New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelária Amekageho

Goto down 
+6
Lucy Arashi
Michiko
Reikin Shindo
Reina Kana
Natsuo
Raiken
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 3:22 pm

First topic message reminder :

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Mf_457726335_028fd61a7c4bea4f4b36dc847113ea80
Kancelária Amekageho sa nachádza v jednej z najvyšších budov Amegakure, ako je to už zvykom. Amekage v kancelárii denne vybavuje papierovačky, žiadosti ľudí, shinobi a podobne. Pravda, ak má na to nervy, pre taký prípad je tu aj kôš, ktorým sa môže zbaviť hôrd papierov, i keď to nie je zrovna profesionálne. Kancelária má aj sklenenú časť steny, čo teda znamená, že Amegake má krásny výhľad na temer celú dedinu. Čo však veľa ľudí nevie, za drevenou stenou sa nachádza aj jedna malá, skromná izba s posteľou... nuž, je to hold pre núdzové prípady únavy.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 11:56 pm

Najskôr sa ozvala Reina, potom Natsuo, ktorý mal pravdu a v podstate som s ním súhlasil.
"Reina, vážne by si si mala nájsť nejakú lepšiu záľubu... Nemôžeš predsa stále niekoho zabíjať aby ti bolo lepšie."
Uškrnul som sa. A to dnešný deň už naozaj vypadal veľmi nudne. Najskôr však comeback amekageho a teraz si niekam šiel na výlet a zobral so sebou rovno aj Yukikage.
"Ja v tom nevidím problém, že odišli."
Dodal som a čakal na vyjadrenie Reiny.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:11 am

Zarazila jsem se nad tím, co Reikin říkal. Podezřívavě jsem si ho prohlížela. Stále někoho zabíjet? Bleskla mi hlavou myšlenka, že něco tuší.
"Máte pravdu omlouvám se za tu scénu." kapitulovala jsem celkem rychle, tohle se mi nelíbilo, co jsem vlastně o nich věděla o novém Amekagem a jeho zástupci. Já nic doufala jsem, že to samé vědí i o mě. Klid přišel celkem rychle a to stačila jedna věta. Naposledy jsem zabíjela před dvěma lety na straně nukeninů. Prohrábla jsem si vlasy a na chvíli sundala masku, abych si utřela orosené čelo a masku si nasadila zpět. Nejistě jsem šla ke dveřím.
"Mám zde zůstat nebo hlídat venku?" zeptala jsem se ho o poznání klidněji.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 1:31 pm

Ostal som spokojne sedieť na stole a kukať na Reinu.
Napokon sa zjavne upokojila a tak som sa nemusel strachovať, že sa niečo zomelie.
Zostalo tu však krátke ticho, pretože i Reine som hneď nedal odpoveď.
No napokon, nemal som pocit, že by ma tu niekto mal napadnúť, takže som i nevidel dôvod k tomu, aby tak prísne strážila dvere vonku.
"Môžeš zostať." Odvetil som jej a oprel sa rukami o stôl, čím som sa trošku nahol dozadu.
Videl som tak aspoň i na Reikina.
"Tákže.. to by sme mali.. je ešte niečo, čo treba prebrať?" Spýtal som sa zvedavo, inak povedané, chcel som vedieť, či majú tému, pretože som bol lenivý na nejaké vymýšľanie.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 3:50 pm

Naďalej som len sedel. Reina sa už nejako upokojila. O Reine som toho moc nevedel, jedine to čo som počul. Tá moja veda bola skôr myslená tak všeobecne.
Zástupcom Amekageho som bol vlastne už za vlády Raizou-a nad Ame. Naďalej som ním ostal aj cez vojnu a aj po nej.
Bolo tu chvíľku ticho a ja som sledoval Reinu.
"Neviem... Ja som chcel niekam ísť. Papiere sú hotové."
Povedal som a rozmýšľal som nad tým, kam by som mal ísť. Dlho som si len tak nevyšiel niekam.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 4:07 pm

Mlčela jsem a dívala se na Reikina i Natsua. Mě bylo jedno, kam půjdou stejně musím s nimi dokud mě nepropustí.
"Ať půjdete kamkoli stejně musím s vámi." přinutila jsem se k menšímu úsměvu a čekala jestli opravdu někam vyrazí či ne.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 4:11 pm

Celou cestu od brány až sem jsem se nesla, jakoby mi to tady všechno patřilo. Bylo to úžasné vidět zase tolik lidí a nějaké ty známky civilizace. Teda ne, že bych ty dva roky žila někde na větvi v pralese ale byl to prostě rozdíl. Vycupitala jsem po schodech nahoru a když jsem stála před kanclem přejela jsem dlaní po dveřích. Bylo to zvláštní být zase..doma? Mohla jsem to tu nazvat vůbec domovem, když jsem se tu opravdu po spojení nezdržela dlouho? Takže jinak, bylo to zvláštní být zase mezi tolika lidma. Doufala jsem, že se Amekage probral a je v pořádku, nebo to za něho přebral nějaký sexy chlapík. Zakřenila jsem se a zaklepala jsem. Rovnou jsem i vešla a zůstala stát mezi dveřmi s rukou na klice. Člověk chce jen jednoho a hned tu má dva. Těkala jsem pohledem mezi chlápkem za stolem a tím co se o stůl opíral, nemohla jsme se rozhodnout, kdo z nich je Amekage. Pak tu byla ještě nějaká maskovaná žena ale tak víte co, ženy mě zrovna nijak extra nebraly. Jelikož jsem se vážně nemohla rozhodnout nakonec jsem zůstala pohledem u toho za stolem. "Nerada ruším takže stručně. Michiko z bývalé Uzu, po 2 letech povolené vycházky jsem zpět. Teď když dovolíte cesta dlouhá..znáte to. Ráda bych si šla odpočinout takže se hluboce omlouvám ale stavím se tu později." Ležérně jsem zasalutovala, zářivě se usmála a zavřela za sebou dveře. Upravila jsem si pláštík a spokojeně se vydala zase pryč. Ano cesta byla dlouhá, ale odpočívat jsem neměla v plánu. Bar byl lákavější.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 6:05 pm

Potom čo sa ozvala Reina, vtrhla tu nejaká Jouninka a rýchlo zhrnula na čo tu vlastne bola a zmizla taktiež tak rýchlo.
"Ja to rovno mierim do baru, už som tam nebol niekoľko piatkov."
Povedal som si skôr sám pre seba. Im to mohlo byť jedno, aspoň vedeli, že nebudem doma.
Postavil som sa zo stoličky a docela rýchlo som odtiaľto vypadol. Medzi mojim rýchlym odchodom som si obliekol aj plášť. S úsmevom som sa s nimi ešte nejako rozlúčil nejakou frázou a bol som preč.
Netušil som či je dobrý nápad ísť do baru, ale tak musel som predsa stopnúť aspoň na chvíľku prácu a povinnosti.
Presun

Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:06 pm

Než som sa nazdal, stihlo sa tu znova pár vecí.. akosi rýchlo odohrať. Najprv sem vbehla nejaká pekná, asi Jouninka a získala si môj pohľad na celú chvíľu, čo tu bola. Bohužiaľ, bola to práve iba chvíľa, takže o to viac ma mrzelo, keď sa za ňou zabuchli dvere. Aká škoda. Povzdychol som si a keď odtiaľto zdrhol aj Reikin, sadol som si naspäť za stôl a oprel si hlavu tak, že som ju o operadlo trochu zaklonil dozadu.
"No a počet sa zúžil na dvoch." Poznamenal som a letmo strelil pohľadom k Reine. S ňou som si aspoň fakt mohol tvrdiť, že nikdy nie som sám. Síce by mi to nikdy nevadilo, keďže byť stále niekým sledovaný bolo tiež zvláštne, no mňa napokon netrápilo ani jedno ani druhé.
"Chvíľu tu ešte pobudneme. Možno sa tá.. mno.. Mich.. jo, Michiko dostaví. Ak né, vyberiem sa za ňou neskôr." Trochu som sa uškrnul, hovoriac k Reine. Síce som netušil, kam tá Michiko šla odpočívať, ale hodlal som navštíviť svoje odpočívadlo - teda bar. Napokon, nech by povedala aj "idem do nemocnice", i tak by som sa najprv stavil do baru. Veď je to predsa bar!
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:13 pm

"Dobře a doufám, že to nebude bar, protože myslím, že dneska Vám to již stačilo lorde Amekage." ukázala jsem na flašku whisky a přitom se opřela o stůl jako u výslechu.
"Vy muži jste stejní." pronesla jsem sarkasticky.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:37 pm

Přistáli jsme až na budově Amekageho, kde mě Yoki-hime postavila zpět na zem. Žádnej bar do doby, co neodevzdáš a neohlásíš průběh své mise. Sayo. Řekla rovnou a já jen stála na budově se sklenou poloprázdného saké, které jsem si v klidu dopila a seskočila schody, po kterých jsem spokojeně došla až do chodby před dveře Amekageho. Ach jo... Zaklepala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:53 pm

"Bohužiaľ, bar to bude. A druhé bohužiaľ, nemal som ani zďaleka dosť. Tie tri poháre.. či koľko.. to je ako by som pil vodu." Schválne som sa na Reinu žiarivo usmial a ignoroval jej sarkastickú poznámku. Už som ju počul veľa krát nato, aby ma donútila sa k nej vyjadrovať. Radšej som otočil hlavu k dverám a nadvihol obočie.
"Ďalej!" Ozval som sa a pomaly vstal. Nuž čo, nejak ma nebavilo len sedieť a čumieť. I tak som sa chystal už do toho baru, kde som síce nešiel piť tak, ako som zvykol inokedy, ale ani nie menej, než by som chcel.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:58 pm

Při povolení ke vstupu jsem vzala za kliku a otevřela dveře. Podívala se okolo. Nějak mě překvapovalo, že tu Amekage je. Tak, když není tu, tak určitě by byl v baru, kde momentálně asi není. To mi připomnělo tu střechu. Budu doufat, že nevytasím flastra, protože by byl asi velký.
"Dobrý den, oboum." Pohlédla jsem i na Reinu a zavřela za sebou dveře. Na stůl jsem položila svitek o průběhu mise kterou jsem kdysi dostala. No byla to sice delší doba zdržení, ale kdo by počítal pár měsíců...
"Omlouvám se předem za zpoždění, něco mi do toho krapátko...jak se říká vlítlo." Nervozně jsem se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:07 pm

Oprel som sa rukami o stôl a ostal teda stáť, keď Lucy vošla. Akonáhle som ju zazrel, vyskočilo mi obočie znova vyššie a za ním aj úškrn. Prichádzala mi tu jedna milá návšteva za druhou. Na pozdrav som tentoraz iba pokývol hlavou a ešte si k tomu vypočul vysvetlenie, prečo sa omeškala.
"Nó.." Kukol som na zvitok, ktorý mi položila na stôl a potiahol ho k sebe.
"Hádam, že sa to tu dočítam. No i tak, možno by sa to v skratke dalo i vypočuť." Pokýval som zvitkom vo vzduchu a naznačil tak, či mi to len nezhrnie do pár viet. Mal by som to jednoduchšie a ona by mala tiež skôr verdikt, keďže ja a moje čítanie.. no, pri mojom zastavovaní sa pri každej jednej veci, čo by mi prišla aj nejak inak, než bola pôvodne myslená.. zdržali by sme sa ešte nadlho.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:20 pm

Podívala jsem se na něj a když chtěl vysvětlení, trošku jsem se zasekla. No do háje... Rychle jsem promítala v hlavě nějakou výmluvu. Nemohla jsem říct že jsem měsíc byla v lihu a pak mě Yoki-hime našla u jednoho pomníku, ne to by asi fakt nešlo.
"Byla jsem ve vinařství. Pán mi nabídl ochutnávku vín a dal mi s sebou jednu flašku grátis za to, že jsem se mu starala jeden měsíc o děti. Jo caparti jedni, byli čilejší než bych do nich řekla." Zasmála jsem se nervozně a doufala, že mi to vezme. Fak jsem v to moc a mooooc doufala!
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:33 pm

Založil som si ruky na hrudi a mlčky na ňu ostal kukať. Síce mi občas šla karta, že som rozoznal, že mi baba klame, ale občas to nešlo. Ale jej nervózne zasmiatie sa bolo.. dosť nápadné. No napokon, ja som nemohol súdiť. Moja história bola.. no, proste nič pekné. Napokon som sa ale znova uškrnul.
"Na mesiac nechať deti a niekam ísť.. to nebude asi šetrný vinár, hm?" Naklonil som trošku hlavu, hoc odpoveď som nepotreboval. Odomkol som šuflík a vytiahol z neho jeden z viacerých mešcov. Následne som zas šuflík zavrel a zamkol. Ten mešec som jej zľahka hodil a zvitok odložil do iného šuflíka, aspoň budem mať čo čítať, keď tu budem sám v miestnosti.
"Nech už si teda robila čo chcela, odpočinok si hádam, že zaslúžiš. V tom mešci máš dokonca aj na tri odpočinky." Uškrnul som sa, nie, samozrejme, že som tým nemyslel nič konkrétne.
"V každom prípade, moja cesta teraz vedie do baru. Potrebujem tiež trošku vypnúť." Poznamenal som a plášť nechal tu, nechcel som ho na seba. Prešiel som okolo stola a pomaličky dokráčal až k Lucy, len sa zastaviac taký meter-dva od nej.
"Do ktorého si pozvaná i ty, ak máš záujem." Mrkol som na ňu provokačne a letmo sa kukol i na Reinu. Bolo mi jasné, že pôjde za mnou ako môj tieň, takže som ju ani nemusel pozývať. Obzvlášť, keď vlastne sama do baru vraj ísť nechcela... ale mal som jeden nápad, ako ju možno utešiť. No to ešte malo čas. Otočil som sa zas na Lucy a vyzývavo nadvihol obočie, či to príjme alebo kus obsahu toho mešca využije radšej inde, hoc pôvodne som mal v pláne pozývať, ale nik nevie, koľko ich tam bolo a aké pálky by som musel platiť.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:41 pm

Chytla jsem od něj měšec a usmála se na znak vděku. Už jsem byla čvorc. Chtěla jsem se už otočit a jít, ale když mi nabídl pozvání do baru, zastavila jsem se. Do háje ta střecha! Musím to na někoho svést.. Otočila jsem se s pousmátím na něj a pokrčila rameny se souhlasem.
"Děkuji, budu ráda. Jen...Slyšela jsem že to tam přejmenovali na Deštný bar. Tak aby jste si zvykl na změny, Amekage-sama. Sice netuším kdo v tom má prsty, ale určitě na příjdem." Chovala jsem se úplně normálně jak největší andílek, snažila jsem se být v pohodě a to jsem taky byla v pohodě! Pohled jsem stočila na Reinu a nadzvedla obočí. Ona pije? Zamyslela jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:51 pm

Naklonil som hlavu zasa na druhú stranu a chvíľu sa zamyslel nad tým, prečo sa to údajne zmenilo na "Deštný bar". A tiež, odkiaľ to vedela. Očividne táto kancelária nebola jej prvou zastávkou. Ešte k tomu anjelský výraz.. no, vlastne som nemohol obviňovať za nič, ale aspoň postrašiť sa dalo!
"Nó, ak to bude mať vážnejšiu príčinu, vinník za to ponesie následky." Nebezpečne som sa usmial a len si prehrabol vlasy, cez ktoré som mal uviazanú čiernu šatku. Následne som sa kukol ešte raz na Reinu a chvíľku na ňu tak aj ostal čumieť. Veď.. sama si vyberie, či chce ísť aj dovnútra či nie. Ale zrejme pôjde, aby mi nedovolila piť až moc. No čo už, nechal som to ako jej slobodné rozhodnutie. Prešiel som okolo Lucy a otvoril dvere, pričom som počkal, kým vyjde. To som v ruke už ale znenazdajky držal akýsi kus papiera. Bolo na ňom napísané červeným "neprítomný". Ľudia museli vedieť, že tu nie som, aby zbytočne nečakali, či im niekto otvorí. Nalepil som to na dvere a už som len skontroloval, či mám pri sebe peňaženku. Zatiaľ som dal Lucy náskok, teda mohla vykročiť do baru. Ešte som musel zamknúť.. a.. no.. hém.. vytrepať sa po schodoch dole.. a.. a tak..
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:53 pm

Polkla jsem a když mi podržel dveře, rychle jsem vyšla.
"Půjdu napřed." Mile jsem se usmála a rychlejším tempem jsem zamířila ven. Už jsem ani nepřivolávala radši Yoki-hime a z jednoho domu na druhý jsem běžela do baru. Tu díru bych měla asi rychle opravit a nebo bych mohla utéct, nebo při jeho příchodu se vymluvit, že půjdu na záchod. Bože, takovej adrenalin jsem neměla snad ani při válce.

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 9:59 pm

"Nelíbí se mi to." řekla jsem mu ale šla ven z kanceláře, aby mohl zamknout, stejně mě neposlechne ani jako s Raizouem. Byla jsem v tom sama, a možná jsem ten drink taky potřebovala.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:01 pm

"No ták, trošku sa len uvoľním. Nehodlám sa spiť do nemoty." Uškrnul som sa na ňu a zamkol dvere, kľúč som hodil do vrecka a stočil som sa na päte čelom k nej.
"Snáď ma nesklameš a neodmietneš tiež aspoň jeden drink." Tak nevinne, no pritom stále podozrivo milo som sa usmial, pričom som už iba bez ďalších slov vykročil pomaly za Lucy.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 10:02 pm

Ušklíbla jsem se, to určitě, jeden drink a já budu mluvit jinak. Šla jsem pár kroků za ním (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 7:43 pm

Vrátil som sa sem, no nie priamo do kancelárie. Namiesto toho som ju vynechal a bez výčitiek som sa dostal až na strechu. Posadil som sa a len si vytiahol jednu cigaretu, ktorú som si i zapálil a ostal som sa dívať smerom na Ame, vyfukujúc dym. Neštvalo ma, že sedím v daždi. To bola asi posledná vec, čo ma mohla štvať. No po chvíli som sa aj vrátil k svojim zvykom a vzal som to všetko tak, že o nič nejde. Teda mi to bolo jedno. Na streche som však ostal sedieť. V kancelárii sa mi vysedávať nechcelo a keby aj niekto prišiel, videl by som ho odtiaľto. A ako sa už raz spomínalo, dážď mi nevadil. Predsa len som zažil aj horšie časy, keď napríklad v Ame prvýkrát snežilo a ja som na to akosi nebol totálne pripravený. To bola ešte len zima, nie ako tento dážď!
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 11:19 pm

Rychle jsem se dostala až do budovy kageho a i s kapucí jsem se objevila před jeho kanclem. Pár lidí už na mě divně čučelo díky tomu, že jsem měla ze špičky nosu černou tečku a na tvářích kočičí vousky...trest za to, že jsem vyžrala ledničku svému hostiteli. Měl štěstí, že jsem si toho ještě nevšimla a ani to, že na mě pár lidí divně čumělo mě nedonutilo uvažovat nad tím, že vypadám jinak. Já byla na tohle zvyklá s tím co jsem dělala za bordel. Každopádně...zaklepala jsem a když nikdo nic neříkal vešla jsem. Přece nebudu čekat venku na lavičce když přímo v kanclu je pohodlné křeslo? Hupsla jsem do něj a sundala si kapuci, prohrábla si vlasy a koukla se na hodiny. Doufala jsem, že mi do té doby lázně nezavřou...to by mě teda asi fakt naštvalo.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 11:33 pm

Zazdalo sa mi, že ktosi prešiel popod strechou a zjavne vstúpil do budovy. Nadvihol som obočie a trošku sa podvihol v sede, aby som sa pozrel dole, ale už bolo tak nejak neskoro. Zas som sa posadil a odhodil zo strechy už len pozostatok cigarety, podotýkam, že už aspoň tretí. Nemával som cigarety až tak často, len toto bol asi nejaký výnimočný čas. S ďalšou som ale nezačínal. Dvihol som sa a chvíľu kukal, či zoskočiť úplne dole. Lenže.. ešte potom šliapať tie schody zasa hore.. no musel som sa prekonať. Takže som nakoniec zoskočil a pomaly sa z podrepu zdvihol. Bol som mokrý až na kosť, ale čo ma po tom bolo. Vstúpil som do budovy a začal kráčať hore. Pri najmenšom som aspoň za sebou robil veľké, mokré stopy, keď už nič. Upratovačky sa budú len radovať. Došiel som pred kanceláriu a ostal zarazene stáť. Len mi nevravte, že sa mi to zdalo.. Prižmúril som oči a uvažoval o tom, či sa vrátim na strechu alebo už zasadnem do kancelárie. No napokon ma presvedčilo niečo celkom iné. Dvere na kancelárii boli otvorené, čo prv neboli. Hoc bolo zamknuté, ale to bol nevšedný detail xD. Vstúpil som dnu akoby som do kancelárie vchádzal prvýkrát aj so strachom z nejakého kageho, priam jak čerstvý Genin, pričom som hodil pohľad na osobu za stolom, v mojom kresle. Naklonil som hlavu a mlčky sa na Michi ostal dívať od dverí, načo som ich iba zabuchol a prešiel pomaličky ku stolu.
"Ak hľadáš niečo, čo ti umyje tú tvár, tak ťa musím sklamať - mám tu len fľašu whiskey." Poznamenal som k tomu, ako vyzerala a ani to sama netušila, načo s ľahkým závanom úškrnu som sa o stôl oprel, nechajúc kvapky z oblečenia a vlasov padať na dosku stola.
"Ak si tu ale kvôli inej veci, spusť." Dodal som a od-oprel sa od stola. Mal som už zrejme jasný plán. Nemal som nič na práci a po jej odchode, akonáhle vybaví, čo potrebuje, tu i tak zostane ticho a teda som mal v pláne využiť tú malú, tajnú miestnosť s posteľou, kde by som už spal, kým by ma nezobudil ruch z chodby, kedy by na moje "ďalej" čakala kopa ľudí.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2014 11:44 pm

Když vešel celý mokrý jako kostelní myš ušklíbla jsem a sledovala ho. Po tom co se zmínil o mé tváři nadzvedla jsem obočí ale vstávat se mi nechtělo abych se šla kouknout k zrcadlu. "Ta whiskey nezní špatně." Prohodila jsem a pak jsem se v jeho křesle protáhla. "Já tu jsem teda jen kvůli tomu aby jsi mi do spisu hodil, že jsem se vrátila. Ne že by mi na to nějak extra záleželo ale pořádek je pořádek nebo ne Amekage-sama?" Rýpla jsem si do něj poslední větou a usmívala se jako sluníčko.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelária Amekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Amekageho   Kancelária Amekageho - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Amekageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Kancelária Amekageho
» Kancelář Amekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: