New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningové priestory

Goto down 
+3
Yuna Kurama
Isshin Nara
Raiken
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 7:42 pm

First topic message reminder :

Tréningové priestory - Stránka 2 830px-Daisan_Ensh%C5%ABj%C5%8D
• Veľké, priestranné cvičisko sa nachádza na kraji dediny.
• Tí, ktorý majú záujem si potrénovať alebo vyskúšať techniky, tu isto nájdu všetko potrebné, rátane veľkého priestoru či už normálnej plochy alebo vodnej.
• Cvičisko je ohraničené menším lesíkom.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 6:51 pm

"Tim si nejsem jisty ze reknu nekomu neco takoveho." Rekl jsem mu nakonec jsem jen poskladal par rychlych peceti na Kirigakure no Jutsu Behem okamziku se po cvicisti zacala sirit husta mlha.
Jelikoz jsem nevedel co je zac tak tohle byla pojistka ze to nebude mit tak jednoduche. pokud neni slepy. Ja jsem si na mlhu zvykl umel jsem se v ni dost dobre orientovat. vsude bylo az vrazede ticho.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 7:03 pm

Takže první techniku se kterou se vytáhl je Kirigakure no Jutsu. Tato technika pocházela původně z Kirigakure. Zřejmně je potomek někoho z nich když zná jejich techniku. Netušil ani v té mlze co já vlastně ovládám. Můj stín zdaleka nezmizel v mlze jen ho šlo hůře vidět, ale každý objekt vrhá stín. I ve tmě když se tma a stín spojí. Použil jsem techniku Kuro Higanbana což způsobilo, že z mého stínu se vynořila řada stínů po zemi do všech stran do velké vzdálenosti, že by to nemělo problém dosáhnout k němu i dál za něj. Během chvilky byla celá zem pokryta stínem. Co udělá v té mlze Kazuki bylo na něm pokud se nějak chytře nevyhnul mé technice, která zachycovala vše co je na zemi.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 7:09 pm

Jakmile jsem dokoncil techniku za pomoci Shunshinu jsem se presunul na stom ktery byl nedaleko nas. Nechtel jsem riskovat ze je uzivatelem Dotonu a zjiste kde jsm hned na zacatku. vytahobal jsem nekolik Shurikenu a chystal se na dalsi utok. i kdyz jsem priblyzne vedel kde stal pokud se nepohnul. Tohle nebyl souboj na zivot a nasmrt takze jsem si par es v rukavu nechaval.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 7:49 pm

Necítil jsem ani po chvíli, že by se něco chytilo a tak jsem velmi rychle usoudil, že musí stát na nějakém objektu mimo zem. Napadl mně jako první strom. Použil jsem pečetě a vytvořil ze stínu Doppelmana. Ten se uměl už v mlze trochu lépe orientovat a mířil skrz mlhu na strom v jehož koruně byl Kazuki a zaútočil na tu větev. Já jsem stále stál na stejném místě s pečetí.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 8:00 pm

Hodil jsem Shurikeny po Isshinovi. At uz provadel cokoliv tak to bylo hop nebo trop. Jelikoz to ze se nehibal se mi moc nelibylo videl jsem slaby jeho stin. Ale nic extra mel jsem zato ze jestly se pokousi o nejakou techniku tak tomu bude muset uhnout. Teda v to jsem doufal.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 9:10 pm

Jak jsem předpokládal tak zaútočil na mně skutečného. V tom už byl můj zhmotněný stín u něj a já se s ním prohodil. Vyměnili jsme své pozice a klona zasáhly shurikeny, ale nezničili ho. Já jsem se mohl tak díky tomu dotknout jeho a v momentně kdy se to stalo tak jsem ho paralyzoval přes kagemane no jutsu. Nemohl se tak hýbat, i kdyby se snažil předtím tak tak vyhnout tak jeho stín bych zachytil svou katanou, kterou jsem stále svíral.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 9:25 pm

Nemohl jsem se pohnout coz mi komplikovalo jakoukoliv dalsi akci. Coz jsem povazoval za konec boje.
"Takze Nara. Hezky predstaveni. No myslym ze js......."
Zavrel jsem oci a v ocicich se mi zjevil Sharingan.
Tréningové priestory - Stránka 2 3389337786_0f9cea2e17 Coz bylo celkem to ceho sem se bal celou dobu nadeho kratkeho boje. Dival jsem se Ishinovi do oci. Pokud nezavrel oci nebo nejak jinak nezareagoval mel by byt v hypnoze a uvolnit techniku.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 9:33 pm

Jakmile jsem spatřil jeho sharingan tak jsem okamžitě zavřel oči a on je tím pádem zavřel taky. " Takže Uchiha, kterému se právě aktivoval poprvé sharingan. Zajímavé, ale měl by sis dávat větší pozor kdy ho aktivuješ. Teď na mně však nemá vliv když nevidíš. " Otočil jsem se zády a on mně napodobil. Otevřel jsem oči a už jen sledoval jak mlha mizí. " Vypadá to na konec boje. " Propustím ho z kagemane.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 17, 2013 9:47 pm

Kdyz me pustil tak jsem se jen snazil uklidnit na tolik aby se Sharingan zase deaktivoval. Spise jsem mu dluzil vysvetleni nebo spise jsem doufal ze pochopi situaci.
"Chyba neni to prvni Aktivace Sharinganu muj sharingan byl probuzen uz davno. Jediny duvod proc me otec trenoval byl prave Sharingan. Neco po cem touzi mnoho lidi. Predpokladam ze oci me matky ma inplantovany muj otec. To je duvod proc jsem zde v Uzu. a co se tyce te aktivace neni to z me vule neovladam Sharingan a ani nechci. Nehodlam delat to co chce muj otec. Nekdo by rekl ze mam trenovat svou schopnost ale to je to co on chce. Ja se nechci spolehat na Sharingan a ani na ostatni lidi. Navic jmeno Uchiha neni zrovna popularni. takze bych prosil aby to zustalo jen mezi nami. Neovlivnim vase rozhodnuti pouze prosim aby jste si muj puvod nechal pro sebe."
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 18, 2013 8:57 am

" No dobrá neřeknu nikomu o tobě, ale ví o tobě ještě Uzukage, který může říct tvé jméno celému týmu když tě bude zařazovat do něj. Dle mého názoru je omezení sharinganu chyba, on se bude zlepšovat i automaticky podle toho jak zesílíš. Pokud chce tvůj otec tvůj sharingan tak se staň silnějším než je on. Pokud to nedokážeš sám tak tvoji přátelé ti pomůžou, od toho taky jsou aby si pomáhali navzájem. Nemusíš se ani za svůj původ stydět, ne každý Uchiha touží po pomstě a krveprolití. " Jakmile jsem domluvil čekal jsem na jeho reakci. Dle mého názoru by se měl stát silnějším než jeho otec a porazit ho vlastní zbraní, aby si uvědomil, že něco takového ho nemělo napadnout.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 18, 2013 10:05 am

"NO mozna z vaseho pohledu to tak je. Ne vsak z meho. Jmenono klanu neni zrovna milovano a lidske predsudky jsou stejne. Vzdy si vybavujou to nejhorsi a z neznalosti nebo ze strachu. Narozdil od nej vim jak sharingan obelhat. Pratelstvi je mozna hezka vec ale je nebezpecna. Obzvlaste u klanu Uchiha cim silnejsi pouta s okolim maji tim vice roste sila Sharinganu. Ale muzese ta sila obratit v nenavis a touze po vetsi moci. Madara byl jasny dukaz toho."
Mohlo se to zdat jako historicka lekce ale byla to pravda. Vedel jsem o sharinganu temer vse co bylo treba i to co jsem vedet nechtel coz me vnitru desilo jelikoz jsem mel strach z toho ze bych se mohl zmenit vneco podobneho Madarovi.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 18, 2013 10:20 am

" No jak chceš, ale škodíš sám sobě. Nebudu tě přesvědčovat aby si šel proti své vůli. Ale jedno si zapamatuj, lidi nemají rádi tajemství a když to před nimi budeš skrývat tak si to akorát zhoršíš. Madara byl Madara a ty jsi ty. Jediné co máte společného je příjmení a Kekkei Genkai. Napadá tě něco co by šlo teď dělat když jsme ukončili toto téma? Já bych šel nejraději za kagem, ale tam zřejmě bude plno když je tam i Kusakage. " Díval jsem se na nebe a o něčem jsem přemýšlel.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 18, 2013 10:30 am

"Je lepsi mit tajemstvi nez kdyby to melo znamenat ohrozeni tech na kterych by mi eventualne zalezelo." V mem hlase mohl ucitit znacnou ironii. Jelikoz krom Kageho sem tu neznal ani nohu.
" Neznalos je nekdy lepsi nez uvedomeni si nekterych veci." nadechl jsem se a premyslel co delat.
"No zdrejmne asi zajdu neco nekam zakousnout. Nevim jak vy." Rekl jsem a seskocil ze stromu. Spise me nutil svym zpusobem predodnocovat svuj postoj K veci. Kdysi jsem byl rad sam obzvlaste po smrti proc bych to mel menit tedkom. O tom jsem uvazoval.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 18, 2013 10:34 am

" No já zde asi ještě nějakou dobu zůstanu a budu trénovat. Jednou mi přiřadí tým a já je budu muset být schopen ochránit. To se stane mou hlavní prioritou. Klidně se můžeš jít najíst. " Dořekl jsem a začal jsem pomalu koncentrovat svou chakru a trénoval ovládání svého stínu trochu jinak než jsem byl zvyklý.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 18, 2013 10:37 am

Na to jsem mu jen mavnul rukou na rozloucenou a pomalu se vydal smerem ze cviciste.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 18, 2013 1:59 pm

Po dlouhem brouzdani po vesnici jsem nakonec zkoncil zpet na cvicisti. Postavil jsem se pred cvicneho panaka natahl ruce pred sebe a chvili se soustredil nez kolem mych rukou zacalo prskat male proudy Raitonu nez po mych rukou zacaly problikavat blesky v rychlejsich intervalec. Postavil jsem se do bojove pozice Temporary Shock Paralysis (docasna sokova paralyza). Vedel jsem ze na taijutsu sem levej jak savle. Nakonec jsem zacal do figuriny mlatit se zamerem ji rozmlatit ale po asi peti minutach jsem prestal. No figurina nemela ani skrabnuti krom par spalenych mist. Tohle byl celkem masakr pro moji cakru. Padl jsem na kolena a oddychoval a premyslel nad tim co je problem.
Návrat nahoru Goto down
Ryuzetsu

Ryuzetsu


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 10. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 4:26 am

Prišiel som na miesto bolo tu akosi dosť málo ľudí tak som si sadol a začal jest. sledoval som toho chunina teda aspon podla výzoru a schopnosti. Nie je nič lepšie ako sa pred tréninkom najesť Potom sedel a nechal aby mu vietor ovieval tvár. Jeho krátke vlasy lietali do prava totiž fukal vietok tím smerom. Sledoval ten ich súboj Bude to asi trénink pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 10:45 am

Začalo tu přibývat čím dál více lidí a tak se mohlo stát, že dojde ke konverzaci. Kazuki se mezitím vrátil zpět na cvičiště a začal trénovat. Po nějakém tom čase odpadnul a já přišel k němu blíž a promluvil na něj. " Nějak brzo ležíš na zemi. Používáš moc chakry najednou, zkus ji rozložit na jednotlivá místa, která se propojí a budeš mít rovnováhu sil. Ale musím říct, že si na dobré cestě k ovládnutí techniky. Ještě to však nějaký čas zabere. " Podal jsem mu ruku, abych mu pomohl vstát.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 2:43 pm

"Problem neni v technice ale ve me. Technika je uspusobena k paralizovani. Snazim se ji pouze zdokonalit aby taky pusobila zraneni. Bohuzel tohle je beznadejne. Tak jsem toi jen zabalil. Nic proti pouze jsem si potreboval oddechout nebo spise. Me ruce jelikoz to mravenceni je desne po tak dlouhe dobe udrzovani Raitonu neni sranda."
Rekl jsem mu a sam se postavil jeste jsem nevedel co budu delat ale slo to. Techniku jsem ovladal dlouho pouze jsem se snazil jeji ucinky zmenit ale povaha techniky to nepovolovala.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 2:50 pm

Nechtěl pomoc se postavit tak jsem ho nechal ať se postaví sám. " Dobře jak myslíš. Nepotkal jsi náhodou cestou kageho? Nejspíš se tam brzy vydám. Trénování už bylo dost, hodila by se nějaká mise. Rád bych totiž zašel do Amegakure na průzkum nebo do Yukigakure. Ale tebe nevím jestli by na takovou misi pustili. " Oddechhnul jsem si a dal si ruce křížem.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 3:41 pm

"Ne nepotkal. Navic diplomacie neni moje silna stranka takze se na takove mise ani nehrnu. obzvlaste nehodlam riskovat nektere veci ze by se mohlo stat neco co by mi akorat mohly zavarit. A co se tyce takoveho cestovani neni taky zrovna v mem pripade bezpecne. Muj otec zdrejme ani nema tuseni kde jsem kdyby ano tak uz mam ze zivota peklo na zemi." Rekl jsem mu a oprel se o figurinu. Spise sem cekal na jeho reakci. No byla pravda ze nemel muj otec ani tuseni kde jsem jinak by se me uz pokusil napadnout.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 4:52 pm

" No ale zase nemůžeš pořád jenom vysedávat ve vesnici. Už nejsi genin a i ti někdy opustí vesnici za misemi takže se tomu nevyhneš a když náhodou potkáš svého otce tak se ho neboj. Když budeš mít u sebe někoho tak ti určitě pomůže. Kdo ví, třeba to budu já, ale zatím nevím jaký tým mi přidělí. " Dopověděl jsem a taky jsem se o jeden strom opřel.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 5:10 pm

"Moje vyhoda je jedina Dokud to plne neovladam vim ze me nezabije. Navic pokud udelal to co pravdepodobne udelal. Ma velkou nevyhodu oproti me. Navic jeho elementy maji taktez nevyhodu. jelikoz ovlada ovlada Doton a Suiton. Bohuzel Taijutsu je moje slabina o ktere vi. Je rozdil opustit vesnici a courat se mezi vesnickami nebo velkymy vesnicemi. Jelikoz tam miri vetsina tim ze se vyhybam velkym vesnicim je pro me lepsi nepritahuju zbytecnou pozornost."
Vetsinou jsem se toulal mezi malymi vesnicemi. Nemel jsem ztrach z nej ale spise z toho co by se mohlo stat. No ale to me ted netrapilo spise jsem uvazoval nad tim ze bych se zacal ucit nejake Genjutsu namisto Ninjutsu. I kdyz zatim nebylo Genjutsu ma nejsilnejsi stranka nakonec se muze stat ze se Genjutsu rozvine vice nez muj level Ninjutsu vedel jsem ze se me matce stalo to same. nakonec jsem vytahl kousek suzeneho masa a zacal jej zvykat.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 5:16 pm

" No jak chceš. Já se teď každopádně přesunu ke kagemu. Já narozdíl od tebe mám zájem o misi tak se měj. " Zmizel jsem v kouři, který se objevil na místě kde jsem stál a já už byl na cestě ke kagemu Už mně i ten odpočinek začínal nudit i přes to, že jsem Nara. V klanu Nara byli všichni lenoši, ale všechno mělo své meze. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Kazuki (Uchiha)
Chūnin
Kazuki (Uchiha)


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 13. 05. 13

Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitimeMon May 20, 2013 5:19 pm

Jen sem mu mavl no sice to byla ironie ale i tak jsem mel v planu o techniky takze jsem mel v planu jit za kagem. o misi sem zrovna zajem nemel spise se neco naucit nez se nekam zbytecne hnat. Pomalu jsem se rozesel smerem pryc.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningové priestory - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningové priestory   Tréningové priestory - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningové priestory
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory
» Tréningové priestory
» Tréningové pole
» Tréningové pole

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: