New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar

Goto down 
+5
Milli Yuki
Reina Kana
Natsuo
Tategami Raizou
Raiken
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 4:22 pm

First topic message reminder :

Bar - Stránka 7 Mf_457726311_afedee3dd3f02d4ae2483f10af9822f4
Bar, v ktorom si každý príde na svoje - lepší výber nápojov ako tu snáď ani nikde inde nenájdete. Bar je otvorený nonstop, ale dodržiava pravidlá a tak mladší ako 18 rokov majú zákaz si objednávať alkoholické nápoje. Stále je tu ale možnosť objednať si rôzne džúsy, kolu, či čokoľvek iné.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 2:31 pm

Spokojeně jsem se na něj křenila do té doby než se začalo něco dít. Natočila jsem hlavu směrem odkud vyšel hlas "nedotýkat" a sledovala nějakého chlápka co neposlechl. Zaplatil za to svou rukou, nadzvedla jsem obočí a sledovala co bude dál. Když se tam pak objevil ON zbledla jsem. Bože..ty mě vážně nenávidíš?! Prostě se tu musel ukázat zrovna teď?! Odvrátila jsem od něj hlavu a snažila se nějak vymazat svou přítomnost což bylo ale více než marné. Hrála jsem si s prázdnou skleničkou, do které jsem za tu dobu nenalila ani kapku a koukla se na Amekageho když řekl, že dává výpověď. Po tom co ukázal na mě jsem se neochotně koukla zpět na něj a čuměla na něho jako na cvoka. Burito?! Dělá si pr*el? Koukla jsem se na tu díru za ním, pak na něj a pak zase na Amekageho u kterého jsem hledala pomoct. No jistě...proč jsem to vůbec zkoušela...pomoc a u něj? hah. "Ani náhodou." Odsekla jsem, určitě polezu do nějaký ďuzny jen protože to někdo řekne ne? A ještě když to říká on, tak to vůbec.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 2:43 pm

Pozorne som sa zamračil na Michiko, ktorá si dovolila povedať ani náhodou ! Síce sa obracala k pomoci Amekagemu, no to bolo práve mne úplne šumák. S povzdychom som len pokrčil ramenami a nadhodil som si púzdro z katany do ruky.
"Prečo si všetky myslia, že majú na výber?" Spýtal som sa samého seba takú rečnícku otázku, po ktorej som k tým dvom spravil jeden krok.
"Ani náhodou héh? Minulú noc to tak neznelo.." Podpichol som ju. Nejednalo sa síce práve o minulú noc, ale o niekoľko nocí pred tým.
"Vtedy to pripomínalo kričanie nejakej divokej zvery, čo chrbát ? V pohode ?" Žmurkol som na ňu.. no môj tón nebol práve dva krát príjemný. Skôr.. posmešný, proste som si z nej robil srandu.
Poklepkal som si s púzdrom po ramene.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 2:55 pm

Vzdorovitě jsem ho sledovala a když udělal krok k nám neznatelně jsem přimhouřila oči. Když tu pak vytáhl tu noc rysy v obličeji mi ztuhly a naštvaně jsem ho sledovala. Nakonec jsem se pohrdavě ušklíbla a zvedla se. Ne, nehodlala jsem s ním jít...jen jsem tam nechtěla před ním sedět a cítit se ještě menší než jsem byla. "Čhe, mohla bych se zeptat na to samé." Odsekla jsem a sledovala ho. Udělala jsem krok k němu a ušklíbla se. "Nikam...nejdu." Zdůraznila jsem ty dvě slovíčka a dávala si pozor na jeho další pohyby. O co mu sakra jde?
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 3:02 pm

"Heee?" Po tvári sa mi roztiahol úškrn, pri ktorom som si jazykom prešiel po spodnej pere.
"Myslíš že mohla ? So mnou o stenu nikto netrieskal." Potichu som sa zachechtal a spravil som ďalší, pomalý krok.
"Nenúť ma sa opakovať." Vyzval som ju. V očiach mi zaiskrilo a znova nastal ten istý podivný úškrn, ako.. v tú noc.
"Vieš že nemám problém s použitím sily." Pohľad som stočil k nižším paritám jej tela, z ktorých som pred tým nasilu strhol istú časť jej oblečenia.
"Keď už sme pri tom, kedy mi vrátiš... " Nedopovedal som. Teda, nie že by som mal problém s tým rozoberať to medzi asi desiatkami ľudí v bare, kde pravidelne chodievala, len som bol zvedavý či by sa ma pokúsila zastaviť.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 3:12 pm

"To jistě nemáš. Ale já taky ne." Zavrčela jsem a pak se ušklíbla.
"Přišel jsi o ně ve chvíli když jsi mě s nimi nechal odejít...smůla." Pokrčila jsem rameny. "Teď se otoč a jdi si najít někoho jiného kdo s tebou půjde. Přeji hodně štěstí." Arogantně a sladce jsem se pousmála. Bylo mi jedno kdo slyší náš "rozhovor" nebo tak, na názoru ostatních mi nikdy nezáleželo a vlastně mi to bylo všechno šumák. Stejně jsem měla v plánu zase odejít. "Ah..jestli nepůjdeš teď pryč ty půjdu já." Sáhla jsem do kapsy a vytáhla peníze, které jsem hodila za sebe na pultík. "Za ten dluh."
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 3:22 pm

Pousmial som sa a palcom som vystrčil časť čepeľe katany z púzdra.
"Stále sa tváriš, ako keby si na výber mala." Pozrel som sa na jej ramená až tak... rezignovane, čo ale neznamenalo že som rezignoval. Mohla vedieť že som schopný .. v podstate všetkého.
"Nebudem sa ti ani ospravedlňovať. Povedzme že sa mi trocha ťažko lúči s tvojou prdelou aj keď, za to si už môžeš sama." V podstate som bol úplne nevinný. Aj nejakého zdrogovaného maníka má na svedomí ten, ktorý mu drogy podal. 
"Tak?" Spýtal som sa znova. Nebola tak úplne pravda, že na výber nemala. Stále ma mohla zabiť, no rád by som sa pozrel, ako sa o to pokúsi.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 3:38 pm

Odpoveď odo mňa padnúť nestihla, prihnala sa tu nejaká osoba a to takým štýlom, na ktorý som už ozaj nemal náladu a preto sa aj ten kúsok, čo sa mi vrátil, znova vyparil. Z toho dôvodu som ani nereagoval na nič, čo sa tu dialo. Pf, pomôcť Michi? Mne nik nepomáhal, tak prečo to robiť! Reagovať na.. bohvie koho, kto sa tu prihnal? Pf, nemal som absolútne chuť. Aj tak mi to pripadalo tak, že ani netušil, čo presne vravel. A keby to tak aj nebolo, ostal by som sa toho držať. Za tú chvíľu, čo tu oni riešili svoje, som len dopil kolu a hodil na stôl peniaze. Následne som len vstal a pozrel sa na tých dvoch. Bol to len krátky moment, na čo som sa ale bez slova odobral k východu. Tak sa zdalo, že osud ma chcel znova zaviesť na túlanie sa a premýšľanie, tak načo mu to predsa kaziť. Nechal som ich, nech si tam vyznávajú lásku svojím spôsobom ako len chcú, kým ja som sa proste vyparil z baru preč. Nah, nejako som strácal svoje miesto.. tu! Vo svojej dedine!
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 3:55 pm

Stála jsem tam a ani se nehnula. Neměla jsem strach, to vážně ne..jen jsem nevěděla co mám dělat. Nejraději bych mu za ty kecy vrazila ale přineslo by to moc problémů okolo a nic by mi to pravděpodobně nepřineslo. Mlčky jsem tam stála a založila si uraženě ruce na prsou. Možná bych s ním nakonec šla ale po tomhle teda ne už z principu. Popravdě to, že odešel kage jsem nepostřehla a kdyby jo ani by mě to nepřekvapilo...u něj ne.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:05 pm

Pozrel som sa na Natsua, ktorý odtiaľto odiśiel a následne znova na Michiko. Tá však tento krát len stála a ja.. som ostal stáť tiež. Chvíĺu som ju sledoval, po čom som katanu zasunul späť do púzdra a púzdro späť za opasok. Ruky som si založil na hruď a pozrel som sa na ňu až.. oduto.
"Je tu nejaká cesta, mimo násilie, akou by som ťa ukecal?" Spýtal som sa jej s podvihnutým obočím. Tiež som jej mohol prehovárať do duśe, že sem nepatrí a kto vie čo všetko, ale to som proste nebol ja.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:08 pm

Sledovala jsem jak zasunul katanu zpět a vrátil ji k opasku. Mlčky jsem ho sledovala a trochu se uvolnila. Po jeho otázce jsem nadzvedla obočí a chvíli přemýšlela. Vážně jsem naprosto nechápala o co mu jde a čeho tím chce dosáhnout.
"Proč bych měla chtít s tebou jít bůhví kam?" Znova jsem se trochu zamračila a čekala na odpověď. "A co bych z toho vůbec měla?" Dodala jsem posměšně.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:17 pm

Chvíľku som si ju len premeriaval. Nevedel som na jej otázku odpovedať.
"Čo ja viem, aký máš dôvod k tomu neísť? A čo budeš mať z toho keď nepôjdeš ?" Spýtal som sa jej, v podstate rovnakú otázku ako ona mňa, len pozmenenú. Bol som vlastne zvedavý čo by mi odpovedala. Neprišla mi ako typ, ktorý by proste sedel stále len na jednom mieste, v tom istom bare, s tými istými ľuďmi a stále s tým istým alkoholom.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:24 pm

Nedostala jsem žádnou normální odpověď a tak jsem se rozhodla zeptat ještě jednou ale jinak. "Fajn tak jinak...Co máš ty z toho, že půjdu s tebou?" Zamračila jsem se a pak se ušklíbla. Chtěla jsem si do něj rýpnout ale rozhodla jsem se s tím počkat..Bude to mít lepší účinek později. "Tak?" Pobídla jsem ho k odpovědi a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:27 pm

"To nie je fér." Posťažoval som sa no následne som len pokrčil ramenom.
"Teba, ženskú s ktorou som strávil najlepšiu noc môjho života." Znova som pokrčil ramenami na znak "čo asi" a znova som si ruky založil k boku.
"Za chvíľku sa to zatvorí.." Dodal som a pohodil som hlavou smerom k "trhline".
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:42 pm

"Heh." Uniklo mi spokojeně a pak jsem se zatvářila otráveně. "No dobře teda." Povzdechla jsme si rezignovaně a koukla se k té trhlině. Zatvářila jsme se pochybovačně a koukla se zpět na něj. "Jestli mi to urve ruku jako tamtomu nepřej si mě." Varovala jsem ho a neochotně přešlápla na místě. Rozhodně jsem nechtěla jít první.
Návrat nahoru Goto down
Law "The Mad Dog"
Jōnin
Law


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 4:56 pm

Spojil som ruky k sebe a "pomodlil" som sa. 
"Ďakujem ti boźe." Nie že by som veril v boha. Spravil som pár krokov k nej, po čom som ju však minul a z baru som vytiahol jednu flašku. 
"Na cestu." Žmurkol som na barmana, ktorý nemal tie gule odoprieť mi alkohol. Následne som sa otočil a vyšiel smerom k trhline.
"Nemusíš sa báť, tvoje telo je krajšie keď je nepoškodené." Žmurkol som na ňu, po čom som do trhliny bez problémov vstúpil.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeSat May 17, 2014 5:00 pm

Překvapila mě jeho reakce a mávla jsme na barmana.
"Zase někdy." Prohodila jsem a po tom co vstoupil dovnitř jsem se zhluboka nadechla.
Co to proboha dělám?
Připadalo mi to jako jít za ďáblem přímo do pekla.
No..a já šla. Vstoupila jsem dovnitř a neměla jsem páru proč to nakonec fakt dělám.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitimeWed May 21, 2014 11:54 am

Napadlo mě kde jinde by mohli být ti dva kágové než v baru. Když jsem dovnitř ale vstoupila byl skoro prázdný.
"tak to je....nečekané." pronesla jsem a pohodila vlasy a šla jsem k baru.
"Nikdo tu dlouho nebyl. Ty jsi byla taky pryč co? Chceš svůj drink?"
"Ano." usmála jsem se a svazovala jsem si vlasy do vysokého drdolu. Barman mi dal můj drink a já si začala pohrávat s ledem ve sklenici a různě jsem sklenici natáčela vždycky jsem po chvíli upila bílé tekutiny
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: