New Times
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice a temné uličky

Goto down 
+3
Renji Hazuki
Shaky
Rirī
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Rirī
Hlavní Admin
Rirī


Poèet pøíspìvkù : 136
Join date : 22. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Dec 02, 2013 9:53 pm

First topic message reminder :

Spletité ulice a uličky, které vedou do všech zákoutí Yukigakure.
Hlídky se zde toulají náhodně a proto pozor až budete vyvádět nějakou lumpárnu!
Nikdy nevíte, kdo Vás vidí.
Návrat nahoru Goto down
https://ns-new-times.forumczech.com

AutorZpráva
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:25 am

Já už byl také zasněžený od hlavy až k patě, přeci jen jsem tu seděl déle. Několikrát jsem se samozřejmě oprášil, ale sníh padal bez přestání, že to zkrátka začínalo být otravné. Když tedy sníh opět zastavila, byl jsem za to rád. Rozhlédl jsem se a nemohl se přestat divit, jak neobvyklý to byl zážitek sledovat padat sníh o pár kroků ode mě, když blíže ke mně nepadal vůbec. Když se na mě podívala, pohled jsem opětoval. "Plním běžné úkoly a potřeby po vesnici, pozoruji dění uvnitř hradeb. Nikdy jsem se v davu nesnažil nějak zvlášť vynikat, takže i to by mohl být důvod toho, že jste si mě nikdy nevšimla. Spíše bych ale řekl, že jsme na sebe akorát neměli 'štěstí'." Zaklepal jsem hlavou, abych se zbavil zbylého sněhu z vlasů. "Pokud po mně budete cokoliv chtít, jsem si jist, že se ukážu," řekl jsem nepřítomně při oprašování kabátu.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:29 am

"Skvěle.."
Poznamenala jsem a koukla se na hodinky.
"Budu muset jít, své volno jsem zase na nějakou dobu vyčerpala."
Hořce jsem se ušklíbla a ukousla si další kousek zmrzliny.
"Až se rozhodneš tak přijď."
Koukla jsem se zase dolů do uličky a zpět na něj.
"Děkuji za růži. Zase někdy."
Zvedla jsem růži, usmála se a stejně jako předtím skočila dolů.
Při dopadu jsem si odfoukla pár vlasů z obličeje a zmizela za rohem.
~přesun~
Návrat nahoru Goto down
Renji Hazuki
Jōnin
Renji Hazuki


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 17. 12. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:43 am

Byla ve spěchu, ještě aby ne, vždyť to přeci byla Yukikage... Zastavil jsem se při oprašování kabátu a podíval se, jak pomalu sbírá růži a chystá se k odchodu. Poslední úsměv. Vše jsem odkýval bez čitelného výrazu ve tváři. "Rád jsem vás viděl, mějte se," nakonec jsem se rozloučil a mávl. Ještě jsem se zvedl a pozoroval její odchod. Za rohem se ztratila stejně rychle, jako přišla. Položil jsem si jednu ruku na srdce a zkontroloval, jestli stále mám onen drobný špičatý předmět. Nandal jsem si kapuci ve chvíli, kdy se po jejím odchodu opět spustil sníh a po střechách se vytratil.

přesun
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 11:29 pm

Dostal som sa do ulíc Yukigakure. Snažil som sa tváriť sa ako domáci, nemal som rád popularitu. Lenže moje blond dlhšie vlasy a samozrejme neznáma tvár vyvolala medzi ľuďmi aj zvedavosť a občas som na sebe pocítil aj krivý pohľad. Moc ma to netrápilo, vlastne som len pozeral stánky a niečo, čo by sa dalo kúpiť. Možno som plánoval to zaparkovať v bare, ale predsa len som nemohol nič piť... Takže som sa vlastne potuloval po neznámych uliciach. Čoskoro som sa chcel vrátiť niekam, ale zablúdil som. Snažil som sa nájsť ulicu predtým, ale natrafil som na niekoľko tmavých uličiek. Potom som našiel nejakú ďalšiu neprebádanú uličku. Nikde som nemohol nájsť hotel... Začala mi byť väčšia zima. Nakoniec som si sadol na lavičku, dal si aj kapucňu aby mi nebola zima a sedel som tu. Rozmýšľal som naďalej nad cestou ako sa dostať niekam do hotelu, lebo som ich pár zahliadol, ale nevedel som ako sa dostať naspäť. Sedel som na tej lavičke trošku premrznutý. Rozhodol som sa, že sa teda ešte skúsim prejsť. Mal som dosť veľké šťastie a na jeden hotel som narazil.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 15, 2014 7:33 pm

Len tak som sa prechádzala po Yuki, na kosť zmrznutá. Nebola som zvyknutá na tunajšie počasie, chlad mi neprospieval. Očividne som mala radšej teplo a slniečko, než metre snehu a teploty niekde hlboko pod bodom mrazu. Triasla som sa, pričom som sa obzerala okolo. Keď v tom som zbadala stánok, kde sa dal kúpiť punč. Neváhala som ani sekundu, zamierila k nemu a objednala si obyčajný punč. Ponúkali mi ak akýsi jablkový. Raz som ho pila a ak sa mám priznať, veľmi mi nechutil. Vzala som si do ruky plastový pohárik s horúcim punčom, príjemne mi to hrialo ruky. Sadla som si na lavičku a len tak si ho popíjala. Teplo sa mi rozlialo po celom tele, bol to proste super pocit! Preložila som nohu cez nohu a pozorovala ľudí okolo.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Jan 15, 2014 7:47 pm

Znova som sa dostal do ulíc Yuki a hneď som aj narazil na Konan.
"Ahoj.."
Ja som bol celkom dosť naobliekaný a fajn vyspaný, lebo som bol v hotelu.
"Etoo... Mali by sme to dnes čo najskôr zariadiť s Yukikage a vypadnúť."
Pousmial som sa na Konan, snažil som sa byť milý k nej. Po dlhej dobe...
A tiež som sa jej pozeral na oči a nie na ehm.. melóny ...
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 4:13 pm

Zazrela som Akihira a prevrátila očami. Hodila som mrzutý pohľad na punč v plastovom pohári, pričom som si užívala ten príjemný pocit. Keď mi punč tiekol dole krkom. Čau. Pozdravila som ho pomerne chladným hlasom, nemala som dobrú náladu, z tunajšej zimy mi už začalo totálne preskakovať. Chcela som už odtiaľ vypadnúť, bodaj by sa Yukikage konečne rozhodol, či tú zmluvu podpíše alebo nie. Myslíš, že sa už rozhodol? Opýtala som sa, dopila punč a pohárik hodila do koša. Bola som presná, ako vždy. Ruky som si strčila do vrecka a konečne uprela pohľad na Akihira. Dnes sa mi zdal akýsi milý. Čo ho prinútilo k takej zmene? Alebo to zase len na mňa hrá?
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 5:27 pm

"Ani neviem, ale Yukikage je podozrievavý, asi si myslí, že tá zmluva je nejake naše krytie na infiltráciu do Yuki. Aj keď viem, že Lucy by niečo takého nespravila, teda... aspoň si myslím. "
Odpovedal som a s menším úsmevom som ju sledoval. Vypadala, že jej je zima. Mne bola tiež, ale lem malinko.
"Nemám šajnu, kde sa momentálne Yukikage nachádza."
Dodal som a zývol som. Dnes som sa dobre vyspal v hotelu. Ani neviem, prečo som zývol, ale spať sa mi nechcelo.
"Ako dlho poznáš našu Kusakage?"
Opýtal som sa len, tak a sadol si k nej na lavičku.
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 6:15 pm

Ako vravíš, to by Lucy nespravila. Založila som si ruky na hrudi a zamyslene sa zadívala na strechu jedného domu. Ak by sme sa mali infiltrovať do dediny, musela by som o tom čosi vedieť a s Lucy to prejednať. Ani by som s tým nesúhlasila. Bolo by to veľmi riskantné a nepotrebné. Nepotrebovali sme rozpory s Yuki, najmä keď máme spoločné hranice a niektoré vrodené schopnosti. Neprinieslo by to takmer žiadny úžitok. Takže si asi počkáme, kým si nás nájde on. V Yuki sa nevyznám, takže...Letmo som pokrčila ramenami a môj pohľad skĺzol na moje stehná. Uhm, poznám ju odkedy som sa vrátila z tréningu, čo nebolo zas až tak dávno. Čiže nie dlho. Povzdychla som si a uškrnula sa.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jan 16, 2014 7:23 pm

"Aha"
Povedal som zaujato a len tak som sa pozeral na budovy.
"Myslel som, že sa o nej dozviem dačo viac."
Pousmial som sa. Nenapadalo ma, čo by som mohol ísť robiť.
"Tu je to nuda, ale nedá sa nič robiť... Do baru nemôžem ísť a v podstate sa tu ani s nikým baviť. Ostávaš tu len ty... "
Nafúkol som líca a postupne vydýchol. Nuž môj dych bol celkom teplejší než okolitý a tým to spôsobilo efekt pary.
Návrat nahoru Goto down
Milli Yuki
Jōnin
Milli Yuki


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 04. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 20, 2014 4:53 pm

Vedle nich se objevil mladík s ostře řezanou tváři a mlčky se uklonil Konan.
Přece jen to byla dívka.. "Prosím následujte mě."
Promluvil k nim potichu ale z důrazem a vydal se směrem k budově Yukikage.
-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Akihiro
ANBU
Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 08. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Jan 20, 2014 4:57 pm

Nejaký neznámy mladík, pre mňa nie moc sympatický, lebo Konan sa poklonil a ja som už ani nestihol natiahnuť ruku na pozdrav a on si šiel kamsi a chcel aby sme ho nasledovali. Zatváril som sa zas znudene a otrávene a následoval mladíka smerom k budove Yukikage. Ani ten mi moc neprišiel sympatický, ale určite lepšie než nejaký starý páprda s nejakými úbohými názormi.
Presun
Návrat nahoru Goto down
Mikoto Uzumaki
Chūnin
Mikoto Uzumaki


Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 03. 05. 13

Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Jan 21, 2014 8:21 pm

Teší ma, že ma berieš ako poistku, s ktorou sa môžeš porozprávať, keď nemáš s kým iným. Prehovorila som ironickým tónom a prevrátila očami. Nenaletím mu. Myslel si snáď, že mu uverím to, že jeho milé správanie bolo úprimné? Určite sa len pretvaroval. Keď sa tu konečne objavil nejaký shinobi, usmiala som sa. Yukikage sa zrejme rozhodol. Konečne sa dostanem z tejto chladnej dediny...Mám pocit, že mi už aj mozog zamrzol. Vyskočila som na nohy a rozbehla sa za ním. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice a temné uličky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice a temné uličky   Ulice a temné uličky - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice a temné uličky
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ulice a temné uličky
» Ulice a uličky
» Ulice a uličky
» Ulice
» Ulice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
New Times :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: