New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Yukikage

Goto down 
+4
Yuki
Milli Yuki
Hiashi Yuki
Rirī
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 7:32 pm

First topic message reminder :

Budova Yukikage se nachází uprostřed vesnice, není rozhodně ale nejvyšší budovou ve vesnici.
*Kancelář je hlídaná a v době nepřítomnosti Yukikage se zamyká.
*Kancelář je hlídaná skrytým ANBU, i když v této místnosti není nic, co by stálo za ukradení.
*Zvláštní je, že jsou tu vždy nové dveře a okno, no Yukikage je až moc výbušná.
*Ačkoliv je celá budova z ledu, chlad je potlačen a proto je zde teplo.
Kancelář Yukikage - Stránka 3 Yuki10



Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:16 pm

Kouknul jsem se na toho malýho co stál vedle mě a jen se uchechtl pak jsem vrátil pohled na Seinu a uklonil se. Po úklonu jsem zmizel a chvýli mě tu nebylo..tak deset patnáct minut po kterých jsem se vrátil s třemi porcemi, jednu jsem položil před Seinu a se zbytkem jsem si sedl na parapet. Sundal jsem si masku a pustil se do toho,ještě před tím jsem všem nahlas popřál dobrou chuť. Podivné že všem když jsem se zatím cpal jen já ale co už..dango mám rád, hodně rád.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:21 pm

"Uhm gomenne, nerobím to schválne." Zamumlala som, na čo som si rukou nervózne rozhrabla vlasy. Pozerala som sa Seine na topánky a sama som začala trocha nervózne prešlapovať na mieste.
"Keď po mne spolužiačka hodila špongiu, ja.. hodila som ju po nej späť.. zamrznutú. A..a..ale nemôžem za to!" Rýchlo som sa ohradila a s ďalším ťažkým povzdychom som si obe ruky založila za chrbát.
"Proste.. keď sa naštvem, tak okolo mňa všetko zamŕza. Navyše sa na mňa na akadémii každý pozerá, ako keby som bola neviem aký sériový vrach.. vrátane senseia.. nepáči sa mi tam." Následne som sa však predsa len trocha pousmiala.
"Aaaale dnes som sa naučila bunshin !!" Vyhlásila som nadšene. Seina mala proste tú smolu, že to bola jedna z tých mála osôb ktorým som sa zdôverovala, po tom čo ma klan vytiahol dotiaľ, kde som sa nachádzala.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:29 pm

Klon
Natáhla jsem se pro dango a nadzvedla obočí zatímco Shira mluvila.
Zmrzlou houbou do hlavy?
Nevěřícně jsem zakroutila hlavou, ale zrovna já jsem nebyla člověk který by jí měl vyčítat výbušnou povahu.
"Hm a žije ta holka vůbec?" Zeptala jsem se po chvíli a vložila si do úst první kuličku.
"Co se týká toho jak se na tebe koukají...jsi Yuki. Patříš ke klanu díky kterému tu proběhla vzpoura, takže mají respekt. Takže se nemusíš bát, že by si někdo k tobě dovoloval." Pokrčila jsem rameny a pak se usmála po tom co mi řekla, že umí bunshin.
"Skvěle, jen tak dál. Akademii uděláš raz dva a pak budeš mít klid."
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:36 pm

Na otázku či ešte žije, som len mierne pokrútila hlavou na neistý súhlas.
"Asi.." Odpovedala som a spokojne som sa usmiala. Jej ďalšie slová síce boli utešujúce no, zle som vyjadrila to, kvôli čomu som mala obavi.
"Uhm.. ja no.. nie je to ani tak o tom dievčaťi len." Na chvíľku som sa zamyslela, páč som tomu sama nechápala.
"Tá špongia nebola pokrytá ľadom. Bola zamrznutá. Pomocou Hyuutonu dokážeme zmraziť vodu .. nie veci. Ak to teda chápem správne." Vyšlo zo mňa nakoniec a ja som si Seinu začala premeriavať. Nakoniec som spravila niečo, na čo som došla už v minulosti. Nebola to ani tak technika, skôr len, pasívna vlastnosť? Poriadne som sa nadýchla a nakoniec som na Seinu vyfúkla vánok. Hneď mohla spoznať, že je o dorbrých 20-30 stupňov chladnejší než okolitý vzduch.
"Vždy keď sa naštvem.. začnem okolo seba podvedome zmrazovať veci.. neviem to ovládať. Nechcem nikomu ublížiť." Priznala som sa nakoniec, keď som znova popadla dych.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 7:19 pm

Zamyslene som počúval príbeh Shiro a pri tom "neistom súhlase" som sa uškrnul. Skvelé.
Nad ANBU, ktorý si na verejnosti pred niekoľkými ľuďmi len tak zloží masku som sa kyslo zatváril. Toto má byť osobná ochranka Seiny-chan? Veď je to idiot!
Prehrabol som si rukou vlasy a vytiahol z vrecka na nohaviciach zvytok s novou technikou, hneď na to som prešiel nenápadne k mrazáku a vytiahol jednu čokoládovú zmrzlinu. To bolo všetko čo som momentálne potreboval k životu.
Sadol som si do toho rohu kde som bol pred tým a tlačiac si pečate do pamäti som do seba pchal zmrzlinu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 7:49 pm

Klon
Zamyšleně jsem sledovala Shiro a chtěla jí na to říct, jenže se v kanceláři objevil Anbu.
"Ten chlapec utekl."
Chvíli jsem na něj zírala jako na ducha a pak po něm hodila židli.
"To si děláte srandu?! JAK vám mohl utýct! Tohle není vězení ale holubník!"
Zařvala jsem a dala vědět originálu do Uzu.
"Katsuro jde se na lov." Zavrčela jsem a vzala si plášť.
"Vy dva se schovejte doma." Koukla jsem se na Shiro a Hiashiho.
"A ty.." zavrčela jsem na Anbu který mi to řekl.
"Postarejte se o to aby v ulicích nikdo nebyl."
Už jen to že jsem nechala vyprázdnit ulice znamenalo, že tohle nebude žádné milé povídání.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Katsuro Nagasaki
ANBU
Katsuro Nagasaki


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 03. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 7:57 pm

"Pche..ani najíst mě nenechají..no co už rozkaz je rozkaz" Povzdychl jsem si a jídlo si odložil k ní na stůl, vzal si masku a vyrazil s ní.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:01 pm

Hodila po Anbu stoličku. Len som sa nechápavo usmiala a pomaly som prikývla. Pozrela som sa na Hiashiho.
"Uhm, pôjdeme k tvojmu domku? U mňa je troška maličký priestor." Zaculila som sa a za celý deň som sa prvý krát spravala na môj vek, teda na sedem. Podišla som bližšie k Hiashimu. Mienila som sa ho držať ako kliešť a to človek len málokedy zažije že sa ho držím ako kliešť svojej obäte!
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:07 pm

Celú situáciu som už zvyknutý na "tieto výpady" ako som tomu hovoril viac menej odignoroval. Keď ma Shiro oslovila akurát som končil so zmrzlinou a stáčal zvytok pripravený na odchod. Postavil som sa a bez toho aby som jej odpovedal som sa len usmial a kývol jej rukou. Ahoj! Ja som Hiashi! Prišlo mi normálne sa najprv predstaviť predtým ako sa k niekomu pozvem, navyše, to či bola dievča alebo nie, ma absolútne netrápilo.
Na druhú stranu, nemal som problém s tým, že by sme išli k nám, no problém bol v tom, že som sa chcel ísť pozerať na boj.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:12 pm

"Ja.. viem." Zamumlala som a trocha spýtavo som sa na neho pozrela. Nakoniec mi to trklo, ona ma ešte poznať nemusel. Do klanového sídla som iśla bývať len prednedávnom.
"Uhm, volám sa Keimi Yuki, prezývajú ma Shiro." Zazubila som sa na neho a na chvíľku som si ho premerala. Nevyzeralo to tak, že by sa mu práve chcelo ísť domov. Poškrabala som sa vo vlasoch a následne som si len povzdychla.
"Myslíš na to, na čo myslím že myslíš ?" Zazubila som sa na neho a tak kradmo som sa poovzerala po meistnosti.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:20 pm

Ten kraval se nedal preslechnout. Behem chvile jsem se objevil za temi dvema. bylo mi jasne na co alespon jeden z nich mysli.
"No tak ja myslym ze mate jit domu ne?"
Rekl jsem jim a cekal reakci. No pocital jsem z drzosti a podobne veci. Ale nejak jsem byl pripraven je domu eskortovat kdyby to bylo nutne oni by mely vedet jak to muze skoncit kdyz se Yukikage nastve.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:44 pm

Keimi? preblesklo mi mysľou, nieje to mužské meno?
Aj cez túto myšlienku som sa len usmial. Pár vecí, jej zrejme okamžite nedopínalo.
Neviem na čo myslíš, ale zrejme áno. Odpovedal som trošku zdržanlivo, pretože som si nebol istý či naozaj myslím na to načo si myslím, že myslí.
Ideš so mnou, alebo nie? Spýtal som sa po chvíli zízania na ňu pričom som v pravej ruke mačkal obal od zmrzliny a ľavú už mal voľnú pretože som zvitok schoval.
Medzitým som odkráčal k ešte nenačatej časti Katsurovho jedla a s chuťou sa pustil do danga.
Či už Shiro odpovedala akokoľvek prišiel som zase k nej ponúkajúc jej Katsurove dango. Dáš si? Je to na mňa.
Na Yukiho som len pozrel zabijáckym pohľadom. Nepotrebujem doprovod! Ideme k nám!
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:58 pm

Začala som prekračovať z jednej nohy na druhú, pri čom som sa clekom hladným spôsobom pozerala, ako si zobral ešte nejaké nenačaté jedlo. Teda Dango, milovala som ho ! Keď ma ponúkol, až tak zbožne som sa na neho pozrela a zobrala som si jednu paličku danga, ktorú som zo spokojným výrazom na tvári začala konzumovať.
"Uhm.. hum.. hašné!" Zamumlala som s plnými ústami Danga a následne som pohľad pootočila k Yukimu. Hiashi sa však vyhovoril pekne. Samú by ma to nenapadlo. Ospravedlňujúco som sa na neho pozrela.
"Gomenne Yuki-san. Mám rande !" Zachichotala som sa no pochopiteľne som to nemyslela vážne. Len som dúfala, že som to moc neprehnala a že ma neprekukne. Teda.. zvyšok som už nechala na Hiashiho, ku ktorému som pristúpila. Bola som malá a tak mi konzumácia aj jednej paličky, na ktorom boli guličky danga, trvala dlho.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 9:04 pm

"No jasne myslite si ze vam to verim?? Kdybych nebyl nikdy dite tak mozna ano ale vym co mate v planu. Nejsem zase tak duty jak vypadam. takze radim vam bezte domu nebo mit zbytecny problem vazne nestoji zato. Vim ze jste zvedavy ale verte ze boje si uzijete jeste dost. neni to nic co by jste mely videt."
Rekl jsem a mel jsem v planu je sledovat jelikoz jsem byl dite a vim ze urcite bych domu nesel. Prece jen deti jsou zvedavy a nemel jsem zrovna v planu to nechat jen tak. pokud by se jim neco stalo tak bych to odskakal ja. A to jsem nemel v planu. Oni nemohly poznat ani vedet co udelam jelikoz me prokouknout umel malo kdo.
Návrat nahoru Goto down
Hiashi Yuki

Hiashi Yuki


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 03. 05. 13
Age : 26

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 10:09 pm

Pozeral som na neho s výrazom "o čom točíš ty vôl?"
Gomen? Povedal som takým, vyslovene pohŕdajúcim tónom smerom k Yukimu.
Poznámka Shiro o rande bola ako mráz po chrbte, ale čo, bol som z Yuki, zvykol som si na chlad.
Ideme Shiro? Spýtal som sa ako úplne normálne decko a potom pozrel na Yukiho.
Nemali by ste deťom dávať podnety robiť niečo také, viete o tom? Predtým ma to ani nenapadlo.
Držajúc balíček s jedlom, čo som v podstate ukradol Katsurovi, som vyšiel z kancelárie a naozaj zamieril k štvrti klanu Yuki. Plánoval som sa ho niako zbaviť, no nevedel som ako.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 10:29 pm

"Uhm.." Chcela som Yukiho preruśiť no nejak.. sa mi to nedarilo.
"Uhm.. eh.." Ozvalo sa po druhý krát, keď dorozprával no nakoniec som slová prenechala HIashimu, ja by som to všetko asi pokazila.
"Howgh!" Dodala som pozdrav Yukimu, na čo som len prikývla a vybehla som von z kanclu za Hiashim, páč som za ním trocha začala zaostávať. Keď som ho dohnala, dalo sa povedať, že som sa stále motala pod nohy. Bola som netrpezlivá a tak som mala stále nutkanie prechádzať sa okolo Hiashiho a doslova okolo neho robiť kolečká.. dokonca som to aj počítala !!
"101...102.. "
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 10:46 pm

Ach ty nevine detske povidacky. Jo kdyby to tak byla pravda ale co neudelam stim nic pomalym krokem jsem se vydal za nima no mel jsem v planu je sledovat ale nevedel jsem zatim kam zamiri takze jsem je sledoval z povzdali nemeli sanci si me vsimnout Ani jeden z nich. Prece jenom jsem byl na hodne vissi urovni nez oni na to aby me jen tak prechytracily. I kdyz deti byvaji vynalezave.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 09, 2013 6:09 pm

Po sledovani jsem opet dosel k budove a doufal ze Yukikage se uz vratila z lovu. Mel jsem v planu odevzdat ten seznam a vzit si volno. Uz jsem drepel na zadku ve vesnici moc dlouho. Tak jsem pomalymy kroky lezl po schodech a premyslel jak se vubec zeptat na to volno. No jelikoz jsem chtel zmizet z vesnico o to tezsi to bude. Premyslel jsem pri ceste nahoru. Prisel jsem ke dverim kde jsem zaklepal a pak se postavil ke kraji a oprel se o stenu. No nikdy clovek nevi co se stane. Nakonec jsem jen cekal co se stane a premyslel. Poo dlouhem cekani jsem se rozhodl ze proste pujdu provetrat par baru.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 7:05 pm

Klon
Dorazila jsem do kanclu a sedla si. Okamžitě jsem poslala vzkaz Katsurovi a Yukimu.
Tvářila jsem se stále dokonale chladně a zanechávala si svou masku i když jsem měla chuť něco rozbít a jít teď hned do Ame si to s nimi vyřídit.
Tím bych ale ohrozila další členy vesnice a to jsem nemohla dopustit.
S povzdechnutím jsem se opřela a pak ke mě došel další vzkaz od brány.
"To snad ne!" Podařilo se mi v tom zmatku na to úplně zapomenout.
Jenže tohle chtěl vyřešit originál.
Složila jsem pečeť a objevil se další klon.
Mrskla jsem po něm kunai a zase zmizel, aspoň takhle jsme se mohla uvolnit a nikomu neublížila.
To bude chtít víc klonů. Přivřela jsem zamyšleně oči a čekala až jeden z nich dorazí.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeMon May 13, 2013 9:24 pm

Prišiel som do kancelárie. Zaklopal som trikrát.
O chvíľku som však vstúpil aj bez vyzvania. Uklonil som sa a začal som hovoriť.
"Eh.. Dobrý deň Yukikage-sama. Sklady sú plné, bol som sa tam pozrieť a vypadajú v dobrom stave."
Na chvíľku som mlčala potom padla otázka.
"Na čo presne si potrebovala vedieť o tom v akom stave sú sklady?"
Bol som celkom zvedavý. Určite to malo niečo spoločné s vojnou, aspoň to som si myslel.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeTue May 14, 2013 9:16 pm

Pomalu jsem dosel k budove. Podival jsem se ke strese kde byla kancelar nechtelo se mi do toho nejak moc ale nakonec jsem dse vydal po schodech nahoru. Po nejake dobe jsem se vyskrabal az nahora a nakonec zaklepal na dvere a cekal na odpoved. A jen uvazoval nadtim jak mi je blbe. Coz mi to cekani moc nezkracovalo. Dalsi myslenky mi behaly hlavou proc a co je tak nutneho abych tu vubec byl. Mel jsem strach z toho z euz nafasuju tym to by me asi zabylo a zrovna ted kdyz mam kocovinu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 15, 2013 7:51 am

Klon
Svůj pohled jsem přesunula na Daichiho, sice jsem si myslela, že dorazí Katsuro ale ten se zase někde fláká.
Čhe..nakonec ho tu budu nahánět sama ne?
Potichu jsem si povzdechla.
"Skvěle, to je jedině dobře. Máme nejspíše problémy s Amegakure."
Pokrčila jsem téměř lhostejně rameny a koukla se na dveře.
"Dále"
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeWed May 15, 2013 11:31 am

Kdyz jsem uslysem vyzvani ke vstupu odlepil jsem se od zdi a cekal co se z toho vyvrby. Pomalu jsem vesel do kanclu bilej jak stena. Jak se rika cim ses zkazil tim se naprev. Otevrel jsem druhou flasku Whisky a lokl si z ni. Pak flasku zavrel a dal spatky do brasny a ted uz jsem jen cekal az se Yukikage vyzvykne z jakym problemem se vubec potykame. A cekal co bude. Stal jsem tam tak jak solnej sloup nez ze me vyslo:
"Co se stalo tak nalehaveho Yukikage-Sama?"
A jen cekal na odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 3:24 pm

*Hmm problémy s Ame? Zaujímavé.
Pomyslel som si a potom som sledoval Yukiho.
Už som nič nehovoril, ale len čakal na Seinu, kým niečo nerozkáže.
Síce nestál som o nejakú nudnú misiu, radšej by som mal voľno alebo mal nejakú nebezpečnú misiu. Tie diplomatické ma moc nebrali.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitimeThu May 16, 2013 6:38 pm

Klon
Když vešel do kanceláře Yuki zamračila jsem se.
"Skvěle, takže tebe teď nepotřebuju Yuki..stav se až nebudeš mít v krvi alkohol a dostaneš misi."
Zamumlala jsem odměřeně, mohl být rád že jsem ho nevyrazila rovnou...přijít mi sem nalitej..tseh.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Yukikage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Yukikage   Kancelář Yukikage - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Yukikage
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Yukikage
» Seina Yuki / YUKIKAGE
» Milli Yuki / Yukikage
» Milli Yuki (Legendární šermíř, Yukikage)
» Katsuro Nagasaki / Osobni ochranka Yukikage (ANBU)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: