New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Akademie

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Akademie   Akademie - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 04, 2013 9:56 pm

First topic message reminder :

Akademie je ve středu vesnice kousek od budovy Yukikage.
Právě zde se učí budoucí generace ochránců Yukigakure tomu co to znamená být Shinobi.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ryu
Genin
Ryu


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 04. 05. 13

Akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 11:29 am

Prižmúrila som oči a chvíľku som sa na neho iba podozrievavo pozerala.
"Ok-éj." Zamumlala som nakoniec a s povzdychom som sa otočila k východu.
"Myslela som si.. hmm.." Následne som len pokývala hlavou na nesúhlas.
"Sate sensei." Pozdravila som ho nakoniec a mávla som rukou, po čom som si len pohodlnejšie napravila remeň na taške a zamierila som si to von z budovy. Plánovala som ísť späť do sídla klanu, vlastne som ani nevedela, čo tam budem robiť .. no moc mi to neprekážalo.
Návrat nahoru Goto down
Yuki
Jōnin
Yuki


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 30. 04. 13

Akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 2 I_icon_minitimeSun May 05, 2013 11:51 am

Jeji odpoved me ceklem dorazila. Ale na druhou stranu to takhle bylo lepsi cim mene lidi to vedelo tim lepe. Mohl bych byt povazovan za zradce klanu a takovy keci. Ale ja s vesnici nemel v podstate nic spolecneho ja jsem se tady nenarodil ani zde nejak nezil dlouho. Bylo to celkem nekdy unavujici ale nemel jsem moc na vyber.Xil jsem na cestach a to bylo celkem nebezpecne uzivat prave prijmeni tak jsem se jej ani neucil pouzivat. Ale uz jsem tady byl a zil ale no zatatajoval jsem svuj klan z duvodu ktere me ucily rodice a muj pristup se moz nezmenil a navic to byl slib. Pote jsem pomalu odkracel smerem do kanclu odevzdat seznam.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akademie   Akademie - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akademie
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Akademie
» Akademie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: