New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Námestie Amegakure

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeSat Apr 27, 2013 3:03 pm

Námestie Amegakure Nightinamegakurebyaikot
• Námestie sa skladá zo štyroch veľkých budov, ktoré sú medzi sebou pospájané.
• Každá budova vlastní aj rôzne obchodíky, stánky a iné podniky, ktoré vytvárajú aj príjemnú atmosféru.
• Do námestia sa nerátajú iba štyri budovy, ale aj pár ulíc v ich malom okolí, ktoré sú ešte tiež posiate obchodmi a podnikmi.
• Námestie je asi jediná časť, ktorá je denne navštevovaná veľkými skupinami ľudí.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 10:31 am

Kami

Na náměstí bylo dnes velmi rušno, protože dorazili obchodníci s novým zbožím. Potřebovala jsem si také něco koupit, nakonec jsem ale vybírala nepotřebné zboží. Chvíli jsem stála u stánku se šperky a přemýšlela. Koupit si je? Nebo nekoupit? Jedny černé náušnice mi padly do oka, nakonec jsem si je - když jsem zjistila, jak málo mám peněz - nekoupila. Posunula jsem se o kousek dál a nabrala zásoby jídla na celý týden. Tím se mé finanční zásoby téměř vyčerpaly. Ještě trocha mi zbyla na nějaký ten večer na saké. Povzdechla jsem si a sledovala davy lidí, jak nakupují. Začala jsem se rozhlížet a hledat nějakou známou tvář, ale nikoho pro mě významnějšího jsem nezahlédla. Poupravila jsem si vlasy a vydala se domů.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 10:46 am

Ulice tichly a lidé si začínali pouze šeptat, atmosféra na náměstí se změnila.
Všichni upírali zrak na bělovlasou dívku, která si to štrádovala kolem nich.
Teda co to kecám...koukali se na mě, to já jsem ta boží bělovláska! A proč tak civěli?
No možná to bude tím, že jsem zrovna nedávno znehodnotila omítku budovy v Amegakure a nic se mi nestalo. Však od čeho je můj brácha zástupce kage ne?
Jejich pohledy mé vůbec nezajímaly, zubila jsem se na ně jako cvok, který právě utekl z psychiatrické léčebny.
Co jsem to tu vlastně chtěla..jó pastu!
Zaběhla jsem do jednoho krámku a začala vybírat pastu.
No...ještě včera jí bylo dost, jenže jsem jí večer vymáčkla bráchovi na obličej když spal.
Heh.. Spokojeně jsem zaplatila a zase vyšla ven.
"Téda, lidi neblbněte. Když na mě takhle všichni civíte připadám si jako nějaká hvězda. Uvádíte mě do rozpaků!" Zašveholila jsem schválně a mávla rukou. Načež se všichni začali pohoršeně koukat někam jinam a já mohla pokračovat v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:32 pm


Všade som hľadal Yuri! Pekne ma rozzúrila! Rano som sa zobudil s celou pastou na hlave. Umývanie bolo kruté, ale podarilo sa mi to. Až na jeden biely fľak na líci, ktorý som si nevšimol. Chodil som ako nejaký kretén po uliciach a na líci som mal biely fľak od pasty. Došiel som zrovna do obchodnej ulice, kde bolo ticho. Och áno to bol ten znak toho, že tu je Yuri. Potom, ako som vstúpil do tejto ulice sa všetci pozerali na mňa a môj fľak na líci od pasty. Po chvíľke sa už našťastie začali rozprávať a ja som si všimol Yuri. Pekne pomaly som k nej došiel a upokojil som sa. Nahodil ten môj varujúci výraz a začal som jej hovoriť...
"Koľkokrát som ti hovoril, aby si ma nepastovala?! Snáď miliónkrát."
Potom som nahodil ten prísny výraz v tvári a potom som ešte niečo povedal.
"A o tom obchode či čo to bolo .. no to čo si posprejovala. Ešte som s Amekagem o tom nehovoril. Ale ak budeš pokračovať pôjdeš umývať záchody do nemocnice ale tu špinu budeš lízať jazykom.
Uškrnul som sa a vyplazil som na ňu jazyk. Bol som vyššie postavený a mohol som zadávať aj tresty. Niekedy som si to fakt užíval.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 3:41 pm

"Onii-chan!" Otočila jsme se na něj a nadšeně se usmála. Měla bych se bát a omlouvat ale to bych nebyla já! I navzdory tomu jak hrozivě vypadal jsem mu skočila okolo krku a pak se zase rychle stáhla abych nedostala po puse.
Udělala jsem pár kroků dozadu a začala se divně křenit, ukázala jsem na něj a začala se strašně drsným výrazem zpívat.
"Žijeme len raz, práve tu a práve teraz
Slnko svieti rovnako na všetkých z nás
Tak sa nemrač, ale zabudni na stres
Zabudni, čo tu bolo včera, dneska je tu ďalší deň
Voda, slnko, párty, klub, relax."

Zakončila jsem to hlasitým smíchem a ukázala na svou tvář abych mu tím naznačila, že má pastu na své tváři.
"Na něco si zapomněl Onii-chan."
Vyplázla jsem na něj jazyk a pak se najedou zatvářila tajemně a přišla k němu, než mi mohl vynadat nebo se vzpamatovat z mého představení začala jsem ho tlačit pryč a zastavila se pár metrů od stánku s Dangem kde prodával mladý chlapík.
"Vidíš ho? Jmenuje se Ren, je mu 20 a má rád procházky při západu slunce. Co na něj říkáš? Tenhle by celkem ušel ne?"
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 5:55 pm

Kami

Všimla jsem si, jak dav utichl. Začala se tu motat Yuri, o níž se roznášely drby. Zneuctila nějakou budovu. Celá rozhořčená jsem se k ní hnala, železnou tyč jsem pevně svírala. Spratek!! Zastavila jsem se přímo před ní a s vražedným pohledem chtěla začít svůj poučný proslov. V tom se ale z uličky vyřítil někdo další a zastoupil mě. O malou chvilku později jsem se dozvěděla, že je to její bratr. Než jsem začala nadávat i jemu, jak jí to vychovává, odtáhla ho někam dál a něco mu šuškala. Nahodila jsem opovrhovačný "ksicht" a myslela si své. "Tohle by se měl dozvědět Amekage." Zavolala jsem na ně a otočila se k nim zády.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 6:51 pm

Začala spievať nejakú hovadinu... no bolo mi to úplne fuk čo si myslí, ale takto by fakt nemala pokračovať. Keď ukázala, že mám na líci kúsok pasty snažil som sa to nejako odstrániť, aby som nevypadal ako nejaký trkvas. O pár sekúnd sa mi to podarilo a to už ma ťahala niekam. Medzi tým som stihol povedať ...
"Spievaš horšie ako ja. A to je čo povedať, že ako spievam ja."
Následne ma dotiahla k nejakému chlapovi a začala ma s ním zoznamovať. Asi chcela, aby som bol Gay ja som len povedal v tej situácií.
"Ren, Nazdar. Mojej sestre preplo v hlave a teraz obdivuje Yaoi... a je celkom blbá... myslí si, že by som bol schopný sa vyspať s chlapom. Ale to by som v živote neurobil. Že nee-chan ?"
Následne nejaká Kunouchi celkom nazúrená niečo vykríkla. Asi to malo byť k tomu, čo urobila Yuri. Začal som k nej bežať a skočil som pred ňu. Následne som sa predstavil
"Zdravím som Reikin hodnosti Shinobigashiru. "
Chvíľku som odmlčala v hlave mi prebehlo čo asi poviem.
"Amekage sa to odo mňa dozvie a sestra dostane trest, o to sa postarám ja sám. Takže si nemusíte robiť starosti, krásna slečna, ja to urobím za vás."
Potom som sa posnažil o milý úsmev. Druhým okom som sledoval sestru a dával tak na ňu pozor, aby niečo nevyviedla. Ona bola schopná snáď všetkého
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 6:56 pm

Když někdo něco zakřičel otočila jsem se a koukala na ní jak na vola.
"Cos to řekla ty kravko?!" Zavrčela jsem hlasitě a to jak se z toho brácha dostal jsem ani nepostřehla. No však víte, já nebyla zrovna člověk který by byl klidný a hlavně to bylo asi díky klanu. Vrchol všeho byl že k ní přiskočil bratr a začal se jí dvořit nebo co to mělo být!
Cítila jsem svůj tep a zatnula zuby, probodávala jsem ty dva pohledem jako nějaký naštvaný pes a mlčela.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 7:43 pm

Můj arogantní výraz nahradil zmatený, když se přede mě vrhl ten shinobi. Jeho přístup mě vůbec o ničem nepřesvědčil. Je to její bratr? Chtěla jsem ho obejít a prostě to jít nahlásit, v tom se ale ozvalo něco, co mě totálně vyvedlo z míry. Prudce jsem sebou otočila a během kratičké chvíle jsem stála přímo před Yuri a držela ji za flígr. "Slečno, ty si koukám děsná frajerka. Z tebe bude mít Amekage-sama radost! Jdeme přímo za ním. Vyber si. Buď to půjdeme společně nahlásit nebo tu budovu přemaluješ!" Můj chladný hlas pronikal teď úplně tichou ulicí. Jejího bratra jsem radši ani neřešila. Vážně je to spratek!
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 7:59 pm

Šiel som za tou ženskou, asi ma nepočúvala a Yuri to tiež prehnala. Napokon som som pristúpil k nim a povedal som.
"No Yuri, ty to premaľuješ... To bude najlepšie. A ty to nemôžeš ísť nahlásiť, lebo jednoducho Amekage nie je v dedine a ja som jeho zástupca. Takže o tomto viem, to je všetko. Uhm Yuri, ty sa správaj slušne. "
Keď som dopovedal vybral som sa do obchodu, kúpil som farbu a následne som kúpil aj štetec, ale bol to štetec na maľovanie obrazov a nie na stenu. No kúpil som aj druhý na stenu. Ale chceom predsa moju milovanú sestričku potrápiť, ako ona trápi mňa. Potom som jej dal farbu do ruky s tým malým štetcom a povedal som.
"Tak Yuri tu máš náradie ideš to vymaľovať."
Uškrnul som sa. Ten normálny štetec som mal v plášti schovaný.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:06 pm

Když mě chytla byla to poslední kapka, podlehla jsem náhlému návalu vzteku a začala čerpat přírodní energii. Kůže na pravé tváři mi začala šednout a bělmo zčernalo, naopak duhovka byla nyní sytě žlutá. Neodpovídala jsem a bylo to jako kdysi když jsem napadla bráchovu přítelkyni, psychopaticky jsem se zasmála. Stejně tak zšedla i moje ruka na které se začaly utvářet výrůstky a následně sekera. Druhou rukou jsem pevně stiskla tu její kterou jsem držela a ohnala se po ní "sekerou".
Spíš než člověka jsem nyní připomínala rozzuřené zvíře, škoda, že proklatí našeho klanu bylo to..že při čerpání přírodní energie jsme úplní cvoci kterým to nemyslí a jsou schopní bojovat i proti někomu blízkému.

Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 8:53 pm

Kami

Než jsem se nadála, tu dívku popadl amok - záchvat. Začala se zbarvovat a měnit v polozrůdu. Hned mi bylo jasné o jaký klan se jedná. Těsně než mě chytla za ruku, tak jsem jí pustila a v rychlosti složila několik pečetí (To T.Jounin myslim zvládne) ... Pak už jsem měla jednu roku uvězněnou v jejím sevření. Popadla jsem železnou tyč a silou rychle namířila ne její hrudník. Kdyby mě udeřila, nic by se mi nestalo, to jsem věděla s jistotou. Pokud by se můj úder podařil a její ne, měla jsem v plánu se z jejího sevření vymanit. Pokud by to bylo naopak, pravděpodobně by sebou malá hysterička pleskla o zem.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 9:04 pm

Ve stavu v jaké jsem se momentálně nacházela pro mě tahle nudle nebyla nic...jen cíl.
Moje tělo se dál měnilo každou sekundou jak jsem nasávala z okolo přírodní energii.
Pravou půlku těla jsem už měla celou kompletně šedou, rukou na které se mi utvořila sekera jsem vykryla její pokus s tyčí. S touhle mojí proměnou mi narostla i síla, její ruku jsem dál držela a prudce do ní strčila aby spadla na zem a já mohla projít další změnou.
Z mojí ruky začaly růst opět podivné výběžky v kterých začala problikávat chakra.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 9:12 pm

*Sakra Pomyslel som si a odskočil od Yuri. Vytiahol som démonickú flautu a začal som hrať *Mateki: Mugen Onsa Prebehlo mi hlavou a Yuri som dostal do genjutsu, pokiaľ si teda nezakryla uši. Kto vie Či to stíhla. Vlastne ona ani moc nereagovala.. Kami bola jej cieľ. Ak to zabralo, tak by sa Yuri mala ocitnúť v genjutsu a v tom som ju pokojne nechal, nech vychladne. Tu v realite len stála na mieste a nič nerobila, no pokiaľ to zabralo. Yuri sa do tejto formy dostala a ja som ju z tej formy takto vytiahol. Dúfal som, že sa jej nič nestane a tak isto aj Kami.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 9:19 pm

Jak jsem si všimla, tyč nezabrala, ovšem chyba byla, když do mě strčila. Dopadla jsem na zem a ozvalo se takové "pufnutí" kolem "mě" sálal kouř a když ustal, na zemi se válel košík plný ovoce. Právě to bylo Jutsu provázené těmi pečeťmi. Pouhé obyčejné Kawarimi no Jutsu a jak zabralo... Všimla jsem si, že její bratr (konečně) začal jednat. Nevěděla jsem, co jeho flétna obnáší, tak jsem si pro jistotu zacpala uši. Yuri vypadala omámená - nehýbala se. Přiskočila jsem k Reikinovi a tyči praštila do země. "Měla by se to naučit ovládat." Na nějaké poděkování jsem se vykašlala. Jen jsem chladně odvrhla pohled a začala si dál prohlížet různé stánky.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 9:32 pm

Chakra už neproblikávala ale byla zřetelně vidět, jenže v tu chvíli jsem uslyšela flétnu.
Ocitla jsem se někde jinde a měla v sobě cosi zapíchané.
Rozzuřeně jsem zařvala a v reálu se začala šedivá z mojí kůže stahovat.
Nakonec se mi i ruka vrátila do normálu a zdálo se, že jsem o něco mladší než předtím.
"Okamžitě mě pust!"
Zařvala jsem v genjutsu a měla chuť té holce vydrápat oči.
Ale pak jsem si uvědomila, že mi za to nestojí. Nestojí mi za to abych prošla zase proměnou, protože se mi to nelíbilo.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 9:43 pm

Prestal som hrať a techniku som uvoľnil, keď som videl, že už je v pohode. Potom som ešte trošku pochmúrnejšie povedal na Kami.
"Prepáč za vzniknuté škody, ale ona to proste nevie ovládať."
Potom som pristúpil k Yuri a objal som ju. Bol som šťastný, že sa jej nič nestalo, lebo jej sa mohlo stať hocičo a hocikedy. Premien som sa bál, lebo to nevedela ovládať a vtedy by si mohla aj ublížiť. Nechcel som stratiť ďalšieho človeka, ktorého som tak dobre poznal. Potom kratšom objatí som povedal celkom pokojne .
"Mala by si sa to naučiť ovládať a navyše by si sa mala tej kunoichi ospravedlniť. Nič ti predsa neurobila... No a ešte by sme mali ísť vymaľovať tú stenu toho obchodu. "
Bolo zaujímavé, že Yuri sa mi zdala o čosi menšia, asi to spôsobila premena. Najskôr by sa to malo vrátiť naspäť. Vedel som, že Yuri odmietne namaľovať tú stenu a ospravedlniť sa. Dúfal som však, že to neodmietne.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 9:51 pm

Jen jsem tam stála když mě objímal a koukala někam do blba, když se zase odtáhl a řekl že bych se měla omluvit pohrdavě jsem se ušklíbla. "Nemá na mě chmatat, omlouvat se nebudu." Odpověděla jsem a pokrčila rameny, mohla si za to sama. "Víš že za to nemůžu, má to takhle každý z klanu pokud vím." Pohodila jsem vlasy. "O tu stěnu se postarám pak, aby tady panička mohla v klídku spát, teď se mi nechce." Ušklíbla jsme se a udělala krok dozadu. Arogantně jsem se koukla na tu holku a ukázala jí prostředníček načež jsem začala hořet a zmizela.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeMon May 06, 2013 10:01 pm

"Tak fajn, všetko sú to tvoje rozhodnutia, nie moje."
Povedal som jej a usmial som sa. Následne odišla. No čo ma trošku žralo, bolo to, že sa proste neospravedlnila. Je síce pravda, že tá kunoichi po nej chmátla, ale to len preto, lebo nee-chan jej povedala, že je krava. Čo bola urážka. Porozhliadol som sa a zazrel som tu ženu, ktorá sa tu s nee-chan pohádala. Pomaly som k nej prišiel som sa opýtal.
"Chcel by som sa ospravedlniť za Yuri, no ona je proste taká. A ako sa vlastne voláš?"
Snažil som sa o milý úsmev. Dúfal som, že sa táto Kunoichi neurazí, preto čo sa stalo, ale myslel som si, že to pochopila. Vypadala celkom inteligentne a nerobila urýchlene závery. I keď trochu vďaky za to genjutsu mohla vyjadriť.
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeTue May 07, 2013 10:47 am

Když už jsem si myslela, že mi dají pokoj, Reikin se ozval znovu. Chvíli jsem ho ignorovala, po chvíli jsem se ale lehce pootočila. Koutkem oka jsem na něj zírala jako vrah. Nakonec jsem se otočila úplně a zakousla se do jablka, které jsem si ještě před tím divadélkem koupila.

"Ta dívka dělá ostudu celé vesnici. Její činy nějaká chabá omluva nevyřeší. Tohle jistě není poprvé, co udělala takovou lumpárnu. A právě vy, jakožto zdejší Shinobigashiru, byste se měl postarat o to, aby se to již nestalo. Obzvlášť, když jste její bratr. Mé jméno pro vás není důležité a proto nevidím důvod, proč vám ho říct."

Znovu jsem se zakousla do jablka a odstrčila Reikina stranou. Pomalu jsem ho obešla, přičemž jsem se již potřetí zakousla do jablka. Dnešek je zvláštní. Jiný než předchozí dny tady v Amegakure. Ta atmosféra... Trochu jsem se zamyslela a povzdechla si. Ještě jsem se pootočila na Reikina a vstoupila do jednoho z obchodů, kde jsem si začala prohlížet zbraně.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeTue May 07, 2013 1:43 pm

Vypočul som si ju. No mala na to iný názor než ja. Yuri zas toho toľko nerobila iba raz za čas niečo zlého vyviedla a následne dostala za to trest.
"V tejto dedine sú aj väčšie problémy než Yuri. To už je len malý detail. Tak zatiaľ."
Rozlúčil som sa a šiel som preč. Nemalo cenu sa s ňou rozprávať, vôbec nebola ten typ, s kým by som sa mohol nejako porozprávať. Teraz som mal namierené najskôr niekam do baru alebo domov. Vôbec som nemal náladu sa s niekym rozprávať. Proste mi klesla nálada.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Minako Kami

Minako Kami


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 05. 05. 13

Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitimeTue May 07, 2013 7:07 pm

Jeho řeči jsem vnímala, ale žádnou reakci už jsem ze sebe radši nevydávala. Po chvíli jsem odhodila nepoživatelný zbytek jablka do koše - tedy až po tom, co jsem vyšla z toho obchodu. Obtloustlý obchodník s plnovousem mi nechtěl dát slevu, takže jsem s opovržením odešla. Dnes jsem vážně potřebovala dávku alkoholu a akorát se stmívalo. To znamená návštěva nějakého baru/hospůdky. Podívala jsem se na zapadající slunce a maličko se pousmála. Ale jen na velice krátkou dobu. Podívala jsem se směrem do ulice, kterou jsem obvykle chodila do hospody a bez váhání se tam vydala. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Námestie Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Námestie Amegakure   Námestie Amegakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Námestie Amegakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulice Amegakure
» Brána Amegakure
» Ulice Amegakure
» Nemocnica v Amegakure
» Nemocnice Amegakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: