New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bar

Goto down 
+5
Milli Yuki
Reina Kana
Natsuo
Tategami Raizou
Raiken
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Raiken
Hlavní Admin
Raiken


Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 22. 04. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 28, 2014 4:22 pm

First topic message reminder :

Bar - Stránka 2 Mf_457726311_afedee3dd3f02d4ae2483f10af9822f4
Bar, v ktorom si každý príde na svoje - lepší výber nápojov ako tu snáď ani nikde inde nenájdete. Bar je otvorený nonstop, ale dodržiava pravidlá a tak mladší ako 18 rokov majú zákaz si objednávať alkoholické nápoje. Stále je tu ale možnosť objednať si rôzne džúsy, kolu, či čokoľvek iné.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 7:56 pm


Podíval jsem se na ni. Znal jsem ten pocit kdy se bojí te o ostaní více než o sebe. Byla to už taková vlastnost u Kagů. Každý ji měl. Chtěla se ujistit aby se ostatním nic nestalo. Já se chtěl ujistit aby se nestalo nic jí. A proto...
"No jelikož už nejsem Kage... a nemám žádné závazky k vesnici teď... a stejně bych tu jen pil a překážel... Chceš společnost?" zeptal jsem se se širokým úsměvem. Rozhodně jsem ji nehodlal poslat samotnou. Ne že bych jí nevěřil. Ale samota je nejhorší nepřítel raněného srdce. Postavil jsem se na nohy.
"Stejně potřebuju trochu protáhnout svaly. Byl jsem na lůžku připoutaný příliš dlouho."
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 8:09 pm

Tentokrát se můj netečný výraz změnil, překvapeně jsem nadzvedla obočí. Možná jsem čekala, že by mě přemlouval ale nikdy by mě nenapadlo, že by se nabídl aby šel se mnou. Po tom co se probudil, by si měl chtít přece užívat ne? Propásl dva roky svého života. Trochu jsem zpanikařila a sáhla po skleničce vody abych se napila, ta mi ale opět zmrzla v ruce a rychle jsem jí pustila. "Já.." Pak už jsem jen nějakou chvíli mlčela abych našla svůj klid. Tohle není dobré. Bude to moje chyba, že jim odejde hrdina hned po tom co se sotva probudil. Ale nikde jsem neměla jistotu, že cestou nepotkám někoho komu bych mohla ublížit. On byl jistota, že to neudělám, nebo že to aspoň nedokončím. "Mrzí mě to, že tě takhle odtrhnu od vesnice." Promluvila jsem nakonec a tím jeho nabídku vlastně přijala.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 8:25 pm


Lusknul jsem prsty a od nich bleskem vyletěl mrak. Pryč směrem k sídlu klanu Tategami. Do mého domu. Tam měl posbírat oblečení které našel. Ve skutečnosti jsem taky utíkal. Neřekl jsem jí tak trochu jak jsem rád že uteču pryč. Uniknu od kruté pravdy že pravděpodobně zjistím že další moji přátelé, moje rodina jsou mrtvý. Utíkám od pravdy.
"Nah nedělej si z toho těžkou hlavu. Teď když jsem v důchodu můžu si dělat vlastně co chci. Natsuo to nějak překousne. Sakra ta svoboda je něco co potřebuju. Takže vyrážíme?" řeknu se širokým úsměvem. Přemýšlel jsem kam že to půjdeme ale bylo mi to jedno. Chtěl jsem pryč alespoň do doby než budu připravený.
"Jo jen tak mimochodem... Jakmile ten problém vyřešíme... a my ho vyřešíme... máš v plánu se vrátit že?" řeknu. Já jsem to považoval za samozřejmost ale nevěděl jsem co ona.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 8:47 pm

Poslala jsem svou ochranku pryč pro mé věci a postavila se. Bylo to zvláštní, že vážně odejdu...ale ne sama. "Chci se vrátit na území Yuki." Oznámila jsem mu aby měl možnost si to ještě rozmyslet. Mohl říct, že nemá rád zimu nebo cokoliv jiného neměla bych mu to za zlé..dávala jsem mu možnost ještě uniknout. Do Yuki jsem se chystala právě proto abych se postavila pravdě a dostala to ze sebe. Po jeho otázce jsem se odmlčela a sledovala ho. Měla jsem plán pro případ, že by vše nešlo podle plánu...díky tomu plánu bych se sem už nevrátila ale to jsem mu říkat nechtěla. "Ano." Ujistila jsem ho a uhnula pohledem ke dveřím. Čekala jsem na to jestli opravdu půjde nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 9:11 pm


"Mám tvé slovo a to mi stačí." řeknu s úsměvem.
Mrak se po chvíli vrátil zaplněný věcmi jako oblečení až po okraj. Mrak se potom jakoby přeměnil na batoh a já si ho nasadil. Další větší mrak se objevil pod mým nohama já se na něj posadil. Bylo tam dost místa i pro Mili.
"Do Yuki je to dlouhá cesta možná si budeš chtít přisednout?" zeptám se s pozvednutým obočím. Mili mi byla od prvního dne sympatická. Měli jsme toho hodně společného. Takže když je v problému tak jí rozhodně pomůžu. Navíc jsem zde stejně nebyl potřeba. Natsuo to zde zvládne.

Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 9:20 pm

Když jsem vešla ven byla tam už dvojčata s věcmi. "Víte co máte dělat, spoléhám na vás." Chtěla jsem dívku poplácat po rameni, protože jsem věděla, že s tím nesouhlasila a chtěla jít se mnou ale pro její bezpečí jsem to neudělala. Přesně jako poprvé, když mi to nabídl jsem se na mrak pochybovačně koukla a lehce se ušklíbla. "Jistě, když se teď plazíš pomaleji než želva." Měla jsem viditelně lepší náladu, vrátil se jeden z mála lidí, který mě aspoň trochu dokáže pochopit...bývalý Amekage co dokázal ochránit svou vesnici. Dokázal. Sedla jsem si vedle něho a zvedla hlavu k temné obloze.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 9:24 pm

Když vyšla ven Mili tak jsem se narovnala, bylo mi divné co říkala a tak jsem se otočila na Raizoua.
"Kam jdete?" zamračila jsem se a prohlížela si Milli nevraživě. Jistě v tom měla prsty ona.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 9:40 pm


Vyšel jsem ven hned za Mili. Bylo mi jasný že venku potkám Reinu takže jsem si musel připravit něco aby mě pustila. Bylo mi jasný že mě nebude chtít pustit.
"Ehm.... pomatuješ si jak si odešla z Vesnice aby jsi ji zachránila? Tohle je něco na ten způsob. Prosím neptej se proč a kam. Vrátím se jen to možná chvíli potrvá. Doufám že to budeš respektovat stejně jako já jsem respektoval tvoje rozhodnutí před dvěma lety." řeknu s úsměvem směrem k Reině. Asi to pro ní bylo docela složitý. Byl jsem tu sotva několik chvilek a zase jdu pryč. Ale tohle bylo důležitý. Rozhodně jsem měl v plánu se vrátit co nejdřív ale ne dřív než pomůžu Mili.

Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 9:42 pm

"Děláte si srandu? To bylo něco jiného." chytila jsem ho za loket.
"Víte co se stane až se to dozví Amekage? Mohla bych taky dostat padáka!" i když na jeho slovech něco bylo a já měla chuť v tu chvíli zabít oba Milli i jeho
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 9:47 pm

Už opět s ledovým výrazem jsem sledovala oblohu a o Reinu se nestarala. Byla jsem svobodná a mohla jsem si jít kam jsem chtěla, byla jsem přesvědčená, že je tomu tak i u Raiza. Prohrábla jsem si vlasy a trpělivě čekala až se to tu vyřeší, ostatně kdybych měla jít nakonec sama nedělalo mi to problém...asi. Po tom co ho chytla za loket střelila jsem pohledem od oblohy právě na její ruku ale nic jsem zatím neudělala.
Návrat nahoru Goto down
Tategami Raizou
Shodaime Amekage
Shodaime Amekage
Tategami Raizou


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 10:02 pm


Se smutným výrazem jsem se podíval na Reinu. Nechtěl jsem jí rozkazovat ale věděl jsem že na to jediné teď poslechne.
"Oficiálně jsem nikdy nedostal papír o sesazení z funkce. Čili technicky vzato jsem stále úřadující Amekage. Čili ti tímhle jako První Amekage a zakladatel této vesnice dávám misi. Jdi vyřídit Natsuovi ať si nedělá starosti že se vrátím. Co nejdřív můžeš." řeknu a poté poručím Mraku ať vylítne do vzduchu. Déšť nad námi se začal rozestupovat takže jakékoliv stopování ze strany Ame přišlo mimo stůl. Poté jsem vytvořil klon s mojí chakrou který letěl na druhou stranu. Klon Mili nebylo třeba tvořit jelikož její chakra doslova zmrazila kapky které by na ní dopadly.
"Takže stopování máme z krku dle mého. Teď mi řekni kudy do Yuki." řeknu s úsměvem na Mili.


-Přesun-


Naposledy upravil Tategami Raizou dne Thu May 01, 2014 10:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
ANBU
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 06. 01. 14

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 01, 2014 10:07 pm

"ale...do háje." nemohla jsem se nijak bránit a on to schytá až se vrátím tím jsem si byla jistá. Vzteky jsem praštila do zdi a chvíli ještě stála venku, než jsem se rozhodla jít za Amekagem a doufat, že mě nevyhodí z funkce.
/přesun)
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 5:33 pm

Ano, řekla jsem, že si potřebuji odpočinout a kde si člověk odpočine lépe než v baru?! Tááák dlouho jsem neseděla v pořádném baru, že mě to až dojalo, když jsem vstoupila dovnitř. Krása. Zhluboka jsem se nadechla a přistoupila k baru. Vyhoupla jsme se na stoličku a spokojeně vydechla. "Tak barmane...to nejlepší co tu máš!" Zahlásila jsem a přejela dlaní po pultíku. "Maminka je doma." Zahuhňala jsem a položila jsem hlavu na pult. Ach ta nostalgie, v téhle poloze přesně končily moje návštěvy baru. Barman na mě koukal jako na idiota ale což, dneska jsme měla dobrou náladu a nehodlala jsem si jí kazit. Když přede mě postavil skleničku zvedla jsem hlavu a vzala si skleničku. Přivřela jsem oči a s požitkem si přičichla. Ouuu Olízla jsem si rty a napila se. Kvalitní alkohol zaplavil mé chuťové pohárky a myslela jsem, že se zblázním. To na cestách jsem sice taky pila ale byly to hnusy z pidi hospod.
Postavila jsem skleničku zpět na pult a přiblble se usmívala, kdybych teď potkala někoho kdo mě zná tak si bude myslet, že jsem se vážně zbláznila nebo nedej bože změnila. Ale to teda vůbec! Byla jsem pořád taková jako dřív ale teď jsem prostě měla radost i z maličkostí. Však zítra už to budu zase já a lidi co mě naštvou budou litovat!
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 6:18 pm

Prišiel som do tohto celkom luxusného baru. Ani by som o tomto mieste nevedel, ak by mi to neukázala Yuri pred pár rokmi. Môj príchod bol tichý, zložil som si plášť a zavesil som si ho tu.
Posadil som sa na jednu zo stoličiek za barom.
"Jeden pohárik whiskey s ľadom."
Objednal som si celkom pokojne a obzrel som sa po bare. Etoo.. trošku ma prekvapilo, že som videl tú Mikiko alebo sa volala Miriko? Bolo to snáď Kimiko? Ani neviem prečo proste mi to vypadlo z pamäti a nemohol som si spomenúť. Moje prekvapenie plynulo z toho, že si chcela ísť odpočinúť.
Odvážil som si k nej prisadnúť.
"Takže takto odpočívaš?"
Opýtal som sa s menším úsmeškom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 6:24 pm

Chystala jsme se napít znova když na mě promluvil, cukla jsem sebou a chvíli na něj jen tak čuměla se skleničkou u rtů. Bože, ty mě máš nějak rád co? V duchu jsem se ušklíbla a položila skleničku na místo. "Ano, tohle je můj způsob odpočinku." Odpověděla jsem mu a přejela ho pohledem. "Takže...Amekage? Nebo ten druhý?" Nadzvedla jsem obočí, tehdy v kanceláři jsem mluvila spíš k němu než k tomu druhému, ale kdo se v tom má vyznat?! Mlčky jsem si ho prohlížela a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 6:32 pm

"Ten druhý, našťastie."
Pokrčil som ramenami. Stále som nevedel to meno, ale prestalo mi na to záležať hneď potom ako sa ku mne dostal pohár s whiskey.
"Nevadí, ak sa teda pridám k vašemu druhu odpočinku?"
Opýtal som sa s menším úškrnom. Snažil som sa vyloviť to meno z pamäti. Snaha asi bola mála stále nič.
"Takže ty si ..."
Nechal som jej priestor nech doplní svoje meno a neurazí sa, že som to jej trošku zabudol. Snažil som sa tváriť trošku nevinne.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 6:47 pm

"Michi..a nevadí." Odpověděla jsem mu a nijak se nepozastavovala nad tím, že to zapomněl nebo nepostřehl. Já jsem si taky nikdy nic nepamatovala takže who cares... "No tak když nejsi Amekage tak mi tykej." Zakřenila jsem se a napila se. A on i kdyby byl Amekage tak by to bylo fuk, já bych mu tykala tak jako tak. Nešlo mi prostě přes jazyk, že bych měla vykat někoho kdo je přibližně stejně starý jako já. "A ty jsi?" Nadzvedla jsme obočí a dál ho sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:26 pm

*Michi.. Prebehlo mi jej meno znova mysľou a spomenul som si ako to hovorila v kanclu. "Ah, to mám z toho, že som už prepracovaný. "
Pousmial som sa nad tým tykaním, bola to predsa blbosť jej vykať, ale to bol môj zvyk z práce, každému som vykal, okrem Natsua..
"Reikin zastupujem toho druhého v kanclu."
Mierne som sa uškrnul, zdvihol som mierne svoj pohár a napil som sa. Alkohol som už nemal nejaký ten týždeň a po napití som sa trochu zakřenil.
"Tak Michi, čo si vlastne robila tie dva roky mimo dedinu?"
Hneď som sa opýtal na to, čo ma najviac zaujímalo, teda takmer najviac.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:33 pm

Reikin.. Zopakovala jsme si jeho jméno v duchu abych si to lépe zapamatovala a věděla zítra kdo to vůbec je. I když možná se zase odrovnám tak, že nebudu vědět ani jak se jmenuji. Dala jsem si pramínek za ucho a opět se napila. "Ále..tak různě." Pokrčila jsem rameny. "Navštívila jsem všechny bývalé vesnice, potloukala se tak krajinou a hledala mír a klid v uši." Poslední slova ohledně míru jsem pronesla jako nějaký náboženský pošuk a pak se ušklíbla... "Vtip." Poznamenala jsem kdyby to nepoznal a naklonila hlavu na stranu. "Až na ty vesnice a potloukání se. Prostě klidný život, ale člověku se zasteskne po tomhle a tak no." Koukla jsem se na skleničku a pousmála se.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:43 pm

Najprv mi to prišlo čudné ten mier a klid .. preto som sa nadvihol aj obočie, prišlo mi to ako vtip. A to aj bol, potvrdila to sama. Mierne som sa usmial.
"To si mala zaujímavé dva roky."
Skonštatoval som, tie moje boli nudnejšie!
"Aj tu to bolo pokojnejšie, ale zástupca má stále dosť papierov na vybavovanie. V podstate som tým aspoň zabíjal čas."
Mierne som sa zamračil, naozaj som tie dva roky nestrávil najlepšie.
"Etoo, určite netušíš, že bývalý Amekage sa prebral a o pár chvíľ niekam šiel s Yukikage."
Uškrnul som sa a čakal na reakciu tejto novinky.
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:47 pm

"Já kdybych musela dělat nějaké papíry tak mě asi jebne." Protočila jsem očima a zakroutila hlavou. Jedna to byla nuda a hlavně jsem byla nezodpovědná, takže by mě stejně někdo brzo vyrazil. Po tom co řekl jsem nadzvedla obočí a ušklíbla se. "Tak to ráda slyším...to, že se Amekage probral ale.. to jako si někam vyrazili nebo co? Rande kagů v důchodu?" Zasmála jsem se a napila se.
Návrat nahoru Goto down
Lucy Arashi
Jōnin
Lucy Arashi


Poèet pøíspìvkù : 209
Join date : 04. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:52 pm

Došla jsem před bar podívala se na nápis OPEN a k tomu NONSTOP. S pobaveným úsměvem jsem vešla dovnitř. Moc lidí tu nebylo a to bylo možná jen dobře, večer by tu nebylo moc hezké, kdyby blil jeden přes druhýho, to není nikdy dobrý. Sedla jsem si k baru a objednala si saké, jako vždy. Periferním viděním jsem se koukala na dvojici vedle. Nevím, nějak jsem je nepoznala. Byla jsem hold typ člověka, který nejdřív pije a pak mluví. Modlím se za tento celý bar, aby do rána stál a potěšení dál rozdával. Povzdechla jsem si a když jsem se na pila, tak mi něco cvaklo. Hej, to se celkem rýmuje. Z shinobiho na básníka? Dlouze jsem se zamyslela.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 7:54 pm

"A ja viem? Kto vie čo teraz robia a kde sú."
Zasmial som a a tiež som si odpil.
"Ja sa tiež čudujem, prečo nie som ešte magor z tých papierov."
Pokrčil som ramená s menším úškrnom a znova som sa napil.
"Mal by prísť aj Amekage. Myslím ten čo bol so mnou v kanclu... Zapamätaj si, ak nie je v kanclu tak bude v bare. A ak ani tam nie, tak je nezvestný."
Uškrnul som sa, bolo to už tak. Najhoršie bolo, že som potom zaňho vypĺňal papiere. Vlastne mi to neprekážalo, ale keď som sa nad tým tak zamýšľal, chcem si zdvihnúť plat!

Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:00 pm

"Třeba jsi." Prohodila jsem a ušklíbla se. "Magoři většinou neví, že jsou magoři." Zazubila jsme se a dopila to co jsem měla ve skleničce. Houkla jsem na barmana a objednala si znova. Neměla jsem páru co mi to nalil ale bylo to sakra dobré. "Jasně, jasně budu si to pamatovat." Odkývala jsem mu to, jestli to byla pravda tak tu Amekageho budu potkávat asi často. Já jsem trávila v baru půlku svého života. Mezitím si někdo další přisedl k baru, věnovala jsem jí krátký pohled a pak se koukla zase na něj. "Jaký je vůbec Amekage? Myslím tím...je to nějaký pošuk co lpí na pravidlech nebo něco podobného?" Začala jsem zjišťovat jestli s ním budu mít problémy nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2014 8:10 pm

"No a možno si aj ty magor."
Uškrnul som sa na Michi. Prišiel tu niekto ďalší. Letmo som sa na ňu pozrel a potom, keď som začul otázku Michi, tak som sa otočil zas na ňu. Medzitým som dopil celý pohár a čakal na ďalší.
"Amekage si nepotrpí na pravidlá, je to skôr ten typ čo platí všetkým pitie v baroch. Nikto sa naňho nesťažuje. Počas jeho vlády stúpol alkoholizmus v dedine aspoň o 10%."
Usmial som sa, taktiež to bol menší vtip.
"Vtip. No v podstate to je všetko pravda. Až na ten nárast alkoholizmu."
Dodal som a keď mi prišiel druhý pohár s whiskey, hneď som sa napil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar   Bar - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bar
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: New Times :: New Times :: Herní svět :: Amegakure-
Přejdi na: