New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnica

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nao Okumura

Nao Okumura


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 05. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeSun May 05, 2013 1:43 pm

Nemocnica Fantasytreehouse600x375
Malá nemocnica na kraji dediny, pričom je veľká vo vnútri sa nachádza nespočetné množstvo dektorov, ktorý sa príkladne starajú o feťákov. Dobre tak nie, Kusa nemá trááávu! Odhalili ste ma. Proste stromová budova z doktormi, čo na tom nechápete?
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Nemocnica Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica   Nemocnica I_icon_minitimeSun May 12, 2013 5:16 pm

Konečne som sa po dlhej ceste objavila pri nemocnici. No ma išiel šľak trafiť...Musela som zbehnúť tých, možno tisíc schodov, a ešte prebehnúť polovicu dediny. Dalo mi to riadne zabrať.
Vošla som dnu, do nemocnice, kde ku mne pribehla medička, ktorá mi liečila rany i minule. Liečiť tak hlboké rany si vyžaduje sústredenie a veľa chakry. Ide to totiž nehorázne pomaly. Ani som jej nemusela hovoriť, že som sa prišla doliečiť, zaviedla ma do jednej prázdnej izby, kde som sa posadila na lôžko a vyzliekla si tričko.
Medička pri pohľade na tú hnusnú hlbokú ranu sykla. Nevyzerá to dobre...Ale myslím, že to zvládnem. Pousmiala sa na mňa veselo, ruky jej obalila zelenkastá chakra a priložila mi ich na chrbát. Trvalo to dlho. Celý čas som čumela do stropu a myslela na Naa, ako inak. Dúfala som, že sa mu podarí zabrániť vojne.
Po nejakej tej chvíli vyčerpaná medička ma prestala liečiť a nadšene vyhlásila, že by to malo byť už v poriadku. Ďakujem. Mierne som sa uklonila, aby som jej dala najavo, ako si to vážim a rýchlym krokom zamierila na cvičisko. Dúfala som, že tam ten Ken bude. Nemienila som totiž kvôli nemu prehľadať celú dedinu. (presun)
Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnica
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nemocnica
» Nemocnica
» Nemocnica v Kusagakure
» Nemocnica v Amegakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: