New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice a temné uličky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeSat May 04, 2013 4:12 pm

Spletité ulice a uličky, které vedou do všech zákoutí Yukigakure.
Hlídky se zde toulají náhodně a proto pozor až budete vyvádět nějakou lumpárnu!
Nikdy nevíte, kdo Vás vidí.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeTue May 07, 2013 6:11 pm

Dostal som sa cestou z vezenia do uličiek, ktoré sa preplietali. Tu som to celkom poznal. Na chvíľu som sa zastavil. Nevedel som, kam vlastne pôjdem. Misiu som splnil, ale teraz sa mi nechcelo ísť do kanclu. Sadol som si na lavičku a pozoroval len tak oblohu s úsmevom na tvári. Hodila by sa mi nejaká spoločnosť, s ktorou sa dá porozprávať. Najlepšie ženská spoločnosť. Ale vlastne to bolo jedno, lebo niekedy som si pripadal, že som nedôležitý a o mňa nikto ani len nezakopne.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:29 pm

Objevila jsme se za Daichim a položila mu ruce na rameny.
"Alé Daichi-kun, flákáš se flákáš?"
Rýpla jsem si, měl mi podat hlášení a ne se flákat...vlastně ani nemusel bylo by to zbytečné ale to on nevěděl!
"A já čekala na to hlášení...pff to bych tam čekala teda pěkně dlouho co?" Zalhala jsem a nadzvedla přísně obočí.
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:39 pm

Trochu som sebou trhol, keď ma chytila za rameno. Bol som hlboko zamyslený. No neváhal som a hneď som jej odpovedal.
"Ja a flákať sa? Ty čo si pojedla? Hubičky? Ja sa predsa nikdy neflákam, už som sa chystal ísť za tebou. "
Zahovoril som to, že som tam vôbec nechcel ísť. No mierne som sa usmial a potom som ešte dodal. Zasa som si uvedomil, že som jej nevykal, ále čo predsa nie je o nič lepšia než ja tak jej budem tykať.
"A načo by ti bolo také hlásenie? Toho Shakyho som tam doviedol. Nič viac by som ti ani nepovedal. "
Uškrnul som sa a čakal na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:43 pm

"He?"
Chvíli jsem na něj bez výrazu koukala jako bych přemýšlela jestli budu reagovat na tykání nebo ne.
"Houbičky?" Zopakovala jsem po něm a přimhouřila oči.
"Máš?" Nadzvedla jsem zvědavě obočí a ušklíbla se.
"Třeba na to abych věděla, že tam fakt je a že si ho cestou nerozbil?"
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:49 pm

"Ja nemám hubičky.. To ty!"
Obvinil som ju krivo, ale myslel som to so srandou.
"Zas nie som tak ľavý, že by som nedokázal doniesť nejaké telo do vezenia."
Uškrnul som sa a dodal som.
"A čo vlastne odo mňa potrebuješ? Len tak by si predsa za mnou nešla. To je dosť absurdné."
Trochu som ju začal podozrievať, že niečo chystá. Yukikage som poznal len málo. Zrazu som vytiahol nejakú fľašu a napil som sa čistej vody. Tá bola najlepšia, hlavne pre mňa ako člena Hoozuki klanu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 7:55 pm

"Já ne to bych o tom musela vědět."
Zakřenila jsem se a sedla si vedle něj.
"Heh teď tu nejsem jako kage, nemůžu se jít jen tak projít? Sedět v kanclu je celkem nuda."
Poznamenala jsme a povzdechla si.
"Máš tu smůlu, že jsem tě tu zahlédla."
Pokrčila jsem rameny a opřela se.
"Tákže jak se máš?"
Začala jsem obvyklou otázkou, kterou jsem sice sama nesnášela ale což.

Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:07 pm

"Nič moc. Celkom nuda a niet čo robiť. Misiu som si splnil no a ja väčšinou len bojujem a snažím sa trénovať. Ja tu vlastne nikoho nepoznám, tak aj preto sa nudím. "
Povedal som a milo som sa usmial. Potom som si dal dole Samehadu z chrbta dole a oprel som ju o lavičku. Následne som sa tiež oprel.
A ty ako sa máš?
Opýtal som sa teda, aby nestála reč. No to som sa opýtal len preto, lebo ona sa ma to najprv opýtala.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:12 pm

"He? Jak to. Jsi Jonin ne? Měl by jsi tu znát už celkem dost lidí."
Nadzvedla jsem obočí a poznamenala.
"Dá se to, tak nějak."
Mávla jsem rukou a koukla se na konec ulice.
"Co takhle jít támhle do baru? Chci se nějak zabavit"
Návrat nahoru Goto down
Daichi Hoozuki
Jōnin
Daichi Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 30. 04. 13

Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitimeThu May 09, 2013 8:18 pm

Ja som skôr taký neprístupný. No rád bojujem a moc si s niektorými ľuďmi nerozumiem.
Taktiež som poznamenal a potom som uchopil pevnejšie Samehadu. Jej návrh sa mi zapáčil. Do baru sa mi chcelo ísť.
No poďme do toho baru, dlho som tam s niekym nebol, len sám.
Uškrnul som sa a postavil som sa následne som si dal katanu na chrbát.
Presun- Daichi, Seina
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice a temné uličky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice a temné uličky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulice a temné uličky
» Ulice a uličky
» Ulice a uličky
» Ulice
» Ulice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: