New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lucy/Airis/Kiyoko

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucy/Airis/Kiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Lucy/Airis/Kiyoko   Lucy/Airis/Kiyoko I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 5:57 pm

Dobře, chtěla bych se omluvit za pozdní postování. Momentálně mám napilno, protože mám v lednu talentové a přijímací zkoušky, na které se musím připravit a z 15 ks obrázků mám zatím jen 9 xD, takže snad chápete, že prostě nemám čas postnout ihned a pracuji na přípravě ^^.
Když se s postem opozdím max o 3 dny (což doufám že se nestane), tak mi pošlete PM a nebo kontaktujte na skype Smile, abych Vás ve Vaší hře nějak nezdržovala ^^

-Pro info: Budu postovat spíš vždy kolem těch pozdních hodinách jako 17:00-0:00 hodin Very Happy, kdy mám práci hotovou...No podle toho co mě zrovna napadne vytvořit ^^ a podle toho na jak dlouhou dobu svůj laxní přístup odložím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Airis
Nukenin A+ rank
Airis


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 16. 12. 13

Lucy/Airis/Kiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucy/Airis/Kiyoko   Lucy/Airis/Kiyoko I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 11:11 pm

Další? :DPardon...takže.
Je dost možné...fajn...100% jasném že ve středu (15.1) nebudu na PC ^^
Netuším jak dlouho...protože jsou třídní schůzky a jak se znám, vyfasuju zaracha zase na minimum měsíc ^^'

Platí pro postavy:
Lucy Shiro
Kiyoko Kurama
Airis
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Lucy/Airis/Kiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucy/Airis/Kiyoko   Lucy/Airis/Kiyoko I_icon_minitimeThu May 08, 2014 4:27 pm

Nebudu tu od 9.5-11.5 Very Happy z důvodu Animefestu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lucy/Airis/Kiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucy/Airis/Kiyoko   Lucy/Airis/Kiyoko I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lucy/Airis/Kiyoko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kiyoko Kurama (Chuunin)
» Airis
» Airis Jashia (A-rank)
» Lucy Shiro
» Lucy Shiro/Kusagakage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Informace :: Nepřítomnost-
Přejdi na: