New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Akademie

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:56 pm

Akademie je ve středu vesnice kousek od budovy Yukikage.
Právě zde se učí budoucí generace ochránců Yukigakure tomu co to znamená být Shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:09 pm

Odrhnula som si z vlasov várku snehu, ktorá mi tam po ceste sem stihla dopadnúť. S trocha prepadnutými očami som sa kukla na budovu, v ktorej strávim pravdepodobne veľkú časť dneška.
"Mala som sa lepšie vyspať. Alebo.. aspoň nejako vyspať." Zahundrala som si popod nos a s veľkým zívnutím som prešla bráničkou až do areálu akadémie. Chvíľku mi trvalo, kým som sa zorientovala. Našla som vyvesenú tabuľku, s menami žiakov, ročníkmi a zároveň aj triedami. Dúfala som, že tak moc nemeškám. Pozrela som sa na svoje meno a na číslo miestnosti, kde sa nachádzala trieda. Bol v tom.. chaos. Netušila som, aký je v označení systém. Samotné toto tu mi prišlo ako ťažšia skúśka, než talentovky, ktoré som robila na prijatie na akadémiu. Nakoniec som sa ale ocitla pred triedou. Na pár sekúnd som zastala. Predklonila som sa a rukami som sa oprela o kolená. S otvorenými ústami som sa snažila čo najtichšie rozdýchať, po čom som schmatla klúčku a vošla do triedy.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:16 pm

-Akademie-
Ve třídě byl totální chaos, děti křičely a běhaly sem a tam. První den na akademii, musely si to přece užít dokud tu není učitel! Byly jako utržení ze řetězu a házely po sobě všechno možné. Mokrá houba letěla dokonce rovnou na Shiro, která právě vešla.
Dívka která jí hodila se zarazila a pak se začala smát ačkoliv houba ještě na Shiro nedopadla.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:24 pm

Nevedela som, čo mám očakávať. S neistotou som spravila zopár krokov vpred a zrazu.. PRÁSK ! Len moje reflexy, ktoré sa nejakým zázračným spôsobom naštartovali, ma zachránili pred houbou v tvári. Takto mi vrazila priamo do nastrčenej dlane no keďže bola mokrá, voda mi vyšplechla ako na tvár, tak aj na oblečenie. Začala som peniť. Z kvapôčiek vody na mojej tvári sa behom chvíľky stali tenulinké vrstôčky ľadu a celá špongia v mojej ruke začala zamŕzať.
"Ty..." šepla som hrôzostrašným hlasom, ktorý moc nesedel k môjmu veku. Už .. už som po nej chcela zmrznutú špongiu hodiť, no nakoniec som sa v polke pohybu zastavila. Mohla som jej predsa len.. ublížiť. Nahlas som preglgla a položila som špongiu k tabuli. Teraz však mohla tabuľu maximálne tak poškrabať než zotrieť. Problém bol v tom, že aj keď som niečo dokázala takto "zamraziť", nedokázala som to dať späť do nezamrazeného stavu.
"D..dávaj si .. pozor... nabudúce." Zakoktala som smerom k dievčaťu, ktoré sa ... smialo. To bola posledná kvapka po ktorej po nej letela špongia, ktorá bola momentálne tvrdá ako .. no proste tvrdá.
"Zo mňa si nikto srandu robiť NEBUDE!!" Zakričala som. Túto časť povahy sme asi mali všetci.. z klanu Yuki. Klan ktorý ovláda ľad a zároveň je taký horkokrvný.. kto by si to bol pomyslel.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:35 pm

-Akademie-
Celá třída utichla když houba v ruce té neznámé dívky zamrzla. Každý z nich na ní opřel oči a sledoval jí. Dívka, která to po ní hodila a smála se dostala zmrzlou houbo do hlavy a padla k zemi. Po tom co zakřičela každému přejel mráz po zádech a akorát do třídy vešel Chunin který si odkašlal. Bylo divné, že tu bylo ticho. Pohledem se zastavil na dívce na kterou každý zíral.
"Ehm..posaďte se." Promluvil po chvíli a došel k tabuli kde začal hledat houbu. Děti si mlčky sedly do lavic a dívky která ležela vzadu na zemi si Chunin nevšiml.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:39 pm

Najprv som sa tvárila uspokojene. Po tom mnou niečo trklo a keď som počula učiteľa, z očí mi takmer zmizli zorničky. Ak to zistí, tak ma vylúčia ešte skôr než som sem vôbec stihla prísť. To by bol viac než veľký trapas a ja som sa Seine nemienila v tomto prípade ani len pozrieť na topánky.
"H..Hai!" Schody k vyvýšenému miestu vzadu v miestnosti som brala asi po troch. Zamrznutú špongiu som šupla po schodoch tak, že sa šmýkala až k tabuli a dievča som sa snažila nejak nadvihnúť a položiť na stoličku.. teda vyzeralo by to tak, ako keby len zaspala. Sama som sa posadila vedľa nej a pevne som dúfala, že som jej nijak neublížila.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:47 pm

-Akademie-
Chunin s nadzvednutým obočím chvíli sledoval Shiro a pak se koukl na všechny tady.
"Takže, jmenuji se Ren a vítám Vás na akademii v Yukigakure. Tady se naučíte zásadám Shinobi z Yukigakure a základní techniky. Pokud složíte závěrečnou zkoušku dostanete čelenku a stanete se oficiálními ninji Yuki, tím to ale nekončí. Budete tvořit tým ve kterém budou další dva genini a Jonin, který Vás bude mít na starost. Další hodnosti jsou už jen na Vašem úsilí a snažení...trénink je jedna velká dřina. Někdo do zvládne a někdo naopak ne. " Došlo mu, že se do toho trochu zamotal a doufal, že to nepoznají...byly to jen děti! "Takže byl bych rád kdyby se mi každý z Vás představil..začneme odzadu." Kývl na Shiro a celá třída se na ní otočila, chtěli vědět kdo ta holka sakra je!

Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 10:54 pm

Moc som jeho preslov neposlúchala. Vlastne som k nemu ani nemala otočenú hlavu. Mixovala som zo susedkou a snaźila som sa ju nejakým spôsobom prebrať. Moje nehorázne úsilie bolo vidieť aj na mojej tvári, ktorá bola práve mierne zvráštená od sústredenia. Zrazu ma zamrazilo.. na chrbte mi vyskákali zimomriavky a ja som sa obzrela po triede. Znova sa na mňa všetci pozerali, vrátane profesora. Zachytila som jeho posledné slová a tak som mohla len typovať, čo po mne chcel. Tak, vybavila som si, ako by asi taká hodina mala vyzerať. Prvé by malo byť predstavenie a tak som z miesta vyskočila na nohy, ako keby som v zadku mala raketu a dokonca som aj zasalutovala.
"Keimi Yuki, prezývajú ma Shiro. Sedem. Teší ma." Odpovedala som stručne a v momente som znova klesla na stoličku. Obe oči som pri tom mala zabodnuté priamo do očí senseia. Mohla som pripomínať mierne labilného človeka. Dokonca som ani nežmurkala.. navyše som si nemohla nevśimnúť, že tu bol každý oblečený.. ako v Yuki. Bola som asi jediná s jedinou a dosť tenučkou vrstvou oblećenia. Pokúsila som sa o ... úsmev? Nedopadlo to práve najlepšie.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:02 pm

-Akademie-
Její sousedce stekla po čele krev a když jí pustila práskla hlavou do stolu. Chunin si toho moc nevšímal, už hodně krát se mu stálo, že nervózní student omdlel. Po tom co se představila se ozvalo pár zašeptání. "Yuki?".."Yuki?!".."Ona je Yuki?" Dokonce i Chunin přešlápl na místě, protože teď věděl, že tu má členku nejmocnějšího klanu vesnice.
Po tom co se pokusila o úsměv se zachvěl..on! Velký chunin!
"Ehm..no dobře. Tak..další prosím." Kývl na další a představování pokračovalo. Když už nezbyl nikdo kdo by se měl představovat chunin sám pro sebe přikývl.
"Fajn, tak to by jsme měli za sebou. Takže základní vědomosti. Jméno naší vesnice a Yukikage?"
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:10 pm

Po tvári mi stiekla kvapka potu. Ja som ju zabila.. Prebehlo mi hlavou a len som sa stále divne usmievala a s pohľadom upreným pred seba som počúvala zoznamovanie. Teda mená a.. tak. Nemala som šancu, zapamätať si ich všetky. Preto som spravila vo svojej vlastnej hlave taký menší kompromis, že si nezapamätám žiadne ! Jeho otázka k triede ma zarazila. Kto nevie v ktorej dedine býva a ako sa volá Kage? Schválne som ostala ticho a počúvala som odpovede ostatných. Sama pre seba som sa mierne pousmiala a oči som zabodla do stola.
"Potato no sato... Tomato-sama." Zamumlala som si zo srandy len pre seba a v kútiku duše som dúfala, že to nikto nepočul. Pravdpeodobne som na krku mala vraždu, k tomu prirovnanie Seiny k rajčine.. bola by som mŕtvy človek.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:15 pm

-Akademie-
Většina odpověděla dobře a jednohlasně. Kdyby někdo nevěděl kdo je Yukikage byl by to ehm..dost velký problém a proto jim to jejich rodiče ládovali do hlavy od malička. Když si Shiro pro sebe zamumlala tu blbost zase se na ní otočila celá třída a i sensei jí sledoval. Bylo to jakoby každý slyšel vše co se týkalo jí.
Po minutě ticha si Chunin odkašlal. "Ehm..no. Jistě, budeme dělat že jsme to neslyšeli ano děcka?" Pousmál se, kdyby se někdo dozvěděl že tohle někdo v jeho hodině řekl o Yukikage dostal by co proto.
"Za chvíli sem dorazí kolega a budete mít možnost se hned něco naučit." Informoval je a přešlápl na místě. Teda...mít tady Shiro bylo vážně celkem zneklidňující.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:21 pm

Pomalu jsem desel k brane Akademie a prohlizel si okoli. No nikdy jsem to vlastne ani nevidel a zevnitr jsem to nevidel tim tuplem. Nakonec jsem vesel na recepsi a vyptal jsem si tridu kde meli byt ti studenti co maji na krk za chvili zkouzky. Recepcni mi rekla tridu. Nakonec jsem se zeptal kde to vlastne je no ta se divala jako bych mel mor. Po vysvetleni situace me zavedla do chodby a ukazala na posledni tridu. Podekoval jssem ji a nakonec se tam vydal zaklepal jsem na dvere a pote vesel. Na Cunina jsem se podival a rekl mu:
"Zdravim Yukikage-Sama si zada seznam studentu kteri brzy pujdou ke zkouzkam a mam je naucit Bushin no jutsu." Rekl jsem mu strucne a cekal na jeho reakci. No kdyz jsem se rozhlizel kolem tak jsem byl prekvapen jelikoz vzhledove jsem fakt na 18 nevypadal spise tak na 11. A nekdo mou navstevu mohl brat jako pokus o vtip.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:24 pm

Minúta ticha. Asi som sa mala cítiť trápne, keď jediný zvuk bol práve rozipsovanie mojej tašky a následné škrípanie ceruzky o notes, do ktorého som si začala kresliť všelijaké halušky. Začala som uvažovať, či malo cenu na akadémiu ísť.. však sa ma bál môj vlastný učiteľ. Aspoň som to z jeho správania usudzovala. Ostatný na mňa stále len civeli a ja som naozaj pochybovala, že by som mohla pustiť čo i len tichú smrť (ducha) bez toho, aby mi niekto nezačal čmuchať pod zadkom a následne ešte povedať ako som pekne zamorila éter. Bolo vôbec normálne o týchto veciach premýšľať ? Pristihla som sa.. ako kreslím nejaký zadok z ktorého práve ide nazelenaný dym. Ceruzka sa mi zlomila a ja som zo strachom v očiach sledovala obrázok. Mala by som svoje myšlienky kontrolovať. Rýchlo som papier vytrhla z notesa, pokrčila som ho a hodila som ho do tašky. Znova som si len začala čarbať. Niekto vošiel do triedy no venovala som mu asi takú pozornosť, ako týpkovi v prvej lavici ktorý sa snažil nenápadne si z nosa vytiahnuť nechutne nazelenaný sopeľ.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:33 pm

-Akademie-
Chunin se koukl na Yukiho a přikývl. Věděl, že má někdo dorazit a podal mu seznam.
"Tady...takže já ti je tu nechám." Zamumlal a byl rád, že se té třídy na chvíli zbaví.
"Přeji pevné nervy!" Usmál se a zmizel
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:39 pm

Procital jsem seznam a zarazilo me jedno Jmeno. No chuninovi jsem to nemel zazle ale nakonec jsem to stejne udelal. Ted uz cesty zpet nebylo.
"Keimi Yuki" A doufal jsem ze se vubec ozve. No to ze jsem mely stejny klan bylo vcelku jedno ja Sve prijmeni nepouzival nikdy a spise jsem nemohl takze to momentalne bylo jedno ani to nebylo podstatne. "Jmenuji se Yuki a jsem Jounin. takze pokud mate nejake otazky tak do toho." posadil jsem se na zidly a cekal co se bude dit.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:44 pm

Nemusela som ani len zodvihnúť hlavu. Bola som jediná kto sa nepozeral na.. mňa.. znova. Po vyslovení mena.
"Aj ja ťa rada vidím." Zamumlala som no z môjho hlasu sa dalo odvodiť hocičo. Predovšetkým však únava. Už novou ceruzkou som stále čmárala do notesa. Tento krát ale nič, čo by dávalo zmisel. Proste som si vyfarbovala machuľu.. s kúskom predstavivosti by to však pokojne mohla byť nejaká mláka.. alebo dym z cigarety či rozpľacnutá čierna paradajka. Pár krát som si prezrela susedku, či je ešte stále mimo vedomia alebo.. dokedy vlastne bude hrať mŕtvu. Nemohlo to zas tak bolieť. Však tá špongia mohla byť tvrdá.. maximálne ako tehla. Koho odrovná hodenie tehly do hlavy ? Táto dnešná mládež..
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSat May 04, 2013 11:53 pm

No ta takova ignorace me celkem stvala. vzal jsem kousek kridy ktera Shiro proletela tesne kolem ucha s chirurgickou presnosti.
"Slecno Shiro pokud je vyucujici ve tride tak davame pozor a nekreslime si nebo co to tam provadite. A upozornuji ty kteri si mysly ze to muzou flakat tak ti si tady nejaky cas pobudou. Bushin no Jutsu je zakladni technika kterou musi te umet. Takze SlecnoShiro vyjmenujte mi 5 zakladnich technik!" Cekal jsem co rekne ostatni studenti se zacinaly hlasit ale pouze jsem cekal na to az se Shiro ozve pokud rekne ze nevi svet se nezbori ale tohle by vedet mela.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun May 05, 2013 12:01 am

Nehla som ani brvou, teda až na prsty, ktoré stále pracovali s ceruzkou a papierom.
"Pane Yuki, pokiaľ žiak nedáva pozor tak ho vyučujúci neohadzuje kriedami.. Navyše nie ste môj vyučujúci, nemáte klasifikáciu a z vášho neprofesionálneho prístupu usudzujem že ju ani nikdy nedostanete. Proste sa vás Tomato-sama musela nejakým spôsobom zbaviť a tak vás poslala sem." Konečne som dokreslila a s povzdychom som sa celkom milo usmiala.
"Bunshin no Jutsu, aspoň usudzujem že bude jedna z nich. Ďalšie nepoznám." Dodala som odpoveď, postavila som sa, zobrala som kriedu zo zeme, sadla som si a hodila som ju späť po vyučujúcom. Nebola som taká presná ako on no aspoň som netrafila žiadneho zo spolužiakov a krieda aspoň letela jeho smerom.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun May 05, 2013 12:12 am

Chytil jsem kridu kterou hodila mym smerem. No jeji pristup jse mi nelibyl ale to jsem nechal plavat. I kdyz mela pravdu v tom ze nejsem ucitel. "Takze Shiro. Pokud bych te chtel ohrozit tak se trefim urcite a pouziju neco jineho nez kridu. Navic mozna nejsem ucitel v tom mas pravdu, ale jsem stale tvuj nadrizeny ted i v budoucnu. Takze by jsi mela dbat na to co rikam. Takze nevis, dobre nic se nedeje takze si po pomalu sepiseme." Zacal jsem volat ty studenty kteri vedeli aby to vse nakonec bylo napsano na tabuli.

Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditeľného plášťa
Nawanuke no Jutsu - útek z pút
Henge no Jutsu - premena
Bunshin no Jutsu - technika klonu
Postavil jsem se a poskladal pecete a to tak pomalu aby videly co vubec skladam. Nakonec se vedle me objevilo pet klonu.
"Takze Shiro nechces nam to tedy nakonec predvest? Nebo se chce pokusit nekdo jiny?"
Cekal sem ze se asi moc lidi nepokusi ale za zkouzku to stalo.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun May 05, 2013 12:23 am

Ďalej som nehovorila nič. Nebola som ten typ človeka, ktorý musel mať posledne´slovo.. aj keď niekedy sa mi aj také zadarilo. Mohla som mu pripomenúť že keby ma chcel naozaj ohroziť a spravil by to, tak by do desiatich sekúnd visel ako odstrašujúci príklad prípadným vzbúrencom či ako niekto kto zradil vlastný klan a na koho by sa každý pozeral s opovrhnutím. Všetky tieto slová som prehltla a neutrálnym pohľadom som si prezrela techniky, ktoré boli napísané na tabuli. Jeho ďalšia výzva ma celkom pobavila. Človek príde na akadémiu prvý deň, sotva mu niekto vysvetlí.. vlastne nevysvetlí nič. Zatiaľ som sa dozvedela mená dvoch shinobi a pečate na blbú techniku pri čom by začínajúci genin nemal ani len tušiť, čo to vlastne je taká chakra, ktorú treba koncentrovať. Vedela som, že sa mi to nepodarí a človek by si aj povedal, že za pokus nič nedá no popravde to bol zväčša presný opak. Mala som len to šťastie, že som z klanu bola a tak už som nejaké tie základy mala. Ako v ovládaní chakry tak aj v teórii, čo to taká chakra či podobne je. Postavila som sa a všetky veci som si nechala na mieste.
"Skúsiť to môžem.." Povedala som pri ceste dole a následne som sa postavila tak, aby som boal čelom otočená k triede. Zložila som jedinú pečať, z ktorej sa táto technika skladala. Zatvorila som oči a snažila som sa nakoncentrovať dostatočné množstvo chakry. Tá sa pomaly začala znášať v mojej tesnej blízkosti.. dokonca začalo byť chladnejśie. Pokožku som mala behom sekundy úplne vyschnutú a strašne studenú, rovnako bol aj vzduch v mojom okolí pod bodom mrazu. Rýchlo som potlačila chakru, ktorú som pôvodne do techniky chcela dať. Bolo toho moc a bohvie čo by z toho vzniklo. Po ďalších pár sekúnd som si uvedomila, že ani netuším koľko asi použiť chakry na bunshin a tak som si typla.
"Bunshin no jutsu..!" Šepla som na čo som sa zvedavo obzrela okolo, či sa nejaký klon vytvori.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun May 05, 2013 12:44 am

To ze se o to pokusila me prekvapilo. Ale spise jsem cekal namitky. A takove veci nebo to ze jsem nic poradne nevysvetlil. ALe ono se to chytlo. I kdyz se ji to nepovedlo nemela se za co stydet.
"No Shiro. Pokus to byl hezky ale zkus ten mraz priste nechat doma. Klimatizace tady je takze ji nepotrebujem." Proste jsem musel zavtipkovat. " Ale ted vazne. Neudelala jsi nic spatne vse bylo vporadku. Az na to ze jsem vam techniko pouze ukazal ale nikoliv vysvetlil. Neslo o to nekoho zesmesnit ale pouze oto kdo z vas se o to i tak pokusi. Shiro muzes si sednout. Technika slouzi ke zmateni protivnika pri boji. Pri pouziti Ninjutsu musite dat neco na vymnenu za techniku v nasem pripade je to cakra. Cakra je spojenim Duchovni a fyzicke energie. Kazda technika vyuzije jine mnozstvy cakry. Ale to neni presne dano. Kazdy jsme jiny a mame jine ovladani cakry. Nekteri z vas budou jednou medici Nebo specialiste na genjutsu. Vse je dano individualne. behem skladani peceti soustredite cakru vase ruce slouzi jako usmernovac teto energie. Pokud A to je podstata Ninjutsu technik at uz se jedna o rank E nebo S ale vse je o pouziti cakry. A ted se o to pokousejte postupne vsichni a myslete na to co jsem rikal. a vysvetlil. " Ukoncil jsem monolog a cekal a dival se jak se snazi udelat alespon nepouzitelny klon. i to je uspech.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun May 05, 2013 8:06 am

Sadla som si späť na miesto a znova som do rúk zobrala ceruzku s papierom. Len málokedy som spravila chybu viac než dva krát a tak som sa na chvíľku pozorne zadívala na žiakov, ktorý to išli pred tabulou skúšať. Nie že by im to išlo lepšie než mne. Niektorý počuli o chakre niečo bližšie len dnes. Začala som kresliť no tento krát úplne inú vec.

Ťahy ceruzkou naznačovali, že nekreslím žiadnu somarinu. Nakreslila osm práve obrysy nejakej postavičky ktorá práve zložila pečať. Do jej stredu som nakreslila krúžok a odelila ho na dve časti pomocou vlnkovitej čiary. Pripomínalo to yin a yang, čo vlastne aj bolo yin a yang. Následne som k tomu pridala ďalśiu, menšiu tretiu guličku, ktorá značila element. V podstate som nakreslila základnú schému rpe ninjutsu. Po chvíľke, čo som sa na ňu pozerala, sa mi na tvári objavil desivý úsmev.
"Ako som to mohla prvý krát pokašlať?" Šepla som si skôr pre seba, po čom som sa postavila a znova som podišla k tabuli.
"Myslím že to mám." Prehovorila som smerom k Yukimu a znova som sa otočila smerom k triede. Dala som ruky do pečate.
"Bunshin no jutsu!" Sikla som, na čo ma znova ovanul závan studenej chakry, ktorá mi trocha rozvlnila vlasy. Teda.. vždy tam bol nejaký ten efekt. Zrazu sa vedľa mňa objavil dokonalý bunshin.. síce nebol hmotný a nedokázal robiť v podstate nič nebezpečného, to už by bola ale úplne iná úroveň.

Rozhliadla som sa po triede, prestala som sa usmievať a rukou som vrazila do klonového krku. Ruka mi len prešla skrz. Bola to celkom fajn kamufláž.
"No.. to by bolo.." Šepla som a následne som nechala klon zmiznúť, po čom som si išla znova sadnúť na miesto, kde som sa posadila do lavice.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun May 05, 2013 10:36 am

Sledoval jsem co se deje no nakonec se to Shiro povedlo.
"Shiro ja sem nerikal ze jsi to zkazila. Slo spise o to kdo se vubec pokusi aniz by vedel do ceho jde. Zbytek je na vas a na vasi pili. jedna vec se musi nechat ato ze odvahy tady je dost. Bylo to spise o tom jestli dokazete vyzkouset i neco o cem nejste presvedceni ze uz dokazete. Ale v tomhle jste prosli vsichni."
Rekl jsem a sledoval co se bude dit no pomalu jim to slo a to jsem byl celkem pesimysticky ze se to nauci. Ale prekvapko bylo. "Pane boze ja nejsem zadnej ucitel proc tady jsem????" ozyvalo se mi hlavou. No kdyz uz konecne vsichni udelaly alespon jeden klon byl jsem spokojeny.
"Takze myslym ze jse to zvladly takze myslim ze kdyz pujdete domu tak to bude vporadku." No nez jsem se stacil nadat tak trida uz byla temer prazdna.
Návrat nahoru Goto down
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun May 05, 2013 10:55 am

Jeho slová som znova len prešla mlčaním. Ani sa nezdalo, že som ich nejak zaznamenala no takto som sa proste správala. Keď všetci zvládli aspoň jedného klona, povedal, že môžme ísť domov. V momente tu nebolo ani nohy.. teda okrem mňa. Pomaly som sa postavila a založila som notes do tašky. Tú som si dala cez chrbát a podišla som k Yukimu.
"Hmm, bývaš tiež v sídle?" Spýtala som sa ho, popri čom som sa oprela o učiteľský stôl. Vyzeralo to tak, že po ňom niečo chcem a chcem sa k tomu dopracovať cez podobné, na prvý pohľad trocha nezmyselné otázky.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitimeSun May 05, 2013 11:16 am

Nad jeji otazkou jsem se trochu zarazil proste nevedel jsem jak reagovat. Nakonec jsem se dopracoval k tomu ze zustanu u hry ze nevim o cem mluvi.
"V sidle? Nevim jak to ted myslys." rekl jsem ji s nechapavym vyrazem.
"Mam maly domek v odlehle obytne casti. Takze nevym jak jsi to tedy myslela." Jedina osoba ktera vedela ze mam neco spolecneho s klanem Yuki byla Yukikage a tak jsem to prozatim hodlal nechat. Cim menoe lidi o tom vedelo tim lepe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akademie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akademie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Akademie
» Akademie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: