New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sídlo Kusakage

Goto down 
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Sídlo Kusakage Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Kusakage   Sídlo Kusakage I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:09 am


Zepředu:


Zezadu:

Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Sídlo Kusakage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Kusakage   Sídlo Kusakage I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:32 am

Došla jsem po dlouhé době domů. Neváhala jsem na nic a šla rovnou do koupelny, kde jsem strávila několik hodin, nejlepší místo na odreagování.
Po koupeli a všech kosmetických úpravách jsem se převlékla do pyžama a zalehla do postele. Zítřek jsem čekala že zase prožiju zavřená v kanceláři, ale to se nestane. Uvažovala jsem o tom, že bych si ANBU asi měla víc vážit, přeci jen mi Akihiro nabídl něco pro mě moc důležitého a to je společnost o svátkách, kterou jsem takto měla naposledy jako malá holka.
Každopádně dlouho jsem dumat nad zítřkem nedokázala, byla jsem příšerně unavená a usla asi po minutě jak pařez.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Sídlo Kusakage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Kusakage   Sídlo Kusakage I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:17 pm

Brzy ráno jsem vstala s tím, že jsem šla rovnou do koupelny, kde jsem si zase dala sprchu, umyla si vlasy a vyčistila si zuby. Oblékla jsem se víc...slušněji než kdy jindy. To znamená košile, rifle, vlasy hezky sčesané a dokonce jsem se namalovala mnohem líp než obvykle, měla jsem na to teď totiž čas.
Doběhla jsem do kuchyně, kde jsem vzala nějaké to značkové víno pro lepší příležitosti. Do krabičky jsem nabalila i cukroví které mi tu služebné udělali a byla jsem jim fakt vděčná.
Stoupla jsem si před zrcadlo a usmála se.
Tak to vypadá, že letošní Vánoce nebudou až tak špatné. Uculila jsem se, hodila na sebe kabát, obula si kozačky a zamkla za sebou dveře s tím, že jsem šla rovnou k Akihirovi. Bylo už odpoledne a co dělat celej den, do práce se mi dnes už opravdu nechtělo.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Kusakage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Kusakage   Sídlo Kusakage I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Kusakage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nao Okumura / KUSAKAGE
» Kancelář Kusakage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: