New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningové priestory

Goto down 
+3
Yuna Kurama
Isshin Nara
Raiken
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 7:42 pm

Tréningové priestory 830px-Daisan_Ensh%C5%ABj%C5%8D
• Veľké, priestranné cvičisko sa nachádza na kraji dediny.
• Tí, ktorý majú záujem si potrénovať alebo vyskúšať techniky, tu isto nájdu všetko potrebné, rátane veľkého priestoru či už normálnej plochy alebo vodnej.
• Cvičisko je ohraničené menším lesíkom.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeSun May 05, 2013 9:58 am

Jako vždy jsem jen tak polehával pod stromem a odpočíval. Někdy jsem jsem zavřel oči a usnul a potom se zase díval na nebe. Nikdo tu nebyl, byl tu klid a pohoda. Žádné rozkazy, povinnosti nebo nějaké starosti. Byl to ideální den pro nic nedělání, svítilo a hřálo slunko, foukal příjemný vánek a vzduchem poletovaly lístky ze stromu. Dnešek by snad už ani nemohl být lepší. I když bylo teplo tak pod stromem ve stínu byl příjemný chládek. Jen jsem doufal, že se tu najednou neobjeví kage, kterej mně seřve za to, že nic nedělám. Po nějaké době jsem se však vzbudil a už mi nějak ztuhly záda. Protáhnul jsem se a odkráčel jsem ze cvičiště. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 5:51 pm

So širokým, hrozne falošným, úsmevom som sa objavila na cvičisku. Ani neviem, na čo som sem šla. Nemala som na kom si odskúšať svoje techniky, bohužiaľ. Na Taijutsu som nebola, plus som nemala žiadne elementárne podstaty.
Ani mi ich nebolo treba, s Genjutsu som si vždy dokonale vystačila. Vyliezla som na strom, kde som si sadla na konár a vybrala démonickú flautu, ktorú mi kedysi údajne zanechal otec. Nikdy som ho nepoznala, a ani svoju matku nie. Akurát som vedela, z ktorých klanov pochádzajú, ale nič viac.
Nevedela som ani, či vôbec žijú. No, kto vie, keď sa z nich stali nukenini. Ostatná Kuramovci o tom mlčia, a členov klanu Inuzuka som sa ani nepýtala. Radšej. Ešte to mi chýbalo, aby ma nejaké ich psisko pohryzlo.
Povzdychla som si, ruky som si založila za hlavou a dívala sa do neba.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 5:58 pm

Predsa-len som sa odhodlala a prišla som na cvičisko. Kuro, jediný z mojich psov, šiel so mnou. Veď prečo nie? Strážil ma vždy... až príliš.
Upravila som si vlasy aby mi nezavadzali a začala som trénovať výpady. Cítila som však prítomnosť nejakej osoby a Kuro ju cítil tiež.
Pokiaľ bude chcieť tak vylezie. Pomyslela som si a skalpovala som stromy ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 6:00 pm

Se zmrzkou-dost roztečenou-jsem dokráčel až na cvičiště. Chtěl jsem si něco vyzkoušet a tak jsem šel až k figurýnám. Jenže když jsem šel, zakopl jsem o šutrák.
"Do šejku! Kso..." Zanadával jsem si protože mi spadla na zem zmrzka. Nejdřív jsem říkal do pič*píp*, jenže to mi zatrhly, takže jsem pak říkal do fa*ku, ale to taky neprošlo, no a teď hold říkám do šejku, když už nic. Za zmrzka mi spadla na zem a za ní jsem utratil celých 10 Rio! No ale co, stejně byla už skoro celá slízaná! Vyhodil jsem kelímek od ní do koše a pak si šel opláchnout ruce k jedné studánce tu. Pak jsem si vzpoměl na komix. Právě proto jsem si ho vytáhl a začetl se. Při tom jsem stále šel rovno a nějak mě zajímlo kdo vyhraje. Když jsem ale tak šel, narazil jsem tu do lampy. Docela jsem se divil co tu dělala lampa, ale tak nějaká část osvícená být musí ne?! Komix jsem pustil a začal nadávat. Pak jsem do té tyčky kopl.
"Ty vole! Dneska pech toto!" Ještě jednou jsem si pohladil hlavu do místa kde jsem se uhodil a povdechl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 6:12 pm

Ako som sa tak dívala do neba, premýšľala som nad svojim životom. Ako vždy. Príliš veľa som premýšľala...Nad všetkým. I nad Shi, ktorá sa už pekne dlhú dobu neozvala. Aspoň som od nej mala pokoj. Možno sa ešte stále hnevala, že jej pečať bráni zhmotniť sa.
Z premýšľania ma však vytrhol nehorázny hluk a ja som sa tak zľakla, že som stratila rovnováhu a spadla z konára na zem ako vrece zemiakov. Sakra... Vyliezlo zo mňa, na čo som sa postavila a skontrolovala, či som si náhodou niečo nezlomila. V mojom prípade to bolo možné práve preto, že som mala krehké kosti. Našťastie, všetko bolo v poriadku...S prižmúrenými očami som sa otočila na tú Jouninku. Mohla sa ma zľaknúť, pripomínala som totiž viac zombíka než človeka. Bola som už na to prakticky zvyknutá.
Pohľad mi padol na toho psa. Zvieratká som síce mala rada, ale k tomuto psovi som sa priblížiť bála, aby mi čírou náhodou neodhrýzol ruku alebo čo. Pohľad som znova presunula na tú Jouninku. Mala som taký pocit, že pochádza z klanu Inuzuka, ale trochu som o tom pochybovala, keďže nemá tie červené somariny na líci, aké má väčšina členov toho klanu.
Odrazu som začula známy hlas...S úškrnom som sa zadívala na svojho malého bračeka, ako narazil do lampy. Došla som k nemu a potľapkala ho rukou po hlave. Vidím, že sa ti dnes darí...Čo to máš? Vytrhla som mu z rúk ten jeho komix a len čo som zbadala nejakého superhrdinu na obale, okamžite som mu ho vrátila a prevrátila očami.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 6:16 pm

Prudko som sa otočila a povšimla som si nadávajúceho chunnina, alebo to bol gennin? Oh, a ďalšiu osôbku. Kuro sa zatváril zmätene, rovnako ako ja. Zaujímavé, veľmi zaujímavé.
Žeby toto bolo to dievča z klanu Kurama? Hmm...
Kuro mi šťuchol do nohy a ja som si povzdychla. Pomaličky som prišla k nim obom a vyložila som si katanu na rameno.
Gomen, že ruším. Ste v poriadku? Spýtala som sa ich oboch a pousmiala som sa. Predsa-len, ona spadla zo stromu a on... ehm, sa buchol do lampy. Kuro si ich zmätene prezeral.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 6:21 pm

Byl jsem si jistý...Fakt že jo! Budu tam mít beztak hrču...fakt, zase jak jednorožec chodit po vesnici, no co, aspoň se lidi pobaví. Když jsem pak uviděl Yunu, zazubil jsem se na ní. Když mi vzala časák, škaredě jsem se na ní podíval, ale když mi ho vrátil jsem se zase jak andílek usmál.
"Hm? Um...To je Superman. Umí lítat víš to? Taky jsem vždy chtěl no...mám akorát to BMX s píchlou gumou, by to chtělo letadlo že." Zazubil jsem se na ní. Zase jsem možná žvatlal nesmysli, ale to nevadilo. Komix jsem si zruloval a dal si ho do zadní kapsy. Pak jsem se zase koukl na Yunu.
"Jo a docela dost se mi dneska daří...Spadla mi zmrzka, jsem švorc, mám píchlou gumu a budu tu jak jednorožec...Fakt nevím co jsem komu udělal." Shrbil jsem se a pak jsem zpozoroval nějakýho psa a rozzářili se mi oči.
"Jééééj, ten je božskeeeej!" Zasmál jsem a čupnul si, aby přišel ke mě, chlupáč jeden! Já miloval psy. No, nevím jak ségra, ale mě nikdy žádnej nekousl.
"Jo a...nechceš pak na večer koupit popcorn? Jsem švorc a dávají tam Iron-mana." Zazubil jsem se na ní. Pak sem přišla ta paní s pejskem.
"Já jsem v pohodě." Zakřenil jsem se na ní a pak si vlastně uvědomil, že ségra spadla a začal jsem se bát jestli jí nic není.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 7:51 pm

Pousmiala som sa na genina a šťuchla som do Kura aby šiel k nemu. Ten, síce otrávene zavrčal mojim smerom, ale prišiel ku chlapcovi a nechal sa pohladkať. Zdravým okom sledoval dievča, bolo chlapcovi nepatrne podobné. Dokonca aj ich vône spolu nejako súviseli. Súrodenci.
A pokiaľ je to dievča z klanu Kurama tak to vysvetľuje aj to ako vyzerá a ich pestrofarebné oči. Chúďa dieťa, má toho na krku dosť.
Ale vraj je aj ohnivej povahy, určite je schopná poradiť si.
V poriadku? Ah, tak potom dobre. A čo vy, slečna? Povedala som potom znova z úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:00 pm

Uškrnula som sa, keď som ešte bola malá, tiež som bola blázon do všelijakých tých superhrdinov...A pokiaľ si dobre pamätám, tak mojou najväčšou láskou bol Batman. Ach, tie staré dobré časy. Pousmiala som sa...Vtedy som si žila ako v raji. Nevedela som, že pochádzam z klanu Kurama a ani to, že mám nejaké Kekkei Genkai.
Koľko krát som ti vravela, že si máš šetriť...A potom ti musím kupovať pukance. Nahodila som taký zvláštny výraz, ale nemohla som povedať nie. Jednoducho to pri ňom nešlo.
Otočila som sa na tú kunoichi a uškrnula sa. Som v poriadku. Dúfam. Jednou rukou som si prehrabla striebristé vlasy a povzdychla si. Dnes som mala výnimočne dobrú náladu, aj napriek tým dvom dementom v reštike, ktorí si zo mňa samozrejme robili dobrý deň. Priznávam, podpichla som ich, ale samozrejme som tie svoje narážky nemyslela vážne...Ale ten...Káčer ma ozaj prekvapil. Myslela som si, že bude aspoň sčasti ako Uzukage, ktorý si našťastie nikdy zo mňa srandu nerobil, pretože ma chápal. Aj keď som mu stále žrala nervy. Znova som uprela pohľad na tú kunoichi, ktorá bola svojim spôsobom zaujímavá. Nesnažila sa mi vyhýbať, ba dokonca sa starala o to, či som v poriadku. To sa nestáva veľmi často.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:08 pm

Když za mnou ten hafák přišel, pěkně jsem ho drbal za ouškama. Viděl jsem že má něco s okem, stejně jako já a tak jsem se k němu přimazlil.
"Jak se jmenuješ hm?" Mile jsem se na hafánka usmál a znovu ho podrbkal za ouškama a pak pod krkem. Znovu jsem si stoupnul a koukl se na Yunu od hlavy po paty. Já si hold šetřit neuměl, nešlo to. Vypadala že je v pořádku a tak jsem si jen oddechnul a protáhnul si ruce.
"Um...Když to nejde, ty zmrzliny jsou tak moc lákavé, prostě...nejde to nooo." Zazubil jsem se a koukal zatím na tu paní.
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:13 pm

Kuro. Povedal pokojne Kuro tomu chlapcovi a privrel oči, mal rád keď ho niekto hladkal a venoval pozornosť jeho ušiam. Aj keď to nikdy nedával najavo.
Ja som sa trošičku zasmiala. Oh, takže som mala pravdu. Ste súrodenci. Klan Kurama, pokiaľ sa nemýlim. Hmm? Spýtala som sa, a prehrábla som si vlasy.
Ste si dosť podobný, aj keď sa to nezdá na prvý pohľad... Som Mayu, Mayu Inuzuka. Vaše mená žiaľ Jashinovy, nepoznám. Prezradíte mi ich? Spýtala som sa, hmm... kam pôjdem potom? Jesť? Hmm...
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:25 pm

Prižmúrila som oči na Tadaa. To si na tej zmrzline závislý alebo čo? Asi ho dám liečiť sa alebo čo, ešte som nevidela decko, ktoré by sa stále toľko napchávalo zmrzlinou. Sa čudujem, že ho ešte neomrzela. Áno, obaja pochádzame z klanu Kurama. Pousmiala som sa. Bola som však vlastne rada, že Tadaa mám, bola to prakticky moja jediná rodina. Síce má v hlave seno, ale aj tak ho mám rada.
To, že sme si údajne podobní, ma prekvapilo. Nikdy som si nemyslela, že sa podobáme...A že vôbec ako súrodenci nevyzeráme. Ja som narozdiel od Tadaa nevyzerala ako človek...Čo mi ostatní dali dosť silno pocítiť. Za svoj vzhľad som nemohla...Narodila som sa taká a taká i ostanem. Takže predsa len pochádzate z klanu Inuzuka...Ja som Yuna... Nevedela som, či sa jej môžem opýtať na svoju matku, ktorá z toho klanu pochádzala tiež. Možno ju poznala...Alebo o nej aspoň počula.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:36 pm

Zazubil jsem se na Yunu a poškrabal se s menším začervenáním na zátýlku. Když jí se fakt nedalo odolat...Tak krásně ledová, osvěžující a chutná, prostě ne. Když najednou řekla, nebo uhodla že jsme sourozenci a z jakého klanu, jen jsem vykulil očima. Když jsem však uslyšel toho psa promluvit, celý jsem zbledl. Poodstoupil jsem od něj dál a schoval se za Yunu. To že jsme si byli podobní, docela mě to vyděsilo. Mě se ale líbilo jak vypadá, mohli si říkat všichni co chtěli, já jí bral vždy jinak. Byl jsem Yuně tak po prsa, možná pod xD, ne že by se mi to líbilo, ale schoval jsem se za ní a tam i hodlal zůstat...Fakt mě mohlo vomejt...Mluvící pes!
On...fakt mluví!
Návrat nahoru Goto down
Mayu Inuzuka

Mayu Inuzuka


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 27. 04. 13
Age : 28
Location : Uzushiogakure

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:44 pm

Nad reakciou menšieho Kuramu, som sa musela zasmiať. Potom som ale zazrela na Kura a ten otočil hlavu na druhú stranu.
Baka, teraz si ho vystrašil. Vidíš čo robíš? Strašíš deti! Toto sa robí? Toto sa nerobí! Napomenula som Kura akoby bol dieťa a urazene som sa nafúkla.
Gomen, ehm, on prehovorí len vtedy keď uvidí človeka ktorý je hodný počuť jeho hlas... Usmiala som sa. Potom čo sa mi Yuna predstavila som nenápadne zapremýšľala. Tse, určite im nepoviem že 'Viete čo? Voniate skoro rovnako a tak som rozoznala že ste súrodenci pretože muahahah... nie.' Preto som sa len nepatrne uklonila a pousmiala som sa. Aj keď nemám rodinné znaky, tak áno, som Inuzuka... Tešilo ma Yuna, a menší Kurama-chan. Povedala som a vysadla som na Kura, on sa potom rýchlo rozbehol preč.

(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeTue May 07, 2013 8:32 pm

Nadvihla som jedno obočie, keď sa Tadao skryl, pretože sa zľakol toho psa, páč prehovoril. Ja som sa nrozdiel od neho ho nezľakla. Vedela som, že takí psi sú v klane Inuzuka bežní.
Je to zaujímavý klan. Bodaj by som i ja mala zviera, s ktorým by sa dalo normálne rozprávať. Fíííí, to by bolo niečo! No, myslela som si, že vieš, že psy z klanu Inuzuka vedia rozprávať. Vo väčšine prípadov. Asi som sa mýlila čo? Máš sa ešte čo učiť braček. Vždy keď som nemala čo robiť, tak som študovala ostatné klany, prípadne históriu.
Tiež ma dosť zaujímala Yakumo Kurama, ktorá tiež zdedila Kekkei Genkai klanu Kurama. Dokázala zabiť Ida, tak sa volal jej démon, čo však ja nedokážem...Zatiaľ. Pretože sa nenašiel nikto, kto by mi v tom vedel pomôcť. Shi bola nad moje sily, to som dobre vedela.
Rada som vás spoznala, Mayu-sama. Mierne som sa uklonila na znak úcty. Niektorí, napríklad káčer a ten pedofil, si zrejme myslia, že som nevychovaný prcek, ktorá k nikomu nemá úctu.
Pravda je však taká, že ja úctu k vyšším hodnostiam chovám. Avšak iba vtedy, ak si to zaslúžia. Nebudem predsa prejavovať úctu niekomu, komu prídem na smiech alebo ma uráža, že? No tak, prcek, ideme na tie pukance? Opýtala som sa Tadaa, pričom som sa uškrnula.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeTue May 07, 2013 9:24 pm

Koukl jsem se na Yunu.
"Um...já to vííím! Jen mě to...no zaskočilo." Řekl jsem nabručeně a otřel jsem si unaveně oči. Když pak zmínila znovu popcorn, jen jsem se zase rozzářil a byl free. Dělal jsem teď ze sebe drsoňa, aby si o mě nemyslela že jsem nějaká padavka.
"Jasný ženská...Tak jdeme kalit!" Zaškelil jsem se na ní a pak si znovu trošku unaveně protřel oči, lae hned přestal.

-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeTue May 07, 2013 9:32 pm

Uškrnula som sa na Tadaa. Cestou by som si ešte mohla kúpiť nejaké topánočky, alebo nejaké tričočko... Zamyslela som sa. Doslova som milovala topánky na vysokých opätkoch...Nie len že vyzerali úžasne, ešte to bola aj účinná zbraň...Najmä pri chlapoch, keď ich kopnem medzi nohy s týmito topánkami, bolí to oveľa viac.
Nom, tak hurááá do ulíc! Uškrnula som sa a spolu s Tadaom sme sa tam vybrali. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeFri May 17, 2013 9:19 am

Přišel jsem sám na cvičiště a vypadalo poněkud opuštěně, tak jsem si řekl, že bych to tu mohl trochu rozproudit a začal jsem vypilovávat své stínové techniky. Měřil jsem i svůj maximální dosah stínu, který by dosáhnul už i těch sto metrů. Léta tréninku se vyplatila a já pokračoval i v tréninku kenjutsu když už jsem měl tu katanu u sebe. Svou katanou když zasáhnu stín tak ho zcela paralyzuju. Trénoval jsem s okvětními lístky, které poletovaly ve větru. Byla zde však deprimujcí atmosféra když tu trénuje jen jeden člověk sám. Přál bych si zde mít společnost, jenže to se nestane. Kéž by mi tak přiřadili misi nebo nějaký ten tým. Aspoň bych mohl něco užitečného udělat. Klídek a pohoda je sice fajn, ale takhle už je to moc. Mohl bych se zaměřit na tvorbu nové techniky.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeFri May 17, 2013 4:58 pm

Dosel jsem na cviciste. No nejak jsem nemel v planu trenovat ne kdyz tady bylo tolik lidi. Spise jsem mel strach z toho ze by se mohl aktivovat muj Sharingan. Coz by mohlo byt vcelku nebezpecne a taky dosti neprijemne. Prece jenom Klan Uchiha nemel moc dobrou povest. Coz by mi pritizilo a navic ani jsm nemel pratele. Spise jsem vedel ze to bylo takhle lepsi mohl jsem pripadat ze jsem nafoukany nebo Arogantni. Jenze jsem to spise delal kvuli jejich bezpeci obzvlaste kdyz jsem zil s vedomim ze muj otec pase Po mem Sharinganu. Vedel jsem ze se zdrejmne brzy obevi nebo spise ze tomu dlouho nebudu moct utikat. Akoliv jsem jej ani neumel ovladat a ani jsem po nem netouzil. Kdysi jsem byl pysny ze jsem jej dokazal probudit diky otci. Ale co jsem prisel sem tak jsem pouze proklinal ten den kdy jsem zjistil jeho prave zamery. Nakonec jsem prosel kolem nejakeho typka no sedl jsem si pod strom a jen tak zavrel oci a vzpominal na sve detstvi.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeFri May 17, 2013 6:01 pm

Pokračuji ve svém pravidelné výcvikovém plánu když v tom vstoupí do oblasti někdo nový. Cítil jsem z něj něco podivného, ale zřejmě to je jen pocit. Proto jsem bez vyrušování pokračoval v tréninku a po asi půl hodině přestal. Tak to bych prozatím měl, ale příště bych už na těch technikách mohl zapracovat, přeci jen vytvoření nových technik klanu je více obtížnější. Půjdu si raději někam sednout nebo mně ještě uvidí kage a dá mi otravnou misi, kterou zrovna nechci. Raději bych na nějakou důležitější a s využitím mých schopností a inteligence. Přisednu si ke stromu a opřu se o něj a nenápadně na něj promluvím. " To je zvyk jen polehávat na cvičišti? Jestli jo tak vítej v klubu. " Byl to obyčejný rozhovor i když mezi jouninem a chunninem.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeFri May 17, 2013 6:10 pm

I kdyz jsem mel zavrene oci slysel jsem jeho kroky. Ale tusil jsem ze kdyby me chtel napadnout tak byc se moc nechytal.
"Ne tak zvyk jako spis je tady plno." Coz byla ironicka poznamka jelikoz jsme tady byly jen my dva.
"Nemam ve zvyku jen tak polehavat od svych 5 let. Jelikoz jsem nemel na vyber. Lepe receno otec mi na vyber nedaval. Musel jsem trenovat i kdyz jsem nechtel." Pri zmince o mem otci se ton meho hlasu zmenil ale nejak s urcitosti se nedalo rict v jaky.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeFri May 17, 2013 6:17 pm

" A kdo byl nebo je tvým otcem? Možná, že ho znám pokud je to někdo vysoce postavený tak je možnost, že jsem ho již potkal, ale nezaručuju to. Jestli chceš můžeš mi předvést co v tobě je. Sice tě neznám, ale nevypadáš na někoho slabého a podle tvého vzhledu soudím, že genin už nejsi, takže nebudeš amatér. Jméno ti prozatím říkat nebudu, jelikož by jsi pak věděl co jsem zač. Můžeš mi říkat Isshin. Jaké je tvé jméno? " Zeptám se ho přívětivě a čekám na jeho odpověď. Samozřejmě jsem si byl vědom tónu při konci věty.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeFri May 17, 2013 6:30 pm

"Jmeno sveho otce si uz ani nepamatuji. Jedine co vim je ze jednoho dne zaplati za to co udelal. Coz se stane i kdyby to byla posledni vec co udelam. A Vlastne jsem jeho jmeno nikdy neznal"
No nemel jsem v planu tady propadnout vzteku ale daleko jsem k tomu nemel.
" No tak mensi rozcvicka by neuskodila. Me jmeno je Kazuki . Jsem Chuunin z Uzu." Vlastne sve prijmeni jsem zdrejmne nikdy nevyslovyl v souvislosti s mym jmenem. Muj ton uz byl zase klydny jako normalne. postavyl jsem se a vudal se par metru dale. A cekal az se zacne neco dit.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitimeFri May 17, 2013 6:46 pm

" Kdyžtak až se ti bude chtít mi o tom můžeš povyprávět. Nyní si tě tedy prozkouším. Postav se o pár metrů dál ode mně a můžeme začít. Můžeš začít jako první. " Postavil jsem se asi dvadcet metrů od něj a čekal jsem kdy započne. Měl jsem ruku na jílci svého meče a vyčkával svou příležitost. Každopádně jsem nevěděl co je zač, jen že se jmenuje Kazuki a je Chunnin. Tak se ukáže jak si poradím s někým koho jsem nikdy neviděl a ani neznám jeho celé jméno.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Sponsored content





Tréningové priestory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové priestory
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory
» Tréningové pole
» Tréningové pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: