New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Amegakure

Goto down 
+4
Shiryuu Nao
Michiko
Reikin Shindo
Rirī
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:26 pm

First topic message reminder :

Ulice Amegakure - Stránka 2 Streetlevel
• Je ťažké rozoznať jednu ulicu od druhej, pretože sú všetky naozaj podobné.
• Veľký ruch tu oproti ostatným dedinám nebýva, občas sa tu ukáže nejaká skupinka ľudí, ale inak tu okrem kvapiek večného dažďu skoro nič nieje. Teda, okrem niektorých obchodíkov a barov, no ani tie niesu priveľmi navštevované.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:09 am

"Ako by som to povedal. Etooo."
Zasekol som sa na chvíľku, potom ma to napadlo.
"Dajme tomu, že som tvoj dočasný tréner, viem je to otrava, ale povedz to Amekagemu."
Dodal som s úsmevom. Ona sa moc nezdala optimistická. Videl som sneh, čo ma potešilo Amekage konečne dačo zmenil. A potom mi napadla aj sestra, ktorá chcela sneh. Potom som si to dal dokopy a došlo mi, že je niekde pri Amekagem! Nuž radšej som naďalej nad tým nerozmýšľal, ale dúfal som, že sa ho nesnaží zbaliť i keď jeho by to asi potešilo.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:20 am

"Hmm...Trenér?"
Zamumlala jsem si spíš pro sebe a prohlížela si ho. Takže trenér...To bylo tedy rychlé. Nedokázala jsem ho nijak posoudit, ale jelikož byl zástupce Amekageho, byl asi silný.
"Spousta věcí je otrava." Zamračila jsem se. Nejspíš nebyl moc nadšený...což já taky ne. Příčilo se mi poslouchat někoho cizího...a žádat ho o pomoc při tréninku. Možná bych to zvládla i sama. Povzdechla jsem si. Alespoň to byl zatím jen trenér...brzy měl údajně přijít i zbytek týmu...a na ten jsem se netěšila už vůbec.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:24 am

"Mám s tebou len prebrať pár vecí, v budúcnosti ťa bude trénovať asi niekto iný, ale i tak. Na čo sa zameriavaš a čo by som mal takého o tebe vedieť?"
Opýtal som sa s menším úsmevom, bola tu zima, ktorú som nemal rád a liezla mi už na nervy. Chcelo to trošku viacej tepla.
"Tiež by som ťa mal nejako otestovať, ale nič ma nenapadá."
Povedal som si sám pre seba a čakal som na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:37 am

Další nepříjemná část předemnou. Můj výraz se za celou dobu nezměnil, takže mi bylo těžké něco vyčíst z obličeje. Vždycky jsem se tvářila až moc chladně...ale to se ke zdejšímu studenému počasí hodilo. Byla jsem stejně chladná a nepříjemná...ale k vyšším autoritám jsem se vždy chovala slušně.
"Um...bude to na dlouho?" Nechtělo se mi zrovna stát v téhle zimě uprostřed ulice na jednom místě. I když chladné počasí bylo to, co mi vadilo nejméně.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 11:45 am

"Neviem"
Odpovedal som a zazrel som stánok s teplým Dango.
"Tak poď so mnou pod ten stánok, niečo si objednáme a ty mi povieš o svojich schopnostiach, klane a ták."
Dodal so ma vydal som sa k tomu stánku, mali tu Ramen, Dango a mnoho nápojov. Ja som si objednal čaj. Sadol som si za stánok na stoličku a čakal, s čím začne Nao.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 12:02 pm

Přikývla jsem a šla za ním. Pořád to bylo mnohem lepší než mrznout na na cestě. Nebyla jsem zvyklá s nikým moc mluvit, takže pokud to nebylo nezbytně nudné, mlčela jsem. Sedla jsem si vedle něj a objednala si také horký čaj. Kopí jsem opřela vedle sebe. Chvíli bylo ticho...ale nakonec jsem se rozmluvila.
"No...Jsem z klanu Shiryuu...nevím, kolik toho o našem klanu víte, protože původem nejsme odtud. Ovládáme speciální druh blesků...Raitatsu...Je silnější než normální raiton...díky tomu nemůžu přirozeně ovládat žádný jiný element."
Odmlčela jsem se. Obsluha nám zrovna podala čaj, který jsme si objednali. Vzala jsem ho do rukou, abych se trochu zahřála. Mluvit o mém klanu, když už víceméně neexistoval mi nebylo moc příjemné.
"Um...Mojí hlavní zbraní je tohle kopí." Kývla jsem směrem k němu a pokračovala.
"Je určené přímo pro mě a moje schopnosti...Nikdo jiný ho používat nesmí." Zamračila jsem se a upila z kelímku.
"Zbytek vám kdyžtak ukážu přímo...slova jsou při popisu schopností k ničemu. Um...chcete ještě něco vědět?" Můj pohled se z kelímku s čajem obrátil k Reikinovi.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 12:49 pm

"Ani mi to nie je potreba, skôr by sme si mali dať súboj a mal by som zistiť, čo dokážeš, ale používam prevažne genjutsu a ako predpokladám proti nemu máš minimálnu obranu, takže by som mohol bojovať len s taijutsu, ale nejako sa mi nechce."
Priznal som sa s úsmevom a začnem piť zelený, čaj, ktorý mi obsluha priniesla.
"Ale ak sa ti chce môžeme si dať nejaký súboj. "
Dodal som na záver a ďalej som pomaly pil ten horúci čaj.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 1:08 pm

Genjutsu...hmm...to není dobré. Kdyby na mě kdokoliv použil genjutsu, tak končím. Můj talent ke genjutsu byl takřka nulový a dělalo mi problémy dostat se i ze základních iluzijních technik. Nebýt mých blesků, nedostala bych se z nich vůbec.
"Genjutsu...není zrovna má silná stránka." Vlastně je to má nejslabší stránka. Ten zbytek jsem zavrčela pro sebe a pořád se tvářila spíš nezúčastněně. Taijutsu pro mě bylo mnohem lepší...i bez zbraně.
"To je na vás." Odvětila jsem a pomalu dopíjela svůj čaj.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 1:20 pm

"Keď tak rozmýšľam ani ťa nemám čo naučiť, keď ovládaš len raiton, ja mám suiton a viem niečo málo z neho."
Odpovedal som. Amekage mi dal fakt na nič misiu.
"Asi si budeme musieť dať menší súboj, aby som si tak niečo zistil o tvojom spôsobe boja, samozrejme sa budem len brániť. Čo ty na to ? A chcela by si ešte niečo vedieť o Ame ?"
Opýtal som sa obi dve otázky a čakal na odpovede.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 1:33 pm

Skvělý...trenér, který mě nemá co naučit. To mi opravdu pomůže... Povzdechla jsem si ironicky, ale nahlas neřekla ani slovo. Dopila jsem zbytek čaje a položila na pult peníze za svou objednávku.
"Myslím, že o Ame toho vím dost. Narodila jsem se tu...Mohu to tu považovat za svůj domov." Odpověděla jsem bez většího zájmu a vstala. Venku stále sněžilo, což tu bylo více, než neobvyklé...ale oproti dešti příjemné.
"Kam tedy půjdeme?" Proti souboji jsem neprotestovala, ale toto místo zrovna k soubojům uzpůsobené nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 1:48 pm

Tak tréningové pole? Tam by sme si mohli dať ten súboj.
Navrhol som a vlastne ako keby aj prikázal. Dopil som čaj, zaplatil som, nuž chcel som zaplatiť aj za Nao ale predbehla ma. Potom som sa postavil a vybral som sa na cestu tam spoločne s Nao. Nebol som zvyknutý na snehové vločky, a bolo to príjemné.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Dec 22, 2013 1:59 pm

"Hmm" Přikývla jsem na souhlas. Byla jsem zvědavá, jak to vlastně bude probíhat. Už dlouho jsem neměla možnost dát si s někým cvičný souboj a tohle byla skvělá příležitost si vyzkoušet naostro, co vlastně dokážu. Vzala jsem si své kopí a odešla za Reikinem.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Reikin Shindo
Shinobigashiru
Reikin Shindo


Poèet pøíspìvkù : 239
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 6:35 pm

Objavil som sa medzi uliciami, nerád som to robil, ale musel som Yuri kupiť darček a nič ma nenapadalo, nevedel som o jej veľkostiach na oblečeniu vôbec nič, neostávalo mi naozaj nič iné, len skočiť do toho Yaoi obchodu, kam chodieva a kúpiť jej niečo, čo si ona odtiaľ nemôže len tak dovoliť...
Vošiel som do toho obchodu, moc sa mi tam nepáčilo, bolo tam zopár mladých perverzáčok, ako je moja sestra, keď som vstúpil, dokonca sa tam jednej pustila krv z nosa. Prišiel som k predavačke a začal som jej vysvetľovať a opisovať čo chcem a pre koho to chcem. Tá bola našťastie v pohode, dala mi pre Yuri dva plagáty, na ktoré som sa ani nepozeral radšej a nejakú špeciálnu yaoi mangu. Po tom ako som to všetko zobral a znechutene vyšiel von, uľavilo sa mi. Išiel som smerom domov.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 7:24 pm

Veľmi som zas nevymýšľal, kam ísť. Len som ostal kráčať ulicami aj s tým, že som narážal do hocikoho, kto šiel oproti mne alebo predo mnou. Hádam sa nebudem uhýnať ja, keď môžu oni, nie? Takže som aj niekoho zrejme zhodil do snehu s nákupom či nápojom v ruke, ale to ma tak zaujímalo. Nakoniec som prešiel k jednému stánku. Nie kvôli tomu, že by som si chcel niečo kúpiť, ale šlo z neho teplo, keďže sa tam predávali nejaké čaje a neviem aké ešte teplé nápoje, a tiež mal prístrešok, takže na mňa aspoň nesnežilo. Ts.. prekazila mi všetky plány. Zamračene som sledoval ľudí, čo okolo šli a niektorých to aj odradilo od kupovania niečoho zo stánku. Musel som niečo vymyslieť, čo robiť alebo kam ísť. Ale nič sa mi nechcelo, no, to bolo prekvapenie teda...
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 8:11 pm

V tričku jsem se prohnala kolem stánků a periferně zahlédla toho kluka.
Kso..
Rychle jsem pokračovala dál, jenže si mě očividně díky bohu nevšiml, cestou jsem ho sjela pohledem a usoudila, že mu je zima.
No tak když měl mokrý tričko jak by taky ne.
Moje chyba?
Zastavila jsem se a povzdechla si. Mě taky byla kosa, takže jsem si dokázala představit jak je jemu.
Ježiši! Vánoce mi lezou na mozek.
Kousek ode mě byl další stánek se svařákem, koupila jsem jeden protože v druhé ruce jsem měla tu pitomou větev a z boku k němu opatrně přišla.
"Na.."
Natáhla jsem k němu ruku se svařákem a sledovala ho. Pochybovala jsem, že on by něco zdarma odmítl.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 8:29 pm

Po chvíli státia som si ruky aj strčil do vreciek, zároveň čo som uvažoval o tom, ako sa cez tú kosu dostanem niekde inde do tepla, než keby som mal stáť tu po celý čas, kým by som tu aj nezamrzol. Mohol som teda lepšie vykročiť do tej zimy, aj keď v prípade, že som mal veci mokré mi to mohlo byť celkom jedno. Yuri sa medzitým, čo som len stál a neprítomne čumel do davov, aj stihla prehnať okolo a ešte sa aj vrátiť, ba dokonca ku mne! Akonáhle som si ju všimol, prižmúril som oči a s výrazom, ktorým som doteraz aj nejakých ľudí odrádzal od príchodu k tomuto stánku, som teraz sledoval aj ju.
"Vyzeráš, že by si to sama potrebovala." Krátko som zhodnotil, keď som sa pozrel na jej natiahnutú ruku a zas späť na ňu. Ale asi to bol dôvod, prečo som si to od nej aj vzal. Keby bola nejako lepšie naobliekaná, asi by som o to nejavil ani záujem, tak ako vždy pri cudzej pomoci. Ale tak, keď zadarmo... iba som si odpil, no niežeby to spravilo zázrak, i tak som čumel na ľudí rovnako, snáď len na ňu už aspoň nie tak ako doteraz. Ušetrila mi čas, nemusel som uvažovať o tom, ako jej to vrátiť, a že by to bolo určite zákernejšie!
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 8:49 pm

"Nestarej se."
Odsekla jsem a když si to vzal strčila jsem ruku do kapsy.
Chvíli jsem tam postávala a vlastně proč?
Zatřásla jsem hlavou a koukla se na něj.
"Tak zase čau.."
Zamumlala jsem a popošla ke stánku s Dangem.
Brácha si dá..
Usoudila jsem a vyštrachala v kapse posledních pár drobáků.
"Dvě porce."
Pustila jsem mu drobné do ruky a přešlapávala sem a tam abych se zahřála.
Návrat nahoru Goto down
Natsuo
Nidaime Amekage
Nidaime Amekage
Natsuo


Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 17. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:02 pm

Nijak som nereagoval, vlastne ani neodzdravil, len som na nej zas ostal pohľadom, pričom som popíjal a celkom to už po viacerých dúškoch pomohlo. Niečo mi v tom napadlo, vlastne napadlo mi od toho viac vecí, ale ani jedna sa ku mne nehodila, takže som uvažoval, čo vlastne spraviť. Napokon som sa ale slabšie uškrnul a vytiahol som voľnú ruku z rukáva svojej tenkej mikiny, ktorú som na sebe mal aj tak už k ničomu, keď som mal mokré tričko. Vyhrnul som si z rukáva aj druhú ruku, načo som mikinu chytil za golier. Prešiel som pomaly za Yuri a tú mikinu som jej prehodil zozadu cez plecia, keďže i tak bude mať zrejme plné ruky, tak nech ju to aspoň takto hreje. A hriať to bude, aspoň teda od mojej telesnej teploty, tak jej to snáď postačí.
"Ber to ako dôvod, prečo sa stretneme inokedy." Poznamenal som s ľahším úškrnom, bude mi predsa musieť niekedy mikinu vrátiť, takže si nájde cestu ku mne. Jednoduché upokojenie svojho ega, prečo som sa donútil k dobrému skutku. V podstate som jej ani nedal šancu ešte nejako namietať a reagovať, pretože som jej hneď hlavou kývol a vyrazil som rovno ulicou preč. Odhodlal som sa k jednej návšteve, predsa len, očakával som na tom mieste naisto spoločnosť i pohostinnosť. Samozrejme! Bola to budova Amekageho! A chcel som tam byť čo najskôr, kým zo mňa nevyprší to teplo. Predsa len, behať v mokrom tričku v zime bolo dosť riskantné pre zdravie.
-Presun-
Návrat nahoru Goto down
Michiko
Potulný Shinobi A+
Michiko


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 05. 05. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Dec 23, 2013 9:05 pm

"Ne! Vrať se!"
Křikla jsem ale nemohla jsem za ním protože mi akorát pán podával objednávku.
Když jsem jí měla v ruce otočila jsme se směrem kudy šel ale už tam nebyl.
Skvělý..
Chvíli jsem tam postávala a pak si povzdechla, otočila jsem se na patě a s plnýma rukama se vydala domů.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:15 pm

Nebyla jsem si jistá, jestli půjde za mnou, ale trochu jsem s tím počítala, takže mě to ani nepřekvapilo. Cestou jsme oba mlčeli, dokud jsme nepřišli ke stánku. Ještě, že měli otevřeno i o Vánocích, alespoň jsem sem nešla zbytečně. Občas jsem sledovala Akiův obvaz, jestli už přestalo krvácení, nebo ne. S tím obvazem vypadal, jako by přišel z nějakého bojiště.
Prodavač u stánku si odkašlal a nejspíš čekal, až si něco objednám.
"Dvakrát čaj se skořicí." Netrvalo dlouho a už mi podával kelímky. Zaplatila jsem a jeden bezeslova vrazila Akiovi. Doufala jsem, že skořice v tomto chladném počasí zahřeje.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:22 pm

Netušil som odkiaľ prišla na to že si dám čaj so škoricou, ale popravde som ani nevedel ako to chutí. Nikdy som takto ku stánkom nechodieval, preto mu to muselo prísť divné, nový človek s takým doráňaním ksichtom musel vzbudiť podozrenie. Nevnímal som to však, ani zimu naokolo, nech už som aj bol oblečený v skôr letnom zostrihu ako zimnom. Priložil som si čaj k ústam a nechal teplú vodu stiecť hrdlom. V tom momente som pocítil ako sa mi teplo rozlieval do celého tela a zmrznuté časti tela začali naberať na sile. Takáto snáď bola sila teplého čaju v zime? "Nebude ťa niekto hľadať?" Spýtal som sa, začínajúc aspoň nejakú tému po tom dlhom tichu aké nastalo. Nebol som typ ktorý veľa rozprával a radšej som stál utiahnutý niekde v pozadí kým na mňa neprišiel čas. A otázka bola smerovaná správne, bol to rodinný sviatok a ak mala rodičov, to som sa ale nechcel pýtať pretože som nechcel ešte viac pokaziť atmosféru. "Hlavne v tejto zime, nechceš ísť radšej niekam do tepla?" Popravde som mal dnes namierené k Amekágemu, konečne požiadať o tím. Aj keď popravde som dúfal že ma vložído tímu kde budem hlavne sám, nebol som človeka na tímové playe a nejaké teamfighty. Solo linka, solo hráč. Taký som bol.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:38 pm

Muž u stánku na nás nějakou chvíli zíral a ani se to nesnažil nijak zakrýt. Akio tu nejspíš vzbuzoval docela pozornost. Opřela jsem se o kraj stolu a naklonila se kousek k němu.
"Nějaký problém?" Zavrčela jsem na něj poněkud nepříjemně. "Ne, omlouvám se." Odpověděl poněkud rozpačitě a začal se věnovat dalším zákazníkům. Otrava... Povzdechla jsem si a upila čaje. Muselo se nechat, že čaj tu dělali opravdu dobrý. Dokázal člověka krásně zevnitř zahřát.
"Ne...mě nikdo nehledá...ani na mě nikdo nečeká." Odpověděla jsem bez zájmu, jako by to bylo naprosto normální. Vlastně pro mě to normální bylo a nějak mě to netrápilo. Nevadilo mi být sama...jen někdy to byla nuda. Dál jsem upíjela čaj a poodešla od stánku dál.
"Kam?" Zeptala jsem se nepřítomně a sledovala okolí.
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 12:47 pm

Sledoval som ako vybafla na predavača ktorý si nás obzeral ako nejaké atrakcie. Bolo mi jasné že nevyhľadávala spoločnosť ľudí ale takú milú som ju naozaj nečakal. Bolo toho ešte veľa čo som o nej musel zistiť, preto som sa na tému rodina už nevyjadroval. Bol som dosť inteligentný nato aby mi došlo čo sa asi muselo stať, a vyťahovať počas Vianoc túto tému nebolo príliš najlepšie. "Existujú ľudia na ktorých si hodná?" Spýtal som sa s jemným úsmevom na perách čo mohla brať aj ako maličké podpichnutie z mojej strany čo sa týkalo jej spôsobu rozprávania sa s ľuďmi. Rád by som tú osobu alebo osoby spoznal a povedal im že majú naozaj šťastie! Čaj som pomaly popíjal po malých glgoch, snažiac sa zachovať si ho čo najdlhšie v hrudníku kde príjemne hrial. "Mal som dnes v pláne ísť konečne za našou "Hlavou dediny", ale samozrejme holka si tu ty, takže kam povieš.." Aj túto vetu som mal zo seriálu čo som videl v televízore, pretože keby to bolo na mňa, rozprávať sa s ľuďmi som nedokázal. Popravde sa ale začinala mi zdať podobná z malej časti mne.
Návrat nahoru Goto down
Shiryuu Nao
Genin
Shiryuu Nao


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 18. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 1:44 pm

Dávala jsem si na čas s odpovědí a dál popíjela svůj čaj. Nakonec ze mě vypadlo jen strohé "Ne." Proč bych měla být na někoho hodná? Jaký by to mělo důvod? Hmm? Přemýšlela jsem o jeho otázce, ale dál nahlas nic neříkala. Nějak mi bylo vše ukradené.Zbytek horkého čaje ve mě zmizel a já odhodila kelímek do koše.
"Nevím, jestli bude Amekage-sama v kanceláři." Jsou Vánoce ne? Že by pracoval i dnes?
Návrat nahoru Goto down
Akio Sakkaku
Tokubetsu Jōnin
Akio Sakkaku


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 22. 12. 13

Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 2:00 pm

Chvíľu som ju sledoval než som sa pustil pomalým krokom preč od stánku, smerom k obrovskej budove ktorá svietila cez celú dedinu, ovešaná mnohými svetielkami kvôli Vianociam. "Možno budú oni hodný na teba.." Prehovoril som keď som okolo nej prchádzal, pričom som jej odpovedal na otázku ktorú si položila v duchu. Ako som ale vedel odpovedať? Pretože som len jemným pokrčením pliec naznačil že to je fuk, proste tam môžeme zájsť na malú prechádzku dalo by sa povedať, a ak tam nebude, pripravíme na neho prekvapenie z ktorého sa podľa všetkého pekne dlho nespamätá.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Amegakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Amegakure   Ulice Amegakure - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Amegakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ulice Amegakure
» Ulice
» Ulice a temné uličky
» Ulice a uličky
» Ulice a uličky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: