New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnica v Amegakure

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeSat Apr 27, 2013 3:12 pm

Nemocnica v Amegakure Lamiasofficebuildingb
• Veľká nemocnica na kraji Amegakure, ktorá je postavená na hrubých a pevných stĺpoch.
• Ako aj väčšina z iných budov v Amegakure, aj nemocnica je vysoká, no ako jedna z mála aj široká.
• Najväčšia časť budovy je pre personál, okrem ktorého sú tam aj miestnosti na operácie, a mnohé iné.
• Druhá časť je pre pacientov, a tretia je niečo ako sklad liekov a iných vybavení pre nemocnicu.
• Celá nemocnica je prísne strážená viacerými jednotkami, ktorý tu držia dozor.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 5:41 pm

Prišli sme pomaly pred nemocnicu kde som zastavil. Dal som si ruku do vrecka a vytiahol som odtiaľ cigaretu a zapaľovač. Cigaretu som si dal do úst zapálil a s plných pľúc som potiahol a vydýchol. Otočil som sa na Mayu a začal som sa pýtať.
Takže Maya sme tu čo teraz kam chceš ísť?.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 5:45 pm

Fajčí, prekvapivé. Pozrela som sa naňho a sledovala som obláčik dymu ktorý vyfúkol. Ehm, no... potrebovala by som nejakú voľnú izbu pre sestry ktorú budem obývať, nemyslíte? A potom by sme sa mohli ísť pozrieť do vášho skladu na lieky, Ame má príliš vlhké podnebie a je možné že nato niektoré lieky nereagujú dobre, rovnako ako rastliny. Povedala som potom. Popravde, chcela som si pozrieť ich vybavenie. V prípade, Jashin zabráň tomu, nejakých vojen v ich okolí môžem požiadať Uzukageho aby sme im posielali lieky a naopak.
Dala som si dolu kapucňu a sledovala som okolie, bolo tu nespočet ninjov a strážili to tu. Toto bude ešte ťažké prekonať.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 5:54 pm

Takže ideme dovnútra zistíme kde budeš mať izbu. Šli sme dovnútra a pomaly sme šli okolo lôžok pomaly žiaden človek sa tam nenachádzal lebo vdaka mojej vláde sa zmenšil počet zranených vo vojne atd. Došli sme k doktorovi a spýtal som sa ho či je tu volne miesto na spanie že Mayu by tu chcela prenocovať lebo je lekársky ninja a aj sama chcela. Doktor samozrejme povolil a ponúkol jej izbu hlavnej sestry ktorá ma dovolenku páru dni.
Takže izbu máš vybavenú čo dalej? Inak môžeš mi v pohode tykať.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 6:06 pm

Izba... hlavnej sestry... je toto nebo? V duchu som sa veľmi tešila. A môžem tu teda tých pár dní pracovať? Prosím, sľubujem že budem odvádzať dobrú prácu! Otočila som sa na Kageho a prosebne som sa mu zadívala do očí.
No teraz by sme mohli ísť do toho skladu, pokiaľ v-... ti to nevadí. A potom... no neviem... záleží na tebe. Usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 6:39 pm

Doktor len prikývol že môžme. Samozrejme smer sklad. Šli sme po chodbe až sme dorazili k schodom ktoré viedli hore a dole. My sme zamierili samozrejme dole. Pomaly sme prešli až pred sklad kde sme zastavili. Tak sme pred skladom spokojne vojdi do vnútra a zober si čo potrebuješ.
Návrat nahoru Goto down
Ryo Kangaro

Ryo Kangaro


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 06. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 8:05 pm

Došel jsem do nemocnice jak jsem měl celkem ve zvyku. Sice se u mě klanová nemoc ještě neprojevila, ale nebyl jsem si nikdy jistý a tak jsem chodil na odběr krve a různé prohlídky.
"Zdravím. Chtěl jsem se zeptat jen na výsledky z minula, zda pozitivní nebo negativní." Usmál jsem se na doktorku a ta jen ukázala můj papír. Bylo to negativní a byl jsem fakt rád. Když jsem ale odcházel, narazil jsem omylem do nějaké zdravotní sestřičky co nesla nějaké ručníky. Shodil jsem jí na zem a hned jsem si k ní kleknul a vzal ručníky.
"Jaj...Moc se vám omlouvám madam." Poskládal jsem jí je a nabídl jí ruku aby se mohla zvednout.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 8:18 pm

Preglgla som, znova ma opantal pocit strachu. Jashin... je tu toho toľko, až sa mi motá hlava. Bolo tu snáď všetko od liečiv po jedy, až po samotné bylinky. Prebehla som k jednému regálu. Pre Jashina... veľmi dobre zachované Čierne bozky, Durman... dokonca aj medovka... Preglgla som. Pokiaľ tu majú aj dobrých medikov a nastala by vojna... je možné žeby sa nám aj vyrovnali.
Na rukách som mala rukavice takže mi nerobilo problém vziať si do rúk nejaké bylinky. Nevezmem si ich veľa, vlastne, chcem si ich hlavne zapamätať aby som si ich potom mohla prekresliť a ukázať ich Kagemu. To že som bola z tohto miesta nervózna bolo na mne pomaličky aj vidieť.
Bála som sa čo všetko môj nos zacíti. Pre Inuzuku bolo ťažké byť medikom a zároveň to bola aj výhoda, mala som totiž nos na rozoznávanie dobrých či zlých bylín. Ale bola som úplne na nervy, a to myslím úplne. Je to tu ako... akoby ste sa pripravovali na nejaké veľmi veľké nebezpečenstvo... Povedala som trošičku zasneným hlasom, nebolo časté aby som takto znela. Bingo Mayu, bingo.
Nepotrebovala som vlastne nič, len pohľad mi stačil aby mi prešiel po chrbte mráz. Ame bola vždy nebezpečná... ale toto... aj pokiaľ by ich celá dedina dostala epidémiu čierneho kašla, sú schopný vyliečiť ho do pár mesiacov. Možno týždňou. Tak veľké zásoby antibiotík. Jashin...
V tom som zhora počula náraz a tak som pomaly vyšla nahor, neviem či by som zvládla byť v tmavom priestore... z Amekagem... a z mojim strachom, ešte dlho.
Povšimla som si Jounina ako sa ospravedlňuje sestričke, pritom sám vyzeral nejako bledý. Ale možno sa mi to len zdalo. Ste v poriadku? Spýtala som sa smerom k tomu neznámemu a pousmiala som sa. Srdce mi ale stále zvieral strach.
Návrat nahoru Goto down
Ryo Kangaro

Ryo Kangaro


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 06. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 8:26 pm

Pomalu jsem tu paní zvedl a ještě jednou se jí omluvil. Když pak přišla nějaká další žena a ptala se jestli jsme v pořádku, tak jsem se podíval na tu sestřičku. No, byla snad v pořádku a tak šla zase dál a mě bylo fakt blbě. Takto někoho shodit, nebyl jsem na to moc stavěný.
"Um...jo, snad bude v pořádku." Řekl jsem to tak jako bych byl na jiné planetě a pak konečně nabral reality. Podíval jsem se na dívku co se optala a usmál jsem se na ní.
"Já? Mě je dobře, spíš vás vidím...nějak...no že nejste ve své kůži." Mile jsem se usmál a koukl se na ní jak byla, no docela rozrušená.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 8:36 pm

E..eh? N-nie to je v poriadku... len nie som zvyknutá na toľko dažďa a tak som trošičku ochorela, ale je to inak v poriadku... Povedala som potom a prehrábla som si vlasy. Kage môže prejsť po schodoch každú chvíľku. Neviem prečo ale dostávala som strach z celej tejto dediny. Jama levová, jama levová Mayu. Usmial sa, nesmiem vyzerať nedôverčivo. Pousmiala som sa a obzrela som sa za seba.
Zvládnem tu byť tri dni? Stojí mi zato to jutsu?
Preglgla som. Mám strach, Jashin... tie bylinky. Spomínala som na ten deň kedy som prišla o svojho prvého psa... kvôli nukeninovi z Ame. Kusla som si do pery. Oh nepredstavila som sa, moje meno je Mayu... Mayu Inuzuka... a vy ste? Spýtala som sa z úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 8:39 pm

Chytil som sa za hlavu a čudoval som sa čoho sa tak bojí normálne s nej ten strach plynie ako keby sa bála neviem čoho. Po chvíli som sa rozhodol ísť hore a tak som aj spravil. Pomaličky som si kráčal po schodoch hore až som došiel k Mayi a tam bol aj Ryo. Ryo tak ako sa máme všet v poriadku?
Návrat nahoru Goto down
Ryo Kangaro

Ryo Kangaro


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 06. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 8:45 pm

Jen jsem kývl udiveně hlavou. Byla fakt nějaká podivná, až moc roztřesená a já jsem se musel jen zasmát. Když se mi pak představila, jen jsem nadzvedl obočí. Myslel jsem si že je z vesnice, ale tak co, nové známosti se také cení.
"Eh...Jo, těší mě. Já jsem Ryo Kangaro." Usmál jsem se na ní a popošel blíž k ní. Chtěl jsem se jí dotknout a zjistit jak moc se ve skutečnosti třese, protože mě to zajímalo, jestli se bojí mě nebo všeho tady. V tu chvilku ale přišel Kage.
Hned jsem se na něho podíval a mírně kývl hlavou. Já se nerad klaněl a toto byl vlastně takový můj "poklon".
"Um...Zdravím. Ano, vše je ok až na tuto slečnu...Nějak se nám tu chvěje." Usmál jsem se na ní a pak jsem se koukl na dveře ze kterých vyšli a mírně se pousmál . Nikdy by mě nenapadlo že by Kage vzal cizího člověka do této místnosti, ale tak asi měl své důvody.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 8:50 pm

Znova som si prehrábla vlasy. Prepáčte, ehm, asi to bolo príliš veľa na môj nos... Povedala som potom. To že som sa triasla, Jashin, ako to mohol vidieť! Veď som sa netriasla až tak veľmi! Alebo... áno?
Usmiala som sa ale. Kam ideme teraz, Kage-sama? Spýtala som sa. Potrebovala som asi... preč, niekam vonku. Vyvetrať sa. Alebo neviem. Stúpa mi do hlavy alkohol? Strach? Oboje? Snažila som sa nepôsobiť nervózne ale čo zmôže 19 ročný jounin ako ja? Kso, Jashin...
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 9:18 pm

To je dobre Kangaro. Mayu tam kde by si chcela povec si. Poškrabal som sa po hlave a čakal som na odpoved. Zrazu som si pomyslel na Reikina že ako mu ide misia a samozrejme dúfam že bude úspešná. Predsa len ide o záchrannú misiu člena našej dediny dúfam že sa to nijak neposerie a prídu obidvaja späť.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeTue May 14, 2013 9:22 pm

Máte tu niekde nejaké odľahlé časti? Chcela by som vidieť aj okolie dediny... Usmiala som sa jemne a upravila som si plášte a meč.
Potrebujem sa prevetrať. Ale už je neskoro... kso... ale bude musieť ísť so mnou. Pomyslela som si no nevadilo mi to, pokiaľ mu nesčervená oko.
Návrat nahoru Goto down
Ryo Kangaro

Ryo Kangaro


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 06. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 10:22 am

Jen jsem pokroutil hlavou na to že mi to nevadí. Já byl docela zvyklí na takové lidi a ta nejistota z ní přímo chrlila, už to jak se chovala, ale tak...Neřešil jsem to už. Když mi řekl Kangaro, tiklo mi trošku oko. Neměl jsem rád když mi někdo říká příjmením, no musel jsem zůstat klidný.
Sice mi do toho nic nebylo, ale zajímalo mě proč tu ta dívka z Uzu je. To že jsem věděl že je z Uzu bylo už jen proto, že řekla že je Inuzuka a tento klan jsem znal, teda částečně.
"Um...Dobře, ještě než někam vyrazíte, jsem se chtěl zeptat na nějakou misi nebo úkol." Založil jsem si ruce do kapes a koukl jsem se na hodiny na zdi. Docela jsem se nudil, takže jsem chtěl zase něco dělat.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 3:34 pm

Čakala som čo povie Kage, bola som nesvoja. Podľa toho čo som o ňom počula ma mal už nejak spacifikovať! Myslela som Kageho, počula som že keď sa v jeho blízkosti človek bojí tak že ho vždy nejako, ehm, ako som povedala... spacifikuje. Alebo rovno zabije.
Ten Ryo bol zaujímavý človek. Taký pokojný aj keď sa mi zdalo že sa mu nepáčilo keď ho oslovil priezviskom. Zaujímavé.
Ale ani Kage nevyzeral veľmi nadšene, asi kvôli tomu čo sa stalo na tej misii. Nejaká chyba, chýbal im člen. Som zvedavá ako to všetko dopadne. Chcem tu mať svoje psi.
Návrat nahoru Goto down
Kigiro

Kigiro


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 07. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 6:53 pm

Zrazu ma oslovil Ryo a stihol to ešte v pravý čas tak som sa naň otočil. Prepáč Ryo ale teraz misie niesu pokiaľ sa nevyrieši stávajúci problém takže máš zatiaľ voľno takže Mayu pod zamnou. Ako som dohovoril tak som pomaly krok po kroku mieril von z nemocnici a rozmýšľal kde ju zoberiem. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 7:32 pm

Usmiala som sa na Ryoa a upravila som si plášť a stiahla som si gumičku vo vlasoch. Kto vie kam pôjdeme. Nech tam nie je tma... na vlhko si už začínam zvykať. Tešilo ma, Ryo-san. Povedala som ešte a jemne som sa poklonila.
Pomaličky som kráčala za Kagem ale v hlave som si stále prerátavala koľko vecí majú v skladoch, bude sa mi to hodiť v správe ktorú potom poviem Kagemu.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Ryo Kangaro

Ryo Kangaro


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 06. 05. 13

Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitimeWed May 15, 2013 8:11 pm

Jen jsem kývl hlavou, založil jsem si ruce do kapes a usmál se na Mayu.
"Jo, také mě těšilo." Mrkl jsem na ní přítelsky a pak jsem se jen otočil na druhou stranu co oni a odešel jsem z nemocnice.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnica v Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnica v Amegakure   Nemocnica v Amegakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnica v Amegakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nemocnica
» Nemocnica
» Nemocnice Amegakure
» Nemocnica v Kusagakure
» Brána Amegakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: