol jeho zástupcom. No tentokrát som ju musel niesť? Naozaj? Zo začiatku som sa ju snažil zhodiť, ale nešlo to.
"Waaah Zmizni!!!"
Nepríčetne som robil rámus, aby odišla a pomaly som začal šlapať po schodoch s ňou na chrbte. Ledva som vyšiel prvé poschodie, tá potvora sa ma držala ale poriadne. Prešiel som dokonca aj na ďalšie podlažia. Občas som sa zhlboka nadýchol, aby som to vôbec prežil. Posledné poschodie bolo snáď najhoršie, dochádzali mi sily a bol som už unavený. Po zdolaní posledného schodu som sa rozplácnul na podlahu a nikam som nechcel ísť! Nech si tie fotky vypýta sama, teraz som nevládal skoro nič...
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:12 pm

Už jsem stála na vlastních a spokojeně se protáhla.
"Téééda to bylo schodů co?"
Dřepla jsem si k němu a začala ho ovívat.
"To bude dobrý, to dáš! Jsi přece zástupce Amekageho. Postav se ty bábovko!"
Mrmlala jsem a trochu do něj žďuchala.
"Za to ti dohodím nějakou sexy kočku."
Pff to určitě...
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:13 pm

Síce som začul Kageho, ako povolil vstup, ešte som ostal stáť pred dverami. Niekto tam robil rámus, akoby ho napichovali na kôl cez.. no.. V každom prípade som si počkal na dotyčného kým vylezie hore, až som zazrel vlastne dve osoby. Nadvihol som jedno obočie a privrel oči, zatiaľčo som uvažoval o tom, prečo tu konečne niekto nevybuduje výťah. Alebo aspoň nejakú skratku či čo! Nakoniec som len pokrútil slabo hlavou, otvoril som dvere a vstúpil som do kanclu. Dvere som nohou aj následne zabuchol, pričom som sa pozrel na Amekageho.
"Ói." Zašomral som a lenivo som došiel až pred jeho stôl. Sadol som si na kraj stola tak bokom, pričom som sa oprel aj rukami a začal som sa akoby nič obzerať po kancelárii.
"Neharaší človeku z tohto?" Spýtal som sa. Nedokázal by som tu sedieť celé dni. A to len sedieť, nie ešte niečo robiť! Ale tou otázkou som aj zmĺkol, vlastne som sa stále obzeral, lebo Amekagovi som bol viac-menej chrbtom, čiže sa mi ani nemuselo chcieť otáčať k nemu hlavu. Načo, zbytočný pohyb, veď ma už videl.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:18 pm

Ešte niekoľko minút som tam ležal bezhybne. Tú jej ponuku som jej nejako nechcel uveriť.
"Nabudúce, ma ponesieš ty, pokiaľ mi nikoho nedohodíš."
Povedal som cez hlboké nádychy a výdychy. Ťažko som sa postavil a nejako som prišiel pre dvere Amekageho, kde som dvakrát zaklopal.
Stále som dychčal a to riadne!
"Tak, dúfam, že to nebude dlho trvať."
Dodal som unavene a opieral som sa zúfalo o stenu.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:27 pm

Znal jsem ho. Byl z klanu Kaguya. Docela příjemnej týpek. To že si sedl na stůl mě nevadilo. I kdyby se pověsil na lustr bylo by mě to jedno... když mu to připadá pohdlnější než židle s paměťovým molitanem... jeho boj. Zatím co on seděl na stole zkoušel sem ze země sebrat všechny ty mise, formuláře, fotky a pár časáků které byli z mé sbírky. Poslouchal jsem proč sem přišel ale odpovědi se mě nedostalo. No bez otázky není odpovědi že?
"Panebože ani nevíš jak. Prosím tě řekni že jsem nejdeš pro misi..." nějak se mi rozutekli. řekl a rukama máchnul po zbylejch papírech který zde leželi ledabyle a já se je snažil alespoň trochu uspořádat. Když tohle bylo hotovo přišel jsem k lednici vytáhl Sake a podíval se na Natsua.
"Jak říkáš člověku z toho občas haraší. Bez tohohle bych asi časem otestoval jestli gravitace kolem věže funguje tak jak má." řekl jsem s pokrčením ramen a obrátil flašku do sebe, nabral pár loků a vrátil ji zpět když v tom.
"Hm... chceš taky?" řeknu jelikož už mu asi bylo 20. Podívám se ke dveřím odkud se ozvalo zaklepání...
"Ehm... obsazeno..." řeknu a přitom si připadám jako chlápek kterej právě využívá veřejný záchodky.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:37 pm

Znudene som sa rozhliadal stále po stenách, šťudujúc miestnosť. Síce, nie žeby ma to zaujímalo, ale čo som mal iné robiť. Aspoň ma nik nevyháňal z pohodlia, ktorým bolo sedenie na stole. Krátko som sa pozrel na neho a počúval som, čo mi hovorí, i keď som to až tak priveľmi nevnímal.
"Misiu? To tak.." Zašomral som. Mohlo mu jasne dopnúť, že moje meno a slovo "misia" k sebe veľmi nepasujú. Vlastne... moje meno nepasuje s ničím, čo sa dá považovať za prácu a podobné. Vnímať o niečo lepšie som začal snáď až v momente, keď z chladničky vytiahol Sake. Do úst mi hneď nabehli slinky a zrenice tmavých očí sa rozšírili.
"Hmmh.. tvoj liek proti tomuto schvaľujem." Zamrmlal som a vlastne som si ani neuvedomil, že mu tykám, ale čo už. Ja som netykal ani starým, ani cudzím, ani známym. Nikomu. Občas síce Kagovi, ale teraz som na to nejako zabudol. I tak ma ponúkol Sake, takže aj keby si to uvedomím, tak mi to je jedno.
"Že sa pýtaš." Natiahol som k nemu ruku a čakal som, že sa mi v nej do pár sekúnd objaví to, čím ma ponúkol. Klopanie som zároveň ignoroval, teda, aj nejako prepočul, mal som dosť starostí s tým, ako som čakal na to ponúknuté pitie. Až teraz som si ale nakoniec spomenul, že som mu ešte nepovedal čo tu robím.
"Stačí len taký oživovací, pretože sa pôjde piť inde. Veď preto som aj tu, že.." Prehovoril som a sledoval som Amekageho dúfajúc, že to pochopí. Nemal som nejaký dôvod, prečo som pozýval Kageho chlastať do baru, ale na druhej strane... prečo nie? On sa uleje, ja si zas vypijem... a možno ma aj založí.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitimeFri Dec 20, 2013 9:56 pm

Podíval jsem se na něj. Trocha chlastu do mej přesedělejch nohou by určitě bodla tak či tak jsem tam chtěl jít tak proč nejít ve dvouch. Třeba mě založí... pomyslel jsem si a s lyšácky se podíval na něj. Takže máme plán pomyslel jsem si
"Jo že váháš... půjdem ale nejdřív musím vyřídit toho kdo je za dveřmi..." Odmlčím se a řeknu víc nahlas.
"Vstupte." řekl jsem k tomu kdo byl za dveřmi jelikož ten možná něco potřeboval. Mezi tím jsem si ještě jednou loknul a podíval se kdo tam půjde. Doufám že to nebude nic náročného. Potřebuju si orazit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Amekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Amekageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kancelária Amekageho
» Kancelária Amekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: