New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice a uličky

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 7:43 pm

Ulice a uličky 1117385-bigthumbnail
• Ulice a uličky popreplietané medzi sebou po celej dedine, ktoré vedú spoločne na jedno veľké námestie nachádzaujúce sa uprostred dediny rovno vedľa parku.
• Ulice sú sprevádzané každodenne ruchom ľudí, ktorý tu hľadajú obchody, podniky, rôzne iné budovy a podobne.
• Nájdu sa tú ale aj temné, prázdne a neobývané ulice, ktoré sú už vyhľadávane menej alebo vôbec. Na takých miestach obvykle nefungujú ani nočné lampy, ktoré všade inde tvoria peknú nočnú atmosféru.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeMon May 06, 2013 5:25 pm

Běhal jsem po ulicích a hledal něco, čím bych se zabavil. Hned jako první mě trkl nějaký časák. Měl jsem u sebe jen 20 Rio. No, za 10 jsem si koupil časopis, nebo spíš komix a pak šel poklidně dál, zahleděný do oného komixu. Bylo to o superhrdinech a toto mě fakt bavilo. Když jsem tak šel s hlavou zabořenou v komixu, všiml jsem si i stánku se zmrzlinou. Nečekal jsem už ani minutu a ze zbylých 10 Rio jsem si koupil snad 4 kopečky zmrzliny. No, kdyby někdo známí viděl, asi by mě zabil ale to mě v tuto chvilku netrápilo. S komixem jsem skončil v půlce a tak jsem si ho opatrně sruloval. Zmrzku v nějakým kelímku jsem si položil, aby mi to šlo lépe a založil jsem si ho do zadní kapsy u kalhot. Pak jsem si zase vzal zmrzku a odkráčel se zmrzlým mozkem do pryč.

-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeWed May 08, 2013 12:26 pm

Když Yuna řekla do ulic, hned jsem změnil směr a šel sem. Docela ma zajímalo co tu ještě chce. Teda, já chtěl ještě kofolu a byl jsem švorc, ktakže to musela zaplatit ona! Chvilku jsem šel napřed a zahlédl stánek s figurkama z časopisu! Musel jsem je mít! Hned jsem se za nimi rozběhnul a viděl figurku jednoho padoucha z komixu. Vypadal jak had, ale měl lidské tělo, hold to byl hadomuž!
"Nee-san! Koupíš mi to prosím prosím?!" Prosil jsem co mi síly stačily. Já to prostě mít musel! Má zvěratelská sbírečka bude plná a to jen díky hadomuži kterého jsem tak moc vždy chtěl. Když jsem se zeptal kolik jich ještě mají, řekli že je to poslední co tu je. Toto mě mohlo vomejt! Když jsem tu viděl tolik dětí, docela jsem se strachoval že si ho někdo koupí dřív než já. Snažil jsem se ségru popohánět, aby si pohla, protoe tu byla další miliarda děcek co ho taky chtěla!
"Slibuju že když mi ho koupíš už nikdy nebudu nikoho provokováááát!" Měl jsem co dělat abych si před ní nekleknul a nezačal prosit na kolenou svou milovanou a vždy dokonalou sestřičkou!
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeWed May 08, 2013 2:49 pm

So širokým úsmevom sme sa objavili v uliciach. Všimla som si jeden obchod, kde predávali topánky, a tak som sa nalepila na sklo a s údivom pozorovala topánky vo výklade. Určite si aspoň jedne kúpim! Bohužiaľ, môj malý braček ma začal niekam ťahať, že vraj mu mám niečo kúpiť. No určite! Čo som? Charita?
Nie, nie, nie, žiadne také... Pokrútila som prudko hlavou, ale keď som si všimla ten jeho výraz...Chvíľu som mu odolávala, no potom som to proste nevydržala. Dobre, dobre! Dlhý rad detí, ktoré tu stáli, som prepálila nahnevaným pohľadom, na čo vydesene vykríkli a už aj uháňali preč. Toto bola moja špecialitka...Strašenie detí.
Pristúpila som k pultu a s milým výrazom som sa pozrela na predavača, ktorý na mňa zvláštne hľadel. Ako na niečo, čo na tento svet nepatrí. A mne to bolo jedno. Prosím si toho hadomuža či kto to je... Prehovorila som k nemu milým tónom, na čo mi tú postavičku podal a ja som mu do ruky strčila peniaze.
Pousmiala som sa na Tadaa a postavičku mu podala. Vedela som, že provokovať bude aj naďalej. Ale bolo mi to jedno. Máš za čo. Uškrnula som sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeWed May 08, 2013 4:47 pm

Když nejdříve řekla ne, docela jsem se lekl. Ona by mi ho opravdu nekoupila? To se mi nějak nezdálo. Udělal jsem na ní psí očka a doufal že to zabere jak má. Když podlehla, usmál jsem se do široka a rozzářili se mi očka. Zeznamenal jsem jak je tu všechny rozehnala svým pohledem, byl jsem rád že mám takovou sestru! Si ne mě pak nikdo netroufne, ha!
Podala mi ho a já jí objal kolem pasu. Koukal jsem se na ní vždy zespoda, protože jsem byl docela malý. Zkoumal jsem toho hadomuže. Jak já byl rád že už mám skoro celou sbírku! Ještě trolomuž a prcoválek a je to vše!
"Um...Arigato gozaimasu!" Zaškelil jsem se a koukl na obchod na který se před tím koukala ona. Zase boty?! Byla na to nějak extrémě ujetá! Když mi ho ale koupila, držel jsem teď k ní menší slabost a tak jsem si jen povzdechnul.
"Chceš poradit s boty? Kup si taky Converse, já je nosím pořád a jsou nejlepší." Zasmál jsem se a znovu si prostudovával hadomuže. Byl sugoi!

//Kdyby nějaké slovo bylo špatné, tak se omlouvám, dávám to do překladače.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeWed May 08, 2013 5:15 pm

//Ném, je to dobre napísané xD
Úprimne som sa usmiala, čo bolo u mňa nezvyčajné, keď ma objal. No proste tá jeho radosť sa na mňa doslova preniesla. Potľapkala som ho rukou po hlave, ako to robím vždy a odlepila ho od seba. No, že by si ešte niekto nepomyslel, že som drobá alebo čo.
Moja povesť by sa okamžite stratila...A nikto by sa ma nebál. Converse? Niééé, to nie je môj štýl. Ja mám rada také...Elegentné topánky, však vieš...15 centimetrové opätky a tak. Uškrnula som sa naňho a znova sa nalepila na sklo, cez ktoré som sa dívala na tie krásne topánky vo výklade.
Hotový raj! Pomyslela som si. Premáhala som sa, aby som nad tými topánkami nezačala nebodaj slintať alebo čo.
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeWed May 08, 2013 5:34 pm

//Dobře Very Happy, slovenštině rozumím víc Very Happy, i když jsem na půl čech Very Happy

Zasmál jsem se a pobaveně nad ní pokroutil hlavou.
"Jasný, jasný...Kilometrové podpadky, pak si ale nestěžuj že tě bolí nohy." Zasmál jsem se a začal si s figurkou hrát. Chvilku jsem tam dělal různé zvuky co i on v časopisech a seriálech dělal a pak jsme došel až k ní před ten obchod. Ty boty byly divné, ale tak když jí se líbí, tak je to její věc.
"Toto? Toto fakt budeš nosit? Teda není to moc vysoké?" Koukal jsem se s opačným výrazem co ona před regál. Ona nadšeně a já spíš nezaujatě. Nechápu proč nechtěla Converse, tak pohodlné!
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:56 pm

Prevrátila som očami. Bola pravda, že ma z nich boleli nohy, ale boli tak úžasné, že som sa ich proste nedokázala vzdať. Predstava, že by som to vôbec urobila, mi vháňala slzy do očí. Také niečo sa nestane nikdy...NIKDY!
Vysoké? Pche, ani náhodou. Uškrnula som sa naňho a ďalej sledovala oné topánky. Nooo, tak hurá na topánky! Vyhlásila som nakoniec a celá natešená vbehla do obchodu. Blúdila som medzi regálmi síce krásnych topánok, avšak tie ma teraz nezaujímali. Zaujímali ma len tie jediné, ktoré som konečne našla na jednom regáli.
Boli však posledné...Mám šťastie. Keby som tu prišla neskôr, asi by som ich už ani nemala. Samozrejme, že som si ich obula, aby som si vyskúšala, či mi sedia a či sa mi v nich dobre chodí. Prešla som sa sem a tam a nakoniec sa natešene zadívala do zrkadla. Tak čo si myslíš? Otočila som sa na Tadaa, ktorý sa najskôr viac venoval tomz svojmu hadomužovi než mne, ale to je jedno.

Ako tie topánky približne vyzerajú xD:
Návrat nahoru Goto down
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 9:45 pm

Hrál jsem si tam s hadomužem a představoval si že jsem hrdina. Že dokážu to co oni a bylo to fakt super. Začal jsem dělat zvuky úmrtí, protože jsem si představoval jak ho zabíjím. Muhehehe...Vyhrál jsem, jak jinak. Jenže mě z mé fantazie probral hlas, docela známí a na něco se ptal, takže jsem přestal běhat okolo a sedl si na sedačku. Chvilku jsem se na ní koukal jak na největšího blázna na světě, ale pak jsem se jen do široka usmál.
"To jako fakt? Co když se zabiješ? Budu tu sám...jsou hezký, ale kdyby jsi nějak špatně spadla...kdo ví co by se stalo...nemusel by jsi to přežít...no já nevím." Začal jsem při pohledu na botky přemýšlet nad nejhorším a docela jsem se vyděsil. Věděl jsem jak křehké kosti má a kdyby mi třeba spadla na nějakých schodech a něco si zlomila...asi bych to psychicky neunesl. Kdo ví co se jí na tomto může stát...těžké rozhodování. Pak jsem si stoupl naproti ní. Byla vysoká až nějak do aleluja a já se na ní doslova koukal zespodu.
"Cítím se jak dítě..." Řekl jsem při pohledu na to jak byla vysoká a začervenal jsem se. Nebyl jsem nikdy rád že je vyšší a ještě k tomu když si brala podpatky...myslel jsem že mě trefí.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeFri May 10, 2013 2:46 pm

Prižmúrila som naňho oči. Ale no ták, ja už s chodením na opätkoch skúseností mám! Na opätkoch som vlastne chodila každý deň a nehodlala som sa ich len tak zbaviť, bola som schopná v nich dokonca i bojovať. No, v takom prípade by som si asi ozaj nohy polámala, ale nevadíííí.
Tadao bol odo mňa dosť nižší, takže som mu musela pripadať ako obor. No čo no. Môžem byť rada, že nie som nízka. Nie len že by ma nikto nepovažoval za nebezpečnú, ešte by som aj vyzerala ako malé decko. No ozaj. Nom, to bude asi tým, že dieťa ozaj si! Uškrnula som sa a prstom ho ťukla do čela.
Trpaslík! Rukou som mu rozstrapatila vlasy, sadla si a vyzula topánky. Aby som si ich mohla kúpiť. Dobehla som k pultu, kde som zaplatila a so širokým úsmevom vyšla na ulicu. Tááák...Zájdeme si ešte na zmrzlinu? Opýtala som sa Tadaa s úškrnom. Vedela som, že on zmrzku miluje, vlastne som sa ho ani nemusela pýtať, keďže jeho odpoveď už poznám.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeFri May 10, 2013 3:28 pm

Procházel jsem uličkami a ani nevěděl kam vlastně jdu. U kageho bych musel stejně čekat, takže jsem se rozhodnul pro jinačí směr. Když jsem po několika minutách chození sem a tam našel lavičku tak jsem se posadil a opřel se. Skoro jsem na místě usnul, ale měl jsem jen skloněnou hlavu a zavřené oči. Byl jsem v mikrospánku, ale stále jsem vnímal okolnou svět.
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeFri May 10, 2013 6:33 pm

Musel jsem se zařehňat. Byla pravda že na podpatkách chodila stále, ale bylo málo dní kdybych se o ní nebál. Přeci jen byla jediná osoba kterou mám a tak jsem nikdy nechtěl aby se jí něco stalo. Stále jsem se na ní zezdola koukal a to co řekla u mě vyvolalo jen uraženost. Založil jsem si ruce do sebe a nafouknul tváře.
"Já ale nejsem dítě...ani trpaslík." Stále jsem byl uraženě otočený a s dost naštvaným pohledem. Mravenčím krůčkem jsem došel až za ní k pultu a jen zase uraženě stál. Když ale zmínila zmrzlinu, jakoby se nic nestalo. Oči se mi rozzářily a já jsem se na ní zeširoka usmál. Zmrzlinu bych nikdy neodmítl.
"Joooo!...Teda, samozřejmě, ano to půjde." Na začátku jsem byl úplně rozzářenej a pak aby to nevypadalo podezřele jsem ze sebe dělal jakože "vážného pána". Při pohledu na ní jsem se ale pak musel jen usmál. Já na ní nedokázal být ani naštvaný, vždy to byla jen vteřinka, prostě to ani nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeFri May 10, 2013 7:51 pm

Nadvihla som jedno obočie, bolo to dieťa i trpaslík, ale hádať som sa s ním nemienila, bolo by to zbytočné. Tadao je proste príliš tvrdohlavý na to, aby si to priznal.
Musela som sa pousmiať nad tým, ako sa mu výraz zmenil hneď, ako som spomenula zmrzlinu. Vedela som, že jej proste neodolá. Dobre, tak poďme! Mávla som rukou a so sačkom s topánkami som sa vybrala k najbližšiemu stánku, kde zmrzlinu predávali. Už z diaľky som videla ten dlhý rad ľudí, a odháňať sa mi ich nechcelo, takže som sa pekne krásne zaradila a znudene sa dívala okolo.
Odrazu som si všimla Isshina sediaceho na jednej lavičke. Vidíš tam toho chlapa sediaeho na lavičke? To je pedofil menom Isshin. Šepla som smerom k Tadaaovi a uchehtla sa. Héééj, Isshin, nedáš si zmrzlinu s nami? Zavolala som naňho, mohlo mu byť čudné, že odrazu som taká...Priateľská, ak sa to tak dá nazvať. Mala som proste výbornú náladu!
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeFri May 10, 2013 8:13 pm

Jak jsem tam tak seděl absolutně v klidu, že jsem slyšel i tlukot vlastního srdce. Poslouchal jsem rozhovory ostatních lidí. Rozpoznal jsem Yunin hlas už z dálky, ale moc jsem ji nerozumněl, ale nehrotil jsem to. Překvapilo mně, že je taková přátelská najednou. Z čisté zvědavosti jsem se zvednul a šel k nim. Když jsem přišel blíže pověděl jsem podezřelým hlasem. " Ale copak ta zlepšená nálada? Nešiješ na mně nějakou boudu co Yuno?? " Zamračil jsem se, ale následně jsem se na to usmál a dodal. " No zmrzlina nikdy neuškodí, aspoň to trochu schladí mozek. " Stoupnu si k nim do fronty a čekám. Podívám se na Tadaa a řeknu mu nenápadně potichu když se Yuna nedívá a aby to neslyšela " Ať už ti o mně řekla cokoliv nevěř ji. "
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSat May 11, 2013 3:58 pm

Šel jsem hned za ní. Celou cestu ke zmrzlině jsem si hrál s tím hadomužem a představoval jsem si, jakoby na mě útočil, takže jsem různě kolem Yuny kroužil jak pako, až do doby co jsme došli ke stánku se zmrzlinou. Když mi ukázala nějakýho chlapa, co se k nám přibližovat, jen jsem prokoulil očima a musel jsem se zasmát nad jejich reakcemi.
"Bože můj...jen doufám že takovýto nikdy já nebudu." Pochechotnul jsem se a vzal jsem si svou čokoládovou zmrzlinu. Spokojeně jsem si jí oblizoval a ty dva jsem ignoroval. Pomalu jsem jí lízal a koukal se na postavičku, byl jsme jak v nějakém seku. Pak když na mě ten chlápek promluvil, nadzvedl jsem obočí a lízl si znovu do zmrzliny.
"No nevím...Věřit sestře nebo nějakýmu úchlákovi hm?" Chvilku jsem se díval fakt vážně, ale pak se jen pořádně zasmál a mávnul nad tím rukou a zase se tlemil jak pako s pusou od zmrzliny.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSat May 11, 2013 6:54 pm

Nadvihla som jedno obočie. No, je mi jasné, že mám povesť večne zlej dievčiny, ktorá každému robí zle... Na chvíľu som sa odmlčala. Ale, aby si vedel, zas až taká zlá nie som, najmä nie po nákupoch! Pokračovala som a ukázala prstom na tašku s krabicou, v ktorej boli topánky.
Topánky sú mojou závislosťou! Uškrnula som sa a pokrčila ramenami. No čo, bola som typická ženská, ktorá rada nakupuje. Čo bolo trochu čudné, pretože všetci si myslia, že som nejaký satanista a že si každú chvíľu podrezávam žily, aby som privolala Diabla.
Hlúpe predsudky. To, že vyzerám ako satanov stúpenec neznamená, že ním aj som. Povzdychla som si a s úsmevom si vypýtala od toho predavača čučoriedkovú a mangovú zmrzlinu. Keď kopčeky napchal do kornútka, podala som mu peniaze a vybrala sa k neďalekej lavičke, kde som si sadla a spokojne zmrzlinu lízala. Ak sa môžem opýtať...Prečo si tu sám? Skôr by som čakala, že tu budeš s káčerom alebo s nejakou poriadnou ženou, no. Keď som zmienila káčera, mierne som sa zamračila. Neuveriteľne ma vytáčal!
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSat May 11, 2013 7:17 pm

Překvapeně a trochu s panikou jsem se podíval na Tadaa a dodal " Já nejsem nějaký úchylák. Měj trochu úctu ke starším. " Pak jsem se otočil na Yunu " No vidíš, aspoň máš i nějakou světlejší stránku což je pro změnu dobré. Půjdem si sednout pak na nějakou lavičku abychom tu nestáli. " Přijdu po Yuně k prodavači a řeknu " Skořicovou a citrónovou " Něco výbornýho a něco kyselého. Pro mně ideální kombinace. Jakmile jsem si vzal svoji zmrzlinu tak jsem zaplatil a přisedl si k těm dvoum na lavičku a na poznámku Yuny jsem reagoval. " No to víš. Všichni se rozutekli. Yuu odešel do kanceláře jako první kvůli kagemu a Mayu ta si šla zřejmě pro nějakou misi. Nemám co na práci tak se procházím sám když nikdo nemá volno. A co ty s tímhle??? Bratrem? " Optám se trochu zvídavě " Ohledně žen, žádná nemá v poslední době čas se zahazovat s někým jako jsem já. "
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSat May 11, 2013 9:24 pm

S odporem jsem šel s Yunou sednout na lavičku a když jsem dolízal zmrzlinu fakt rychle, nějak mi začal mrznout mozek, ale zase to bylo dobré. Do této konverzace jsem se moc nechtěl plést. Jen jsem nad jejíma slovama prokuloval očima a vzal si hadomuže. Doběhl jsem k jednomu ze stromů a snažil se na něj vylézt. Když jsem byl na první větvi, lezl jsem stále výš až do koruny a chytl hadomuže.
"Jooo! Chcípni ty hnusná zmije! Já ti upravím ciferník ty hnusnej hajzle!" Hold z domu jsem toho pochytil hodně a hrál jsem si na superhrdinu. Bylo mi jedno o čem se baví, fakt nepotřebuju slyšet o jemim milostném vztahu.
"Ségře srdce pukááá, chce mít svýho klukááá!" Smál jsem se jak pako a házel na něj lístečky, jakoby byli na svatbě.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSat May 11, 2013 9:43 pm

Uchechtla som sa. Sa ti čudujem, že ti ten káčer nelezie na mozog. Na tvojom mieste by som ho uškrtila s opaskom. Prevrátila som očami, stále som nemohla uveriť tomu, že práve káčer bol tým pomnocníkom, či čo to je za post, kageho. Vôbec sa nesprával tak, ako by mal.
Chcela som ešte niečo dodať, keď sa tu zrazu z koruny stromu ozvalo niekoľko nie príliš pekných slov. Očervenela som ako puľka. To sa nenaučil odo mňa! Nahodila som taký anjelský výraz. Á, sakra, to je trapas. Pomyslela som si a zatvárila sa, ako keby som dostala s tehlou po hlave.
Zdesene som vyvalila oči, keď Tadao nakoniec zo seba vytiahol tú rýmovačku. To snáď nemyslí vážne! Tadao! Zvrieskla som naštvane, nikdy som žiadneho chlapa nechcela, a už vôbec nie toho tu úchylného pedofila. Vyskočila som na nohy a so zmrzlinou v ruke sa vybrala k stromu. Okamžite poď dolu! Vedela som, že zo stromu nezlezie...Hlavne keď som nasratá. Dobre, ako chceš, pôjdem si po teba sama! A nepomôže ti ani ten tvoj škaredý hadomuž či kto to je! Dívala som sa naňho, ako keby som sa ho chystala zožrať.
Snažila som sa vyškriabať na prvú vetvu, čo sa mi i podarilo, avšak, keď som liezla na ďalší konár, ten nápor mojej váhy nevydržal, zlomil sa a ja som zletela na zem ako hruška. Ty riťoprd jeden! Zvrieskla som ešte naštvanejšie ako predtým, pričom som sa zdvihla zo zeme. Ďalší pád zo stromu. Ďakujem pekne. To si ešte vyriešime ručne stručne! Hodila som na Tadaa vražedný pohľad a s povzdychom kontrolovala, či náhodou som si niečo nezlomila. Neber Tadaove slová vážne... Prehovorila som k Isshinovi už normálnym tónom.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSat May 11, 2013 9:58 pm

Pousmál jsem se nad těmi slovy velmi hlasitě a dodal jsem. " Tak to se ti povedlo chlapče. Tím sis podepsal ortel smrti jak se říká, ale nic horšího než výprask od tvé sestry to nebude. " Řekl jsem trochu humorným tónem a všiml jsem si Yunina výrazu a když vlezla na ten strom za ním a spadla tak jsem se trochu bál o její zdraví. " Jsi v pohodě? Nemáš něco zlomenýho? Měla by jsi pak zajít naprohlídku. Dej mi vteřinku sundám ho hned dolů. " Napojil jsem svůj stín na stín stromu, který se automaticky spojil k Tadaovi když byl v něm a pomocí stínové manipulace jsem ho sundal dolů před Yunu a zrušil techniku. " Tak a uvidíme jak teď budeš statečný chlapče. Já ho neberu vážně, jen odlehčuji situaci. Aspoň se něco děje. "
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSun May 12, 2013 12:30 pm

Ulice a uličky Tumblr_mcd9jcCYZp1ribsbuo1_500
Když se sestra naštvala, jen jsem sklapnul zuby a vystoupal jsem úplně nejvýš jak to jen šlo. Jejím slovům jsem se jen usmíval jak andílek...Já nic! Já muzikant! Když však spadla, srdce se mi rozbušilo a chtěl jsem slést dolů. Když však zase začala nadávat, netušil jsem co dělat. Částečně jsem se bál a měl o ní strašný strach....Co teď?! když slezu tak budu mít výprask, ale zase se ujistím že je v pořádku. Když zase neslezu, výprask mít nebudu, ale budu se o ní bát! Byl jsem v koncích! Když se najednou mé tělo hýbalo samo, nějak se mi to nelíbilo. Najednou jsem se zjevil před Yunou. Byl jsem dost vystrašený a ten chlap si to u mě fakt hrozně pokazil! Pche...Chlap má držet při chlapovi a on toto...Čhe...Nejdřív jsem se na Yunu podíval jen tak naoko, jestli je v pořádku a pak jsem se na ní podíval. Nejdřív normálně a pak jsem použil smutné očka.
"Gomenesaí nee-san." Dělal jsem ze sebe fakt toho nejsutnějšího člověka a přitulil jsem se k ní.
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSun May 12, 2013 5:27 pm

Prižmúrila som naňho oči a ruky dala v bok. Čo sa o mňa každý strachuje? No, nie som až tak kyľavá, aby ma zabil pád zo stromu. Prehodila som naoko naštvaným tónom. Bola som ale rada, že mi pomohol a s tým svojim hijutsu prinútil Tadaa, aby zliezol zo stromu. Aspoň som to mala ľahšie, nemusela som preňho znova pokúsiť na ten strom vyškriabať.
Na Tadaa som bola naštvaná, že som mu chcela dať spak ruky kres papuľu, ale keď som videla tie jeho smutné očičká...A keď sa ku mne pritúlil...
Áááá, neznášam ťa! On vedel veľmi dobre, ako na mňa. Ako som len neznášala, keď na mňa pôlili tie svoje očičká...Proste som mu nedokázala nič urobiť. Pché. Dobre, dobre, odpúšťam ti, ale nabudúce už nič také nehovor. Jasné? Ťukla som Tadaa prstom do čela.
Odrazu som začula ránu ako z dela šíriacu sa od brány. Skúšajú tam nový druh petárd na nový rok či čo? Prevrátila som očami.
Návrat nahoru Goto down
Isshin Nara

Isshin Nara


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 04. 13
Age : 29

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSun May 12, 2013 5:43 pm

Též jsem slyšel ten hlasitý zvuk od brány. " Tohle nebude jen tak ledajaké testování pyrotechniky. Spíš jako by někdo do něčeho tvrdého narazil. Za ty roky už to poznám, takže to jdu omrknout. Nevím to jisté, ale kdybych se dlouho nevracel tak zajdi za Uzukagem a řekni mu o tom hluku při bráně jestli o něčem neví, já se na to jdu podívat z blízka. " Zmizel jsem a po mně zbyl jen kouř. Mířil jsem směrem k bráně, avšak jsem si dával pozor na všechno kolem mně. Mohl to být jen nějaký falešný poplach, ale lepší je si to všechno ověřit. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://kataro.blog.cz/
Tadao Kurama

Tadao Kurama


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 05. 05. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeSun May 12, 2013 6:03 pm

Zazubil jsem se na Yunu. Měl jsem jí fakt rád a věděl jsem že toto zabírá. Občas jsem si musel rýpnout, jinak bych to ani nebyl já.
"Um...ok, ok. Už nic neřeknu." Nafouknul jsem tváře a když jsem ucítil otřes, koukl jsem se na hadomuže. Toto byla moje šance! Stát se hrdinou jako v těch komixech. Byl to vlastně i můj cíl, stát se hrdinou. Sevřel jsem hadomuže a odvážně jsem se podíval na nebe. Pak jsem se jen rozběhl k bráně.
"Tadao jde do akce!" Smál jsem se cestou a byl jsem fakt rychlí, už jsem se nemohl dočkat!

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Yuna Kurama
Chūnin
Yuna Kurama


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 30. 04. 13

Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitimeMon May 13, 2013 3:07 pm

Ani som nemienila sa k tej bráne trepať, nech si to tam Uzukage vyrieši sám. Bolo mi to úplne jedno. Nech už sa tam dialo čokoľvek.
Zbledla som ako stena, keď sa Tadao rozbehol smerom k bráne. Tadao, počkaj! Rozbehla som sa za ním, bolo to preňho príliš nebezpečné, a mojou povinnosťou bolo chrániť ho, nech sa už deje čokoľvek. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice a uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a uličky   Ulice a uličky I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice a uličky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ulice a uličky
» Ulice a temné uličky
» Ulice a temné uličky
» Ulice
» Ulice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: