New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní budova

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Hlavní budova  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní budova    Hlavní budova  - Stránka 3 I_icon_minitimeSat May 04, 2013 8:26 pm

First topic message reminder :

Hlavní budova  - Stránka 3 Dddddjn
Právě zde se nachází společný obývák, kuchyně a vše podobné. Zde se členové klanu potkávají a řeší zajímavé i nezajímavé věci.


Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Rinkataki
Genin
Rinkataki


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 12. 13

Hlavní budova  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova    Hlavní budova  - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Dec 29, 2013 7:36 pm

Samui Shiro

Když jsem po chvíli zvedla hlavu, tak jsem si všimla, že má na tváři úsměv, a tak jsem se taky trochu usmála. Poté se semnou pohl ke schodům... no už jsem byla celkem vyčerpaná a tak jsem ani neodporovala.
"Zlato?" Zamrlmlala jsem vcelku nechápavě a očima jsem studovala zem...
"Jáá... To asi zvládnu." koukla jsem po něm. "Nechci tě zatěžovat..." Zašeptala jsem ještě a očima už jsem zase byla přišpendlená k podlaze.
Návrat nahoru Goto down
Da-Tenshi
Genin
Da-Tenshi


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 17. 12. 13

Hlavní budova  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova    Hlavní budova  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 6:50 pm

"Hmm?" Spýtavo som sa na ňu pozrel, pri čom som schody bral viac menej úplne normálnym, až mierne pomalým tempom.
"Ako chceš, mňa by to ale nezaťažovalo." Zamumlal som no to už sme stáli pred dverami do jej izby. Tam som ju len opatrne pustil a ćakal som, kým do nich vojde. ruky som si pri tom položil na bok, keďže môj plášť nemal žiadne vrecká. Nespúšťal som z nej pri tom oči. Sám som nevedel či pôjdem spať hneď teraz.. síce som bol dosť unavený, na druhú stranu sa mi úplne prestalo chcieť ísť spať. Načo som to len navrhol..
Návrat nahoru Goto down
Rinkataki
Genin
Rinkataki


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 17. 12. 13

Hlavní budova  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova    Hlavní budova  - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 30, 2013 11:38 pm

Samui Shiro

"Proč mi tak říkáš?"
Zeptala jsem a s nesmělým pohledem jsem na něj koukla.
Když mě pustil, tak jsem přešla ke stěně a opřela jsem se o ni zády. "Já... Nevím. Je to na tobě... Jestli semnou chceš ještě zůstat, tak můžeš." Očima jsem sledovala Kibu, který šel celou dobu za námi a po chvíli jsem k němu natáhla ruku, aby přišel blíž. Když přišel, tak jsem ho začala drbat na hlavě... Bylo vidět, že se mu to líbí a tak jsem v tom pokračovala a po chvíli jsem koukla po tom překvapujícím chlapci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní budova  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní budova    Hlavní budova  - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní budova
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hlavní brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: