New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Amekageho

Goto down 
+5
Natsuo
Shiryuu Nao
Michiko
Tategami Raizou
Rirī
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:24 pm

First topic message reminder :

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Amegakuresplice
• Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov celej dediny, avšak nieje až tak výrazná, pretože oproti ostatným budovám sa výškou až tak neodlišuje.
• Kancelária je na tom najvyššom poschodí, odkiaľ Amekage šéfuje a prideľuje rozkazy svojim podriadeným.
• Budova je vyplnená aj miestnosťami s technikami, misiami a zvyškom ostatných dôležitých vecí a informácii.
• Ešte sa v budove nachádza aj veliteľstvo Anbu, ktoré je pripravené zasiahnuť, keby sa dažďom vycíti cudzia chakra.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 11:30 am

Konečně pochopil, co po něm chci. Já spokojeně přikývla. Ještě aby odmítl moji nabídku...Já málokomu cokoliv nabízela.
"Výborně!" Uchechtla jsem se a hodila po něm jeden ze svých vypočítavých pohledů. Konečně nebudu muset doma uklízet! Možná kdyby věděl, že ho hodlám využívat k tomu, abych já nemusela dělat nic, rozmyslel by si to...ale proč mu říkat všechno.
"Tak jdeme domů..." V mém tónu hlasu bylo slyšet něco divného...Něco, co přímo říkalo, že jsem mu to nenabídla jen ze své vlastní dobroty. Nastoupila jsem do výtahu, počkala, až nastoupí taky a vybrala nejnižší patro. Opřela jsem se o stěnu výtahu se složenýma rukama pod hrudníkem a se zavřenýma očima čekala, až dojedeme dolů a opustíme tuhle věž.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 11:32 am

~presun~
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Jan 07, 2014 9:22 pm

Trochu líným krokem jsem procházela chodbami hlavní budovy, vycházela schody a cestou se dívala do kanceláří, jestli je vše v pořádku. Po vánocích se nastoupilo téměř hned. Neměla jsem si brát volno, ale pročistit hlavu mimo vesnici byl dobrý nápad. Teď jen zjistit, kolik toho Amekage zase vypil. vyšla jsem poslední schodiště a místo klepání jsem vzala za kliku. Zamčeno.
"No bezva." strčila jsem ruku do kapsy od pláště a vytáhla malého motýlka a položila jsem ho k prahu dveřím. Prolezl dovnitř a zase ven. Zatřepotal křídly a zmizel.
"Kde sakra je?" otočila jsem se brala všechny schody po dvou, abych vylezla z budovy a šla hledat šéfa.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 10:43 pm

Tentokrát jsem šla totálně promočená, sundala jsem si kapuci s maskou a ždímala si dlouhé vlasy, které se začaly postupně vlnit do prstýnků. Skvěle to mi chybělo, fakt miluju déšť. pomyslela jsem sarkasticky a došla ke kanceláři. Prohlédla jsem si rám a skoro až hříšně jsem se usmála. Ani jsem se nemusela snažit a dveře pokryl krystal. Lusknutím prstů se dveře za hlasité rány rozpadly, jen panty zůstaly. To se po schodech už hnaly sekretářky co se děje.
"Jen malá rekonstrukce, pokračujte v práci." odsekla jsem a vešla dovnitř. Sedla jsem si na stůl a dál se snažila ždímat přebytečnou vodu i ze svého obleku.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 11:45 pm

Chce to plán. pomyslel si hlásek v mé hlavě když jsem mířil k věži. Musel jsem přijít na způsob jak si ji naklonit na moji stranu dříve než mě pošle do horoucích pekel. Ovšem bylo obtížný se trefit do vhodné ceny protože jsem přeci jen nevěděl co jsem to vlastně udělal. Byla to situace kterou vyžehlila omluva a nebo to byla situace která si žádala oběť nejvyšší? To byla ta pravá otázka. Procházel jsem ulicí a přemýšlel co že bude onou pákou která by ji dokázala zvyklat. Každá ženská má ráda kytky. Ovšem teď v téhle době jich Ame moc neměla. Další zde bylo na skladě trochu toho alkoholu ovšem... vzpomínky na minulé kázání hovořili za sebe. Tím jak mi postupně docházeli možnosti co to není a nepřicházeli možnosti co by to mohlo být se v hlavě pohnulo cosi co jsem dlouho dobu necítil. Byla to odvaha? Něco mi říkalo "Sakra chlape! Co nejhoršího se ti může stát? To zvládneš! Si Amekage!" řekl jeden hlásek. Druhý však řekl "No ... věž je vysoká... zajímalo by mě jak dlouho by jsi plachtil"
Sarkastická poznámka mého vnitřního hlasu však nepodebrala moje sebevědomí proto jsem se zhluboka nadechl a vydal se k výtahu. Po několika chvilkách jsem dorazil do horních pater a před kanceláří bylo snad tisíc růžových střepů. "Zdrhej!" ozval se kdesi v zadu pud sebezáchovy ovšem i ten moje odhodlání nedokázal zvyklat. S hlubokým nádechem, s širokým úsměvem a s krůpějemi potu na čele jsem vešel do své kanceláře. Seděla tam na stole a ždímala si vlasy což z podlahy udělalo "plovoucí" podlahu. Začni s klidem.
"Áhoj Reino! To jsou k nám hosti. No jak vidím tak jen kveteš. Ten déšť ti musí svědčit. Čemu vděčím za tvoji návštěvu?" řeknu stále s úsměvem na tváři připraven na cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 2:50 pm

Vzhlédla jsem ke dveřím v něž stál objekt mého zájmu i mizerné nálady. Již už vlnité vlasy jsem přehodila přes rameno na záda a začala si prohlížet svou manikúru. Aniž bych pozdravila jsem začala svůj monolog, který byl naplněn čistou dávkou naštvanosti.
"Úkolem ANBU ochránce je nasazovat život za chráněného, krýt mu záda, být s ním pokud možno stále, ve dne i v noci. Nedbat na jeho řeči o tom, že to zvládne i sám, a prostě plnit co mu bylo uloženo. Popřípadě vykonávat funkci asistenta a dělat i tak podřadné úkoly jako zajistit pohodlnost a základní lidské potřeby jako je jídlo a pití. Také to vyžaduje určitou dávku zodpovědnosti a trpělivosti,..." podívala jsem se na něj a seskočila ze stolu a rázně šla k němu s výrazem vraha. "...která dneska přetekla a je fuč." řekla jsem odlehčeně.
"Příště až mi řeknete, že si mám vzít dovolenou na svátky, tak Vás zavřu do trojitého krystalu a ani se od Vás nehnu!" pohrozila jsem mu. Kdyby mě teď viděl velitel ANBU asi bych dostala padáka.
"Co je to za ochránce, když Vás ani nemůže najít, protože jeho výzvědné jednotky nesmějí být pod palbou ledové vody?" zeptala jsem se ironicky. "A jestli jste ještě požil k tomu, tak si připravte rovnou padák, protože ta věž je dost vysoká!" mrkla jsem na něj a čekala na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 3:35 pm

Usmíval jsem se jako měsíček na hnoji a přitom se mi v hlavě promítali děsivé scénáře ke kterým se kupodivu ironicky hodila znělka ze seriálu létající Čestmír. Divné bylo jen to jak v této situaci se z nevinného seriálu stal horror. V hlavě mi také prolétlo všech 137 únikových východů a já mohl jen proklínat architekty že ten nejbližší je o 7 pater níže. "Si v loji kovboji" ozval se škodolibě hlásek v mé hlavě a jediné na co jsem se zmohl byl přidušený nervózní smích. Potom jsem se ale uklidnil. Zbystřil jsem že v jejím hlasu je náznak sarkasmu takže jsme své zkáze unikl.Zatím.  
"Ále. Vždyť mě znáš ne? Jsem zodpovědnost sama. Nikdy bych neudělal něco proti tvé vůli." řeknu s úsměvem při uvědomení si že Kage omlouvající se své podřízené to byla věc značně nevídaná. Můj výraz se změnil a v hlavě mi zaznělo. "Tady je něco špatně."
"Každopádně to není moje vina. Já jsme náhodou plnil své povinnosti!" prohlásil jsem pyšně při zjištění že jsem se alespoň trochu podobal Kagemu.
" Trénoval jsem! Plus jsem si přidělil tým! No nedělám ti radost?" řeknu a sednu si na židli dám si ruce za hlavu a natáhnu nohy. Home sweet home.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 3:39 pm

Stála jsem jak opařená u rámu dveří, a když mě obešel tak jsem se otočila za ním.
"Značně, jestli odejdete na misi s nimi beze mě, krve se ve mě nedořežete." promluvila jsem se sladkým úsměvem.
"Na alkohol se Vás ani ptát nemusím, byl Silvestr takže jste požil." přešla jsem naoko uražena k oknu, kde bylo jako vždy mé místo a opřela se o parapet.
"Jo a abych nezapomněla, měl by jste si objednat dveře."
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 3:54 pm

"Hahá!" prohlásil jsem vítězoslavně a na tváři se mi roztáhl výraz alá měsíček na hnoji a ukázal na ní prstem a zvolal něco co muselo znít tak nesmyslně jak jen to v danou chvíli bylo možné.
"26.12."řeknu stále s úsměvem který se povedl jednou za život. Byl jsem na sebe opravdu hrdý. Po chvíli která byla nejdelší chvílí ticha kterou jsme v životě zažil, asi 20 sekund, jsem došel k závěru že zakřičet do větu libovolný kalendářní den není nejlepší odpovědí na otázku.
"Den kdy jsem se naposledy dotknul alkoholu." řeknu a pyšný výraz je stále na skladě. Když přišla řeč na dveře zamyslel jsem se.
"Přemýšlel jsem nad korálky. Víš přeci jen by to dávalo lidem větší přístup. Dveře jsou pro starochy. Já jdu s dobou." řeknu se stále pyšným výrazem nevědom toho že korálky už měl jenom hipíci a kavárny v Amsterdamu. Dvě věci které k sobě měli velmi blízko.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 4:31 pm

"Takže jste přešel na něco tvrdšího než je alkohol?" otočila jsem se zase na něj a prohlížela si ho výrazem, že opravdu nechápu co to je za člověka a snaha být na něj naštvaná s každým jeho slovem opadala. Opřela jsem se o parapet a založila si ruce na prsou.
"Ale musím Vás pochválit." nakonec jsem kapitulovala
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 6:00 pm

"Oh slyšet taková slova od tebe opravdu pomáhá mému egu." řeknu s širokým úsměvem a poté dodám.
"Však jsem ti říkal ať mě tykáš ne?" pozastavím se nad formálním oslovení. Připadal jsem si starej když mi někdo vykal. Jako někdo kdo se každou chvíli chystal do urny. A pokud jsem něco neměl rád tak připadat jako seschlej,starej a neatraktivní děda.
No jedu v pervitinu a občas si dám trochu éčka. Jen tak abych rozproudil krev. řeknu s výrazným podtónem sarkasmu a s následným smíchem. Jop byl jsem ten tip co se smál vlastním vtipům. Podíval jsem se z okna a byl rád že jsem na jeho dobré straně. Bouřka a blesky byli sice mojí nejoblíbenější věcí vůbec ale uznávám vést rozhovor za hluku hromu není to pravý. Zavřel jsem Venku opravdu byl nečas takže to chtělo něco víc pohodlnějšího. Lusknutí prsty vše napravilo a venku už byl jen mírný deštík.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 6:13 pm

"A to jsi nemohl udělat dřív, že ne?" poodstoupila jsem od okna, aby ho mohl zavřít.
"Vykáním ti jen na veřejnosti a nebo když jsem na tebe naštvaná." pronesla jsem paličatě a mrkla k rámu u dveří, kde se začaly budovat nové krystalické, dokud mu nepřinesou nové. Hlídat okno a ještě dveře byl pro mě za dnešek nadlidský výkon. Opřela jsem se tedy o stěnu za jeho křeslem, když jsem byla vyhnaná od okna.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 6:54 pm

Sledoval jsem krystalové dveře. S místností která byla laděná do černé a bíle barvy ona růžová doslova bila do očí. Ovšem lepší dveře než průvan. Na otázku že déšť mohl být zastaven dřív jsem pokrčil rameny.
"No mohl ale to by byl život moc jednoduchej." řeknu s úsměvem. A rozhlídnu se po místnosti. Dlouho sem tu nebyl. Svátky ze mě opravdu vycucali co se dalo a nebyl tu od nich moc velkej nával lidí. Ostatně se nebylo čemu divit. Každej chtěl trochu toho klidu s rodinou. Přemýšlel jsem jestli Reina taky byla někde s rodinou. Ovšem byl jsem hodně věcí ale ne vlezlej. Jedna věc mě však zajímala.
"No a bylo pro to pozdvižení nějaký zvláštní důvod? Nebo šlo jen čistě o to že si to bez mé přítomnosti už nemohla vydržet?" zeptám se a věnuji jí další z řady mnoha úsměvů.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 7:22 pm

"Jen jsem nerada, když neplním co mám a nemám vše pod kontrolou." řekla jsem prostě a podívala se jinam než na něj. Odpovídat popravdě na jeho otázky jsem vážně nehodlala a kdyby mi položil jinou asi bych i odešla. Zatím jsem mlčela jako vždy a snažila se udržet svou chladnou tvář. Dokonce jsem uvažovala, že si zpět vezmu svou masku, aby na mě nekoukal, protože mě nutil se usmívat.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 7:50 pm

"No vidíš že to jde. Mnohem mnohem lepší. Dej těm tvářičkám trochu nachové barva a nahoď ten nejlepší make-up na světě. Úsměv koření života." řeknu a ukážu jí řadu bílých zubů. Přeci jen jí to takhle víc slušelo. Podíval jsem se po kanceláře která mě čím dál tím víc přestávala bavit. Co teď? To byla otázka kterou můj mozek přehrával dokola a dokola. Horký prameny? Trénink? Bar... že se ptám... Panebože ninjové mají tak nudnej život. Kdybych byl nikdo měl bych čas jen pro sebe. Chodil bych po barech, koukal na televizi sportoval... To ale bylo jedno. Teď zde nebyl čas na filozofický monology. Takže..
"Co budeme dělat nápady? Ber to jako misi. Vymyslet zábavu pro Amekageho." řeknu znovu se smíchem a v očích bylo jasně vidět že to myslím dobře.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 7:56 pm

"A já jako poslušná podřízená musím poslechnout. Nápad číslo jedna, co kdyby jste si objednal nové dveře? Nápad číslo dvě, co kdyby jste si tady trochu uklidil a dal si třeba kafe? Nápad číslo tři, co kdyby jste uspořádal všechny mise a týmy do listin? Nápad číslo 4,co takhle návštěva jiné vesnice, taková infiltrace, hm?" blýskl mi v očích zájem. Jakmile mi řekl že se mám totiž smát tak jsem okamžitě zrudla a usmála jsem se jak jinak. To si nemůže zvykat na tohle jak bych pak vypadala u kolegů.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 8:18 pm

Poslouchám a už při první větě dodám.
"Kolegyně. Podřízená zní děsně." poté si doposlechnu zbytek a začnu.
"Tyhle jsou dokonalý, tak na půl, to kafe by bodlo, hotovo, už dávno nejsem Anbu abych podnikal takovýhle mise. Nechám to mladší generaci. Časem se ale podíváme do Uzu ale to časem. Takže kafe?" řeknu když vyloučím všechny jiné alternativy a s úsměvem na sebe hodím plášť připraven vyjít si někam do kavárny. Na lístek naškrábu vzkaz že přijdu zítra a kde mě kdyžtak najdou. Otevřu dveře rukou naznačím směrem k nim.
"Až po vás madam." dodám opět s úsměvem na tváři a vzpomenu si na starou otcovu školu "jak být pravým gentlemanem lekce první".
"No alespoň kromě toho chlastu mě naučil něco užitečnýho." pomyslím si a poté vyrazím za Reinou.


Naposledy upravil Tategami Raizou dne Fri Jan 10, 2014 8:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 8:24 pm

"Myslela jsem kafe od těch slepic z dolních pater, aby taky něco dělali ale fajn." kapitulovala jsem a prošla dveřmi ale ještě se v nich zastavila a podívala se na něj.
"Žádný rande ani alkohol jasný?" podívala jsem se na něj výhružně.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 8:33 pm

"Ale ať mají taky trochu volna ne? Však stačí když je tu to nechám po tobě vytřít." řeknu s úsměvem. Poté tedy vyjdu z dveří. Další věta byla trochu něco co mi sebralo vítr z plachet. Rychle jsem se však vzpamatoval a reagoval.
"Však mě znáš. Dobrá duše bez postraních úmyslů. Neublížil bych mouše a alkohol ani nevím jak vypadá." řeknu a moje vnitřní já jen nevěřícně kývalo "Kámo devět z deseti dektorů lží tvoje poslední věta odpálila. Desátýho dostala ta druhá." řekl v duchu a jediná moje odpověď byla "Zalez."
"Jak věrohodně to znělo? Od 1 jako "Jaasně." po deset "Fíha to jsem nevěděla"?" zeptám se když nastoupíme do výtahu.

~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 8:40 pm

"Ne moc pravdivě." pronesla jsem a nastoupila za ním

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Amekageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Amekageho   Kancelář Amekageho - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Amekageho
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kancelária Amekageho
» Kancelária Amekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: