New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nao Okumura / KUSAKAGE

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nao Okumura

Nao Okumura


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 01. 05. 13

Nao Okumura / KUSAKAGE Empty
PříspěvekPředmět: Nao Okumura / KUSAKAGE   Nao Okumura / KUSAKAGE I_icon_minitimeWed May 01, 2013 4:54 pm

Čo to znamená byť Kusakáge? Vo voľnom preklade to znamená „Trávnatý tieň“, čo to však ten tieň znamená? Mnohý by povedali, že je to titul daný tým, ktorí sú v dedine považovaný za tých najmocnejších, podľa nich tento titul náleží človeku ktorý je schopný malíčkom zničiť stenu a pohľadom rozbiť armádu. Hlúposť! Predovšetkým, byť Kágem znamená.. NESKLAMAŤ ĽUDÍ KTORÝ TI VERIA! TO! To znamená byť Kágom, a ja svoj ľud nesklamem, ľud ktorý si ma zvolil aby ich viedol, a aby ich predovšetkým chránil! To je úloha Kágeho, ochrániť svoj ľud a nesklamať ich vo viere vo vás! Svoju dedinu dovediem na vrchol, mojím snom prinesiem svetu konečný mier, a predovšetkým, nikdy nedovolím aby jediný člen mojej dediny bol nešťastný. Urobím pre nich čokoľvek, a vykúpim to čímkoľvek. Aj svojím životom.

~Meno a priezvisko~ Nao Okumura
~Prezývka~ Áčko
~Vek~ 21
~Dátum narodenia~ 28.7
~Krvná skupina~ 0
~Pohlavie~ Muž
~Klan~ Okumura
~KG~ //
~Sensei~
~Dedina~ Kusagakure no sato
~Rank~ Kusakáge
~Výška~ 175 cm
~Váha~ 62 kg

~Ten, ktorý skryl svoju tvár~
Mladý, vysoký, nie príliš vyšportovaný, ale zato dosť ohybný, chalan s bielymi vlasmi a nádhernými očami sfarbenými do azurovo modrej farby mora. Štica dlhých špicatých vlasov, ktoré sa mu časom sfarbili na blond, z neho niekedy robia modela. A práve to je na neho ako Kágeho naozaj zaujímavé, napriek tomu akú vysokú pozíciu zastáva, prvý pohľad na neho by nedokázal určiť ho do skupiny ľudí, ktorých sila patrí k tým najmocnejším v celom Shinobi svete. Malá postava, napriek tomu úchvatné schopnosti. Má malé tetovanie na pravom líci, v podobe ostňov. Obvykle je ho vídať v dlhom plášti Kágeho, ale len na formalitách, bežne nosí do práce dlhé nohavice s bundou a kapucňou prevesenou cez dlhú šticu vlasov. Dalo by sa povedať že vzhľadom je presná kópia svojej sestry, ba dokonca jej identický klon.

Jeho povaha, no to je trochu komplikované. Nemá nijak špecifickú povahu, je to jednoducho pohodár, ktorý si z ničoho nerobí až tak ťažkú hlavu, pretože žije pravidlom.. „Čo mám zo smútenia, tým iba ublížim iným.. Veď úsmev je to najkrajšie, čo môžem darovať.“
Už z tejto vety vám musí byť jasný aspoň prvý charakter Naa. Je to milý a pomerne dosť slušný, tiež by sa dalo povedať že uke chalan, býval trochu rebel, ale čo, v takomto veku, pri ktorom sa stále určuje ako dieťa, pretože nikdy nechce dospieť, sa niet čomu diviť. Nevyžaduje od ľudí rešpekt, obvykle je milý ku každému a každého v dedine považuje za seberovného, snaží sa aby ho brali rovnako ako berú sami seba, takto verí že prehĺbi vzťahy medzi dedinčanmi. Rebeluje hlavne voči svojej sestre, paradoxne je jediná koho počúva na slovo. A čo je rarita, ba dokonca je vlastne mladšia! Mladšia je, ale vyspelejšia, aspoň tak ju berie, preto načúva jej slovám, a riadi sa jej slovami, ako svojimi vlastnými. Záhada! Napriek všetkej slušnosti je to spoločenský muž, keď má pri sebe svojich blízkych, ktorým môže dôverovať, nemá strach uvoľniť a rozkecávať sa aj do nemoty, no v spoločnosti cudzích ľudí je pomerne opatrný, aj keď začína témy a je rozkecaný, dáva si pozor aby sa nepreriekol. Áno, je trochu, niekedy trochu dosť hanblivý, čo je až divné nato, aký dokáže byť medzi ľuďmi veselý, vtipný a roztržitý. Sestra mu vybrala prezývku Á~chana. Prečo? Jeho prezývka znamená z Áčka, ako ho prezývajú v dedine, ona ho rozšírila. Á~chan, a znamenal to preklad anjela. Je trochu viac urážlivý, ale vážne ho dokáže uraziť len jeho sestra, to nič nemení sa na tom, ako vie rýchlo odpustiť alebo sa spamätať. Má rád prírodu, to je hneď jasné, ale aj zábavu s kamarátmi, miluje sledovať ľudí v dedine, je to taký snílek, ktorý verí vo veľké činy hrdinov. Verí že raz zmení tento skazený svet k lepšiemu, prinesie nádej do všetkých ľudských srdcí, stane sa hrdinom, ktorého tento svet potrebuje! Mier svetu a blaho svojej dedine a jej obyvateľom, stane sa tým najlepším Kágem, aký môže byť! No čo neznáša sú povrchný a arogantný ľudia, ktorý si myslia že ak majú viac moci, môžu všetko. Neznáša to, protiví sa mu to, preto neraz sa dostal do krížku s mocnejšími a neraz ho musela sestra vyťahovať z brindy, do ktorej sám, schválne a plne si uvedomujúc vstúpil. Nemá rád tých ľudí ktorý hľadia navonok, nevediac čo sa skrýva dnu, ale to je všetko, ako bolo spomínané, je to pohoďák, nevadí mu takmer až na toto nič. Dokonca ani on sám mu nevadí, dostal aj prezývku „najväčší ignorant voči sebe samému..“ Pri svojej honbe ku šťastiu ostatných, nehľadí na svoje zdravie a svoje potreby, má naozaj extrémnu vôľu, a niekedy až príliš pevné telo, ale keď počas zlej nálady chodí behať po vonku, keďže zvýšený adrenalín mu pomáha, napriek tomu že aj sneží, že sa zraní, je mu to jedno. Hlavne že sú šťastný ostatný, keďže jeho sebavedomie je príliš nízke, takmer až nulové, myslí si že on si šťastie nezaslúži, preto pomáha iným, pomáha každému!

~Nemá tvár, má však talent~

Už od pohľadu na neho nie je možné povedať že sa jedná o nejakého mocného Shinobiho, napriek tomu je tento Shinobi považovaný za jedného z najmocnejších živých na tejto zemi. Nie nadarmo je považovaný za nádejného nového „Raikageho“, ten ktorý ovláda Raiton na tej najvyššej úrovní aká je možná, ovládajúci slávne Raiton no Yoroi, techniku ktorá pridáva extrémne na rýchlosti, takmer až dokonalú obranu. Technika ktorá obklopí telo bleskami dokáže zvýšiť extrémne rýchlosť užívateľa, nášho Naa, ktorý je tak ťažko zaznamenateľný aj Sharinganom a len Kyuubi modo a Hiraishin no jutsu ho dokáže predbehnúť. Naďalej k tomu ale však patrí aj Naova extrémna odolnosť Tretieho Raikageho, kedy v Raiton no Yoroi dokáže vydržať nápor každej techniky a ba dokonca aj jeho povestná technika troch prstov, kedy je schopný preťať akýkoľvek predmet, výjma plnej formy Bijju alebo dokonalého Susanaa. Preto sa Nao radí k výnimočným Shinobim, napriek vzhľadu patrí k elite spoločnosti. A vlastne, nikdy nie je sám ale práve zo svojou mladšou sestrou, s ktorou v Kusa tvoria nesmrteľné A/B Duo..

Ninjutsu (5) Samozrejme, medzi jeho hlavné zamerania patrí predsa Ninjutsu, nie nadarmo je v Kusa prezývaný „Raikage“, teda ten ktorého Raiton je schopný preťať akýkoľvek predmet. S jeho nadaním vypiloval Nao si svoj element na najvyššiu úroveň, teda, jeho jediným elementom naďalej ostáva blesk, napriek tomu nepatrí Ninjutsu ako jediné odvetvie k jeho hlavným. Ovláda hlavne NinTaijutsu techniky, preto dobre spolupracuje so svojou sestrou a jej mečmi, ktoré nikdy nedokázal ovládnuť. Raiton no Yoroi, blesková dokonalá obrana. Technika, ktorú ešte nikto neporazil. Zatiaľ.

Taijutsu (5) V boji na blízko je Nao jeden z najnebezpečnejších Shinobi na svete. Nerád sa tak označuje a vždy necháva súpera žiť v domienke že je slabý, predsa len poraziť napriek vzhľadu Naa v tomto odvetví vyžaduje dávku schopností, Hachimon, Chucka Norrisa, a možno aj požehnanie všetkých Bohov, pretože po zapnutí svojej techniky nie je možné ho takmer ani trafiť. Vtedy dáva pecky, s jeho rýchlosťou počítajúc nie je možné tak ľahko ho poraziť v tomto odvetví.

Genjutsu (3) A predsa aspoň jedna slabina sa u veľkého muža našla, a to je jeho ovládanie Genjutsu. V ilúziach sa veľmi nevyzná, napriek tomu je schopný mu odporovať, teda aspoň do ranku B, a hlavne, takmer stále má v boji po boku sestru, ktoré ho nie príliš jemným úderom do hlavy vždy pošle k zemi, a prebudí ho z iluzórneho spánku. Uchíhov a podobne zameraných ľudí sa báť tiež nemusí, pretože pri jeho rýchlosti je pohľad do jeho očí niekedy ba až nemožný, a tak očné techniky pri boji s Naom strácajú svoj zmysel.

Inteligencia (4) Akoby sa dalo očakávať, ak je človek silný, rýchly a je dokonalý v dvoch smeroch zamerania, utrpí jeho inteligencia a je považovaný za hlupáka. A ba, niekedy Nao pripomína svojím správaním hlupáka, alebo ešte nedospelé malé dieťa, jeho inteligenvia je na nadpriemernej úrovní, nie nadarmo ho predsa zvolili Kusakágem. Jeho prepočty v taktikách sú niekedy považované za dokonalé, predsa len, vyhral už nejednu bitku proti presile len za pomoci dobrého naplánovaného útoku a skvelo použitej taktike, bedlivo prednesenej jeho sestre na schválenie. Má ju, má seba, predsa nemusí sa Kusa báť, že ich Raikáge je hlupák a nedokáže nič vymyslieť, pretože opak je pravdou.

Rýchlosť (5) A práve technika rýchlosti, alebo toto zameranie je u Naa prioritné. Odmalička sa v tomto nikdy nedokázal sestre vyrovnať, tej ktorá ovládla klanové meče hneď a on ich nedokázal udržať, veril si že nejako to predsa len musí zvládnuť a za pomoci techniky Raitonu sa z neho stala rýchlo sa pohybujúca sa šmuha na bojovom poli. Modrý blesk, alebo ten ktorého nejde predbehnúť, tiež takto známy tím, ktorý ho stretli na bojovom poli. Naovi nejde utiecť, ak sa na vás zamerá, nemáte šancu zdrhnúť.

Sila (5) Ako pobral extrémnej rýchlosti, pobral aj tak sily. Nejedná sa však o svalovú silu, kedy by jednou rukou zdvíhal nákladiaky, ale skôr o odolnosť tela ktorú ma naozaj na obrovskej úrovni a dokáže prežiť akúkoľvek techniku, pretože jeho telo by to malo vydržať. Predsa ale len bomby rozdávať vie, ale len po zapnutí Yoroiu, pretože v páke by ho porazila aj jeho „nežná“ sestrička, ktorá je určite omnoho silnejšia ako on sám. Kostitras, tak ho sama nazýva.

~Všetko začalo porušením pravidla..~

Nad Trávnatou, dedinou ktorá sa vždy pýšila svojou kamennou vôľou sa tiahli mraky, a zdalo sa že znova začína obdobie zrážok, čo v horách nebolo nič prekvapivé a nič nečakané. A práve v tento pochmúrny deň prišlo na svet malé usmievavé dieťatko, ktoré si okmažite vyžiadalo pozornosť svojich rodičov, no tí si ho vziať nemohli. Po prvé za to mohol cisársky rez, ktorý matku odrovnal, no nezabil. Našťastie, aj keď to bol komplikovaný pôrod, prežila matka a ja dieťa. Druhý dôvod bol to, že som vďaka predčasnému narodeniu musel ísť na chvíľu do inkubátora, kde sa o mňa starali namiesto rodičov prístroje. A prečo sa o mňa nestaral druhý rodič? Napríklad otec? Ten už len pri tom, ako sa mame spustila plodová voda, odpadol, takže bol mimo ešte pár dní. A tak v nemocnici strávila celá rodinka. Moja matka však nebol žiaden Shinobi, nebol to nikto kto by vydržal veľa, preto z nás bola v nemocnici najdlhšie. Ja som strávil v nemocnici týždeň, zatiaľ čo otec sa prebral na druhý deň, avšak spadol na zem tak nešťastne, že si zlomil nos, a od toho dňa vyzeral ako orol, alebo skôr ako Dumbledor (Brumbál po česky). A prečo pomenovanie, "Zrodil sa výbuch, nik nebol nadšený?". Zato mohlo moje detstvo, ktoré bolo príliš.. aktívne.


Už v mladom veku som sa ukázal ako génius, keď som vymyslel vlastnú hru. Jej pravidlá boli jednoduché, a ľahké na pochopenie aj pre "géniov". Boli na základe, "Kým to nie je priklincované znič to, kým to nepriklincujú!". A prečo som bol výbuch? Hlavne preto že som mal svoju malú milovanú sestričku, malú Minako, v ktorej aj keď som videl svoj vzor, hlavne o pár rokov. Predovšetkým som bol jej ochrancom! A.. Pretože aj keď priklincovali všetko okolo mňa, aj tak to nejakým zázrakom prišlo o život. Od hrnčekov, cez porcelán a drahé šperky, až po všetko čo malo cenu, a dokonca aj niečo živé. Jedného dňa objavila matka v izbe prázdne akvárium, a mňa pod posteľou s brucho bolesťou. Ani nie deň nato som bol odvezený na pohotovosť, kde prišlo na výplach žalúdka, a tam zistili že som v útrobách tela mal niečo čo vyzeralo ako malé kaprie kostičky. Doktor to nechápal, no matka áno, a od toho dňa som už nikdy nemal domáce zvieratko. A to len kvôli pár rybičkám a jednej hlúpej mačke, ktorá bola nešikovná! Ja som za jej smrť nemohol, mala sa poriadne držať na tej streche a nie spadnúť na elektrický stĺp, a hrať sa na pečené kurča! A sestra to všetko sledovala, napodobňovala a naši rodičia zúfali. Také bolo moje detstvo, plné vtípkov a šťastia. Mal som rodinu, predovšetkým svoju sestru Minako, mal som priateľov, bolo o mňa postarané, mal som všetko, ale nie slobodu. Práve ja a Minako, trávili sme čas spolu, naveky sme si sľúbili že budeme spolu a nikdy sa neopustíme. Boli sme stále spolu, ako dve malé pojašené deti ktoré nikdy nechceli odísť od toho druhého, kedy sme si vytvorili trvanlivé, príliš mocné puto.

Až nastali časy akademických študentov, môj klan začal mať na mňa väčšie a väčšie nároky. Hlavne môj otec keď vo mne nič nevidel, stále som ho upozorňoval že moja sestra bola oveľa lepšia ako ja, a že to ona je ten skrytý talent ktorý sa raz stane Kágem. Nie ja, ja ktorý som nedokázal vôbec držať meče v rukách. Bol som na pokraji a z tréningov som sa vracal zničenejší a zničenejší. Pršalo. Nie, lialo ako z krhle, a dve postavy stáli uprostred dažďa na hladine jazera. Ťažké kvapky vody dopadali na temnú hladinu jazera, v ktorých sa odrážal nejasný svit mesiaca. Jedna postava vysoká a vzpriamená, akoby len teraz došla na oné miesto, zatiaľ čo druhá skrčená, vydýchaná a bez energie, akoby pred chvíľou obehla svet. Nao a otec. Ich obyčajný tréning. Nezávisle na počasí, Okumura sú schopný bojovať v akýchkoľvek podmienkach. V snehu, daždi, v strese, hocikde. Les, púšť.. Kdekoľvek. Noc, deň, svitanie.. Kedykoľvek. Nukenini, nepriatelia.. S kýmkoľvek. Taký bol tréning každého mužského potomka klanu Okumura. A tak v tichu, ktoré narušovalo len bubnovanie dažďa, čeriac hladinu jazera, pozdvihol posledný krát Nao svoj meč proti otcovi, pripravený ďalej pokračovať v boji, aj keď už sám s jeho čakrou bol na dne. Meč sa zajagal v svite mesiaca, a švihom zaútočil na otcovu hruď. Tesne predtým ale Naovi skolabovalo telo, meč pustil z rúk a ten v tichosti dopadol na hladinu, odkiaľ sa zosunul na najnižšie dno jazera, a spolu s ním začalo ku dnu klesať aj ochabnuté telo mladého Okumuru. No otec zasiahol v čas, rukou ho vylovil z jazera a vytiahol na breh, kde mu pomohol dostať všetku vodu z pľúc.
„Zajtra pokračujeme..“ Boli jeho jediné slová ktoré vypustil z úst, a pomalým krokom pomaly odchádzal preč..
„Oci.. Ja..“ Zakričal som na neho.. Chcel som ho zastaviť, povedať mu že, že je toho veľa. Doteraz som sa ani raz nesťažoval, ale už som toho mal naozaj dosť. Chcel som to skončiť, a byť opäť s Minako.
„Nerobíš to pre seba.. Ale pre iných.. Robíš to pre ich ochranu.. pre ich život. Chceš to vzdať?“ Znela posledná otázka ktorú mi položil, a nastalo hlboké prenikavé ticho. Odpoveď bola jasná. Na druhý deň tréning znova pokračoval...

Skončil som ako Genín, a moja sestra tiež. Dostali sme sa do rovnakého týmu a ja som bol šťastný, znova som mohol byť s ňou. Naozaj ma to tešilo ako ešte nikoho iného, naďalej som ale nedokázal podvihnúť meč. Vedel som že to nezvládnem, napriek tomu aký bezstarostný som s navonok zdal, čím ma radili k snílkom a hlupákom, vedel som že to nezvládnem preto som potajomky učil Minako. Učil som ju aby to pochopila, zatiaľ čo ja som sa začal učiť technikám na telo, bez mečov, stále s bleskom, mojou jedinou podstatou ktorú som naozaj vedel ovládať. Až nastal boj. Boj medzi mnou a Minako, postavili ma proti mojej mladšej, milovanej sestre, pre ktorej šťastie by som položil aj svoj život. Chcel sa vzdať, ale to som nechcel jej dovoliť. Úsmevom som jej na skúškach naznačil, aby mi verila a bojovala so mnou. Nenastal ale krutý boj, len oťukávanie a nežné bitky, akoby sme boli stále deti. V týme sme dokonca mali predsa len aj Konan, papierovú ženu, ktorú sme ale stratili, teda aspoň ja, a to som si ju veľmi obľúbil, hneď po tomto súboji kedy cez celý štadión kričala naše mená a povzbudzovala nás. Vzdal som to uprostred boja, boja s ňou kedy som vedel že ju nedokážem už udierať, poľavil som schválne v obrane a Minako ma porazila. Stali sme sa napriek tomu Chunínmi, remízovali sme to áno pretože vyčerpaním ako ja padla k zemi, ale obaja sme dostali novú hodnosť a naše cesty sa začali pomaly deliť.

Keď sme sa stali Chunínmi, stále sme boli naozaj spolu, ale to sa zmenilo hneď po tom o všetci pochopili, že proste nezvládnem Béého meče. Konečne ma nechali ísť mojou cestou, a ja som sa uzavrel pred každým. Mizol som na dni z dediny, niekedy to boli týždne keď ma hľadali a nakoniec ma na pokraji síl našli niekde v rokline, bez čakry a úplne spáleného. Nikto nechápal čo sa deje a vlastnej sestre som to doteraz nepovedal, o mojej tajnej technike blesku, o mojej extrémnej rýchlosti a o schopnosti ktorú som bol nútený použiť aby som osobu ktorú som mal najviac rád na svete, ochránil na Jouninských skúškach, kedy som sa naozaj priblížil blízko smrti len aby som pomohol sestre z problémov. Bol som preto hospitalizovaný, neprešli sme skúškou, ale o to bolo väčšie prekvapenie keď som ja dostal hodnosť za obetovanie sa. Sestra sa tešila zo mnou, štvalo ju to ale bola šťastná zo mnou. Bola osoba jediná na svete ktorej som hovoril o problémoch, bola jediná s kým som bol šťastný v dobách smútku, bola jediná kto dokázal zažať svetlo v tme a zahnať depky preč. Bola jediná koho som najviac potreboval k bitiu môjho srdca. Napriek tomu že bola mladšia, pre mňa niekedy bola skôr staršia, pretože som sa o seba starať nevedel. O to viac ma zarmútila správa jej odchodu do služieb Anbu, a o to viac potešila správa že z nich po mojom nastúpení na trón Kusa odišla. Nakoniec, predsa len prijala moju ponuku stať sa mojím zástupcom, mojou pravou rukou, Konan sa tiež stala Jouninom, náš tým sa zacelil, a ja som konečne mohol byť šťastným Kágem, ktorý prinesie dedine svoju zašlú slávu! Pozerajte ľudia Kusa, ja vás ochránim všetkým čím mám!

~Techniky~
~Srank~
Raiton no Yoroi
Jigokuzuki
~Arank~
Raigyaku Suihei Choppu
Daburu Rariatto
Rariatto
Raigā Bomu
~Brank~
Raitoningu Sutorēto
Raigyaku Suihei
Erubō
Girochin Doroppu
~Crank~
Aian Kurō
Doroppu Kikku
~Drank~
Shunshin no Jutsu
Návrat nahoru Goto down
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Nao Okumura / KUSAKAGE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nao Okumura / KUSAKAGE   Nao Okumura / KUSAKAGE I_icon_minitimeSun May 05, 2013 11:39 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com
 
Nao Okumura / KUSAKAGE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Minako Okumura / Shinobigashiru
» Sídlo Kusakage
» Kancelář Kusakage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: